Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Dmytrob
Airbus A318
Повідомлень: 93
З нами з: 11 листопада 2018, 13:00
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Dmytrob »

Одеський аеропорт — просто заповідник корупції. Гроші хочуть за все.

Налив текілу в пляшечку 100 мл — неможна, бо там спирт.

Взяв з собою вишиванку — необхідний дозвіл міністерства культури. Ось сидить представник, підійдіть до нього.

Спитав прізвище — назвали. Озвучив вимогу пред'явити посвідчення — там інше прізвище.

А по прильоту давно помітив, що перших кількох з валізами забирають на повний досмотр. Тепер намагаюся виходити в другому десятку, навіть якщо вже забрав речі з каруселі. А на досмотр викликаю одразу начальника зміни. І попереджаю, що підіймати валізи не буду, нехай роблять все самі. Допомагає.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

А можна якось трохи деталей? Ви з Одеси летіли за кордон?

Чому не можна було везти текілу, як це аргументували? І хто - митниця, безпека, авіакомпанія? Пляшка була "рідна", чи як для шампуня? :grin: :grin:

А чому вишиванку не можна? Вона якась старовинна? Чи дуже дорога?

Щодо призвища, якщо поліцейській, прикордонник чи митник назвав фальшиве - це досить серьйозно, я б покликав старшого і написав скаргу
Dmytrob
Airbus A318
Повідомлень: 93
З нами з: 11 листопада 2018, 13:00
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Dmytrob »

mmyykkoollaa писав: 28 червня 2020, 23:18 А можна якось трохи деталей? Ви з Одеси летіли за кордон?
Основна деталь: «Дай гроші». Перші випадки — на виліт.

Текіла була у пляшці 100 мл (як кажете, з-під шампуню). Забрали на авіабезпеці, «бо там є спирт».

Вишиванка no name і mass market. Але все одно підійдіть, бо раптом ви контрабандист. Це митник вимагав.

Назване одне прізвище й інше в посвідченні теж були у того митника. Начальника посту на місці не було (так сказали), на гарячій лінії ніхто не відповідав, а черговий по області здивувався дзвінку, та сказав, що знайти мені начальника митного посту не зможе, так само, як і зафіксувати звернення. За кілька хвилин почалася посадка на літак, тож варіантів чекати в мене вже не було.

А догляд пасажирів з великими валізами проводять завжди по прильоті міжнародних рейсів.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Igoresha »

Можно попробовать пожаловаться в правительственный контакт-центр. Знаю, что на них они реагируют. Поможет ли в данном случае - не знаю. Но за вышиванку и алкоголь - это типичное "придолбаться к столбу".
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення od.andrew »

мої співчуття, це просто жах :(
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення guest »

Dmytrob писав: 28 червня 2020, 22:19 А по прильоту давно помітив, що перших кількох з валізами забирають на повний досмотр. Тепер намагаюся виходити в другому десятку, навіть якщо вже забрав речі з каруселі. А на досмотр викликаю одразу начальника зміни. І попереджаю, що підіймати валізи не буду, нехай роблять все самі. Допомагає.
Тут не согласен, очень много раз выходил первым с багажем и без него - очень редко просто спрашивали какая сумма при себе налом и все.
Анатолий
Airbus A319
Повідомлень: 181
З нами з: 20 лютого 2012, 18:34
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Анатолий »

guest писав: 29 червня 2020, 15:09
Dmytrob писав: 28 червня 2020, 22:19 А по прильоту давно помітив, що перших кількох з валізами забирають на повний досмотр. Тепер намагаюся виходити в другому десятку, навіть якщо вже забрав речі з каруселі. А на досмотр викликаю одразу начальника зміни. І попереджаю, що підіймати валізи не буду, нехай роблять все самі. Допомагає.
Тут не согласен, очень много раз выходил первым с багажем и без него - очень редко просто спрашивали какая сумма при себе налом и все.
Иногда и не спрашивали. В до ковидные времена летал 2-3 раза в месяц, ничего подобного из «выше» описанных ситуаций не происходило. Вот как только визы летать начали, с 10 года много через Жуляны летал. Было ну очень дёшево, даже бензин из Одессы и назад перекрывал стоимость билетов у нас. Так вот, в Жулянах, просто выворачивали карманы на изнанку(Таможня), в том терминале что жестяной был, если кто помнит))
MAxIM
Airbus A318
Повідомлень: 78
З нами з: 07 червня 2020, 12:56

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення MAxIM »

Специалисты утверждают, что это только часть проблем и устранение всех недостатков может отсрочить дату сертификации аэродромного комплекса на срок более года. Иными словами, полеты с новой полосы смогут стартовать не ранее следующего лета.
и ЕВРО-2012 приняли, и ВПП построили.. ыххх :raspil:
к 30-летию независимости, как раз следующее лето, но вообще не верится, так как это самый оптимистичный прогноз
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Labiann »

что-то там вроде с радаром и илс не то эти специалисты вещают...
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення SergeyL »

Вчера как раз прилетел, какие-то работы на новой ВПП в поте лица делали и пылили. Ну и примыкания к старой ВВП/новой МРД с одной стороны ещё нет.
Пы.сы. старая полоса - дичь, конечно. И старый перрон тоже. Как по сельским дорогам катишься.
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення guest »

Labiann писав: 01 серпня 2020, 15:55
Touchdown zone lights - их нет или я их просто не вижу? По какой категории намечена сертификация?... :|
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Spirit »

Уже установлена большая часть нового радиотехнического и светосигнального оборудования посадки по категории IIIA (курс 340)
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення guest »

Spirit писав: 02 серпня 2020, 12:44 Уже установлена большая часть
Т.е. не все еще установлено)
Спасибо
Аватар користувача
orwo
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 03 серпня 2013, 15:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення orwo »

Инвестор одесского аэропорта — ООО «Международный аэропорт Одесса» — сменил руководителя. С 16 сентября компанию возглавил Владимир Семенченко, перешедший с поста вице-президента по наземному обслуживанию авиакомпании МАУ

Решение о его назначении приняли на общем собрании ООО в связи с завершением контракта Павла Прусака, занимавшего эту должность с 2017 года

https://cfts.org.ua/news/2020/09/18/aer ... elya_60812



"Я искренне рад возглавить коллектив профессионалов, вместе с которыми я надеюсь сделать аэропорт Одесса высокотехнологичным и лучшим сначала в Украине, а затем и в Восточной Европе", - отметил Семенченко, заступая на должность.

Кто его знает? Насколько это хорошо для нашего порта??
Vitos0603
Airbus A320
Повідомлень: 345
З нами з: 11 серпня 2013, 23:14
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Vitos0603 »

orwo писав: 19 вересня 2020, 19:43
Кто его знает? Насколько это хорошо для нашего порта??
Можливо Ви знайдете відповідь тут:
https://t.me/transmissiya_pro/712
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення tu144 »

Хорошо его знаю... думаю, что Одесситам повезло
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Labiann »

старое фото...

Зображення
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення devmind »

Початок виконання рейсів Одеса - Абу-Дабі перенесли з 1 жовтня на 17 грудня. "This route is pending regulatory approval" все ще висить.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Labiann »

ну как и светило, в этом году новой полосы Одессе не светит, отчет Министра:
Який у нас прогрес із будівництвом аеропортів?
✈️ Аеропорт “Одеса” — завершені бетонні роботи 1-ї черги (злітна смуга, перон, руліжні доріжки). Зараз відбувається процес оформлення актів виконання робіт і отримання сертифікату будівельної готовності очікується в жовтні. Паралельно продовжуються роботи по 2-й черзі будівництва, куди входить метеорологічне обладнання. Завершення планується в 2021 році. 3-я черга пройшла експертизу, наразі визначаються можливі джерела фінансування, в найближчий час Уряду буде подано на розгляд відповідний проєкт постанови.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей