Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Krakowite писав: 29 червня 2018, 08:10
popTAB писав: 29 червня 2018, 08:03 З Кракова видніше як львів'янам літати?
Я просто хочу, щоб п. Романовська мислила в контексті Центральної Європи, а не лише України.
Розумію, що є маса обмежень з відкритим небом з країнами EU, але все ж таки.
Вона ж говорить про цілі.
В Штати вже можна літати з одною пересадкою через Київ, Варшаву, Мюнхен, Відень і Стамбул. Потрібно нарощувати частоти (Мюнхен і Стамбул на ТК хоча б двічі на день, щоб було зручно літати в обидва боки) і розбавляти монополію Стар Альянса (КЛМ-ЕйрФрансом в першу чергу). Але це буде зроблено в недалекому майбутньому і зрозуміло як.
А от прямий в Північну Америку - це чудовий Big Hairy Audacious Goal, який важко, а тому цікаво досягати. В світлі світового тренду переходу до р2р і появи невеликих літаків, які можуть літати на такі відстані (новий а321, молодші 787, 797 який невдовзі мають анонсувати) це може і вдатися. Проактивна позиція аеропорту в цій ситуації не є єдиним визначальним фактором, але може сильно пришвидшити процес. Романовська вже збудувала Львову імідж аеропорту, який готовий іти на контакт, пропонувати хороші умови авіакомпанії і допомагати відкривати рейси. Рано чи пізно хтось таки наважиться спробувати і тоді Львів буде першим після Києва кандидатом на такі рейси.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення manjeroke »

Я думаю Львов еще может побороться за открытие рейсов в Китай, когда китайцы созреют на Киев. Может быть даже в виде Китай-Киев-Львов-Киев-Китай. Но тут вопрос могут ли они так летать, если украинские сегменты не будут продаваться отдельно?
Для Львовян может и не очень актуально, но туристы поедут
Кстати visa on arrival во Львове не хватает, но под такой рейс думаю быстро организуют
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення UKCC »

mischko писав: 28 червня 2018, 17:13
Bravo Atlanic,
PanYanairian,
DartWest

може ці будуть?
DarthVader
:death:
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

manjeroke писав: 29 червня 2018, 10:17 Я думаю Львов еще может побороться за открытие рейсов в Китай, когда китайцы созреют на Киев. Может быть даже в виде Китай-Киев-Львов-Киев-Китай. Но тут вопрос могут ли они так летать, если украинские сегменты не будут продаваться отдельно?
Для Львовян может и не очень актуально, но туристы поедут
Кстати visa on arrival во Львове не хватает, но под такой рейс думаю быстро организуют
Біс з ними з китайцями. Нам би мережного перевізника з Папської Затоки типу Катару чи ФлайДубай.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

Victor H писав: 29 червня 2018, 10:58 з Папської Затоки
це десь біля Зарваниці?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 29 червня 2018, 11:07
Victor H писав: 29 червня 2018, 10:58 з Папської Затоки
це десь біля Зарваниці?
Так мене автокорекція ще не підставляла :lol:

Перської, звісно.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення manjeroke »

Victor H писав: 29 червня 2018, 10:58
manjeroke писав: 29 червня 2018, 10:17 Я думаю Львов еще может побороться за открытие рейсов в Китай, когда китайцы созреют на Киев. Может быть даже в виде Китай-Киев-Львов-Киев-Китай. Но тут вопрос могут ли они так летать, если украинские сегменты не будут продаваться отдельно?
Для Львовян может и не очень актуально, но туристы поедут
Кстати visa on arrival во Львове не хватает, но под такой рейс думаю быстро организуют
Біс з ними з китайцями. Нам би мережного перевізника з Папської Затоки типу Катару чи ФлайДубай.
ну Катару сейчас явно не интересно в Украине что-то открывать. Дубай хотят, но не Львов почему-то. Может турки и мау весь поток съедают?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 29 червня 2018, 13:38 ну Катару сейчас явно не интересно в Украине что-то открывать. Дубай хотят, но не Львов почему-то. Может турки и мау весь поток съедают?
Бо арабам не так цікаво побухати і поїсти харамного м'яса, як потрахатися. І тут Львів поступається Одесі і Харкову за пропозицією (за моїми джерелами).
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

Victor H писав: 29 червня 2018, 10:10 Вона ж говорить про цілі.

А от прямий в Північну Америку - це чудовий Big Hairy Audacious Goal, який важко, а тому цікаво досягати.
Ну "интересно достичь" и "достичь долгосрочного эффекта" - совсем разные вещи. Пример: год-два назад (не помню точно когда) г-н Саакашвили (и возможно Омелян, не помню уже точно) достигли интересной цели - обеспечить дешевыми 500-гривневыми перелетами украинцев из Киева в Одесу и обратно. Какой долгосрочный эффект - никакого. Сейчас г-н Омелян топит немного за СкайАп с их же 500-гривневой политикой внутренних перелетов. По факту же пока СкайАп тоже лажает с расписанием еще с чартерами (хоть и не так сильно, как бравые вентиляторы)

Запустить можно что-угодно куда-угодно. Важно только то, что будет в дальнейшем иметь спрос, а поэтому будет существовать дольше, чем месяц-сезон.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Igoresha писав: 02 липня 2018, 12:48
Victor H писав: 29 червня 2018, 10:10 Вона ж говорить про цілі.

А от прямий в Північну Америку - це чудовий Big Hairy Audacious Goal, який важко, а тому цікаво досягати.
Ну "интересно достичь" и "достичь долгосрочного эффекта" - совсем разные вещи. Пример: год-два назад (не помню точно когда) г-н Саакашвили (и возможно Омелян, не помню уже точно) достигли интересной цели - обеспечить дешевыми 500-гривневыми перелетами украинцев из Киева в Одесу и обратно. Какой долгосрочный эффект - никакого. Сейчас г-н Омелян топит немного за СкайАп с их же 500-гривневой политикой внутренних перелетов. По факту же пока СкайАп тоже лажает с расписанием еще с чартерами (хоть и не так сильно, как бравые вентиляторы)

Запустить можно что-угодно куда-угодно. Важно только то, что будет в дальнейшем иметь спрос, а поэтому будет существовать дольше, чем месяц-сезон.
А з чого ви взяли що я писав про якісь одноразові рейси? Та й Романовська теж навряд чи говорить про таке. Впевнений, що її програма мінімум - це сезонний рейс пару раз на тиждень, який буде повертатися щороку.

Ваше порівняння з внутрішньоукраїнськими рейсами по 500 грн некоректне з декількох причин.
По перше, Романовська не є представником політичної сили і не займає посаду, на яку вибирають народним голосуванням. Її призначила комісія за результатами відкритого конкурсу, де її заявка була об'єктивно найкращою (я слідкував за конкурсом і читав всі заявки). Звичайно певна політична компонента в її діяльності є і вона мусить підтримувати хороші віндносини з Омеляном, але я б не радив це перебільшувати.
По друге, рейси в Північну Америку мають практично нульову цінність з точки зору політика-популіста, на яку ви натякаєте. Ними або будуть користуватися заможні пасажири звідси, яких дуже мало, або ж взагалі громадяни США, які будуть літати сюди, але на виборах голосувати не можуть. Для електорату популістів це дуже абстракте "пакращення", яке їм мало що дає.

У Романовської є КРІ, серед яких приріст пасажиропотоку і кількості напрямків - над ними вона і працює. Постійна підтримка інформаційного фону про те, що зі Львова відкривають чи ось ось відкриються нові напрямки або що тут росте пасажиропотік - це один із способів досягнення цих КРІ: завдяки цій активності суспільство добре обізнане про те, що з львівського аеропорта можна багато куди полетіти і це часто не дуже дорого. Та й до працівників авіакомпаній ця інформація доходить через соціальні канали, незважаючи на поширену думку що соціальний маркетинг і В2В - це речі, які не поєднуються.
А сумнівних заяв типу "внутрішньоукраїнські рейси по 500 грн" я в її виконанні не помічав. Єдине що вдалося нагуглити - це її коментар про те, що ініціатива Мінінфраструктури відмінити ПДВ для внутрішніх рейсів є правильною, бо зараз собівартість рейсу в Вільнюс вища ніж в Одесу.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

А я и не писал, что она занимается политикой. Я написал о том, что достичь цели прямого сообщения со Штатами и иметь постоянное прямое сообщение со Штатами - разные вещи.
Второе - я не ставлю под сомнение её компетенцию в целом. Я ставлю под сомнение некоторые "цели", в частности цель иметь прямое сообщение со Штатами (и еще несколько, проскакивающих в ее коментариях). Это популизм, идиотизм или наивное видение целей - называйте как хотите. Я же вижу реальность, когда со Львова летает достаточное количество класических перевозчиков, также предлагающих добраться в Штаты с пересадкой, которые, как показывает практика, будут предлагать цену меньше, чем прямой рейс. Поток американцев во Львов - ну это на грани фантастики, извините.
И еще. Не хотелось бы напоминать о таком важном КРI, как доходность предприятия. И поскольку Львов есть государственным предприятием, был реконструирован за государственные деньги, хотелось бы, чтобы увеличение потока и количества направлений не сказывался негативно и на этом показателе.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Igoresha писав: 02 липня 2018, 15:50 Второе - я не ставлю под сомнение её компетенцию в целом. Я ставлю под сомнение некоторые "цели", в частности цель иметь прямое сообщение со Штатами (и еще несколько, проскакивающих в ее коментариях). Это популизм, идиотизм или наивное видение целей - называйте как хотите. Я же вижу реальность, когда со Львова летает достаточное количество класических перевозчиков, также предлагающих добраться в Штаты с пересадкой, которые, как показывает практика, будут предлагать цену меньше, чем прямой рейс. Поток американцев во Львов - ну это на грани фантастики, извините.
Якщо мислити ретроспективно, то ви праві. Але ніхто не може гарантувати, що ситуація не зміниться. В світі зараз спостерігається тренд зростання популярності р2р рейсів на далекі відстані (в першу чергу викликаний появою економічних літаків: дрімлайнерів і невдовзі далекомагістральних А321).
З'являються лоукости які літають на делекомагістральних напярмках на 787: Norwegian в Європі, Scoot в Південно-Східній Азії.
В сусідній Польщі Лот відкрив прямі рейси в Штати з Кракова і Жешува на 787 - очевидно вони це роблять не просто так.
В Штатах велика українська діаспора з коренями на Західній Україні. Є бізнес (ІТ і не тільки). Є туристичний потік - Львів регулярно потрапляє в туристичні топи Східної Європи.
Минулого року 2.7% з 2.6 мільйонів туристів у Львові були з США і Канади. Це 70000 чоловік, на хвилинку - якраз рейс на Дрімлайнері двічі на тиждень круглий рік.

2-3 роки тому приблизно так само писали про тоді ще гіпотетичний прямий рейс в Лондон. Він зараз літає тричі на тиждень, а восени з запуском Раяна буде шість разів.
Igoresha писав: 02 липня 2018, 15:50 И еще. Не хотелось бы напоминать о таком важном КРI, как доходность предприятия. И поскольку Львов есть государственным предприятием, был реконструирован за государственные деньги, хотелось бы, чтобы увеличение потока и количества направлений не сказывался негативно и на этом показателе.
Фінансова звітність АП доступна на сайті: http://lwo.aero/uk/activity_info
Зокрема, ось звіт за перший квартал цього року: http://lwo.aero/uploads/assets/Sukupnyi ... 202018.PDF
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

В А321 еще могу поверить. Его достаточно, чтобы долететь в НЙ и Торонто (по данным сайта Эйрбас; из Киева, кстати, максимум Оттава или Монреаль). Но делать ставку на еще не сертифицированный даже самолет - мягко говоря такая себе цель. Краков и Жешув только открылись, посмотрим. В любом случае, Польша побогаче будет, нет?
Ну и касательно корней и тому подобного: смотрите, сколько корней в Португалии. А прямые рейсы вот только начинают возобновляться.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

Підкажіть будь ласка,де можна подивитись реальний розклад руху літаків у Львові на листопад 2018р
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

юра сармат писав: 03 липня 2018, 09:37 Підкажіть будь ласка,де можна подивитись реальний розклад руху літаків у Львові на листопад 2018р
Без чартерів, щоправда: https://www.kayak.com/routes/LWO/201811
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення AleksLes »

Victor H писав: 02 липня 2018, 16:30
З'являються лоукости які літають на делекомагістральних напярмках на 787: Norwegian в Європі, Scoot в Південно-Східній Азії.
В сусідній Польщі Лот відкрив прямі рейси в Штати з Кракова і Жешува на 787 - очевидно вони це роблять не просто так.
В Штатах велика українська діаспора з коренями на Західній Україні. Є бізнес (ІТ і не тільки). Є туристичний потік - Львів регулярно потрапляє в туристичні топи Східної Європи.
Минулого року 2.7% з 2.6 мільйонів туристів у Львові були з США і Канади. Це 70000 чоловік, на хвилинку - якраз рейс на Дрімлайнері двічі на тиждень круглий рік.
Ви плутаете "прямі рейси в північну америку" з "покращенням сполучення з північною америкою"
Від того що (гіпотетично) МАУ відкриє один рейс на тиждень (а більше не буде) зі Львова до JFK, "покращенням сполучення з північною америкою" не відбудеться.
Бо в МАУ нема нормальних code sharing з АК з США, а навіть якщо б вони були, то пересадка в JFK до інших ПА міст це вирвані роки в порівнянні з майже будь яким европейським аеропортом. Я це 2 раз робив, never again.
Та і ціни там будть кінські, як на тому-ж Жевуш-НЮ
До НЮ летить не так вже й багато народу, і для бізнесу 1 рейс на тиждень- це не серьйозно.

Для того щоб реально покращити сполучення з ПА потрібно як мінімум одне з 3х - щоденні рейси КЛМ до Амстердаму, щоденні рейси АФ до Парижу чи щоденні рейси ЛХ до Франкфурту (Формально можна ще Хітроу назвати, але там такий швах зі слотами, що до відкриття 3ї полоси - 10+ років , нових рейсів мабуть вже не буде)
Це більш реально і значно більш ефективно.

Відень, Варшава чи Мюнхен не мають дуже велику ПА мережу.
Турки дуже вже далеко.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

А я про МАУ не писав.
Лот в EWR + кодшер з Юнайтедом або Дельта в JFK (у них там хаб) - так вас влаштує? При чому перший мені виглядає найбільш реалістичним варіантом, навіть у порівнянні з МАУ.

П.С. За Франкфурт, Париж і Амстердам я на цьому форумі нию вже другий рік.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення manjeroke »

Прямой рейс нужен чтобы говорить:"у нас есть прямой рейс в США".
Намного удобнее иметь ежедневные Франкфурт, Вену, Варшаву, Мюнхен, Париж и Амстер. Так и конкуренции будет куча и удобных ствковок на любой день. И по Европе куча вариантов для ствковок.
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення AleksLes »

Victor H писав: 03 липня 2018, 10:25 А я про МАУ не писав.
Лот в EWR + кодшер з Юнайтедом або Дельта в JFK (у них там хаб) - так вас влаштує? При чому перший мені виглядає найбільш реалістичним варіантом, навіть у порівнянні з МАУ.

П.С. За Франкфурт, Париж і Амстердам я на цьому форумі нию вже другий рік.
AFAIK Lot не має права літати з України в США
ЗІ Дивлячись на реальні тарифи з Жевуша через EWR на інші міста ПА там нічого особливого немає
ЗІІ ДЕльта взагалі в іншому альянсі
JRK
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 20 травня 2018, 13:48
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення JRK »

Прочитав тут інтерв'ю із Тетяною Романовською, де вона зокрема говорить про потребу добудови аеродромної частини. Далі цитата: "Також ми зможемо виділити більше ресурсів на добудову аеродромної частини, щоб можна було приймати більші літаки".
Поясність будь ласка про яку добудову і які літаки йдеться?

повне інтерв'ю тут
http://tvoemisto.tv/exclusive/lyudy_tvo ... 94344.html
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей