Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення alex.s »

AlexK писав: 18 березня 2019, 01:56
alex.s писав: 14 березня 2019, 17:14
Уже ведь давно определили, что все запущенное не Омеляном или до него - не считается.
Лиссабон-Киев (по португальской «квоте») сейчас летает WizzAir, который вышел на направление при Омеляне.
А ТАП типа по украинской квоте? :facepalm:
Омелян не открывал официально пафосно - это имелось в виду и теперь говорит что нету сообщения с Португалией.
До него - имелось в виду его высказывания о 0% лоукостов до него и менее 10 работающих аэропортов.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Vitaliy »

alex.s писав: 18 березня 2019, 08:56
AlexK писав: 18 березня 2019, 01:56
alex.s писав: 14 березня 2019, 17:14
Уже ведь давно определили, что все запущенное не Омеляном или до него - не считается.
Лиссабон-Киев (по португальской «квоте») сейчас летает WizzAir, который вышел на направление при Омеляне.
А ТАП типа по украинской квоте? :facepalm:
Омелян не открывал официально пафосно - это имелось в виду и теперь говорит что нету сообщения с Португалией.
До него - имелось в виду его высказывания о 0% лоукостов до него и менее 10 работающих аэропортов.
TAP не літає в Україну
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

Время прокоментировать было, а прочитать пару сообщений до - не было?))
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

В продовження теми загрузки рейсів Візз зі Львова. Сьогодні рейс до Ґданська. Загрузка 179 паксів
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

jurkok писав: 18 березня 2019, 10:32 В продовження теми загрузки рейсів Візз зі Львова. Сьогодні рейс до Ґданська. Загрузка 179 паксів
А уікаво вчорашній Копенгаген яка загрузка?
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Думаю, Копенгаген ще розкатають. Просто зайшли в трошки низький сезон та ще й на такий специфічний напрямок. Копенгагена зі Львова ніби не було ніколи та й народ не дуже чекав на нього, на відміну від Італії чи Польщі. Цікавіше, яка там загрузка в Хан. Бо чогось мені здається, шо там всьо дуже сумно.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Franek писав: 18 березня 2019, 11:34 Думаю, Копенгаген ще розкатають. Просто зайшли в трошки низький сезон та ще й на такий специфічний напрямок. Копенгагена зі Львова ніби не було ніколи та й народ не дуже чекав на нього, на відміну від Італії чи Польщі. Цікавіше, яка там загрузка в Хан. Бо чогось мені здається, шо там всьо дуже сумно.
Чому ви думаєте що там так все зле? Суто по першому LWO inbound рейсі?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

Franek писав: 18 березня 2019, 11:34 Думаю, Копенгаген ще розкатають. Просто зайшли в трошки низький сезон та ще й на такий специфічний напрямок. Копенгагена зі Львова ніби не було ніколи та й народ не дуже чекав на нього, на відміну від Італії чи Польщі. Цікавіше, яка там загрузка в Хан. Бо чогось мені здається, шо там всьо дуже сумно.
Чесно говоря, не совсем понимаю логику названия Копенгагена "специфическим". Он самый что ни есть нормальный - туризм + офисы ИТ фирм (разве не на это всегда уповают львовяне?). Да, немного не бюджетно, но Рим тоже вроде как не Вроцлав по ценах.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

popTAB писав: 18 березня 2019, 11:40 Чому ви думаєте що там так все зле? Суто по першому LWO inbound рейсі?
Бо проаналізувавши напрямки з Хана, я зробив собі такий висновок, що то аеропорт для розльоту німців з сусідніх сіл і містечок до всяких туристичних напрямків півдня Європи. Для в’їзних Хан, я думаю або не зовсім зручний, або недостатньо привабливий. А зі Львова пасажиропотік, а лоуксот особливо, переважно виїзний, тобто то переважно туристи з ЗУ, або діаспора звідси. А з Хана навіть Польщі нема, зважаючи на немалу польську діаспору в Німеччині. Хоча, з іншої сторони, Візз мусів оперувати якимись даними, відкриваючи Хан зі Львова.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Franek , я про CPH писав
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Igoresha писав: 18 березня 2019, 11:54 Чесно говоря, не совсем понимаю логику названия Копенгагена "специфическим". Он самый что ни есть нормальный - туризм + офисы ИТ фирм (разве не на это всегда уповают львовяне?). Да, немного не бюджетно, но Рим тоже вроде как не Вроцлав по ценах.
Специфічний, бо на моїй пам’яті то перший раз Копенгаген є зі Львова. Та й взагалі перший регулярний нордичний скандинавський напрямок. Якщо я помиляюся, то поправить хай хтось. Правда, пам’ятаю колись якусь шарашку запускали чи то Білунда, чи то до Орхуса, та й так воно всьо померло. Плюс Копенгаген не був так очікуваний львівським паньством і його запуск викликав певний подив, тому напрямок зовсім не був підігрітий. Але я згоден, що потенційний потік з туристів і IT сегменту там є.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

popTAB писав: 18 березня 2019, 12:02 Franek , я про CPH писав
Я якраз навпаки думаю, що Копенгаген повний потенціалу, просто його треба довше розкатувати, про що свідчить і посадка на першому рейсі в тому числі.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Franek писав: 18 березня 2019, 12:07 Специфічний, бо на моїй пам’яті то перший раз Копенгаген є зі Львова. Та й взагалі перший регулярний нордичний скандинавський напрямок. Якщо я помиляюся, то поправить хай хтось. Правда, пам’ятаю колись якусь шарашку запускали чи то Білунда, чи то до Орхуса, та й так воно всьо померло. Плюс Копенгаген не був так очікуваний львівським паньством і його запуск викликав певний подив, тому напрямок зовсім не був підігрітий. Але я згоден, що потенційний потік з туристів і IT сегменту там є.
По перше "нашого брата" в ту скандинавію вже через польщу і так наїхало. По друге, колись бігала статистика, що існує феномен що 50% дацького бізнесу в Україні зосереджено, як не дивно, на львівщині (тоді ще якийсь крупний агрохолдинг був з дацькими інвестиціями, якийсь там ...land). По-третє, львівське паньство чекає любого анонсу "аби дешево": FB у мене зараз забитий фотками русалоньки. По четверте, ІТ більше триндить ніж генерує потік: по дослідженнях від Веселовського ІТ загалом дає біля 5-6% завантаження. Ідіть продайте такі цифри авіакомпаніям :scare:

Так, Біллунд колись запускали, але то був явно якийсь псевдо-рейс. Його в нормальних продажах не було через GDS чи на сайті авіакомпанії, а тільки існувала сторіночка куди перевести SWIFTом €700 за квиток. Літачок був Дорнієр328, що ближче бізнес-джет, а не борт для регулярки. Затія здулась зразу після перерізання стрічки Садовим: кажуть зворотній рейс було скасовано, борт постаяв кілька днів на пероні, повернувся тай на тому все.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Наїхало то наїхало, але рейсів поки що нема. І саме з Копенгагеном почала скресати ця крига. Швеція і Естонія, думаю, мають бути наступними. Львівське пансьтво чекає, але потім нам рапортують про не таку заповнюваність, як нам хтіло би ся. Ну і про айті, то як рахувати. Якшо чисто робочі поїздки, то 5-6% непогано, я вважаю. Але є ж ще айті-емігранти, яких кажуть в Данії більше. Ну не знаю, не рахував, але припускаю що по європах вони зосереджені більш-менш рівномірно.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

Більшість датського бізнесу зосереджене в Західній Україні. Основні підприємства - текстильні, які працювали на давальницькій сировині. Плюс трохи ІТ та інших галузей. Можливо структура змінилася трохи після криз, але навряд чи кардинально. Тому, мені дивно, чому sas не літав до Львова регулярну чимось малим.
А, взагалі, можливо, цей рейс не так для львівського панства, а для Копенгагенського. Пакси ж літають в обидва боки. Вчора у Львові порівняно багато чув словацької мови.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

Franek писав: 18 березня 2019, 12:07 Специфічний, бо на моїй пам’яті то перший раз Копенгаген є зі Львова. Та й взагалі перший регулярний нордичний скандинавський напрямок. Якщо я помиляюся, то поправить хай хтось. Правда, пам’ятаю колись якусь шарашку запускали чи то Білунда, чи то до Орхуса, та й так воно всьо померло. Плюс Копенгаген не був так очікуваний львівським паньством і його запуск викликав певний подив, тому напрямок зовсім не був підігрітий. Але я згоден, що потенційний потік з туристів і IT сегменту там є.
Думаю, в данном контексте лучше смотрится слово "необычный". Почему необычный? Потому что Визз очень долго ориентировался на страны и города, куда есть большой поток заробитчан + туризм. Больше туристические направления у нас заходили очень редко (Анталия не шла, Симферополь (аннексирован Россией) тоже), наверное разве только Кутаиси (откуда тоже большой поток кстати был), Ларнака, Будапешт. А со Львова вообще ничего из этого.
В последнее время же стало больше направлений туристического + бизнес потока, где заробитчане не настолько численны. Берлин, Копенгаген, Биллунд, те же Балтийские страны (хоть там и наших эмигрантов хватает), Греция. В этот раз Львов получил один из таких направлений. Где-то через недели 2 будет знакомый мой ехать - попрошу обратить внимание на количество паксов
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Ага, точно. Специфіка і незвичайність в тому, що Копенгаген не заробітчанський. Може то Візз так пробує нові ніші зі Львова? Ну а шо, летіти не далеко, а якшо влетять то на небагато. Чекаємо на Базель, Ніцу, Гамбург і Франкфурт (не Хан). 8-)
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dtm »

Franek писав: 18 березня 2019, 19:15 Чекаємо на Базель
Іще слід додати Женеву, Цюріх та Осло, :bayan:
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Будьмо реалістами. Wizz не може літати до Женеви і Цюриху. І до Осла певно теж, бо то не ЄУ. ;-)
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

А до Лондону виключно львівські туристи літають. Ага
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей