Новини транзитних зон аеропортів

Відповісти
Panda

Новини транзитних зон аеропортів

Повідомлення Panda »

З 1 травня почала діяти транзитна зона для пасажирів в аеропорту Кельну/Бонн

GERMANY May 1
With immediate effect, transit facilities are now available at

Cologne/Bonn. Transit is now possible on the same day, between
04:30 and 23:00.

http://www.timaticweb.com/cgi-bin/tim_c ... r=DELTAB2C
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Новини транзитних зон аеропортів

Повідомлення Olek »

Panda писав:З 1 травня почала діяти транзитна зона для пасажирів в аеропорту Кельну/Бонн

GERMANY May 1
With immediate effect, transit facilities are now available at

Cologne/Bonn. Transit is now possible on the same day, between
04:30 and 23:00.

http://www.timaticweb.com/cgi-bin/tim_c ... r=DELTAB2C
а як то цього моменту Германвігз забезпечувала транзит? Чи то транзитна зона для рейсів нешенген-нешенген?
Panda

Re: Новини транзитних зон аеропортів

Повідомлення Panda »

Alexander писав: а як то цього моменту Германвігз забезпечувала транзит? Чи то транзитна зона для рейсів нешенген-нешенген?
Наскільки я знаю, всі транзитні пасажири авіакомпанії GermanWings змушені самостійно забирати свій багаж, і заново реєструватись на наступний сегмент польоту.

Тому, я так розумію, що транзитні пасажири, які подорожують рейсами авіакомпанії GermanWings не зможуть скористатись з нової транзитної зони в аеропорту Кельн/Бонн.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Новини транзитних зон аеропортів

Повідомлення Olek »

Panda писав:
Alexander писав: а як то цього моменту Германвігз забезпечувала транзит? Чи то транзитна зона для рейсів нешенген-нешенген?
Наскільки я знаю, всі транзитні пасажири авіакомпанії GermanWings змушені самостійно забирати свій багаж, і заново реєструватись на наступний сегмент польоту.

Тому, я так розумію, що транзитні пасажири, які подорожують рейсами авіакомпанії GermanWings не зможуть скористатись з нової транзитної зони в аеропорту Кельн/Бонн.
багаж реєструється на весь маршрут до кінцевого аеропорту, але посадочний талон потрібно отримати

When you catch a connecting flight you only pay the luggage surcharge and any possible excess luggage surcharge once for the whole route from departure airport to connecting airport and on to the destination airport. You check in your luggage at the departure airport and then change planes without any hassle at the connecting airport. Your luggage is checked through to the destination airport.

If you leave from a Germanwings departure airport in Germany (apart from Rostock and Zweibrücken) and change planes in Cologne, Stuttgart or Berlin, you will receive your boarding card for the whole journey at the departure airport.

For all other flights changing in Cologne or Stuttgart you will receive the boarding card for the connecting flight at the Germanwings transfer desk in the gate area at the airport you change planes in. Please follow the signs. If you change in Berlin, you receive your boarding card for the onward flight at the Germanwings transfer desk in the departure hall.
Panda

Re: Новини транзитних зон аеропортів

Повідомлення Panda »

Дякую за уточнення з реєстрацією багажу на рейсах GermanWings.

Лише в грудні 2008 році відкрилась транзитна зона для пасажирів, у яких немає шенгенської візи в аеропорту Дюссельдорфу http://www.travel.ru/news/2008/12/23/165799.html, а тепер ще й в аеропорту Кельні/Бонн

Отже за тими даними, що в мене є - наразі в Німеччині є 5 аеропортів з транзитною зоною для пасажирів, у яких немає Шенгенської візи - Франкфурт, Мюнхен, Гамбург, Дюссельдорф та Кельн/Бонн.
Panda

Re: Новини транзитних зон аеропортів

Повідомлення Panda »

Новый тариф для транзитных пассажиров аэропорта Борисполь!

Проживание в гостинице Корона всего за 200грн. до 6 часов пребывания в отеле*

*Тариф действует только в дневное время в промежутке от 07.00 до 19.00.
* Проживание в стандартном номере для одной персоны 200грн. Второй человек бесплатно, каждый последующий человек + 100грн.

http://hotelkorona.com.ua/prices/

Новий ВІП зал ))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 96 гостей