Про туалети в Борисполі

Відповісти
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Про туалети в Борисполі

Повідомлення Olek »

в нормальних аеропортах прибирають раз на 20-30 хв... а от у Борисполі... все "згідно з саннормами" - 2 рази на добу...
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення gast »

А це мабуть щоб співгромадяни перед відльотом набиралися імунітету перед "стерильним закордоном", а то який же імунітет набудеш, коли й загрози ніякої немає... :drunk:
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення dubno »

як на мене там взагалі ныхто не прибирає і туалет існує сам по собі. Тобто там самообслуговування...:(
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення Glucker »

У залі очікування, тому що ще до зони реєстрації (термінал Б) туалети брудніші ніж у чистій зоні. Це тільки мені так здається чи воно реально так є?
tarzan90
Airbus A319
Повідомлень: 157
З нами з: 08 лютого 2009, 11:10
Звідки: Kyiv city
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення tarzan90 »

dubno писав:як на мене там взагалі ныхто не прибирає і туалет існує сам по собі. Тобто там самообслуговування...:(
Летал в разное время суток с терминала Б, ивсё время когда я вылетал убирали туалет на верху! Наверное мне повезло!
redtag
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2010, 17:36
Звідки: Ukraine
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення redtag »

Розмови про туалети в терміналі Б - дуже потрібна, але як не прикро, також і соромна тема, оскільки це є обличчя країни; та ще й Евро-2012 на підході.
Якщо в туалетах по відльоті в наявності є лише сірого кольору туалетнуй папір, то по прильоті в обох туалеах (перед пасп. контролем) і перед митним - немає жодного! Причому постійно.

Серветки? Їх не існує. Про решта засобів гігієни - мовчу.
Туалети брудні, умивальники брудні, смітники повні сміття. Одним словом, соромно за нашу незалежну...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення Olek »

еее... як би то сказати)) люди, хто не боїться то все написати. я можу кинути на головну. Мені в Борисполі фоктати скоро, то я поки не можу на головну про туалети від свого імені)) а от від імені злючого пакса було б непогано :)))
тобто в форматі блок-поста
Лінк з головної на таке http://www.avianews.com/portal/componen ... Itemid,55/
Константин
Airbus A319
Повідомлень: 107
З нами з: 23 серпня 2010, 19:05
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення Константин »

не хочется преувеличивать, но летаю довольно часто и туалеты мне очень редко попадаются грязные в Борисполе
redtag
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2010, 17:36
Звідки: Ukraine
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення redtag »

Константин писав:не хочется преувеличивать, но летаю довольно часто и туалеты мне очень редко попадаются грязные в Борисполе
Перепрошую за нескромність, але тут одне з двох: або ви користуєтесь туалетами в Віп залі (для пасажирів бізнес класу), або вам просто нема з чим порівняти.
Константин
Airbus A319
Повідомлень: 107
З нами з: 23 серпня 2010, 19:05
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення Константин »

redtag писав:
Константин писав:не хочется преувеличивать, но летаю довольно часто и туалеты мне очень редко попадаются грязные в Борисполе
Перепрошую за нескромність, але тут одне з двох: або ви користуєтесь туалетами в Віп залі (для пасажирів бізнес класу), або вам просто нема з чим порівняти.
VIP Точно не пользуюсь, а уж сравнить, поверьте, есть с чем. Конечно разница есть, но ничего ужасного в наших туалетах нет, даже не воняет :grin:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Про туалети в Борисполі

Повідомлення Olek »

речь в первую очередь о тех, что в общем зале в подвале :))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей