Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Glucker »

shushuair писав:з.ы. раз из Британии лечу, то скорее всего у меня второй паспорт не российский, так что обвинения Глюкера в предательстве весьма оскорбительны.
Вопрос не в том, российский у вас второй паспорт или нет, а в том что кроме украинского паспорта у вас есть еще один. Двойное гражданство у нас запрещено, и обсуждаемый вопрос противоречит законодательству.
По сути, вы спрашиваете посетителей форума о том, как вам нарушить закон чтобы вас на этом не поймали.
Востаннє редагувалось 30 серпня 2017, 17:41 користувачем Glucker, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення dusst »

artml писав:Згідно з нашим законодавством, якщо ви маєте українське громадянство — на території України ви є виключно українським громадянином
Это общепринятое "правило" - справедливое не только для Украины, а и для любого другого государства, чьим гражданином вы являетесь. При чем не только на территории самого государства.
Mazepa
Airbus A318
Повідомлень: 75
З нами з: 26 жовтня 2010, 15:04
Звідки: MMX
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Mazepa »

Glucker писав:Двойное гражданство у нас запрещено
Это неправда. Нет такого запрета.
Bohdan_Lviv
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 12 лютого 2016, 17:32
Звідки: ODS-TBS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Bohdan_Lviv »

katso писав:Читаю и вдоль и поперек - и все равно не понимаю а в чем проблема въехать в Украину по британскому паспорту, зачем создавать самому себе сложности?
Въезд безвизовый, ну въехал британец PETRO PETRENKO - почему нет?
Чогось всі вирішили, що паспорт британський

Мені здаєтся, що паспорт румунський або болгарський, в якому написано, що місце народження - Україна.
Ось пан і турбуєтся, що у прикордонників можуть виникнути питання і вони перевірять на рахунок подвійного громадянства
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

Зайшов чувак на форум, задав питання. І почув у відповідь:
* що він злочинець
* що він мутить там, де не треба мутити
* що він боїться мутити там, де мутити не стрьомно
* пішли здогадки, який у чувака паспорт і що там у ньому написано

Блін, народ, ви ж не дурні і не бідні люди раз на цьому форумі сидите, ну виявіть якусь тактовність
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення artml »

Glucker писав:По сути, вы спрашиваете посетителей форума о том, как вам нарушить закон чтобы вас на этом не поймали.
Ні. Питання ж було як в'їхати до України за українським паспортом — що повністю відповідає законам.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Globetrotter »

Людина купила в Англії квиток на український паспорт і вилетіла до України, які вона повинна мати проблеми на кордоні?? Громадянин України може навіть нелегалом 10 років бути в Англії без жодних віз і спокійно повернутися на батьківщну по українському паспорту. Яке кому діло, як він в UK перебував. Навіщо вигадувати байки і лякати людину проблемами. Так роблять тисячі українців з двома паспортами. Інша річ, коли ти виїжджаєш з України до UK без візи, можуть звичайно запитати, але в цій ситуації вильоту з України до UK не передбачається.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Honduras »

Mazepa писав:
Glucker писав:Двойное гражданство у нас запрещено
Это неправда. Нет такого запрета.
Конституція України - Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
......
Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Scorpio »

Хватит мусолить тему двойного гражданства и переходить на политику.

Человек купил билет на британский паспорт, соответвенно регистрироваться и вылетать из Британии будет по нему же.
Его вопрос заключался в том может ли он влетать в Украину по паспорту Украины. Вопрос логичен, так как после окончания регистрации данные пассажиров попадают в систему пограничников. На сколько хороша эта система я не знаю так как одновременно прилетают много рейсов и погранцы постоянно спрашивают с какого рейса. Сказать чтобы они вводили где-то и проверяли фамилию в системе мне сложно... и как все это на самом деле происходит - неясно. Может ничего не происходит.
Тем не менее это риск, особенно зная менталитет наших людей.

Если действовать по правилам то он без проблем может въехать по паспорту Британии, но логично что и пребывание ему по этому паспорту влепят не больше 3 мес (если не ошибаюсь по закону так, точнее по безвизу для британцев). То есть по граждансву Украины он без проблем будет находится на своей Родине, а с паспортом Британии могут быть проблемы если не вылететь после окончания срока перебывания.
Поэтому человек и советуется, чтобы понимать какие проблемы могут быть, а они могут теоретически быть.
Развели базар, как обычно, не по сути. Еще вдобавок на политику переходят.

UPDATE: я бы посоветовал попросить а/к изменить номер паспорта если имя и фамилия написаны одинаково. Можно было бы на регистрации предьявить укр пасспорт, но это не изменит того что в системе а\к данные британского паспорта и именно они уйдут к пограничникам.
Mazepa
Airbus A318
Повідомлень: 75
З нами з: 26 жовтня 2010, 15:04
Звідки: MMX
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Mazepa »

Honduras писав:
Mazepa писав:
Glucker писав:Двойное гражданство у нас запрещено
Это неправда. Нет такого запрета.
Конституція України - Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
......
Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
Определение единого гражданства описано в Законе Украины "О Гражданстве".
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство

Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких
принципах:

1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що
виключає можливість існування громадянства
адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин
України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України
. Якщо іноземець набув громадянство України,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України
;
1) Единое != единсвенное.
2) Не признаётся != запрещено.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Franek »

Honduras писав:
Mazepa писав:
Glucker писав:Двойное гражданство у нас запрещено
Это неправда. Нет такого запрета.
Конституція України - Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
......
Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
А що означає єдине громадянство? В Конституції про це нічого не сказано. Це означає, що видача паралельних громадянств Україною як державою є неможливою? Наприклад, загольноукраїнське громадянство + громадянство Закарпатської області. Чи це означає, що громадянин України апріорі не може бути громадянином ще якоїсь признаної чи непризнаної держави? Дуже розмите трактування. Нехай Конституційний Суд офіційно розтлумачить це положення, а тоді копіпастьте положення з Конституції яка працює вибірково.
pilot5
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 21 березня 2017, 11:00
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення pilot5 »

А що означає єдине громадянство? В Конституції про це нічого не сказано. Це означає, що видача паралельних громадянств Україною як державою є неможливою? Наприклад, загольноукраїнське громадянство + громадянство Закарпатської області.
Так, саме це й означає: всередині України нема більш дрібних громадянств, наприклад Закарпатської області. Повна відповідь дана вище - виписка з Закону України "Про громадянство":
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство
Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:
1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що
виключає можливість існування громадянства
адміністративно-територіальних одиниць України.
Далі:
Чи це означає, що громадянин України апріорі не може бути громадянином ще якоїсь признаної чи непризнаної держави?
Відповідь теж вже було наведено, з Закону України "Про громадянство":
Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України
Тобто особа може = має право набути громадянство іншої держави чи держав одночасно з громадянством України, але в такому випадку у правових відносинах з Україною, наприклад при в'їзді та виїзді з України, при зверненні до державних органів влади України і т.д., він визнається лише громадянином України. Це також означає що:
1. Після пред'явлення українського паспорту ніхто, в т.ч. співробітник поліції, митної чи прикордонної служби в Борисполі чи іншому аеропорту і т.д, не має права питати у вас, чи маєте ви ще якісь громадянства, підданства, посвідку на постійне чи тимчасове проживання в іншій державі, на якій підставі ви перебували за кордоном, де саме і т.п. Це не їх справа і їх це не має цікавити, бо Україною, навіть за наявності вищезазначеного і навіть якщо захочете, щоб до вас відносилися як до громадянина іншої держави - ви все одно визнаєтеся лише громадянином України. То який сенс питати? І ви не зобов'язані відповідати на такі питання. І якщо ви відмовляєтеся відповідати на такі питання, вас, як громадянина України, не мають права не пустити в Україну.
2. Якщо ви громадянин України, в Борисполі і будь-якому іншому аеропорту України ви не маєте права при в'їзді в Україну видавати себе за громадянина іншої держави шляхом в'їзду за паспортом будь-якої іншої держави, крім України. Відповідальність за такий в'їзд (якщо ви після такого в'їзду виїжджаєте за українським паспортом - це окрема тема) не встановлена, але це не означає, що ви маєте право це робити.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення shushuair »

pilot5 писав: у правових відносинах з Україною, наприклад при в'їзді та виїзді з України, при зверненні до державних органів влади України і т.д., він визнається лише громадянином України.
2. Якщо ви громадянин України, в Борисполі і будь-якому іншому аеропорту України ви не маєте права при в'їзді в Україну видавати себе за громадянина іншої держави
Я с Вами на все 100 согласен! Я знаю свои права и обязанности, ещё во вторник здесь писал, что буду украинскую границу пересекать исключительно с украинским паспортом.
Вопрос в первую очередь, в МЕНТАЛИТЕТЕ Конечно, они не имеют права не пустить гражданина Украины! Но где наши видят наживу, коршуном падают на это. И если Scorpio и AlexK пишут, что может быть проблема при обмене данными между украинской и британской стороной, и проявится, что именно я сначала показал один, потом второй паспорт, ес-сно наши могут копать, а могут не копать под это. В нашей стране полной нестабильности приходится задавать такие вопросы, как я задаю, так как я без понятия, что нашим придёт в голову на паспортном контроле. Летаю часто, но только с укр. паспортом. И то часто вижу, как наши задают не всегда логичные вопросы, явно занимаясь не своим делом. А нашим показывать второй паспорт нафиг надо, тем более, я знаю, что прав.
katso писав: Читаю и вдоль и поперек - и все равно не понимаю а в чем проблема въехать в Украину по британскому паспорту, зачем создавать самому себе сложности?
Вот как раз нарушать закон Украины не буду ни при каких обстоятельствах. Тем более, моё место постоянной дислокации - Украина.
Glucker писав: По сути, вы спрашиваете посетителей форума о том, как вам нарушить закон чтобы вас на этом не поймали.
Вы не правы, я как раз ХОЧУ СДЕЛАТЬ ВСЁ КАК НАДО "згідно чинного законодавства" на території України.
mischko писав: Блін, народ, ви ж не дурні і не бідні люди раз на цьому форумі сидите, ну виявіть якусь тактовність
Я тут пару месяцев более-менее на форуме всё читаю, пишу часто, и не ожидал, что вектор обсуждения уйдёт настолько в сторону. Я ещё удивляюсь, как никто не написал, почему я вообще не поехал в Киев и не сделал себе визу Британии на общих основаниях, как все украинцы.
Тем более, за двойное гражданство у нас даже админштрафа нет, депутаты на камеру кичатся, мол, у них паспорта Канады, США, Израиля и т.д. Даже не вовремя вклеил фото в паспорт, и штрафуют, а за гражданство всё ОК, у нас таких миллион украинцев, я уверен, особенно, в Западной Украине.
artml писав: Ні. Питання ж було як в'їхати до України за українським паспортом — що повністю відповідає законам.
Вот человек всё прочёл верно.
Scorpio писав: UPDATE: я бы посоветовал попросить а/к изменить номер паспорта если имя и фамилия написаны одинаково. Можно было бы на регистрации предьявить укр пасспорт, но это не изменит того что в системе а\к данные британского паспорта и именно они уйдут к пограничникам.
Спасибо, я не знаю пока как лучше. Я ещё обратный билет не брал. Просто живу в Украине и посчитал, что имею полное право вернуться домой как белый человек. Может, возьму до Кишинёва что-то и не буду фигнёй маяться. Честно говоря, то какой окрас приняло обсуждение здесь, мне совсем не нравится. :(
Mazepa
Airbus A318
Повідомлень: 75
З нами з: 26 жовтня 2010, 15:04
Звідки: MMX
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Mazepa »

Я задал этот вопрос своему товарищу, который уже несколько лет летает с двумя паспортами, правда, через Харьков. По его словам, с въездом в Украину проблем нет, они есть в выездом. На выезде украинские пограничники, не найдя визу в украинском паспорте, просят показать карту ВНЖ (это и со мной было неоднократно, могу подтвердить). А когда узнают, что есть второй паспорт, начинают разводить, что мол как это так, это запрещено, и т.п. После нескольких таких случаев он начал летать только с иностранным паспортом, т.к. тогда вопросов не задают, хоть законодательство Украины и нарушается.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення shushuair »

Mazepa писав:А когда узнают, что есть второй паспорт, начинают разводить, что мол как это так, это запрещено, и т.п.
У меня есть знакомые ребята (брат с сестрой) тоже с двумя паспортами, переехали в Ливерпуль. Они ездят исключительно на иностранных паспортах, но они и не живут в Украине, более-менее оправданно.
А я не собираюсь нарушать наши законы в принципе, и никто ограничения не отменял по нахождению иностранцев в течение 90 дней в Украине. Тем более у меня всегда в укр. паспорте многолетние шенгены были и есть, а когда закончатся, есть безвиз, мне незачем так рисковать.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Sentry »

Если вылет из Украины будет в безвизовую страну (тот же Кишенев, да), то я бы вообще не переживал. Проблемы (теоретически) могут быть исключительно при прохождении непосредственно паспортного контроля, в виде странных вопросов и намеков пограничников. И то в Борисполе, мне кажется, сейчас это маловероятно, т.к. туда набрали новых людей.

Сравнить постфактум никто ничего не будет, а даже если будет, то как Вы сами знаете, Вы не нарушаете закон. Копать что-то, чтобы попытаться незаконно предъявить какие-то претензии, это уже совсем не уровень обычного пограничника. Так что если Вы не на уровне депутата Рады или не являетесь каким-то крупным олигархом, а обычный гражданин, то уверен, что никто такой фигней заниматься не будет. Это уже теория заговора почти получится.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення vito »

Honduras писав:
Mazepa писав:
Glucker писав:Двойное гражданство у нас запрещено, и обсуждаемый вопрос противоречит законодательству.
По сути, вы спрашиваете посетителей форума о том, как вам нарушить закон чтобы вас на этом не поймали.
Это неправда. Нет такого запрета.
Конституція України - Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
......
Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
pilot5 писав:
Franek писав:
Mazepa писав:Определение единого гражданства описано в Законе Украины "О Гражданстве".
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство

Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:

1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України;

1) Единое != единсвенное.
2) Не признаётся != запрещено.
А що означає єдине громадянство? В Конституції про це нічого не сказано. Це означає, що видача паралельних громадянств Україною як державою є неможливою? Наприклад, загольноукраїнське громадянство + громадянство Закарпатської області. Чи це означає, що громадянин України апріорі не може бути громадянином ще якоїсь признаної чи непризнаної держави? Дуже розмите трактування. Нехай Конституційний Суд офіційно розтлумачить це положення, а тоді копіпастьте положення з Конституції яка працює вибірково.
Так, саме це й означає: всередині України нема більш дрібних громадянств, наприклад Закарпатської області. Повна відповідь дана вище - виписка з Закону України "Про громадянство":
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство
Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:
1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України.
Далі:
Чи це означає, що громадянин України апріорі не може бути громадянином ще якоїсь признаної чи непризнаної держави?
Відповідь теж вже було наведено, з Закону України "Про громадянство":
Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України
Тобто особа може = має право набути громадянство іншої держави чи держав одночасно з громадянством України, але в такому випадку у правових відносинах з Україною, наприклад при в'їзді та виїзді з України, при зверненні до державних органів влади України і т.д., він визнається лише громадянином України.
Законодавство України містить норми, що регулюють правовідносини подвійного громадянства.

Статтею 2 Закону України "Про громадянство України" передбачено: "Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України".

Разом з тим, добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, згідно ч.1 ст. 19 цього Закону, є підставою для припинення громадянства України. Проте НЕ слід це розцінювати як заборону подвійного громадянства, оскільки втрата громадянства України відбувається не автоматично з набуттям громадянства іншої держави, а виключно з дня видачі Указу Президента України про припинення громадянства щодо певної особи.

Таким чином, твердження про заборону подвійного громадянства в Україні є помилковим.

--------------------------------------------------------------
Т.о., законодательство Украины никак НЕ запрещает иметь несколько гражданств:

* Законом явно признатся право на получение иностранного гражданства - см. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... eg=2235-14
Ст.2
"Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України."

** По закону - укр. гражданство НЕ утрачивается автоматически (а только после соотв. указа Президента) - см. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... eg=2235-14
Ст.2 и Ст.20
"Громадянин України, який подав заяву про вихід з громадянства України або щодо якого оформляється втрата громадянства, до видання указу Президента України про припинення громадянства України користується всіма правами і несе всі обов'язки громадянина України."

*** Закон НЕ обязывает гражданина отказываться от укр. гражданства; но гражданин имеет право сделать это, только если сам того захочет: см. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... eg=2235-14 Ст.18

**** пока ни один закон НЕ запрещает иметь несколько гражданств и НЕ обязывает гражданина извещать власти о своих других гражданствах и НЕ штрафует за это.


P.S.
множественное гражданство "не поощряется" законом/властями:
укр. власти имеют основание/право инициировать процедуру утраты гражданства, если у них будет документальное подтверждение добровольного/неавтоматического получения иностранного гражданства (натурализации) - см. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... eg=2235-14 Ст. 19
Чтоб инициировать этот процесс, властям необходимо иметь на руках (см. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/588/2006/ п.87) "документ, що підтверджує добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави"
Согласно сайта президента Украины http://www.president.gov.ua практика свидетельствует, что получить доказательства добровольного получения иностранного гражданства очень сложно: компетентные органы иностранных государств никакой информации касательно обстоятельств получения гражданства НЕ предоставляют, т.к. это защищено гарантиями приватной жизни лица и законами о защите личных данных.

--------------------------------------------------------------------------------------------
P.P.S.
Департамент Консульськой службы МИД Украины официально подтвердил, что:
если гражданин Украины получает гражданство другой страны, то автоматически гражданство Украины НЕ прекращается ни при каких раскладах.
Ходатайство по выходу из гражданства Украины, могут подать только гражданине Украины, которые оформили ПМЖ согласно укр.законодательства (т.е., получив в итоге штамп "ПМЖ" в з/паспорте) и получили (либо гарантированно скоро получат) гражданство другой страны (т.е., в итоге не останутся лицом без гражданства).

см. Официальные пояснения на інформаційному блозі Департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ України «СonsWeb»
https://roadsweb.wordpress.com/%D0%BF%D ... BE-%D0%BF/

Чи втрачається громадянство України автоматично при набутті громадянства іншої держави?

Ні. Законодавством України не передбачена автоматична втрата громадянства України при будь-якій формі набутті громадянства іншої держави.


Хто може порушити клопотання щодо виходу з громадянства України?

Клопотання щодо виходу з громадянства України можуть порушити громадяни України, які отримали дозвіл компетентних органів України на постійне проживання за кордоном (в паспорті громадянина України для виїзду за кордон є дозвільний штам «Постійне проживання») та набули громадянство іншої держави, або мають гарантію того, що у разі припинення громадянства України, їм буде надано громадянство цієї держави.
Аватар користувача
vkusneba
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 10 березня 2011, 20:36
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення vkusneba »

как вам новый дизайн сайта Борисполя? :-)
https://kbp.aero/
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Valdys »

vkusneba писав:как вам новый дизайн сайта Борисполя? :-)
https://kbp.aero/
нічого не змінилося з того часу, як це обговорювали на початку (здається) цього тижня.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення vito »

Globetrotter писав:
katso писав:Авиакомпании могут требовать паспортные данные при покупке билета и отправлять их в другие страны - как это работает не знаю, прочитал тут - https://lb.ua/economics/2017/04/12/3637 ... bovat.html
Так билет покупается на паспорт страны прилета и все.
shushuair писав:
Scorpio писав:https://ru.tsn.ua/video/video-novini/v- ... ekund.html

Я думаю вам следует учесть данную информацию.
То есть паспорт по которому вы вылетите из другой страны будет зафиксирован а тот который предьявите - нет.
Наверное могут быть вопросы относительно кол-ва паспортов... Подумайте дважды.
Спасибо, вот потому и стремаюсь, второй светить категорически не хочу, просто тут много мнений, что никого на влёте в Украину это не будет интересовать.
shushuair писав:
AlexK писав:Украинские паспорта на прилёте сейчас проверяются очень быстро. Погранец раскрывает его, закрывает и возвращает. Он никуда его не впечатывает, не сканирует и не сверяет со списком пассажиров рейса. Думаю, только если в списке есть украинский гражданин, к которому есть вопросы, тогда он заранее выделяется, и при прохождении контроля ему задают вопросы.
Что может, теоретически, произойти: вы в списке пассажиров указаны как брит. гражданин. Проходите без вопросов по укр. паспорту. Когда все пассажиры прошли, возможно, погранцы смотрят, все ли иностранные граждане с рейса прошли контроль. В таком случае, они увидят, что вы, как брит. гражданин, контроль не прошли. Возникнет вопрос, а где же вы, а потом--что прошли с укр. паспортом. Возможно, это может привести к вопросам на вылете. Но я вообще не уверен, что это так происходит на самом деле.
Хм, а такой вариант имеет право на существование. Я не знаю про других украинцев, читал лишь отзывы молдаван и русских с двумя паспортами, что они вылетают и показывают своим русский/молдавский, а потом уже исключительно иностранный. И по прилёту снова показывают русский/молдавский. Соответственно, у них таких проблем не возникало,
В Украине законодательно с 21.05.2012 пограничники и таможенники имеют доступ к базам данных авикомпаний на прилет в Украину :
см. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0740-12
НАКАЗ № 291/506/228 (27.04.2012)
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
"Про затвердження Порядку подання авіаперевізниками або уповноваженими ними особами попередньої інформації про пасажирів, імпортні та транзитні вантажі, які перевозяться повітряними суднами, органам охорони державного кордону та митним органам"

Історія документа:
27.04.2012 Прийняття
21.05.2012 Набрання чинності

"2.1. Авіаперевізник або уповноважена ним особа одразу після відправлення рейсу з аеропорту вильоту, але не пізніше ніж за 30 хвилин до посадки повітряного судна в аеропорту України, подає попередню інформацію про пасажирів, імпортні та транзитні вантажі, які перевозяться повітряними суднами (далі - інформація), Окремому контрольно-пропускному пункту „Київ” Державної прикордонної служби України та Державній митній службі України.

2.2. Інформація надається по кожному міжнародному рейсу, на якому здійснюється перевезення пасажирів, вантажів та який виконується до аеропортів України.

2.3. Інформація подається шляхом передавання стандартного повідомлення ІАТА з аеропорту вильоту на адресу SITA KBPBRXH без застосування електронного цифрового підпису.

2.4. Інформація повинна включати такі дані:

2.4.1.Загальна інформація про рейс:
номер рейсу;
код перевізника;
час та дата вильоту повітряного судна.

2.4.2. Під час перевезення пасажирів:
прізвище, ім’я пасажира;
стать;
громадянство;
дата, місяць, рік народження;
серія, номер паспортного документа.


2.5. Інформація, зазначена у пункті 2.4 цього розділу, подається Окремому контрольно-пропускному пункту „Київ” Державної прикордонної служби України та Державній митній службі України на безоплатній основі.

2.7. Інформація, зазначена у підпункті 2.4.2 пункту 2.4 цього розділу, вноситься до бази даних осіб, які перетнули державний кордон, та обробляється відповідно до Положення про базу даних „Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України”, затвердженого наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 25.06.2007 № 472http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0765-07"

P.S.
T.o., осуществляется получение информации о прилетающих пассажирах (подключение/залив/внесение информации о прилетающих пассажирах из базы данных авиакомпаний в базу данных пограничников).

имеют ли пограничники доступ к базам данных авикомпаний при вылете из Украины?
достоверно пока не известно:
в НАКАЗ № 291/506/228 речь идеть только о "прилетных" списках на прибытие в Украину.

-------------------------------------------------------
P.S.
В США и Канаде с 2008г. действует система Advance Passenger Information System (APIS): an electronic data interchange system established by U.S. Customs and Border Protection (CBP).
https://www.cbp.gov/travel/travel-indus ... nnel/apis2
http://www.aircanada.com/en/travelinfo/APIS/apis.html
https://www.flightcentre.co.uk/before-y ... dvice/apis

When travelling to or from certain countries, passengers are required to provide advance passenger information (API) before they check in or they will be unable to fly:
Full name
Gender
Date of birth
Nationality
Country of residence
passport number (expiry date and country of issue for passport)
Address of the first night spent in the US [For US travellers]
flight information

These countries include:
Australia, Canada, China, India, Ireland, Japan, Korea, Russian Federation, Taiwan, Turkey, United Kingdom, United States, France, Portugal, Spain, United Arab Emirates, Cаribean/Latin America
Востаннє редагувалось 31 серпня 2017, 15:46 користувачем vito, всього редагувалось 3 разів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 83 гостей