Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Victor H писав:В світлі океану зради на тему Раяна і Борисполя хвилює питання чи полетять вони у Львів, якщо з Борисполем не вийде?
Що вдалося накопати:
1. Раян практикує літати лише в один аеропорт в деяких з країн, куди він літає. Зокрема таким аеропортом є сербський Ниш, який знаходиться на відстані 250 км від Белграда - достатньо далеко щоб не вважати його лоу-кост аеропортом Белграда. Трафік Ниша для Раянів - 100К в рік (тобто менше, ніж вони планували перевезти зі Львова за перший рік). Белград суттєво цікавіший, але Раянам там дорого. Сербський ринок за об'ємом в 2.5 рази менший за український: 5 мільйонів пасажирів проти 13 в Україні в 2016.
2. Раян відомий жорстким стилем переговорів на межі з шантажем. Наприклад в 2011 році вони змусили локальний уряд в Баден-Бадені платити за них федеральний аеропортовий податок, погрожучи переїхати в сусідній Страсбург. А французький Ангулем закрили, після того як останні не погодилися платити їм додаткові 175К євро в рік to cover unforeseen costs.
Будемо сподіватися що зняття квитків зі Львова - це частина їх переговорної стратегії.

Будемо сподіватися. Що ще залишається?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

Victor H писав:В світлі океану зради на тему Раяна і Борисполя хвилює питання чи полетять вони у Львів, якщо з Борисполем не вийде?
Що вдалося накопати:
1. Раян практикує літати лише в один аеропорт в деяких з країн, куди він літає. Зокрема таким аеропортом є сербський Ниш, який знаходиться на відстані 250 км від Белграда - достатньо далеко щоб не вважати його лоу-кост аеропортом Белграда. Трафік Ниша для Раянів - 100К в рік (тобто менше, ніж вони планували перевезти зі Львова за перший рік). Белград суттєво цікавіший, але Раянам там дорого. Сербський ринок за об'ємом в 2.5 рази менший за український: 5 мільйонів пасажирів проти 13 в Україні в 2016.
2. Раян відомий жорстким стилем переговорів на межі з шантажем. Наприклад в 2011 році вони змусили локальний уряд в Баден-Бадені платити за них федеральний аеропортовий податок, погрожучи переїхати в сусідній Страсбург. А французький Ангулем закрили, після того як останні не погодилися платити їм додаткові 175К євро в рік to cover unforeseen costs.
Будемо сподіватися що зняття квитків зі Львова - це частина їх переговорної стратегії.
RYG теж закрили після того, як Раян перестав літати

Щодо можливого нового перевізника, то завтра Easyjet ніби повинен оголосити про нову трасу з Польщі - LUZ-MXP.
Може також буде і LWO-MXP. Щонайменше, вони відійшли від раніше декларовані стратегії
Inguri

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Inguri »

про Львів є якась інфа? чи просто здогадки
?
Аватар користувача
Heiki
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 13 березня 2017, 22:53
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Heiki »

Inguri писав:про Львів є якась інфа? чи просто здогадки
?
Амінь Львову :(
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Inguri писав:про Львів є якась інфа? чи просто здогадки
?
В прес-релізі прямо написано. Львів теж амінь :(
Аватар користувача
Heiki
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 13 березня 2017, 22:53
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Heiki »

Цікаво Романовська знала, що таке можливо?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Heiki писав:Цікаво Романовська знала, що таке можливо?
Думаю, що знала. Може це і звучить наївно. Але може є можливість переконати Раян залишитись у Львові?
Аватар користувача
Heiki
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 13 березня 2017, 22:53
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Heiki »

jurkok писав:
Думаю, що знала. Може це і звучить наївно. Але може є можливість переконати Раян залишитись у Львові?
Думаю, що ні,якщо компанія офіційно відмовилась, ще й написала що Львів став жертвою Київського аеропорту. Надіюсь пані Романовська знайшла запасні варіанти.
Inguri

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Inguri »

jurkok писав:
Inguri писав:про Львів є якась інфа? чи просто здогадки
?
В прес-релізі прямо написано. Львів теж амінь :(
Взагалі-то я про Easy Jet
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Taras »

Тут Візейр мав би зметикувати і взяти декілька напрямків, шо були розкручені Раянами
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Вітаю львів’ян, людей, дотичних до туристичної галузі і назагал всіх жителів ЗУ, які далі будуть літати через Польщу, Словаччину і тд завдяки київським жлобарам. Тепер чергу на кордоні доведеться займати за добу) А про Раянейр можна вже забути на років 5 я думаю мінімум. Я тоже, як дурачок, повівся і взяв квиточки до Будапешту, забувши в якому бантустані ми всі живемо. Ну а LWO цьогоріч мусить зробити мільйон. І найголовніше, що всупереч. Но пасаран.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

Inguri писав:
jurkok писав:
Inguri писав:про Львів є якась інфа? чи просто здогадки
?
В прес-релізі прямо написано. Львів теж амінь :(
Взагалі-то я про Easy Jet
Лише здогадки. Як і більшість тут
Аватар користувача
Heiki
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 13 березня 2017, 22:53
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Heiki »

Ostap писав:
Лише здогадки. Як і більшість тут
Вже вроді всі лоукости називали в здогадках :grin:
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

Heiki писав:
Ostap писав:
Лише здогадки. Як і більшість тут
Вже вроді всі лоукаости називали в здогадках :grin:
Ще є багато :D
Але я про те, що до Мілана майже вже було і в світлі зміни підходу ізіджету та коментувати директорки аеропорту, таке могло би бути
Аватар користувача
Heiki
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 13 березня 2017, 22:53
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Heiki »

Ostap писав:
Heiki писав:
Ostap писав:
Лише здогадки. Як і більшість тут
Вже вроді всі лоукаости називали в здогадках :grin:
Ще є багато :D
Але я про те, що до Мілана майже вже було і в світлі зміни підходу ізіджету та коментувати директорки аеропорту, таке могло би бути
Ну я чув, що ізіджет зараз збитки несе, хіба ризикне. Романовська раніше говорила за Норвіджиан, тепер щось мовчить.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

Heiki писав: Ну я чув, що ізіджет зараз збитки несе, хіба ризикне. Романовська раніше говорила за Норвіджиан, тепер щось мовчить.
Norwegian сумнівно для нашого ринку. Норвежці, на відміну від англійців, не дуже подорожують, а радше промують себе.
Аватар користувача
Heiki
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 13 березня 2017, 22:53
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Heiki »

якщо wizz реагує знижками на відхід ryanair, то можливо частоти збільшать на берілн та вроцлав
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Вони ж до 3 збільшили на зиму? От і відреагували. 4 частоти не поставлять.

Хіба що можуть змекитувати і додати, наприклад, Будапешт, Варшаву зі Львова, ще якусь Німеччину.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення devmind »

Franek писав:Вітаю львів’ян, людей, дотичних до туристичної галузі і назагал всіх жителів ЗУ, які далі будуть літати через Польщу, Словаччину і тд завдяки київським жлобарам.
Скажите, а вы не считаете (также) жлобами Ryanair, который отменил рейсы из Львова из-за конфликта с другим аэропортом?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

devmind писав: Скажите, а вы не считаете (также) жлобами Ryanair, который отменил рейсы из Львова из-за конфликта с другим аэропортом?
Раяны не жлобы, а отличные переговорщики. Применяют тактику "разделяй и властвуй" на ура. И теперь уже Львов, который уже сделал для них все, что мог, будет изо всех сил давить на Министра и Борисполь, ну и львовяне будут помогать. Хотя на самом деле никаких причин увязывать Львов и Борисполь с их стороны нет.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 9 гостей