Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Чомусь мені здається, що Візз ще не все по Львову сказав. Якщо би в другій половині 2018 відкриють базу, то можуть значно розширити польоти. Та й з Раян ще не відомо нічого
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

maxgalkov писав:+ Тель Авів МАУ буде збільшено з 2 до 3 рейсів на тиждень
Пруф?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Я б не дуже рахував + від скайап, тому що це той же мінус від Дарта-Браво-Яна, з яких Join просто переведе польоти на свою ак.

Ще ж про іспанську ак забули, можливо Vueling таки розродиться 2 рейсами на тиждень на літо...
ну і Балтік міг би зайти на літо я думаю.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Дарта-Браво у Львові практично не було, Ян - можливо інші його зафрахтують зі Львова, не стоятиме ж авіакомпанія без польотів.

Щодо Брно вчора забули згадати, що до Відня 130км наче і електричка щогодини, відповідно такий лов-кост рейс буде не тільки для наших заробітчан, а й для відвідин Відня ;)
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdemar »

Valdys писав:Я б не дуже рахував + від скайап, тому що це той же мінус від Дарта-Браво-Яна, з яких Join просто переведе польоти на свою ак.

Ще ж про іспанську ак забули, можливо Vueling таки розродиться 2 рейсами на тиждень на літо...
ну і Балтік міг би зайти на літо я думаю.
А не много ли Испании будет МАУ, SkyUp, Vueling?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Нехай хоч хтось полетить, а то наразі тільки розмови без можливості купити квиток; мовчу вже про реальне виконання польотів по факту
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

Labiann писав:в след. году Львов должен обойти Одессу по пас потоку с такими темпами...
Это будет вполне ожидаемо.
Любой желающий может зайти на odessa.aero и сравнить количество рейсов из Одессы, и из Львова.
Убрать 4 рейса в день на Стамбул и 4 на Киев, и Одесса где-то ковыляла бы на уровне Запорожья. Ну и чартеры на Турцию и Египет в Одессе добавляют конечно очень хорошо количество паксов.
Львову уже куча новых направлений на новый год, а из Одессы ничего, учитывая безвиз с лета, Люфтганза год назад свалила, альтернатив для пересадок немного вообще осталось(
Ататюрк либо с ночёвкой либо часов 10 тусить, Варшава аналогично, Вена 4 раза в неделю, ну и МАУ.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Тим не менше Одеса третій аеропорт по пасажиро-потоку ;) Доречі, а що з чехами?
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

popTAB писав:На 2 мульйони наразі не тягне
LOT ше 4 частоту додасть і буде перша кляса :klass:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

краще б OS до 14 доросли
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення tarick »

Valdys писав:Я б не дуже рахував + від скайап, тому що це той же мінус від Дарта-Браво-Яна, з яких Join просто переведе польоти на свою ак.
Чартери були в Туреччину, Чорногорію, Хорватію і Єгипет, але зі Львова не було жодних чартерів в Італію (Рімні) та Іспанію(Барселону), тому розширення в напрямках точно буде, якщо полетить звісно.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

popTAB писав:Тим не менше Одеса третій аеропорт по пасажиро-потоку ;) Доречі, а що з чехами?
Я написал, за счёт чего мы пока третьи) По итогам 2015 года Одесса была выше Жулян, в 2016 мы им уступили около 100 тысяч, за 2017 будет отставать уже на полмиллиона думаю точно. Так что тенденции понятны, и Львов конечно молодец, но обогнать Одессу не такое уж и достижение, учитывая, что Одесса по сути стоит на месте и не развивается.

По чехам: они выполняют только летнюю навигацию, и начнут полёты лишь в июне 4 раза в неделю в 4 утра. У нас вообще на ночные рейсы летом везёт, Эйр Балтик в 1:45 вылетает, Минск добавляет на лето частоту на 2:55.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Глянув по Одесі, так ви і Дубай літаєте, і Тель-Авів щоденний, Таллінн, той же Ейр Балтик... А що у Львові, одні бидгощі, ольштини за якими на карту лізеш дивитись де то після анонсу ;)
А ви молодець що вобліваєте за рідне місто, всі б так. Ще колись доживемо до часів коли Тернопіль з Рівним будуть шукати плюшки щоб перебрати щось зі Львова, і аналогічно по всій Україні... Не все Києву :-D
maxgalkov
Airbus A319
Повідомлень: 278
З нами з: 15 лютого 2011, 17:18
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення maxgalkov »

popTAB писав:
maxgalkov писав:+ Тель Авів МАУ буде збільшено з 2 до 3 рейсів на тиждень
Пруф?
Пруфів не дам :nose:

з 2.06:
LWO-TLV 367 15:45-19:05 PS783 738
TLV-LWO 367 11:15-14:45 PS784 738

+ також подвоїться Рим
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

popTAB писав:Глянув по Одесі, так ви і Дубай літаєте, і Тель-Авів щоденний, Таллінн, той же Ейр Балтик... А що у Львові, одні бидгощі, ольштини за якими на карту лізеш дивитись де то після анонсу ;)
А ви молодець що вобліваєте за рідне місто, всі б так. Ще колись доживемо до часів коли Тернопіль з Рівним будуть шукати плюшки щоб перебрати щось зі Львова, і аналогічно по всій Україні... Не все Києву :-D
А ещё у нас Салоники летние. Но все эти Таллины, Эйр балтик , Салоники, Вильнюс буквально пару раз в неделю на летний сезон, зимой только ЛОТ , Аустриан, Белавиа, Туркиш и МАУ.
Понимаете, у Вас Италии много, Люфтганза ежедневно, Польша за доступные деньги, тот же Визэйр, а у нас Италия была ещё у Аэросвита последняя регулярка. Думаю, со Львовом точно некорректно сравнивать, так как я иногда не только с Киева и Кишинёва в отпуск летаю, но и из Львова (вот сегодня, например, жена должна вернуться во Львов Эрнестом).
А вообще я бы очень хотел, чтоб региональные аэропорты развивались, и я в последний год надеюсь, что слетать в Ровно к родителям я смогу из Одессы уже в ближайшие пару лет. Даже через Киев, но сам факт, прилететь в Ровно мне очень греет душу!
З.Ы. Кратко резюмируя всю демагогию, нам бы такие иметь варианты, как Львов.
И справедливости ради, Львов как никто другой в Украине заслуживает всё это и намного больше, в каком ещё аэропорту, кроме киевских, можно сейчас через рукав заходить в самолёте? Ваши заведения несмотря ни на что, качественнее и дешевле, чем в Киеве и Одессе, да и уровень культуры в городе с точки зрения Европейского уровня достаточно высокий. К сожалению, не уровень жизни, но это я итак уже заофтопил дальше некуда.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

та ви що, і не буде прильоту до Львова перед 2ю ночі ... невже МАУ до пасажира стає лицем ;)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

maxgalkov писав: з 2.06:
LWO-TLV 367 15:45-19:05 PS783 738
TLV-LWO 367 11:15-14:45 PS784 738
А чё Львову на Тель-Авив нормальное расписание, а у Одессы как всегда?
Зрада однозначно :alen:
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення artml »

shushuair писав:в каком ещё аэропорту, кроме киевских, можно сейчас через рукав заходить в самолёте?
Є тут один такий :smile:

Зображення
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

artml писав: Є тут один такий :smile:

Зображення
Про Харьков запамятовал..
С таким аэропортом и количеством платёжеспособного населения Вам наверное, ещё обиднее чем Одессе, учитывая количество вариантов из Харькова.
dimm1971

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dimm1971 »

jurkok писав:Чомусь мені здається, що Візз ще не все по Львову сказав.
Венгерский лоукостер Wizz Air в 2018 году откроет четыре новых рейса из аэропорта Львов. Об этом сегодня заявила директор предприятия Татьяна Романовская на итоговой ежегодной пресс-конференции министра инфраструктуры Владимира Омеляна, передает ЦТС.

"Wizz Air анонсировал четыре новых рейса на Гданьск, Катовице, Дортмунд, Лондон", - отметила Т. Романовская.

Эти направления уже отмечены на карте маршрутов авиакомпании.

Согласно системе бронирования Wizz Air, рейсы в Катовице и Гданьск стартуют 26 марта 2018 года. Полеты по обоим направлениям будут выполняться дважды в неделю - по понедельникам и пятницам. С 20 июня в Катовице добавится еще два рейса - по средам и воскресеньям. Минимальная стоимость билета в Катовице и Гданьск составляет 279 грн (в одну сторону). Полеты в Дортмунд стартуют 21 мая 2018 года и будут также выполняться по понедельникам и пятницам. Цена билета начинается от 719 грн (в одну сторону). Расписание полетов в Лондон пока неизвестно.
http://cfts.org.ua/news/2017/12/15/wizz ... vova_44559
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей