Міжнародний аеропорт Львів

dimm1971

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dimm1971 »

юра сармат писав: 11 квітня 2018, 21:59 Як я зрозумів візейр добавити з середини червня Берлін до 4рази в тиждень і павільйон щось ніхто не реагує,а два роки тому Раддому на SAABi раділи.....
Я реагую.... Дуже зручно стало. Воно звичайно було б краще мати Харків-Берлін, але маємно шо маємо. Принаймні з Харкова - ніч у потягу до Львова, вскочив у літак та полетів. Най роблять його щоденним. :smile:
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

dimm1971 писав: 12 квітня 2018, 14:41
юра сармат писав: 11 квітня 2018, 21:59 Як я зрозумів візейр добавити з середини червня Берлін до 4рази в тиждень і павільйон щось ніхто не реагує,а два роки тому Раддому на SAABi раділи.....
Я реагую.... Дуже зручно стало. Воно звичайно було б краще мати Харків-Берлін, але маємно шо маємо. Принаймні з Харкова - ніч у потягу до Львова, вскочив у літак та полетів. Най роблять його щоденним. :smile:
Щось мені здається ,що скоро буде у Львові база віззів і буде Харків-берлін
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

З 10 квітня розпочав курсувати експериментальний маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал»

З 10 квітня розпочав курсувати експериментальний маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал». Як повідомили у ЛК «АТП-1» на маршруті працює один великий автобус. Середній інтервал між рейсами півтори години. За два дні роботи цим маршрутом скористалося 28 осіб.

«Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» – це експериментальний маршрут. Він запроваджений на один місяць, роботу розпочав з 10 квітня. За два дні ним скористалося 28 осіб: 10 квітня – 15 осіб, 11 квітня – 13 осіб. Через місяць будемо аналізувати доцільність запровадження його на постійно», – розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

jurkok писав: 12 квітня 2018, 17:09 З 10 квітня розпочав курсувати експериментальний маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал»

З 10 квітня розпочав курсувати експериментальний маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал». Як повідомили у ЛК «АТП-1» на маршруті працює один великий автобус. Середній інтервал між рейсами півтори години. За два дні роботи цим маршрутом скористалося 28 осіб.

«Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» – це експериментальний маршрут. Він запроваджений на один місяць, роботу розпочав з 10 квітня. За два дні ним скористалося 28 осіб: 10 квітня – 15 осіб, 11 квітня – 13 осіб. Через місяць будемо аналізувати доцільність запровадження його на постійно», – розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».
:facepalm:
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення devmind »

А навігація відповідна є в аеропорту?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

jurkok писав: 12 квітня 2018, 17:09 «Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» – це експериментальний маршрут. Він запроваджений на один місяць, роботу розпочав з 10 квітня. За два дні ним скористалося 28 осіб: 10 квітня – 15 осіб, 11 квітня – 13 осіб. Через місяць будемо аналізувати доцільність запровадження його на постійно», – розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».
Немыслимый успех :lol:
dmytro1
Airbus A318
Повідомлень: 64
З нами з: 06 серпня 2010, 15:40
Звідки: BSL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dmytro1 »

Всім доброго дня!
Планую політ до Львова з пересадкою у Вроцлаві.
Так як окремої теми про аеропорт Вроцлава ще не існує, то спробую запитатися тут. Вибачайте за офтоп.

Опис польоту:
1) Літак BSL-WRO(WizzAir) прибуває о 15:25 (рейс всередині шенгену без перевірки документів у Вроцлаві)
2) Той самий літак(HA-LPM) яким прилетів, відправляється о 16:30 на Львів, але треба вийти в термінал та пройти паспортний контроль. Реєстрованого багажу нема.

Хочу визначитись з доцільністю такого маршруту. Що скажете, варто?

Питання до людей з досвідом польоту у Вроцлав:
1) Стоянка літаків відразу біля терміналу? Без автобусів?
2) Скільки часу може зайняти вихід з літака та прихід знову на посадку? Включно з паспортним контролем?

Заздалегідь дякую!
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

dmytro1 писав: 13 квітня 2018, 11:33 Всім доброго дня!
Планую політ до Львова з пересадкою у Вроцлаві.
Так як окремої теми про аеропорт Вроцлава ще не існує, то спробую запитатися тут. Вибачайте за офтоп.

Опис польоту:
1) Літак BSL-WRO(WizzAir) прибуває о 15:25 (рейс всередині шенгену без перевірки документів у Вроцлаві)
2) Той самий літак(HA-LPM) яким прилетів, відправляється о 16:30 на Львів, але треба вийти в термінал та пройти паспортний контроль. Реєстрованого багажу нема.

Хочу визначитись з доцільністю такого маршруту. Що скажете, варто?

Питання до людей з досвідом польоту у Вроцлав:
1) Стоянка літаків відразу біля терміналу? Без автобусів?
2) Скільки часу може зайняти вихід з літака та прихід знову на посадку? Включно з паспортним контролем?

Заздалегідь дякую!
Теоретично можна встигнути. Часто Візз під'єднують до телетрапа. Якщо рейс не спізниться часу достатньо. До того моменту на паспортному контролі усі пакси з львівского рейсу пройдуть, тому черги не повинно бути. Хіба якісь ще рейси в той час в Англію. Поки всі перейдуть на посадку буде час. В разі чого попроситесь без черги на безпеку і на паспортний
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

16:30 - це ж час вильоту. Бордінг закриють хвилин за 15-20 до нього найпізніше. Насправді часу дуже впритик - я б так не ризикував.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Igoresha писав: 13 квітня 2018, 11:15
jurkok писав: 12 квітня 2018, 17:09 «Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» – це експериментальний маршрут. Він запроваджений на один місяць, роботу розпочав з 10 квітня. За два дні ним скористалося 28 осіб: 10 квітня – 15 осіб, 11 квітня – 13 осіб. Через місяць будемо аналізувати доцільність запровадження його на постійно», – розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».
Немыслимый успех :lol:
Цікаво, чи дотягнуть до місяця? Думаю, що ні. Хоча могли б трохи в рекламу вкласти. Думаю, що ніхто не знає про такий маршрут. Хоча навіть не сумніваюся, що це допоможе.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

jurkok писав: 13 квітня 2018, 12:06 Цікаво, чи дотягнуть до місяця? Думаю, що ні. Хоча могли б трохи в рекламу вкласти. Думаю, що ніхто не знає про такий маршрут. Хоча навіть не сумніваюся, що це допоможе.
від творців "сміттєвого геноциду" по іншому і бути не могло.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Victor H писав: 13 квітня 2018, 12:04 16:30 - це ж час вильоту. Бордінг закриють хвилин за 15-20 до нього найпізніше. Насправді часу дуже впритик - я б так не ризикував.
Приліт о 15:25. нехай 15 хв. на вихід, 10 хв. безпека і 10 хв. паспортний. Разом 35 хв. Думаю, це цілком реально. Але, погоджуюсь, що ризиковано
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

Рисковано в первую очередь потому, что в случае опоздания рейса из Базеля, посадка на рейс в Киев все равно вполне может закончится вовремя. 1:05 на оборот самолета это как-то очень щедро для Визза. Ну и на телетрап я бы особо не расчитывал, т.к. прилет в шенген зону, а вылет из нешенгена, так что как минимум либо высадка, либо посадка будут не по трапу.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

jurkok писав: 13 квітня 2018, 12:06 Цікаво, чи дотягнуть до місяця? Думаю, що ні. Хоча могли б трохи в рекламу вкласти. Думаю, що ніхто не знає про такий маршрут. Хоча навіть не сумніваюся, що це допоможе.
Ну и это в том числе. Меня вообще удивляет принцип принятия транспортных решений. По типу: "а давайте запустим автобус в аэропорт? - а давайте".
Читаю британский журнал (о железной дороге, но это не столь важно) и там практически всегда есть: "местный совет/асоциация/мэрия и т.п. провели расчёты, что количество пасажиров туда-то насчитывает столько-то. Поэтому они обратились к местному перевозчику с просьбой прибавить количество мест туда-то/добавить количество поездов/добавить остановку там-то".
То есть, где-то люди считают, анализируют и принимают решение. У нас либо под выборы, либо под водкой (складывается такое впечатление), и на удивление, не все идеи проваливаются.
dmytro1
Airbus A318
Повідомлень: 64
З нами з: 06 серпня 2010, 15:40
Звідки: BSL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dmytro1 »

jurkok писав: 13 квітня 2018, 12:09
Victor H писав: 13 квітня 2018, 12:04 16:30 - це ж час вильоту. Бордінг закриють хвилин за 15-20 до нього найпізніше. Насправді часу дуже впритик - я б так не ризикував.
Приліт о 15:25. нехай 15 хв. на вихід, 10 хв. безпека і 10 хв. паспортний. Разом 35 хв. Думаю, це цілком реально. Але, погоджуюсь, що ризиковано
Усім дякую за відповіді!
Згідний - з дітьми буде занадто ризиковано...
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Igoresha писав: 13 квітня 2018, 12:35

Ну и это в том числе. Меня вообще удивляет принцип принятия транспортных решений. По типу: "а давайте запустим автобус в аэропорт? - а давайте".
Читаю британский журнал (о железной дороге, но это не столь важно) и там практически всегда есть: "местный совет/асоциация/мэрия и т.п. провели расчёты, что количество пасажиров туда-то насчитывает столько-то. Поэтому они обратились к местному перевозчику с просьбой прибавить количество мест туда-то/добавить количество поездов/добавить остановку там-то".
То есть, где-то люди считают, анализируют и принимают решение. У нас либо под выборы, либо под водкой (складывается такое впечатление), и на удивление, не все идеи проваливаются.
Аналіз потоків? Хто би якимсь аналізом переймався? Ми ж мудріші від усіх.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

dmytro1 писав: 13 квітня 2018, 12:40

Усім дякую за відповіді!
Згідний - з дітьми буде занадто ризиковано...
Так треба було відразу сказати, що Ви не один. В такій ситуації навіть нема що обговорювати
dmytro1
Airbus A318
Повідомлень: 64
З нами з: 06 серпня 2010, 15:40
Звідки: BSL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dmytro1 »

jurkok писав: 13 квітня 2018, 12:42
dmytro1 писав: 13 квітня 2018, 12:40

Усім дякую за відповіді!
Згідний - з дітьми буде занадто ризиковано...
Так треба було відразу сказати, що Ви не один. В такій ситуації навіть нема що обговорювати
По вівторкам різниця між прильотом та відльотом 1:05 (15:25-16:30)
Але в суботу вже 1:25 (15:05-16:30) - цього часу достатньо на пересадку з дітьми? Чи не ризикувати і переночувати у Вроцлаві, а зранку о 6:45 полетіти вже на Львів?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

Имхо, достаточно, при условии, что самолет совсем не опоздает. А что Вы будете делать в случае минимального опоздания, которое случается не так уж и редко? К примеру 10 апреля рейс опоздал на 25 минут и это по времени посадки, а не по времени фактического начала высадки пассажиров, которое еще позже.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Я би ще звернув увагу, що KIWI не продає гарантію на таку стиковку - напевно щось знають. Там є трохи дорожчий варіант Базель-Венеція-Львів ІзіДжетом і Ернестом з 4х годинною стиковкою, подивіться на нього.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 50 гостей