Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

dimm1971

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення dimm1971 »

Franek писав: Зрада чи не зрада, питайте в своїх вождів, які для вас таке мірило придумали. Для мене просто констатація, що Бориспіль виросте менше, ніж я очікував.
Хехе... чомусь мені здається, що Борисполю не дуже цікаві ваші очікування. :grin:
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Kibeee »

Немного поинтересовался потенциалом рейса Киев-Багдад от Iraqi Airways. Судя по доступной статистике прямой поток там будет не фонтан:
1. Граждан Афганистана посетивших Украину в 2016 году: 873 (рост 12%). Даже если представить, что рост будет в два раза, это все равно мало.
2. Товарооборот (10 месяцев 2017 года): 4 млн долл. и он падает. Чтоговорит, о не сильно большом потенциале бизнес траффика.

Но теоретически, Борисполь может быть как хаб для разлета с Афганистана на Европу. И тут возможен вариант с кодшером с МАУ.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення AlexK »

Kibeee писав:Немного поинтересовался потенциалом рейса Киев-Багдад от Iraqi Airways. Судя по доступной статистике прямой поток там будет не фонтан:
1. Граждан Афганистана посетивших Украину в 2016 году: 873 (рост 12%). Даже если представить, что рост будет в два раза, это все равно мало.
2. Товарооборот (10 месяцев 2017 года): 4 млн долл. и он падает. Чтоговорит, о не сильно большом потенциале бизнес траффика.

Но теоретически, Борисполь может быть как хаб для разлета с Афганистана на Европу. И тут возможен вариант с кодшером с МАУ.
Вас не смущает, что Багдад--столица Ирака, а не Афганистана? (вспомнил видео про девочку, которая решала задачу про банку с грибами, а у неё получались огурцы)))
Востаннє редагувалось 01 грудня 2017, 14:57 користувачем AlexK, всього редагувалось 1 раз.
Inguri

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Inguri »

ну, людину цікавлять пакси саме з Афганістану.
І кодшер саме на Амстердам.
:-)
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Victor H »

dimm1971 писав:
Franek писав: Зрада чи не зрада, питайте в своїх вождів, які для вас таке мірило придумали. Для мене просто констатація, що Бориспіль виросте менше, ніж я очікував.
Хехе... чомусь мені здається, що Борисполю не дуже цікаві ваші очікування. :grin:
І все таки це трохи розчаровує - Бориспіль суттєво скоротив темпи росту і не зрозуміло як вони збираються досягати своїх цілей в 25 мільйонів до 2022 року (чи як там було?). Особливо беручи до уваги ставлення до лоукостів.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sentry »

На самом деле, в следующем году, думаю, Борисполь получит ощутимый толчок благодаря МАУ: ввод 777, открытие Дели и Торонто, ну и +6 Б737, по-моему.

Плюс такие "мелочи", как Свис, Эйр Мальта, +1 ежедневный ЛХ. Возможно обещанный Евровингс? Конечно, хорошо бы еще кого в не пиковое время привлечь, т.к. вне пика аэропорт недогружен, а в пик с учетом расширения МАУ будет полный аншлаг.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення artml »

Якщо Мау дійсно планує за цей час подвоїти флот з 40 до 80 літаків — то от вам і засіб досягнення цілей.
dimm1971

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення dimm1971 »

artml писав:Якщо Мау дійсно планує за цей час подвоїти флот з 40 до 80 літаків — то от вам і засіб досягнення цілей.
Та ну шо ви? Тільки ж лоукостами живе світова авіація...
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Victor H »

artml писав:Якщо Мау дійсно планує за цей час подвоїти флот з 40 до 80 літаків — то от вам і засіб досягнення цілей.
Я про це і кажу. В 2017 році МАУ перевезе трохи менше 8 мільйонів. Множимо це на два, отримуємо +8 мільйонів. Додаємо до 10 мільйонів Борисполя - отримуємо 18. Припустимо +2 дадуть мережеві перевізники типу Люфтів, КЛМ, Катару і т.п. Питання: де взяти ще 5 мільйонів? Іншої відповіді крім "боротися з Жулянами за лоу кости" я не бачу.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Victor H »

А, і це ж без врахування рейсів МАУ з інших міст не в Бориспіль. У Львові цього року це тисяч 150, наприклад. Думаю з іншими містами набереться не менше пів мільйона. Множимо на два - ще один мільйон пасажирів, яких треба десь знайти.
dimm1971

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення dimm1971 »

Victor H писав:Іншої відповіді крім "боротися з Жулянами за лоу кости" я не бачу.
А МАУ тільке про те і мріє, коли в Борисполі з'являться лоукости. :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

dimm1971 писав:
Victor H писав:Іншої відповіді крім "боротися з Жулянами за лоу кости" я не бачу.
А МАУ тільке про те і мріє, коли в Борисполі з'являться лоукости. :grin:
А яка їм різниця - літатиме Wizz Air з Жулян, чи з Борисполя? Навпаки, це зробить Wizz Air менш привабливим для столичного пасажира. Ну і позволить Борисполю трішки знизити вартість обслуговування за рахунок більших об'ємів.
Wizz Air теж Борисполю прибавить.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Kibeee »

AlexK писав:
Kibeee писав:Немного поинтересовался потенциалом рейса Киев-Багдад от Iraqi Airways. Судя по доступной статистике прямой поток там будет не фонтан:
1. Граждан Афганистана посетивших Украину в 2016 году: 873 (рост 12%). Даже если представить, что рост будет в два раза, это все равно мало.
2. Товарооборот (10 месяцев 2017 года): 4 млн долл. и он падает. Чтоговорит, о не сильно большом потенциале бизнес траффика.

Но теоретически, Борисполь может быть как хаб для разлета с Афганистана на Европу. И тут возможен вариант с кодшером с МАУ.
Вас не смущает, что Багдад--столица Ирака, а не Афганистана? (вспомнил видео про девочку, которая решала задачу про банку с грибами, а у неё получались огурцы)))
АААА, сам понял что сурово тупонул ))). не судите строго )) :stars: :stars: :stars: :stars: :stars: :stars: :stars: :tease: :tease: :tease:
По воросу:
1. Граждан Ирака было в 2016 году 6010 (+9%)
2. Товарооборот (10 месяцев 2017 года): 375 млн (рост 31,6%)

Это меняет картину )))
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення LWIEV »

Kibeee писав: 1. Граждан Ирака было в 2016 году 6010 (+9%)
2. Товарооборот (10 месяцев 2017 года): 375 млн (рост 31,6%)
Наскільки я розумію, основний трафік в Україні до Іраку - на Ербіль, де зав'язані значні бізнесові контакти. Знаю також по кількох випадках, що отримання українських віз для громадян Іраку - це випробування непросте.

Виходить, що або іракці прорахувались, спроектувавши Москву та Мінськ на Київ (еті русскіє, всє на одно ліцо (с)) або розраховують возити транзитників та іноземців.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sentry »

Насколько я знаю, сейчас из Эрбиля все международные рейсы заблокированы, и единственный вариант как раз через Багдад.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення LWIEV »

Sentry писав:Насколько я знаю, сейчас из Эрбиля все международные рейсы заблокированы, и единственный вариант как раз через Багдад.
Якщо так, то частину трафіку вони отримають. Австрійці чи Туркіші можуть довезти до Багдада, але не можуть далі.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення AlexK »

Iraqi Airways уже открыли офис в Киеве на Шота Руставели.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення converj »

Снег?
Вкладення
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (8.14 Кіб) Переглянуто 2464 разів
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sentry »

У Австрийцев сегодня дневной вообще значится как отмененный. Интересно, почему?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення AlexK »

По ссылке можно заполнить опросник об опыте пользования Борисполем.
https://www.facebook.com/agentyzmin/pos ... 7252810594
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей