Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Bestfriend »

Olek писав:Сегодня был вынужден поехать на такси с Борисполя на вокзал, т.к, эти скайбусники сказали, что отправление через полчаса, хотя написано, что 15..20 минут... по факту же отправление по мере утрамбовки пассажиров. Расписания получается нет.
Сколько себя помню, его не было.
ПС
Сколько сейчас стоит такси до вокзала? пару лет назад знакомый платил 320 грн.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Valdys »

В залежності, що замовляти і на чому їхати.

На мобільні додатки є достатня к-сть різноманітних акцій, де ціну можна % до 50 спустити
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення antoher »

Неделю назад ездил в Борисполь и из Борисполя на Uber по 270 грн. Плюс что туда что обратно использовал какой-то промокод "-30 uah". Получилось 240 грн. Нас было трое. Получилось по 80 грн на человека. Та же цена что и на Cкайбасе вышла. 270 грн - это у Uber стандартная цена с вокзала в Борисполь.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення AlexK »

Хотя это не тема Скайбаса и такси: вчера утром ехал из дому в Борисполь в 5 утра "Пандой"--214 грн (живу недалеко от ж/д). Думаю, в обратную сторону где-то так же.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Olek »

Заказал через Уклон, 279. Сразу водитель перезвонил, он был на стоянке у терминала Д.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Valdys »

В Уклона також промо -70, -100 грн є

Але уклон не кращий за атасс особливо, ланоси, нексії і інше страхіття часто попадається.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Olek »

Valdys писав:В Уклона також промо -70, -100 грн є

Але уклон не кращий за атасс особливо, ланоси, нексії і інше страхіття часто попадається.
Нексия попалась. У меня был поезд в 21:18. После неоднократных вопросов АТАССники таки ответили, что следующий бус отправится в 20.05. Т.е. примерно через полчаса после отправки предыдущего. Меня такой вариант не устраивал. В такси сел в 19:52, доехал за полчаса.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Victor H »

Не можу не поділитися цим:
Аеропорт Шарль-Деголь мене не розчарував, тримає марку – самий Є**ний Аеропорт світу. 3-й рік поспіль! Ета бил театр абсурда %username% Я виїхав в 4-й!!! щоб попасти на рейс в 8-й, і лееедь встиг. Все почалось ще в Парижі, пробки такі, шо стояли навіть мопеди. Ми виїжджали з міста більше години. І незважаючи на це, я ваще не переживав, так як часу було ооовер до**я, з запасом. Я був впевнений, що от зараз ми виїдем на об'їзну і всьо! Ща поєдім! Егегей!
Но.... Нєт!
На трасі обнаружілась єщо одна пробка. Це була ,всьоголіш, пробка в іншу пробку. Короче із швидкістю 30км/г, ми добрались до аеропорта. Аж! За 2 години! Я думаю ну всьо, за**ісь, я в терміналі, ще є 20 хв до кінця чекіна, шо может пайті нє так?!
Но... снова нєт!
Все автоматизовано, навіть багаж дропофф, і бездушний, с*ка, робат, клав на те, що в мене всього 1кг овервейт. А я, наївная душа, перед тим, ще і сумку обматал за 10 євро. Добротно так обматал, із скотчем, всьо как нада )
Короче я рву той кульок голими руками, зубами. На**ался так, шо аж спітнів. Зато я точно знаю, шо хєр із такого, защіщьонного, чімадана шось с***диш. Якшо в тебе, канєшна, немає із собою мачєте або автогєна в карманє, тогда да, а так нєт.
Так от, якось я витягнув там ті зайві кіло. Підбігаю до робота знову, а він... Всьо! Поєзд, тоєсть самальот, ушол! Пака! Бон ваяж!
І так, міло мнє мігаєт червоними лампочкамі, на вихад... щєнок!
Я стаю такой вєсь как послє гєніральной уборкі, яка закончілась убійствам, шмоткі по всєму аеропорту разбросани, рукі опускаються, глаза такіє балішіє і влажниє, і тут, словно спускаясь з нібєс, підходить до мене ЧЄловєк! І кажє – "хочєшь жіть, бєгі за мной!" Я хватаю двумя рукамі всьо своє майно і бєгу за нєй. Ми прориваємось крізь толпи азіатів, штучні лабіринти, стрибаєм через сумки, в мене випадає банан, хтось кричить мені в догонку – твій банан! я відповідаю – ну і х*й с нім! Це всьо нагадує сцену погоні по базару з фільму про супер-агентів. Ми добігаєм до колоритного темношкірого дірєктара багажного відділення. Мій спасітєль щось швидко п**дить на мові Жанни Дарк і Дюма. Дірєктару я явно не подобаюсь - він качає головою, хмурить брові, і ваще, судячи з його комплекції, таких, як я, він жре на сніданок, с багєтам, канєшна, он жєж француз. Вони обертаються до мене і питають, чому я не встиг здати багаж. Перебуваючи в стані афєкта я почав не просто розказувати, а і шматувати злощасний пакувальний кульок в дірєктара на очах! Далі пам'ятаю тільки як спочатку його очі сильно округлились, а потім він почав посміхатись і, здається, навіть засміявся) Певно саме це і стало вирішальним аргументом. Він схопив мій чемодан і кудась побіг. Я полегшено видихнув. Думал, ну тіпєрь то ужє савсєм всьо!
Ноооо.... снова нєт )
Чєловєк-жєнщіна поспішила мені пояснити, що моя боль тількі почалась. Ііііі , вніманіє на посадковий, тадаааа! Літак пришвартован в терміналі 2L!!! 2L Карл! А ми в 2E. І така – бєгі малиш, бєгі шо єсть сіл! Но, вніматєльно бєгі, сначала направа і потом єщо раз направа, нєпєрєпутай! І я опять біжал! Біжал как бракований гіпард! І добіжал до шатл-трамвая між терміналами. Да!! Єссс! Чекінімся в одном, сдайом багаж в другом, а сідаєм в трєтьєм! Всьо хорошо прідумалі! Дайтє я обніму етого проектіровщіка с багатой фантазієй. Всємі рукамі. За горла!
Юзабіліті спєціалістов, тут відіма, просто скидають із скали, при народженні, іба жізнь далжна бить труднай. Леонідас (с)
Так вот, в мене вже посадка почалась, а я ще трамвайчіком катаюсь. Доєхал. Далі бєгу проходити секуріті і паспортний контроль. Всім показую свій посадковий і кажу, шо п**дєц, не встигаю, ну а всім похєр. А все тому, що ті хто пройшли цей аеропорт аж до цього рівня складності, вже нормально хлєбнулі жізні, і як правило, теж запізнювались. Та і я ,відіма, вже нікісла, перерасходував ліміт свого ангела-охоронця на сьогодні. Він точно надпив із флягі, єщо в той момент, коли ми в закриваючіся двері шатло-трамвая забігалі, а зараз вже савсєм в хламіну. Я навіть задумався, чи безпечно мені сідати в літак з такими труднастямі. Но я рісковий парєнь, могу і просрочєниє пільмєні с'єсть, так то.
На гейт я забігал в полнам одіночєствє та під звук свого прізвища в дінаміках аеропорта. Відчуття були такі, ніби я перетинаю фінішну пряму в якомусь забєгє на вижіваніє. Не вистачало тількі конфєті і феєрверків.
Треба отдать должне співробітникам ліній айрфранс, які незважаючи на всю роботизованість системи, поступали по людські, та помагали таким рас***дяям, як я ) Знаю, звучить це всьо трохи є**но, тіпа то моя вина, треба було за трафіком прослідкувати, і ваще я анархіст-корупціонер, хотів овервейт гуманітарки провезти ) Але знаєш %юзернейм%, головне результат, – а він такий, що я пишу ці строки сидячи в літаку, на пів дорозі до Києва, а в вухах грає – "ві ар хуманс афтер алл"

☝️Мораль, много моралі:
1. Опасайся аеропорта – Шарль Деголь. Сірієзлі. 2 години до початку реєстрації, не є гарантією успіху. Перевіряй трафік в місті, будь готовий їхати, супер повільним, потягом з Гару Де Норд.
2. Раніше мені проканувало з невеликим овервейтом, люди на чекіні на то не звертають увагу. То як із обмеженням швидкості , дозволені 70 км/г на годину, але до 85 км/г ще ок. А вот робота так просто не на**еш, в нього чітке да/нє.
3. Не тушуйся! Дій! Не соромся просити про поміч, навколо завжди є люди, які із задоволенням прийдуть на заклик. Люди супер соціальні істоти, і навіть в таких люде-ненависників як я, ці інстинкти зашкалюють. Врештірешт, кожен підсвідомо хоче врятувати світ, хоч разочічєчєк
Автор: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення shushuair »

Victor H писав:Не можу не поділитися цим:
Вот это суровый суржик, ещё и куча мата :facepalm:
И половины не прочёл. Кто дочитает, пусть нормально объяснит, что не так в Шарль де Голль, ибо как по мне, прекрасный а/п.
Спасибо.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Dr. K »

истерика какого-то лузера
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Sentry »

Нормальный, но долгий. И если прийти за 20 минут до конца регистрации и еще и сдавать багаж, как автор опуса, то есть все шансы не успеть. Как в общем-то и в любом аэропорту.

В CDG лучше закладывать очень много времени на контроли, что не добавляет ему плюсов.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення ValNK »

Однажды переход из терминала, в который прилетел AirFrance из Киева, в терминал вылета Иберией в Мадрид занял у меня около 50 минут. Причем большую часть времени я шел или ехал. Правда, я особо не спешил, так как было время в запасе. Но при ограниченном времени нервничал и ругался бы не меньше, так как с указателями у них было, действительно, не очень.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення makor »

Хм, мы когда МАУ летели из CDG то успели 2 круга навернуть по аэропорту, потому что пропустили поворот к лаунжам, и еще даже час посидеть в нем успели... Все близко было и очередей не было.)))
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення shushuair »

Мне достаточно понятно было в CDG, с логистикой всё ОК, где-то монорельс соединяет терминалы либо автобус, где-то идёшь, есть табло, где всевозможные варианты указаны.
При стыковках могут дать буклетик, где схема аэропорта, и выделяют ту, которая нужна конкретному пассажиру)
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення doc »

Друзья, кто имел опыт короткой пересадки в Шарль-де-Голле с КЛМ на Эйрфранс (55 мин). Билет единый, но надо перейти из 2F в 2E за 55 мин. В аэропортах ориентируюсь, бегать умею, только ручная кладь. Могу не успеть, это не катастрофично, но интересует вопрос: к кому обращаться, где найти представителя ЭйрФранс и можно ли выбить из него пересадку и возможно отель (рейс последний в этих сутках)?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення AlexK »

doc писав:Друзья, кто имел опыт короткой пересадки в Шарль-де-Голле с КЛМ на Эйрфранс (55 мин). Билет единый, но надо перейти из 2F в 2E за 55 мин. В аэропортах ориентируюсь, бегать умею, только ручная кладь. Могу не успеть, это не катастрофично, но интересует вопрос: к кому обращаться, где найти представителя ЭйрФранс и можно ли выбить из него пересадку и возможно отель (рейс последний в этих сутках)?
это рейсы шенген-шенген? если нет никаких контролей (безопасность, паспорта), то успеть можно, но если есть контроли, то может быть напряжно, если только не пропустят без очереди.
fisik
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2017, 15:20
Звідки: KIX
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення fisik »

doc писав:Друзья, кто имел опыт короткой пересадки в Шарль-де-Голле с КЛМ на Эйрфранс (55 мин). Билет единый, но надо перейти из 2F в 2E за 55 мин. В аэропортах ориентируюсь, бегать умею, только ручная кладь. Могу не успеть, это не катастрофично, но интересует вопрос: к кому обращаться, где найти представителя ЭйрФранс и можно ли выбить из него пересадку и возможно отель (рейс последний в этих сутках)?
КЛМ-Айрфранс это почти одна контора, так что можете (да и всегда следует в таком случае) обратиться к бортпроводнику перед посадкой первого рейса. Вам всё пояснят. Времени вполне достаточно, я успевал в этом аэропорту и за 45 минут с паспортным контролем (уж не помню гейтов и терминалов)
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення doc »

AlexK, fisik
Спасибо вам, конечно, но это не ответ на мой вопрос. Я понимаю и принимаю риски опоздания. Меня интересует как раз опыт тех, кто не успел.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення AlexK »

doc писав:AlexK, fisik
Спасибо вам, конечно, но это не ответ на мой вопрос. Я понимаю и принимаю риски опоздания. Меня интересует как раз опыт тех, кто не успел.
Представитель Эрфранс будет либо на вашем гейте, куда вы не успеете, либо на трансфер-деске. Но мой опыт с короткими пересадками в Шарле де Голле--вас встречают у гейта, сажают в бус и везут на пересадку.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Аэропорт Париж Шарля де Голля Charles de Gaulle (CDG)

Повідомлення Honduras »

doc писав:AlexK, fisik
Спасибо вам, конечно, но это не ответ на мой вопрос. Я понимаю и принимаю риски опоздания. Меня интересует как раз опыт тех, кто не успел.
Похоже что Вы хотите опоздать)))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей