Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Victor H »

Labiann писав: 23 травня 2018, 14:59
dimm1971 писав: 23 травня 2018, 14:57 Там таке відео....Слайдшоу на 10 секунд
но всё равно, оно было и его же сделали не просто так...
Його могли зробити для іншого міста. Про Кишинів вище писали.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Labiann »

пусть кто-то напишет в визз запрос...
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Labiann »

Victor H писав: 23 травня 2018, 15:01
Labiann писав: 23 травня 2018, 14:59
dimm1971 писав: 23 травня 2018, 14:57 Там таке відео....Слайдшоу на 10 секунд
но всё равно, оно было и его же сделали не просто так...
Його могли зробити для іншого міста. Про Кишинів вище писали.
ну посмотрим, если такой анонс в ближайшее время будет про Кишинёв, тогда всё станет понятно, мне собственно Кишинёв больше устраивает...
Востаннє редагувалось 23 травня 2018, 15:04 користувачем Labiann, всього редагувалось 1 раз.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення syxiv_dan »

так з Кишинева зараз продаються квитки і в Рим, і в Мілан, і у Венецію. Ще й на додаток в Болонью
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення shushuair »

Если начать писать код Кишинёвского а/п на сайте в строке вылета/прилёта, выбивает и Кишинёв, и Харьков на латинице.
Так что, учитывая что уже без недели лето, а это даже не летний анонс, а похоже на обычное для Визэйра напоминание откуда и куда они летают летом, так что думаю перепутали. Ещё раз, возобновление дочки в Украине они недавно опровергали, так что никакой Италии на это лето не будет от виззов. У Кишинёва как выше писали, всё это есть + Болонья, причём уже давно (сам лично 3 раза только в Чампино летал в течение последних лет оттуда, да и в Болонью с Бергамо было дело)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Valdys »

:plane:
vokilog
Airbus A319
Повідомлень: 173
З нами з: 04 травня 2012, 22:07
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення vokilog »

Dr. K писав: 23 травня 2018, 12:14
vokilog писав: 23 травня 2018, 11:39 В мене на цій рік куплено 18 польотів: Дакар, Рим, Стокгольм, Кошице, Братислава. За все 18 тисяч грн, з них 12 - за Дакар. Коли в Україні не було лоукостерів , то потрібно було платити по 120-150 євро за квітки у ту ж Барселону чи Ніццу RT. Що може змусити платити 300 - не знаю.
і всі ці рейси стартують звісно ж харківського аеропорта, так? чи все ж таки з якоїсь польської дири накшалт катовиці?
Звісно. Я ж у Харкові живу. Не Кошице, а Катовіце - помилився.

Я ж нічого не мою проти пакетників. Там і ціни можуть бути гарні. Я дивуюся тому, хто купляє саме переліт за таки гроші.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

Ні, ну помріяли і хвати, ви що, справді думали, що Львів і Київ Візи зіллють якомусь там Ернесту?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 23 травня 2018, 15:38 якомусь там Ернесту?
Ну хоч албанським дартом перестали називати :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

Victor H писав: 23 травня 2018, 15:47 Ну хоч албанським дартом перестали називати :)
Ці якраз запросто в Харків можуть полетіти.
dimm1971

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення dimm1971 »

vokilog писав: 23 травня 2018, 15:38 Я дивуюся тому, хто купляє саме переліт за таки гроші.
Ну хоча б той, хто цінує свій час і здоров"я та не бажає добу або більше добиратися до Барселони. Особливо коли в тебе відпустка тиждень і ні дня більше. І кожна година на рахунку. А тут сів у літак - і за три години ти в Барселоні.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення artml »

Абсолютно вірно. Якщо година вашого часу вартує хоча б 10 доларів, то зекономити навіть по 3 години відпустки на кожній пересадці за екстра сотню баксів ціни перельоту — це вже достатньо цікава та вигідна пропозиція. Додайте можливі ризики, і отримаєте відповідь.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Victor H »

А ще якщо летіти треба з дітьми, то всі ці money-saving техніки через самостійні пересадки, ночівлі в аеропорту і тому подібні речі, взагалі можуть бути неприйнятними.
vokilog
Airbus A319
Повідомлень: 173
З нами з: 04 травня 2012, 22:07
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення vokilog »

artml писав: 23 травня 2018, 15:59 Абсолютно вірно. Якщо година вашого часу вартує хоча б 10 доларів, то зекономити навіть по 3 години відпустки на кожній пересадці за екстра сотню баксів ціни перельоту — це вже достатньо цікава та вигідна пропозиція. Додайте можливі ризики, і отримаєте відповідь.
Я зрозумів. Тобто ви працюєте руками та коли ваши руки у літаку нічого не роблять, то і грошей нема. Бо коли ваша відпустка оплачена або у вас є власна справа, то якщо ви потратили на дорогу 1000 доларів на трьох замість 300, то ви просто втратили 700 і нічого більше.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення manjeroke »

vokilog писав: 23 травня 2018, 16:49
artml писав: 23 травня 2018, 15:59 Абсолютно вірно. Якщо година вашого часу вартує хоча б 10 доларів, то зекономити навіть по 3 години відпустки на кожній пересадці за екстра сотню баксів ціни перельоту — це вже достатньо цікава та вигідна пропозиція. Додайте можливі ризики, і отримаєте відповідь.
Я зрозумів. Тобто ви працюєте руками та коли ваши руки у літаку нічого не роблять, то і грошей нема. Бо коли ваша відпустка оплачена або у вас є власна справа, то якщо ви потратили на дорогу 1000 доларів на трьох замість 300, то ви просто втратили 700 і нічого більше.
Потратили лишние 700 за комфорт и спокойствие. И добавьте багаж к вашим 100€ или вы думаете семья с ребёнком без багажа летит на отдых?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Victor H »

vokilog писав: 23 травня 2018, 16:49
artml писав: 23 травня 2018, 15:59 Абсолютно вірно. Якщо година вашого часу вартує хоча б 10 доларів, то зекономити навіть по 3 години відпустки на кожній пересадці за екстра сотню баксів ціни перельоту — це вже достатньо цікава та вигідна пропозиція. Додайте можливі ризики, і отримаєте відповідь.
Я зрозумів. Тобто ви працюєте руками та коли ваши руки у літаку нічого не роблять, то і грошей нема. Бо коли ваша відпустка оплачена або у вас є власна справа, то якщо ви потратили на дорогу 1000 доларів на трьох замість 300, то ви просто втратили 700 і нічого більше.
Це настільки неправильно що я навіть не знаю як це прокоментувати. Час є скінченним і одноразовим ресурсом: будь-яка його втрата не повертається. Навіть якщо втрачені години не оплачуються напряму, то ви їх можете потратити на щось продуктивне: зайнятися розвитком власної справи чи саморозвитком, що принесе вам прибуток в майбутньому. Чи хоча б добре виспитеся, що підніме вашу продуктивність в перші дні після відпустки.

Кожен сам для себе визначає вартість свого часу - я впевнений що у вас теж є ця межа. Уявіть собі що вам треба купити продукти додому - в одному магазині вони будуть коштувати 100 гривень, але доведеться годину простояти в черзі, а в іншому - 105 гривень, але покупка займе 5 хвилин. Більшість людей в такій ситуації вибере другий варіант (крім випадків, якщо у них просто нема цих 5 гривень). Ви, я впевнений, теж. Значить ваша година коштує більше 5 гривень. Цю вправу можна продовжувати поки ви не знайдете свій обмінний курс час/гроші. А тепер просто прийміть, що є люди, у яких цей курс інакший ніж у вас.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення artml »

vokilog писав: 23 травня 2018, 16:49Я зрозумів. Тобто ви працюєте руками та коли ваши руки у літаку нічого не роблять, то і грошей нема. Бо коли ваша відпустка оплачена або у вас є власна справа, то якщо ви потратили на дорогу 1000 доларів на трьох замість 300, то ви просто втратили 700 і нічого більше.
Ні, ви не зрозуміли. У мене є дуже обмежений час відпустки, і я бажаю максимально витрачати його не на дорогу, а саме на відпустку — блукання містом, нові враження, тощо. Цей час я ціную дорожче за долари. У вашому прикладі я не втрачаю 700$, а купую на них собі та своїм близьким додаткові години задоволення. В моїй системі цінностей ця угода є вигідною; якщо ви не вбачаєте у ній вигоди для себе — на здоров‘я.

Вкотре вам скажу: мене дивує безапеляційність, з якою ви нав'язуєте незнайомим людям свою особисту шкалу цінностей, як єдино можливу та істинну.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Dr. K »

зачекайте, він ще скоро про існування ресторацій дізнається. оце буде шоком для людини, 200 гривень за салат коли піцца в "буфеті" коштує 20 і їй можно на цілий день наїстися
vokilog
Airbus A319
Повідомлень: 173
З нами з: 04 травня 2012, 22:07
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення vokilog »

manjeroke писав: 23 травня 2018, 16:56
vokilog писав: 23 травня 2018, 16:49
artml писав: 23 травня 2018, 15:59 Абсолютно вірно. Якщо година вашого часу вартує хоча б 10 доларів, то зекономити навіть по 3 години відпустки на кожній пересадці за екстра сотню баксів ціни перельоту — це вже достатньо цікава та вигідна пропозиція. Додайте можливі ризики, і отримаєте відповідь.
Я зрозумів. Тобто ви працюєте руками та коли ваши руки у літаку нічого не роблять, то і грошей нема. Бо коли ваша відпустка оплачена або у вас є власна справа, то якщо ви потратили на дорогу 1000 доларів на трьох замість 300, то ви просто втратили 700 і нічого більше.
Потратили лишние 700 за комфорт и спокойствие. И добавьте багаж к вашим 100€ или вы думаете семья с ребёнком без багажа летит на отдых?
Не потратили, а потеряли. Вы так говорите, будто у меня нет детей и я не летал с ними на отдых. Три сайз-кабин чемодана вмещают всё, что вам нужно на неделю, в крайнем случае есть старые добрые регулярные авиалинии, продающие Барселону из Киева за 120 евро с чемоданом.

Собственно, для людей, желающих потратить 1000 евро на троих за полёт в Барселону ничего не изменилось за последние 10 лет - за эти деньги всегда можно было улететь Австрийцами с комфортной гарантированной пересадкой в Вене. Это для бюджетных туристов наступили славные времена, когда за 500 евро можно летать пять раз, а не один.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей