Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення converj »

К примеру в Барселоне примерно такое же расстояние до Эль-Прата и транспорт примерно такой же (электричка, автобус, такси): электричка ходит с интервалом 30 мин и хватает. Для Борика такой частоты должно хватить с запасом.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення SergeyL »

Valdys писав: 22 травня 2018, 12:05 УЗ планує в перший рік роботи потяга вокзал-аеропорт перевезти 3.8 млн. чоловік.

З цього виходить, що частота курсування на протязі доби має бути десь 50-60 рейсів в одну сторону, ну якщо я вірно порахував.
тобто мають пускати частіше, аніж раз на 30 хв. навіть.
Непонятно, будут ли ночные рейсы поезда. Даже если будут, то вряд ли чаще, чем раз в час. Днем и после 8 вечера раз в полчаса достаточно. А в пиковые утренние и вечерние часы наверное логично было бы раз в 15-20 минут.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Valdys »

SergeyL писав: 22 травня 2018, 12:49
Valdys писав: 22 травня 2018, 12:05 УЗ планує в перший рік роботи потяга вокзал-аеропорт перевезти 3.8 млн. чоловік.

З цього виходить, що частота курсування на протязі доби має бути десь 50-60 рейсів в одну сторону, ну якщо я вірно порахував.
тобто мають пускати частіше, аніж раз на 30 хв. навіть.
Непонятно, будут ли ночные рейсы поезда. Даже если будут, то вряд ли чаще, чем раз в час. Днем и после 8 вечера раз в полчаса достаточно. А в пиковые утренние и вечерние часы наверное логично было бы раз в 15-20 минут.
ну дивіться, згідно моїх підрахунків менше 50 раз на добу не повинно бути, або я не знаю, звідки вони взяли ті 3.8 млн.
це при загрузці кожного потяга десь по 100-105 людей (там є два варіанти потяга, один десь на 90 місць, інший на 180 здається. я взяв середнє). тобто рівень загрузки дууууже високий, я не вірю, що він таким буде. Якщо рівень загрузки в них закладений менший, то к-сть відправлень потяга протягом доби має бути ще більшою.

якщо взяти ніч годин 8 і сказати, що нехай за ці 8 годин буде 10 відправлень, то на інші 16 годин доби їх повинно бути десь 40-50. А це говорить, що в пік має бути відправлення кожні 20 хв.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Labiann »

я думаю очень многие на поезд переключаться, удобно, по расписанию, никаких пробок, не надо сильно заранее из-за этих пробок выезжать из дома...
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення converj »

Все, кто прибывает в Киев по ж/д
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Labiann »

я не всегда например по жд прибываю, в Борисполь поезд будет однозначно мой выбор.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення manjeroke »

Labiann писав: 22 травня 2018, 13:27 я думаю очень многие на поезд переключаться, удобно, по расписанию, никаких пробок, не надо сильно заранее из-за этих пробок выезжать из дома...
Выбирая между автобусом и поездом, я лично всегда выберу поезд пусть и дороже даже в 2 раза. Если будет слишком дорого опять же такси будет актуально
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Igoresha »

Одного взгяла на скайбас достаточно чтобы утверждать, что в супер-экстремальных случаях я буду пользоваться им, когда будет вариант доехать поездом
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення andrewcrow »

Labiann писав: 22 травня 2018, 13:27 я думаю очень многие на поезд переключаться, удобно, по расписанию, никаких пробок, не надо сильно заранее из-за этих пробок выезжать из дома...
Будет адекватная цена - будут ездить. А так если втроем то уже выгоднее такси брать, чем на этом автобусе ездить. А если цену ниже автобуса сделать, то вообще можно перетянуть всех.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Собакевич »

Жаль, что с реализацией этого проекта идея простого и дешевого автобуса до ближайшей станции метро (и в перспективе интеграции этого маршрута в общую транспортную сеть города) окончательно умрет, так и не родившись.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення manjeroke »

https://hromadske.ua/posts/vartist-proi ... ade-80-hrn
Вот и цена. Прощай жлобобас?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення makor »

Valdys писав: 22 травня 2018, 13:17 ну дивіться, згідно моїх підрахунків менше 50 раз на добу не повинно бути, або я не знаю, звідки вони взяли ті 3.8 млн.
це при загрузці кожного потяга десь по 100-105 людей (там є два варіанти потяга, один десь на 90 місць, інший на 180 здається. я взяв середнє). тобто рівень загрузки дууууже високий, я не вірю, що він таким буде. Якщо рівень загрузки в них закладений менший, то к-сть відправлень потяга протягом доби має бути ще більшою.

якщо взяти ніч годин 8 і сказати, що нехай за ці 8 годин буде 10 відправлень, то на інші 16 годин доби їх повинно бути десь 40-50. А це говорить, що в пік має бути відправлення кожні 20 хв.
А почему вы решили что за рейс будет только одна ПЕСА ехать? их вполне можно по 2-3 пускать.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Labiann »

то что они там рассчитывают, это же не значит что оно так и будет, так что сейчас все подсчёты не в тему, пускай для начала он запуститься в срок или с небольшим опозданием, что тоже нормально будет...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

Labiann писав: 22 травня 2018, 14:59 то что они там рассчитывают, это же не значит что оно так и будет, так что сейчас все подсчёты не в тему, пускай для начала он запуститься в срок или с небольшим опозданием, что тоже нормально будет...
не значить, але, наприклад, ціни на залізницю практично не змінилися в порівнянні з 2 роки тому. А потяги в Польщу взагалі по лоукостовим цінам.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Valdys »

makor писав: 22 травня 2018, 14:49
Valdys писав: 22 травня 2018, 13:17 ну дивіться, згідно моїх підрахунків менше 50 раз на добу не повинно бути, або я не знаю, звідки вони взяли ті 3.8 млн.
це при загрузці кожного потяга десь по 100-105 людей (там є два варіанти потяга, один десь на 90 місць, інший на 180 здається. я взяв середнє). тобто рівень загрузки дууууже високий, я не вірю, що він таким буде. Якщо рівень загрузки в них закладений менший, то к-сть відправлень потяга протягом доби має бути ще більшою.

якщо взяти ніч годин 8 і сказати, що нехай за ці 8 годин буде 10 відправлень, то на інші 16 годин доби їх повинно бути десь 40-50. А це говорить, що в пік має бути відправлення кожні 20 хв.
А почему вы решили что за рейс будет только одна ПЕСА ехать? их вполне можно по 2-3 пускать.
а платформа там розрахована на пару зчеплених Пес?
Я думаю 820 Песи достатньо, а для гарного піку 830 буде.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Igoresha »

Я вот думал о другом: это же прийдется полностью отдать платформу на центральном ж/д вокзале под этот поезд. Логично было бы отдать первую путь: удобно выйти и не прыгать по подземным или надземным переходам. Но нигде об этом вообще ни слова
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 22 травня 2018, 15:50 Логично было бы отдать первую путь: удобно выйти и не прыгать по подземным или надземным переходам. Но нигде об этом вообще ни слова
А де логіка? Чим бориспільські пасажири відрізняються від пасажирів з Харкова чи Чернівців? Ймовірність того, що у бориспільських якраз буде менше багажу через безбагажні тарифи вища, нмсд.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Igoresha »

Логика в том, что прибывшим из аэропорта туристам намного проще будет ориентироваться, где они и куда им дальше идти, увидев вход в терминал вокзала или выход в город, чем выйти посреди путей на какой-нибудь 11 платформе
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення UKCC »

mischko писав: 22 травня 2018, 16:06
Igoresha писав: 22 травня 2018, 15:50 Логично было бы отдать первую путь: удобно выйти и не прыгать по подземным или надземным переходам. Но нигде об этом вообще ни слова
А де логіка? Чим бориспільські пасажири відрізняються від пасажирів з Харкова чи Чернівців? Ймовірність того, що у бориспільських якраз буде менше багажу через безбагажні тарифи вища, нмсд.
а чому не з приміського вокзалу, власне?

Тим часом народ(чи тролі) навйшов зраду навіть тут:
123.JPG
Цензор.нет, що ще тут можна додати...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 22 травня 2018, 16:11 Логика в том, что прибывшим из аэропорта туристам намного проще будет ориентироваться, где они и куда им дальше идти, увидев вход в терминал вокзала или выход в город, чем выйти посреди путей на какой-нибудь 11 платформе
Ну ось в на центральну станцію Амстердаму приміський потяг з Хуфдорпу (який проїжджає Схіпхол) прибуває якраз щоб не збрехати на 11 платформу. Які проблеми? Ви думаєте в усіх європейських містах потяги з аеропорту прибувають на першу колію? Чи туристи не вміють зорієнтуватися в яку сторону таксі/метро/каси? Я тут проблеми не бачу.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей