Кишинів (IATA: KIV)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 02 березня 2023, 16:35 Так в Молдові ж діє надзвичайний стан:

Режим надзвичайного стану в Молдові діє з початку повномасштабного вторгнення Росії до України 24 лютого. Його вже кілька разів продовжували. Раніше глава молдовського уряду стверджувала, що надзвичайний стан у Молдові діятиме доти, доки в Україні триває війна, що створює ризики і для республіки.

в лютому його ще на 60 днів продовжили:

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 2/7155399/
Так а що тоді змінилось зараз? Для відклику літаків зараз має бути вамога причина, що сталась зараз, а не 24 лютого. Ну і надзвичайний стан - це надзвичайний стан, він може вводитися в різних країнах за різних умов і сам по собі не є небезпекою. Важлива оцінка ризиків іншими урядами.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 02 березня 2023, 17:00 Так а що тоді змінилось зараз? Для відклику літаків зараз має бути вамога причина, що сталась зараз, а не 24 лютого.
Ракети в повітряний простір почали залітати, в Придністров'ї військові збори оголосили. Двічі за день МО РФ робили заяву на молдавську тему. Не думаю, що Air Moldova піде в суд на лізингодавців. Також не думаю, що лізингодавці розглядають Молдову як важливий для них ринок. Ну і надзвичайний стан має багато юридичних наслідків. НМСД, те, що вони літали до того - це був джентльменська жест. Ну і чисто з бізнесової логіки - зараз якраз літаки будуть потрібні, рекордні літні бронювання закордонних відпусток, принаймні в Нідерландах.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення Olek »

YR-ADI літає.
ER-AXA з кінця лютого в Montpellier
ER-AXM з грудня в Montpellier
ER-AXL 2 березня залишився в Вероні.

Отже, робіть висновки.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення alex.s »

Висновки: компанія не платить лізинг. Може банкротиться.
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення forward »

mischko писав: 02 березня 2023, 17:06 в Придністров'ї військові збори оголосили.
а я живя тут , даже не знаю о таких сборах.... видимо кто то , из-за границы лучше знает о ситуации внутри...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення mischko »

forward писав: 13 березня 2023, 14:48
mischko писав: 02 березня 2023, 17:06 в Придністров'ї військові збори оголосили.
а я живя тут , даже не знаю о таких сборах.... видимо кто то , из-за границы лучше знает о ситуации внутри...
А що тут дивного, контроль за ЗМІ - основний атрибут таких політичних систем як у вас. Мій дідусь теж про новини СРСР дізнавався від "голосів" з-за кордону.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення katso »

mischko писав: 13 березня 2023, 16:28
forward писав: 13 березня 2023, 14:48
mischko писав: 02 березня 2023, 17:06 в Придністров'ї військові збори оголосили.
а я живя тут , даже не знаю о таких сборах.... видимо кто то , из-за границы лучше знает о ситуации внутри...
А що тут дивного, контроль за ЗМІ - основний атрибут таких політичних систем як у вас. Мій дідусь теж про новини СРСР дізнавався від "голосів" з-за кордону.
причем тут СМИ вообще - вы чтоли новости из СМИ узнаете а не от друзей? Вчерашний день все эти СМИ, кто им верит...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення mischko »

Так в СРСР ніхто і не вірив, але газети всі виписували. А про Чорнобиль повідомили шведи...
sashakiev
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 29 січня 2022, 10:29
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення sashakiev »

forward писав: 13 березня 2023, 14:48
mischko писав: 02 березня 2023, 17:06 в Придністров'ї військові збори оголосили.
а я живя тут , даже не знаю о таких сборах.... видимо кто то , из-за границы лучше знает о ситуации внутри...
про це пишуть ваші ж, молдавські ЗМІ
до чого тут "іза граніци"?
https://deschide.md/ro/stiri/23/124909/ ... %C4%83.htm
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення vl1 »

Я очень надеюсь аэропорт и а/к закроют. Санду при всей своей проевро- НИЧЕГО не сделал, против войны. Даже санкций. Просто наложила под себя. Закрыть все, как и Грузию, забрать безвиз и заявку в ЕС
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення katso »

vl1 писав: 16 березня 2023, 21:31 Я очень надеюсь аэропорт и а/к закроют


ага, а все спецы поедут на рынок Европы толкаться локтями с украинцами. Просто класс желание :facepalm: Но да, они все сейас под угрозой...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення mischko »

Міжнародний аеропорт Кишинева відмовився від міжнародного коду KIV, що є скороченням від російської назви столиці Молдови.

Як пише "Європейська правда", про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури та регіонального розвитку Андрей Спину.

За його словами, відповідний код, що присвоюється аеропортам світу Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (ІАТА), відтепер не з'явиться на таблицях польотів.

"Вирішено: з 18 січня 2024 року Міжнародний аеропорт Кишинева матиме абревіатуру RMO (Республіка Молдова). Безпечних подорожей!", – зазначив Спіну.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 20 грудня 2023, 12:48 Міжнародний аеропорт Кишинева відмовився від міжнародного коду KIV, що є скороченням від російської назви столиці Молдови.

Як пише "Європейська правда", про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури та регіонального розвитку Андрей Спину.

За його словами, відповідний код, що присвоюється аеропортам світу Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (ІАТА), відтепер не з'явиться на таблицях польотів.

"Вирішено: з 18 січня 2024 року Міжнародний аеропорт Кишинева матиме абревіатуру RMO (Республіка Молдова). Безпечних подорожей!", – зазначив Спіну.
Ой, а як почнемо!!! IATA буде ридати...
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення krelk »

Це треба в тему Kyiv vs Kiev
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення Igoresha »

Це типу уже ІАТА змінила код чи це тільки рішення уряду Молдови?
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Кишинів (IATA: KIV)

Повідомлення krelk »

KAYAK вже KIV не бачить, а з RMO ок.
От так от, скептики з теми Kyiv vs Kiev
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей