Катовице (Пыжовице) Польша

ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення ukrbuggy »

В мене з координатів перевізника, який здійснює трансфер Львів - Катовіце (Пірожовець) залишився тільки номери телефонів (тобто телефон в Україні 093 839 99 99 і телефон в Польші ), нажаль сайт точно згадати не можу......, але при нагоді, як буду проїзджати через Львівський
Аеропорт обов'язково запишу та викладу в форумі!!!!!! Але думаю, що якщо добре поритися в Гугл можна і найти сайт цього перевізника.
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення ukrbuggy »

Щодо інформації про автоматичне переведення колісних пар, цю інформацію мені було спростовано в довідці Ж/д кас по вул. Гнатюка у місті Львові. При виборі трансферу з Львова в Катовіце (Пірожовець) я розглядав варіант порожування цим поїздом, але після інформації яку мені надали в довідці, та і розповіді товаришів які частенько в бізнес справах подорожують в Польшу цей варінт відпав сам собою, а якщо врахувати ще додатковий трансфер + сумки + діти........я екстрімал, але не настільки........
Можна обрати ще екстимальній варіант трансферу, а саме маршруткою до кордону, дальше пішій перехід Шегині- Медика, а дальше знов маршрутки, електрички та трансфери......, нехай кожен сам обирає що йому по душі!!!
Нам пасажирам просто пощастило, що існує стільки видів трансферу Львів - Катовіце (Пірожовець), конкуренція Це благо для ПАСАЖИРА!!!!
AT

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення AT »

Без системи СУВ-2000 (автоматичне розсування колісних пар) цей потяг просто не впишеться до графіку. Лише з пересадкою пасажирів у Пржемислі, чого не відбуивається.
35/36- єдиний нормальний потяг у західному напрямку. Тож давайте но без відвертого чорного PR.



Тут можна почитати відгуки.

http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=18084.10
Barver
Airbus A319
Повідомлень: 102
З нами з: 12 грудня 2010, 17:21
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення Barver »

Аэропорт Катовице оставил не очень приятные впечатления.

По прилету из Киева паспортный контроль занял 30-40 минут: так дотошно и медленно поляки проверяли документы и задавали кучу левых вопросов. Аэропорт очень маленький, людей много и грязно.

На обратной дороге в Киев регистрацию прошли быстро, но зато таможня "оторвалась": впервые вижу, чтобы нужно было снимать обувь и ходить босиком по совсем не чистому полу. Погранец наверно минуты две изучал визы в паспорте. О дьюти фри вообще говорить нечего - магазин просто ужасный. Кассир хотела нажухать и дать сдачу с валюты в злотых, что, конечно же, у нее не получилось :)) Когда объявили гейт, то все собрались у одного выхода, а пропускать начали с соседнего - вообщем какие-то отвратительные впечатления остались от аэропорта...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення Olek »

у Катовицких погранцов какие-то комплексы...
Из 6 раз перелетов по этой линии не прикапывались только 2 раза. Остальные 4 еще "легко" отделался. Потому что других по 5 минут держали, перетрушивая все документы и приглашая на "личный" досмотр в кабинет...
Терминал в аэропорту по размерам как новый Ф в Борисполе, но там почти все площади в новой части — это левоекрыло.... Там шенгенские рейсы, а для нешенгена оставили этот сарай с низкими потолками :( Кстати, как там терминал Ф в Борисполе? Вы же из него вылетали? Через сканер гонят всех или можно отказаться и пройти через рамку?
ПС: в Катовицах обувь снимают только те, у кого она звенит. Я не снимал никогда :)
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення Собакевич »

Польские погранцы никогда либеральностью не отличались, а тут самый бюджетный рейс из Украины принимать приходится. На этот участок, поди, специально самых лютых бросают.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення viro »

Та поляки впринципі "дуже" люблять українців.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення Olek »

типу росіяне менше "люблять"? ;)
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення Собакевич »

Да, в Шереметьево тоже хлебом-солью не встречают, конечно, но там все же не так мучительно больно на соотечественников смотреть, а главное, там хамят всем одинаково - и неграм с индусами, и европейцам с канадцами всякими. В Пыжовицах же наши как нашкодившие школяры перед завучем стоят и бормочут "та билет у меня электронный, я его не печатал", "та есть у меня деньги, просто они на карточке".
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення zakharka »

Вітаю!
:?: Запитання для тих,хто користувався трансфером з аеропорту Катовіц до Кракова,-чи можливо дістатися ціми трансферами(я так розумію -автобусами) до летовища BALICE (аеропорт Кракова) ,не заїджаючи до самого Кракова,бо все говорить про те,що дорога до нього з Катовіц пролягая повз вишезгаданий аеропорт?І якщо можна , то за який приблизно час,ну а якщо ні - то які кошти потрібні аби доїхати туди на таксі чи приватними перевізниками? :geek:
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення AlexK »

zakharka писав:Вітаю!
:?: Запитання для тих,хто користувався трансфером з аеропорту Катовіц до Кракова,-чи можливо дістатися ціми трансферами(я так розумію -автобусами) до летовища BALICE (аеропорт Кракова) ,не заїджаючи до самого Кракова,бо все говорить про те,що дорога до нього з Катовіц пролягая повз вишезгаданий аеропорт?І якщо можна , то за який приблизно час,ну а якщо ні - то які кошти потрібні аби доїхати туди на таксі чи приватними перевізниками? :geek:
Саме "ці" трансфери їдуть суто до Кракова (вокзал PKP-PKS) і повз Баліце не їдуть, трансферів до Баліце в Пижовіцах не бачив. Але з вокзалу Кракова туди кожні 20 хвилин іде такий маленький поїзд.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення AlexK »

Тут спрашивали про трансфер из Катовице-Пыжовице до аэропорта Балице. Получил сегодня рекламну рассылку от Carpolonia:

New connection from Katowice Pyrzowice airport

As a respond to numerous questions and suggestions of our clients' we would like to inform that, starting from 1st of March 2011, CARPOLONIA establishes a direct route from Katowice Pyrzowice airport and Krakow Balice airport to Rzeszow.
At first, 2 transfers per day are planned, at 12:00 and 23:59 from Katowice Pyrzowice airport and at 14:00 and 01:40 from Krakow Balice airport.
The route of the transfer: Pyrzowice airport - Balice airport - RDA Krakow - Tarnów - Dębica - Ropczyce - Rzeszów.
We plan a further development of our connection network from Katowice Pyrzowice airport and Krakow Balice airport to the south and east Poland. Further information may be acquired through our website and by telephone, number +48 781 720 750

Carpolonia
ATk
A380
Повідомлень: 1959
З нами з: 16 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення ATk »

AlexK писав:
zakharka писав:Вітаю!
:?: Запитання для тих,хто користувався трансфером з аеропорту Катовіц до Кракова,-чи можливо дістатися ціми трансферами(я так розумію -автобусами) до летовища BALICE (аеропорт Кракова) ,не заїджаючи до самого Кракова,бо все говорить про те,що дорога до нього з Катовіц пролягая повз вишезгаданий аеропорт?І якщо можна , то за який приблизно час,ну а якщо ні - то які кошти потрібні аби доїхати туди на таксі чи приватними перевізниками? :geek:
Саме "ці" трансфери їдуть суто до Кракова (вокзал PKP-PKS) і повз Баліце не їдуть, трансферів до Баліце в Пижовіцах не бачив. Але з вокзалу Кракова туди кожні 20 хвилин іде такий маленький поїзд.

По моему туда сам бог велел 35 поездом ехать, с пересадкой на электричку по кракову.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення AlexK »

ATk писав:

По моему туда сам бог велел 35 поездом ехать, с пересадкой на электричку по кракову.
А что, 35й поезд объезжает всю Европу и на него можно сесть в любом городе?
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення zakharka »

Наверное речь идет о поезде №35 Львов - Вроцлав , который проходит и через Краков и через Катовице! ????:bash: Но- по любому от вокзалов этих городов необходимо еще время что бы добраться до местных аэропортов :tease:
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення AlexK »

zakharka писав:Наверное речь идет о поезде №35 Львов - Вроцлав , который проходит и через Краков и через Катовице! ????:bash: Но- по любому от вокзалов этих городов необходимо еще время что бы добраться до местных аэропортов :tease:
Возможно, человек прилетает в Катовице из какого-нибудь Лондона или Дортмуна, а дальше ему надо полететь куда-то из аэропорта Кракова (Балице). 35й поезд ему явно мало поможет.
ATk
A380
Повідомлень: 1959
З нами з: 16 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення ATk »

В Кракове есть электричка до аэропорта, которая неплохо согласована с 35 поездом. и на большинство утренних рейсов успеваешь.

я понял что вопрос про трансфер в балице из львова , а не из катовице. В обратном направлении пользоваться львовской маршруткой тем более странно.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення AlexK »

ATk писав:В Кракове есть электричка до аэропорта, которая неплохо согласована с 35 поездом. и на большинство утренних рейсов успеваешь.

я понял что вопрос про трансфер в балице из львова , а не из катовице. В обратном направлении пользоваться львовской маршруткой тем более странно.

вопрос был про трансфер из Пыжовице в Балице. Ясно, что и Львова в Балице добраться можно через Краков без проблем.
ATk
A380
Повідомлень: 1959
З нами з: 16 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення ATk »

Прадон, невнимательно прочитал.
Jakubovsky
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 12 грудня 2010, 15:08
Звідки: EVRA || UKBB
Контактна інформація:

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Повідомлення Jakubovsky »

Кто ездил в Прагу с Катовиц???
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей