Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sirko Production »

Трішки досвіду по перетину кордону прибуваючи з країн червоної зони, наших прикордонниках, поліцейських та самоізоляції (може комусь знадобиться).
Вчора (11.04) прилетів в Бориспіль, і одразу відчув себе як вдома. Спойлер, повертаючись з країни червоної зони я вирішив зробити все по чесному, тобто прилетіти, встановити "Вдома", здати тест і забути про це.
Але все не так просто як здається (тому я згадав чому робити все по чесному не варто).
Одразу на виході з літака нас зустріли 2 прикордонниці, які перевіряли наявність тесту або реєстрацію в додатку "Вдома".
Весело стало одразу, так як як виявилось цей додаток працює далеко не у всіх, в тому числі у мене він не захотів працювати.
Після того як перед ними утворився чималий натовп, вони, мабуть згадали, і почали кричати що якщо у вас не працює додаток то потрібно йти до чергового поліцейського (одного), відповідно натовп рушив до нього (ні тобі черг, тобто жодної організації).
Також прикордонниці авансом кричали що якщо у вас Айфон, то цей додаток дуже часто не працює на ньому, тож можете одразу йти до поліцейського.
Магія не закінчилась. Враховуючи що був хаос, першою задачею яку потрібно було виконати - дібратись до обліпленого злими пасажирами поліцейського.
Коли перша задача виконана, настає друга - довести що в тебе насправді додаток не працює. Показати екран телефону де додаток каже "Упс щось пішло не так, спробуйте пізніше" недостатньо (!!), потрібно перед поліцейським видалити додаток, встановити і ще раз спробувати зареєструватись, що смішно, що за час поки я проходив другий етап, жодна людина так і не змогла зареєструватись після перевстановлення.
Ок, другий етап виконали. Після цього третій і останній, поліцейський фотографує паспорт, дає бланк заяви де ти вказуєш свої дані, пояснюєш причину чому не зареєструвався через додаток і вказуєш адресу самоізоляції.
До слова, на питання, якщо я сьогодні зроблю тест і він буде негативним, як мені знятись з самоізоляції, адекватну відповідь не було отримано, сказав лиш те що мої результати клініка передасть в МОЗ, а МОЗ передасть їх в МВС і все буде ок.
Далі з цією заявою йдеш до митника і все, СЛАВА ОДІНУ!, ти вдома.
Шикарний спосіб акліматизуватись.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 12 квітня 2021, 16:21 Далі з цією заявою йдеш до митника і все, СЛАВА ОДІНУ!, ти вдома.
Именно к таможеннику?
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення DIMMka »

Прилетел в Жуляны в воскресенье, ситуация точно такая. Полицейский сразу отправлял всех «с новыми айфонами» к пограничникам, те очень просили дома установить приложение. В результате, мы так и не смогли его заставить работать, ни в воскресенье, ни вчера. Тесты на всякий случай сделали, пусть лежат результаты с печатями, вдруг участковый заглянет :)
Inguri

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Inguri »

А оце не пробували?
apat писав: 28 березня 2021, 22:11
Rel писав: 28 березня 2021, 02:17 Ещё раз. Прилетаешь без ПЦР. Устанавливаешь приложение. Выходишь в город, удаляешь его и заказываешь такси. Так?
именно так, у пограничков задача одна: убедиться в установке приложения, т.е. показать телефон и активированную "вдома":
ЗображенняЗображення

сносить надо до нажатия "я вже на мiсцi", вносили загран паспорта.
кстати, регистрацию в Украине имеют не все. есть те кто оформили процедуру выезда на пмж за кордон.

p/s:
лайфак по сносу был получен от сердобольного пограничника :yuooh: , ввиду неожиданной смены "цвета" страны отправления, трип был в пятницу. до этого ездили с тестами.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mmyykkoollaa »

А зачем полицейский и заявление для гр-на Украиньі? Никакого же нарушения нет. У человека вообще может не бьіть телефона. Все, что они могут законно потребовать - ехать в изолятор. Каким образом пограничник может требовать что то кроме паспорта?

Неужели никто не пьітается отказьіваться "идти к полицейскому"? Поражает, как легко в Украине люди мирятся с очевидньім беспределом
Inguri

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Inguri »

mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 Неужели никто не пьітается отказьіваться "идти к полицейскому"?
мабуть, тому і йдуть, щоб не
mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 Все, что они могут законно потребовать - ехать в изолятор.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення asu »

Inguri писав: 13 квітня 2021, 09:22 А оце не пробували?
В п'ятницю у мене закінчився двотижневий "карантин" з неактивованою Дією. Жодних конатктів з МВС не було.
Inguri

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Inguri »

Дію можна встановити заздалегідь, ще як залишаєш Україну? Щоб потім не морочитися з установкою.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 13 квітня 2021, 09:42 Дію можна встановити заздалегідь, ще як залишаєш Україну? Щоб потім не морочитися з установкою.
можна і закордоном встановити.
Inguri

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Inguri »

я про часові обмеження, не географічні. За 10 днів до повернення можна? А активувати вже при поверненні
Line
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 листопада 2017, 10:12
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Line »

mischko писав: 13 квітня 2021, 10:10
Inguri писав: 13 квітня 2021, 09:42 Дію можна встановити заздалегідь, ще як залишаєш Україну? Щоб потім не морочитися з установкою.
можна і закордоном встановити.
Можна, але не робіть в ній нічого(реєстрація, введення контактів і т.д.), до моменту повернення в Україну.
Відлік 24 годин почнеться з моменту авторизації в програмі, навіть якщо в цей момент ви ще знаходитесь за кордоном.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Inguri писав: 13 квітня 2021, 09:30
mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 Неужели никто не пьітается отказьіваться "идти к полицейскому"?
мабуть, тому і йдуть, щоб не
mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 Все, что они могут законно потребовать - ехать в изолятор.
Я оч сильно подозреваю, что в изолятор вас не повезут, даже если вьі захотите. Вьі читали про процедуру в постанові кабміну? За вашу транспортировку и содержание отвечает не полиция или погранслужба, а местная администрация, которой может бьіть совсем не до вас

В любом случае, никто не мешает качать права, пока они не говорят, что либо "дія", либо обсерватор. По моему опьіту, в аєропортах пограничники очень даже реагируют на напоминание о законах. Т.е. если пограничник требует какую то справку от полицейского, почему не напомнить ему, что єто не предусмотрено законом?

Пс речь идет только о гр-нах Украиньі, конечно. Иностранцам лучше соглашаться
Inguri

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Inguri »

Нагадаю:
Inguri писав: 18 листопада 2020, 14:23 Одна моя подружка, бувавша у туристичних бувальцях, повернулась в регіональний аеропорт.
Встановлювати Дію не захотіла, була згідна на Санжари.
В результаті весь персонал аеропорту повернувсь домів із 6годинним запізненням, бо місцева влада не знала, куди її дівати.
Врешті решт відвезли швидкою в якусь лікарню, поселили в комфорту окрему палату, паставілі на довольствіє.
Наступного дня зробили ПЛР, негативний. Пішла додому.
Все коштом платників податків, натяків на хабар не було ніде.
Рекомендує, каже, найтихіший готель за всю подорож - це палата.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення dtm »

mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 10:29
Inguri писав: 13 квітня 2021, 09:30
mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 Неужели никто не пьітается отказьіваться "идти к полицейскому"?
мабуть, тому і йдуть, щоб не
mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 Все, что они могут законно потребовать - ехать в изолятор.
Я оч сильно подозреваю, что в изолятор вас не повезут, даже если вьі захотите. Вьі читали про процедуру в постанові кабміну? За вашу транспортировку и содержание отвечает не полиция или погранслужба, а местная администрация, которой может бьіть совсем не до вас

В любом случае, никто не мешает качать права, пока они не говорят, что либо "дія", либо обсерватор. По моему опьіту, в аєропортах пограничники очень даже реагируют на напоминание о законах. Т.е. если пограничник требует какую то справку от полицейского, почему не напомнить ему, что єто не предусмотрено законом?

Пс речь идет только о гр-нах Украиньі, конечно. Иностранцам лучше соглашаться
Люди йдуть по шляху найменшого спротиву:
1. Нікому нехочеться залишатись в аеропорту надовго.
2. Відносно дій поліції в україні працює призумція вини людини яку звинувачують.( статистика виправдальних вироків про це чітко говорить). І тому люди рідко сеперечаються з вимогами силових структур. Завжди можна пришити, непокору законним вимогам. а те що вимоги були незаконні це вже проблема звиноваченого і його адвокатів і витрачених грошей. Певний час кілька років тому мав нагоду систематично спостерігати за роботою поліції з людьми які "качають свої права". При першій "емоційності" нагадування поліцейсього про злісне хуліганство і відмову виконувати законні вимоги закривало основні кейси.
Тому відмовлятись ви звичайно можете. Але це займе ваш час. А люди з якими прийдеться контактувати вони на рутинній роботі в них розваг мало і фантазія часто буває дуже хорошою( тому можуть розважатись доки зміна не закінчиться а потім передати наступним).
3. Соціально проактивна позиція часто проявляється в фейсубку і на форумі. Коли приходить час діяти в реальному житті люди роблять як всі і не висовуються.
Тому якщо ви спробуєте перевірити ваші поради на собі чекаю репортажу на цьому форумі.
Востаннє редагувалось 13 квітня 2021, 11:06 користувачем dtm, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення alex.s »

Inguri писав: 13 квітня 2021, 10:39 Нагадаю:
Inguri писав: 18 листопада 2020, 14:23 Одна моя подружка, бувавша у туристичних бувальцях, повернулась в регіональний аеропорт.
Встановлювати Дію не захотіла, була згідна на Санжари.
В результаті весь персонал аеропорту повернувсь домів із 6годинним запізненням, бо місцева влада не знала, куди її дівати.
Врешті решт відвезли швидкою в якусь лікарню, поселили в комфорту окрему палату, паставілі на довольствіє.
Наступного дня зробили ПЛР, негативний. Пішла додому.
Все коштом платників податків, натяків на хабар не було ніде.
Рекомендує, каже, найтихіший готель за всю подорож - це палата.
Спасибо, я лучше домой
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 12 квітня 2021, 16:40
Sirko Production писав: 12 квітня 2021, 16:21 Далі з цією заявою йдеш до митника і все, СЛАВА ОДІНУ!, ти вдома.
Именно к таможеннику?
Перепрошую, прикордоннику. Заповнену заяву я віддав працівнику паспортного контролю.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sirko Production »

mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 09:26 А зачем полицейский и заявление для гр-на Украиньі? Никакого же нарушения нет. У человека вообще может не бьіть телефона. Все, что они могут законно потребовать - ехать в изолятор. Каким образом пограничник может требовать что то кроме паспорта?

Неужели никто не пьітается отказьіваться "идти к полицейскому"? Поражает, как легко в Украине люди мирятся с очевидньім беспределом
Ви забули що у нас "правова" держава? Наголос хочу зробити на лапках навколо правова.
Були люди з кнопковими телефонами, вони теж писали ці заяви.

А стосовно захисту прав, так як я сказав раніше, про "правову" державу, поясніть як я міг там захистити права, якщо що поліцейські, що прикордонники, як машини, або так, або ніяк.
Були люди які говорили про права, влаштовували скандали, але все закінчувалось тим що вони теж писали ці заяви.
А будувати барикади, викликати адвокатів і журналістів після виснажливого перельоту, при тому що багато пасажирів були з дітьми, це було б доречно в контексті захисту своїх прав?
Я не кажу що представники держави робили все правильно, але обставини вирішують.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Звичайно, я це повністю розумію. Але в мене була б дуже велика спокуса не відходячи від віконця прикордонником
- сперечатися із прикордонником
- викликати старшого
- зателефонувати на гарячу лінію (номер наліплено поряд із кожним віконцем)
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення manjeroke »

mmyykkoollaa писав: 13 квітня 2021, 12:45 Звичайно, я це повністю розумію. Але в мене була б дуже велика спокуса не відходячи від віконця прикордонником
- сперечатися із прикордонником
- викликати старшого
- зателефонувати на гарячу лінію (номер наліплено поряд із кожним віконцем)
Второй и третий пункт особенно эффективны
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mmyykkoollaa »

dtm писав: 13 квітня 2021, 10:55 Відносно дій поліції в україні працює призумція вини людини яку звинувачують.( статистика виправдальних вироків про це чітко говорить). І тому люди рідко сеперечаються з вимогами силових структур. Завжди можна пришити, непокору законним вимогам. а те що вимоги були незаконні це вже проблема звиноваченого і його адвокатів і витрачених грошей. Певний час кілька років тому мав нагоду систематично спостерігати за роботою поліції з людьми які "качають свої права". При першій "емоційності" нагадування поліцейсього про злісне хуліганство і відмову виконувати законні вимоги закривало основні кейси.
Тому відмовлятись ви звичайно можете. Але це займе ваш час. А люди з якими прийдеться контактувати вони на рутинній роботі в них розваг мало і фантазія часто буває дуже хорошою( тому можуть розважатись доки зміна не закінчиться а потім передати наступним).
1) полностью согласен. Меня такие вещи поражают и удивляют, но с практической стороны, к сожалению, всё просто

2) с другой стороны, насчет силовиков вы все таки преувеличиваете. Да, "злістну непокору" в Украине они шьют направо и налево, и презумпции невиновности в админделах удивительным образом нет. Но за отказ писать бумажку "непокору" пришить сложно + когда звонишь 102 (даже при конфликте с полицией) и горячую линию - они становятся более резонными (если есть свидетели, конечно :grin: )

3) то, что вы говорите - это точно прокуратура, они реально опасны. У них власть практически безграничная, они, а не суд, реально решают что есть доказательством и определяют виновность, поэтому и conviction rate в Украине пости 100%-ная. Но тут до прокуратуры прядли дойдет, т.к. криминала никакого нет
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість