Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення aviarivne »

в аеропортах Європи воду можна купити за 0.5-1 євро
де таке є? за 1 євро ще є, у SFX, якась декамералізована... я б сказав це ліквід, а не вода. а за 0.5 де таке, особливо у столицях?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Tetris »

В Жулянах, кажется, за 1 евро покупал. В Борисполе, кажется, столько же.
И тоже непредставляю в большом европейском аэропорту что-либо стоящее меньше 1 евро.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення makor »

http://www.europarl.europa.eu/doceo/doc ... 66_EN.html

Далеко не во всех аэропортах Европы есть вода по 1 евро. Я помню даже табличку "мы поддерживаем инициативу вода по 1 евро", которая не имела бы смысла, если бы с водой не было проблем
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Krakowite »

В Wog кафе в аеропорту Бориспіль також будуть продаватися товари в дорогу та преса

rau.ua/news/news-company/borispol-wog-cafe/
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Ostap »

Krakowite писав: 04 січня 2019, 10:49 В Wog кафе в аеропорту Бориспіль також будуть продаватися товари в дорогу та преса

rau.ua/news/news-company/borispol-wog-cafe/
що таке 'товари в дорогу'? :?:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Olek »

Насколько я помню, WOG открыло кафе-магазин из-за условий аренды площадей, которые подразумевали именно кафе-магазин.
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення D. B. Copper »

aviarivne писав: 03 січня 2019, 18:44
в аеропортах Європи воду можна купити за 0.5-1 євро
де таке є? за 1 євро ще є, у SFX, якась декамералізована... я б сказав це ліквід, а не вода. а за 0.5 де таке, особливо у столицях?
ARN, KEF вода бесплатно из фонтанчика, но при этом,
стоит отметить, что, например, в HAM или TXL ни что не уталит вашу жажду дешевле четырехевровой Бонаквы.
RoZOOM
Airbus A330
Повідомлень: 541
З нами з: 02 травня 2009, 22:25
Звідки: UKKK / IEV
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення RoZOOM »

Нотам по карго уже снят?
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення nik-dem »

Так
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення YYS »

Сегодня летел из Харькова в Борисполь и с удивлением узнал, что косметические ножницы нельзя провозить с собой в ручной клади. Три месяца назад, когда летел из Борисполя, никто и слова не сказал равно как и в других аэропортах Европы.
Позабавила реакция девушки, которая на мой аргумент, что мол позвольте, как же тогда я прилетел из Харькова без проблем с авиационной безопасностью, ответила, что "я не знаю как у вас в Харькове, а у нас так" :).
Пообщался с начальником охраны после этого. Составили акт по итогу. Могу через 15 дней забрать, в противном случае ножнички ждёт утилизация.
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Shark21 »

В Одессе такие ножницы у меня молча даже без разговоров вытащили из ручной клади и в утиль.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення YYS »

Shark21 писав: 06 січня 2019, 09:32 В Одессе такие ножницы у меня молча даже без разговоров вытащили из ручной клади и в утиль.
Начальник авиационной безопасности ссылался на некое постановление Кабинета Министров от 97 года. Оно работает для Киева избирательно?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Valdys »

YYS писав: 06 січня 2019, 09:36
Shark21 писав: 06 січня 2019, 09:32 В Одессе такие ножницы у меня молча даже без разговоров вытащили из ручной клади и в утиль.
Начальник авиационной безопасности ссылался на некое постановление Кабинета Министров от 97 года. Оно работает для Киева избирательно?
Це суб‘єктивний фактор, який називається людина. В Харкові прошляпили, або не звернули увагу, в Києві саме у Вас побачили.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення YYS »

Ні, звичайно, я не намагаюсь дискутувати відносно правил безпеки. Мене лише дивує, що з цим суб'єктивним фактором я стикався в аеропортах Франкфурта, Перуджи, Риму, Дрездена та Амстердаму за останній рік. Жодних проблем не було.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Victor H »

YYS писав: 06 січня 2019, 09:59 Ні, звичайно, я не намагаюсь дискутувати відносно правил безпеки. Мене лише дивує, що з цим суб'єктивним фактором я стикався в аеропортах Франкфурта, Перуджи, Риму, Дрездена та Амстердаму за останній рік. Жодних проблем не було.
У мене якось дружина з Бергамо на Тенеріфе провезла манікюрні ножниці, а назад вже не змогла - забрали на контролі безпеки. Ножниці невеликі, імовірно багато хто просто не звертає уваги на них.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення v_volf »

Столовий металевий ніж люфтганси у Франкфурті подивилися, поміряли з лінійкою, та відпустили. У Борисполі відібрали, сказавши, що в них інші правила. Не було часу та бажання сперечатися.
sashkin

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення sashkin »

aviarivne писав: 03 січня 2019, 18:44
в аеропортах Європи воду можна купити за 0.5-1 євро
де таке є? за 1 євро ще є, у SFX, якась декамералізована... я б сказав це ліквід, а не вода. а за 0.5 де таке, особливо у столицях?
в Бергамо вода в автоматах перед паспортным контролем 0.5 евро, был удивлен, т.к. купил в Милане у индусов в магазинчике поллитра за 1 евро
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Spirit »

Shark21 писав: 06 січня 2019, 09:32 В Одессе такие ножницы у меня молча даже без разговоров вытащили из ручной клади и в утиль.
что там ножницы. У нас в Адэссе даже запечатанный детский сладкий творожок (кажется Машенька 125мл) потребовали выбросить или сьесть на месте.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення SergeyL »

Да везде чисто человеческий фактор.
1). У моей мамы в Борисполе тоже отжали мелкие маникюрные ножницы.
2). У меня в том же Борисполе месяц назад отжали миниатюрный термометр (не ртутный), хотя в Чианг-Мае, Бангкоке, Краби, Дохе и куче европейских аэропортов нормально все было.
3). Летали с другом в Словакию: в Жулянах все нормально, а в Братиславе у него отобрали биту для отвертки (в кармане завалялась).
4). Ну и самый ржач: в Схипхоле у бати на авиабезопасности провтыкали полную полуторалитровую бутылку минералки (он ее забыл из сумки достать). Зато в стерильной зоне по 2 евро не покупали, ггг.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Glucker »

Якщо манікюрні ножиці запхати у кишеню сумки, у яку накидати ще монет, кабелів для гаджетів та іншого металевого дріб'язку то на сканері буде важко побачити ті ножиці.
П. С.: До речі, на днях у знайомої теж забрали манікюрнв ножиці у Борисполі, хоча раніше з ними не було проблеми, а я забув випити або вилити воду з пляшки і мене попросили викинути ту пляшку, я сказав що зараз доп'ю, а по факту кинув ту пляшку у рюкзак і пішов далі. Бо працівник АБ після того зауваження не став слідкувати щоб я позбувся води, а продовжив п'ялитися у монітор)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей