Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Labiann »

так я же не против что не Хан, я тоже удивился тогда что Хан, но не проверял как на самом деле и не придал этому никакого значения, прочёл и всё, ща ради прикола попробую найти где я это видел...
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

Labiann писав:так я же не против что не Хан, я тоже удивился тогда что Хан, но не проверял как на самом деле и не придал этому никакого значения, прочёл и всё, ща ради прикола попробую найти где я это видел...
Я недели 3 назад вылетал из Станстеда, который является главной базой Раянэйр, ну и вообще там всё завязано на них. А пару дней назад прочёл, что Эмирейтс начинают летать в Станстед, был мягко говоря, удивлён. Но глянул, арабы много частот в день имеют в Гатвик и Хитроу, и видно уже достигнут лимит, так что в Станстеде среди лоукостов будет тусить, мягко говоря, приличный сосед))
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Sentry »

shushuair писав: Я недели 3 назад вылетал из Станстеда, который является главной базой Раянэйр, ну и вообще там всё завязано на них. А пару дней назад прочёл, что Эмирейтс начинают летать в Станстед, был мягко говоря, удивлён. Но глянул, арабы много частот в день имеют в Гатвик и Хитроу, и видно уже достигнут лимит, так что в Станстеде среди лоукостов будет тусить, мягко говоря, приличный сосед))
Насколько я знаю, там нет проблемы не в слотах. Дело в том, что целятся на тех, кто живет рядом со Станстедом, там несколько миллионов населения плюс бизнес точки притяжения. Этот рейс не для пассажиров из Лондона. Сорри за оффтоп в этой теме )
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

Болгарська авіакомпанія відкриває рейси з Софії до Одеси
Болгарська авіакомпанія Bulgaria Air у п’ятницю, 22 грудня, відкриває регулярні рейси з Софії до Одеси
Про це повідомляє болгарське видання Novinite.

Польоти заплановані двічі на тиждень - у п'ятницю та неділю. Час польоту - 1 година 20 хвилин. Виліт з Софії заплановано о 19.05, прибуття до Одеси - о 20.30. Виліт з Одеси - о 21.20, приліт до Софії - о 22.40.

На маршруті працюватимуть лайнери бразильського виробництва Embraer E190.
https://espreso.tv/news/2017/12/22/bolg ... i_do_odesy

А кажете що Одеса не розвивається і Львів легко пережене ...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

Болгарська авіакомпанія відкриває рейси з Софії до Одеси
Болгарська авіакомпанія Bulgaria Air у п’ятницю, 22 грудня, відкриває регулярні рейси з Софії до Одеси
Про це повідомляє болгарське видання Novinite.

Польоти заплановані двічі на тиждень - у п'ятницю та неділю. Час польоту - 1 година 20 хвилин. Виліт з Софії заплановано о 19.05, прибуття до Одеси - о 20.30. Виліт з Одеси - о 21.20, приліт до Софії - о 22.40.

На маршруті працюватимуть лайнери бразильського виробництва Embraer E190.
https://espreso.tv/news/2017/12/22/bolg ... i_do_odesy

А кажете що Одеса не розвивається і Львів легко пережене ...
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

popTAB писав: А кажете що Одеса не розвивається і Львів легко пережене ...
Да, эмбраер с частотой дважды в неделю особо погоды Одессе не сделает. Ещё раз, гляньте на сайт Одесского аэропорта и потом Львовского.
Одесса держится в топе исключительно благодаря частотам по регулярке в Киев, Стамбул и чартерах.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

shushuair писав:
popTAB писав: А кажете що Одеса не розвивається і Львів легко пережене ...
Да, эмбраер с частотой дважды в неделю особо погоды Одессе не сделает. Ещё раз, гляньте на сайт Одесского аэропорта и потом Львовского.
Одесса держится в топе исключительно благодаря частотам по регулярке в Киев, Стамбул и чартерах.
Думаєте Брно двічі на тиждень на 735 погоду зробить?
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

popTAB писав: Думаєте Брно двічі на тиждень на 735 погоду зробить?
Не хочется больше в этой теме оффтопить, напоследок напомню, что во Львове ЛОТ вводит новые рейсы, Виззэйр, Эрнест, в Одессу по сути последний заход был от Пегасуса в Анкару летом, больше никаких официальных заявлений/объявлений от каких-то авиакомпаний не было.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Vitaliy »

shushuair писав:
popTAB писав: Думаєте Брно двічі на тиждень на 735 погоду зробить?
Не хочется больше в этой теме оффтопить, напоследок напомню, что во Львове ЛОТ вводит новые рейсы, Виззэйр, Эрнест, в Одессу по сути последний заход был от Пегасуса в Анкару летом, больше никаких официальных заявлений/объявлений от каких-то авиакомпаний не было.

звісно :)
у нас все сумно, і чехи не радують, і австріяки з їх 10ти рейсами в тиждень літом, ні балтики, ні навіть 2 щоденних ЛОТ на CRJ900 :(
а МАУ - то зовсім не рахується, всього 2(3) щоденних в Київ (літом за тиждень квитка не взяти),
Стамбул і Тельавів - теж не рахується :grin: там скільки ? 3-4 щоденних ?
ну а всілякі дрібні білоруси теж не рахуються

нам би якийсь Катар, ми б тоді не плакались тижня два :grin:
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Vitaliy »

а ще у нас тролейбус до аеропорту їздить, але ним майже ніхто не користується, не так як у вас у Львові
тому і тролейбус їздить без графіку, та ще й години до 7ї вечора

у нас всі на таксі додому, ми так звикли, нам так зручно :grin:

тому й ловкостами ми не дуже переймаємось, нам би Катар чи Емірейтс :)
flyDubai у нас є
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

Vitaliy, :klass:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

Vitaliy писав: у нас все сумно, і чехи не радують, і австріяки з їх 10ти рейсами в тиждень літом, ні балтики, ні навіть 2 щоденних ЛОТ на CRJ900 :(
а МАУ - то зовсім не рахується, всього 2(3) щоденних в Київ (літом за тиждень квитка не взяти),
Стамбул і Тельавів - теж не рахується :grin: там скільки ? 3-4 щоденних ?
нам би якийсь Катар, ми б тоді не плакались тижня два :grin:
1)Тель-Авив 1 ежедневный, ночью у МАУ, и 1 рейс Эль Аль в неделю, а не 3-4 как Вы написали.
2) Про Стамбул и Киев я написал сразу, что их много. Почему это "не рахується"?
3)2 ежедневных ЛОТ летом, а не по умолчанию.
4)Балтики только в самый пик лета пару месяцев на максимальной частоте раза 3-4 в неделю, а так пару раз только в неделю. И скажите, Вам очень нравится вылетать в 3:30 ночи в Ригу? Или в 4 утра в Прагу? Вторая частота летом у Аустриан тоже ночная, и Пегасус ночной. Вы потом заграницей себя чувствуете комфортно, когда целая ночь на аэропорты и перелёт уходит?
Да, я пессимист, но я просто хочу по-человечески добираться из п.А в п.Б, а не втридорога так, как приходится. Ведь это нормальное желание, я считаю.

Хотя стоит отдать Вам должное, я купился на Вашу провокацию)) Написал об одном, а Вы написали совсем о другом :smile:
Востаннє редагувалось 22 грудня 2017, 15:39 користувачем shushuair, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

От у Львів до 2017 все було денне ... прилітав в Європу ввечері, вилітав з Європи рано зранку. Зразу попадаєш в 2 готелі зверху. Після добавляння нічних, не зважаючи на втому, можна зранку вилетіти, провести зустріч в Лондоні, і ввечері бути вдома. Поганий варіант?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Vitaliy »

3)2 ежедневных ЛОТ летом, а не по умолчанию.
в Лот 12-13 рейсів в тиждень
http://www.lot.com/ua/uk/flight-schedul ... 05.02.2018

в Одесі дійсно більшість рейсів нічні
Тель Авів, Стамбул, Анкара, Рига, Прага, Відень, Вільнюс ... що я там ще забув ?
і до аеропорту добратись важко, і ввесь день потім втомлений (я літав чехами і австріяками цього літа)
але я не знаю що з цим робити ... радію що такі рейси є

всім нам хочеться щоб дешево було не тільки з Києва і не тільки дешево а ще й можливо (з більшості обл центрів самі знаєте що ..)
але я вірю що в наступні роки в нас стане краще
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Franek »

popTAB писав:Болгарська авіакомпанія відкриває рейси з Софії до Одеси
Болгарська авіакомпанія Bulgaria Air у п’ятницю, 22 грудня, відкриває регулярні рейси з Софії до Одеси
Про це повідомляє болгарське видання Novinite.

Польоти заплановані двічі на тиждень - у п'ятницю та неділю. Час польоту - 1 година 20 хвилин. Виліт з Софії заплановано о 19.05, прибуття до Одеси - о 20.30. Виліт з Одеси - о 21.20, приліт до Софії - о 22.40.

На маршруті працюватимуть лайнери бразильського виробництва Embraer E190.
https://espreso.tv/news/2017/12/22/bolg ... i_do_odesy

А кажете що Одеса не розвивається і Львів легко пережене ...
Боже ну ви оце серйозно? Вірите в цей рейс? Логічно, шо рейс з Одеси буде не таким успішним, яким міг би бути гіпотетичний рейс з Києва. Тому сенс починати захід в Україну з Одеси? В історії одеського аеропорту вже була подібна ситуація, коли під оповиті популізмом заяви Саакашвілі Georgian починала польоти до Одеси, оминувши Київ. Потім вони зрозуміли свою помилку, закрили Одесу і відкрили Київ.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

Ну Софія для Одеси на порядок цікавіша, ніж був Радом для Львова ;) .... тепер ще залишається Бидгощ та Ольштин :-D
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення syxiv_dan »

ну тільки в Радом літак не на 100+місць літав)
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Franek »

popTAB писав:Ну Софія для Одеси на порядок цікавіша, ніж був Радом для Львова ;) .... тепер ще залишається Бидгощ та Ольштин :-D
Божечки, там хоч один автобусний рейс Одеса-Софія є, щоб такі голослівні висновки робити?
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення dusst »

Franek писав:
Божечки, там хоч один автобусний рейс Одеса-Софія є, щоб такі голослівні висновки робити?
а вы хоть раз были в бессарабии (Затока не в счет) ? ;)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гість