Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Sentry »

cyclone писав: 05 липня 2018, 14:00 Скажите, я вот на полном серьёзе спрашиваю - чем плох сервис Визза или Райна? Ну вот какие минусы по сравнению с МАУ, допустим? Не считая отсутствия стыковок и единых билетов, и некоторых имеющихся межконтинентальных полётов у МАУ. Это да, плюс МАУ, согласен. У Райна неудобные неоткидывающиеся кресла, если долго лететь - устаёшь так сидеть. Это минус Райну. Что ещё?
Первый и самый главный - МАУ, в отличии от лоу костов не превращает посадку в череду препятствий. Зачем Раян и Визз пытаются закрывать гейты в некоторых аэропортах за 30 минут до вылета, когда самолет еще не прилетел? Почему я должен провести это время стоя в душной очереди за колбасой вместо того, чтобы спокойно сидеть в прохладе где-то на пустом гейте или тем более в лаунже? А дурдом с отбиранием всей ручной клади, который ввел Визз недавно? И ведь никогда не знаешь, когда им еще что-то в голову стукнет.

Зачем все эти виза чеки, которые толи отменили, толи нет, но в посадочном надпись "забыли убрать", и по-этому нужно еще полчаса жизни потратить на очередь на стойку регистрации.

Наличие у МАУ службы поддержки, которая реально решает проблемы и помогает. И в которую можно написать или дозвониться. Бесплатно! А не лондонского номера телефона, с специальной тарификацей, где еще и заставят заплатить за любую услугу.

Еще у МАУ отличное платное питание. После подорожания уже не такое отличное, но все еще очень выгодное.

Использование МАУ центральных аэропортов, куда быстро и удобно добираться и где удобно ожидать рейса (актуально не для Киева, там Жуляны и Борисполь для меня равны).

Вышеперечисленного для меня достаточно для того, чтобы забыть о рейсах лоукостов, если их цена не в 2 и более раз ниже, чем у МАУ. А есть еще мили, статусы (не у меня), рабочие места для украинцев, бесплатный выбор мест на регистрации и т.д.
Inguri

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Inguri »

Alександр писав: 05 липня 2018, 11:04 Делаете кобренд карту и копите мили. Если не накопите, можно на апгрейд потратить или покупку дополнительного багажа
А ще милі дають за факт вашого існування - на ваш день народження.
А ще можна запросити друзів, одружитися, народити дітей - за все це наливають :plane:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Igoresha »

cyclone писав: 05 липня 2018, 14:27 Вибачте, ви мабуть не зовсім правильно прочитали те, що я написав. Я ж написав, що це ціни для місцевих жителів ("Residente")! Тобто для людей, які там живуть. Чому ж не можна зробити щось подібне в Україні? Але ж ні, в нас ціни для місцевих вище, бо заманюємо транзитних іноземців.
Так, для немісцевих ціни від 20 евро у CanaryFly і від 40 евро у Binter OW (але це включаючи ручну кладь 6 кг та чемодан 23 кг!).
Почему же. У нас были имиджевые рейси из Киева в Одесу по 500 гривен. И где этот рейс? Вот, в скором времени ожидаем Скай Ап по 500 тоже (министр же врать не будет :grin: )
По оффтоплю еще немного: в Греции и Кипре в несезон государство платит пособие в размере заработка людей в сезон. Вопрос: и где Греция с Кипром?
Inguri

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Inguri »

А ще існує безумовний дохід.
В сучасному світі економіка трохи складніше за "по п'ять, але великі, і по три, але маленькі"
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Inguri писав: 05 липня 2018, 14:39
А ще можна запросити друзів, одружитися, народити дітей - за все це наливають :plane:
Уже нет
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

Основний плюс - МАУ літає в Чернівці (Херсон, Франківськ, Вінницю), а лоукости туди не літають.
Ну і якщо рейс сказують, чомусь мені здається, що МАУ зможе пересадити на інший, а з лоукостом - це твої проблеми.
Inguri

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Inguri »

Alександр писав: 05 липня 2018, 15:03
Inguri писав: 05 липня 2018, 14:39
А ще можна запросити друзів, одружитися, народити дітей - за все це наливають :plane:
Уже нет
OMG!
Але я встиг, і тепер моя кравчучка летить безкоштовно.
vokilog
Airbus A319
Повідомлень: 173
З нами з: 04 травня 2012, 22:07
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення vokilog »

Alександр писав: 05 липня 2018, 11:04 Если не накопите, можно на апгрейд потратить или покупку дополнительного багажа
А что мне везти в том багаже?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення artml »

mischko писав: 05 липня 2018, 15:14 Основний плюс - МАУ літає в Чернівці (Херсон, Франківськ, Вінницю), а лоукости туди не літають.
Ну і якщо рейс сказують, чомусь мені здається, що МАУ зможе пересадити на інший, а з лоукостом - це твої проблеми.
1) Не просто літає, а ще й нормально підлаштовує розклад хвиль під регіональні рейси. Киянам важко зрозуміти, наскільки незручно буває літати не з домашнього аеропорту, і наскільки приємніше доплатити зайві 40 баксів мау за доліт HRK–KBP ніж їхати у Бориспіль чи Жуляни потягом та намагатися якось звести усі переїзди до купи.

2) Пересаджує, причому навіть на рейси інших авіакомпаній — мав такий досвід. У разі затримки, коли злітає стикування — дають готель.

А ще хочеться нагадати, що з початком війни у 2014 майже всі закордонні перевізники або пішли з цього ринку, або порізали рейси — і лише Мау продовжувало літати. Я чудово пам'ятаю як з Харкова пішли австрійці, на яких у мене був зворотній квиток зі Штатів, і добре що купували його через Експедію — змогли перебронювати на маршрут за участю Мау.

(Віззейр тоді теж пішов з Ха, а я втратив 2 заплановані подорожі. Гроші вони звісно повернули, але полетіти ми так і не полетіли.)
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Коллеги, у меня тут возник спор с одним журналистом на моей странице в Facebook https://www.facebook.com/argoaleksandr по поводу того, может или не иожет HRK принимать Airbus А330-200.
У кого какие мнения по поводу данной дискуссии?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення popTAB »

Alександр писав: 05 липня 2018, 20:50 Коллеги, у меня тут возник спор с одним журналистом на моей странице в Facebook https://www.facebook.com/argoaleksandr по поводу того, может или не иожет HRK принимать Airbus А330-200.
У кого какие мнения по поводу данной дискуссии?
А хіба він його зараз не приймає? SU-ALA, нє?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Принимает. А журналист говорит, что не имеет права принимать
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення popTAB »

Про а340 і Львів - правда, заборонили. Але от питання в студію - про який а340 іде мова, де він мав взятись?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Ну, про Львов и А340 я речь не веду...
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Dr. K »

це не журналіст, це відомий лайножер, чорт, жлоб та зрадойоб. на нього не треба звертати увагу
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Что ж поделать, уже обратил внимание. Но буду иметь в виду
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення converj »

А чем он аргументирует, журналист?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Аеропорт немає візків для контейнерів та лоадера. Багаж прилітає на палетах та обробляється прямо в багажних відсіках літака І на приліт і на відльот, що не відповідає технологіям обслуговування та потребує додаткової уваги щодо центрування (розміщення на палетах) та встановлення закріплювальних сіток на палети всередині літака (обмежений доступ до крепежів).

Програму заявлено на весь літній сезон по вторих та п’ятих днях.

Львів – на даний момент А340 на приліт заборонив. Також шириною руліжних доріжок (зовнішні двигуни над грунтом), можуть пошкодити фонарі свтло-сигнальної системи аеропорту.

А330, Согласно АИП Харькова ширина РД и PCN ВПП не соответствуют требуемым для эксплуатация на А330.

Согласно ICAO Annex 14 aerodromes. Section 3.9.5. мин. ширина РД для ВС класса Д – 18м, либо 23м в зависимости от расстояния между основными стойками шасси

Согласно АС-А330 page 5 – это расстояние 12.61м, соответственно мин. Ширина РД – 23м

Согласно АИП Харькова максимальная ширина РД – 18м.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення converj »

Я тоже задумался)
На счёт багажа/груза прав точно, на счёт РД может все таки есть какие-то смягчающие обстоятельства.
Нужен комментарий от HRK
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення makor »

Где то читал условия приема А380(вроде) Борисполем. Так там обязательная буксировка по рулежкам. Я думаю в данном случае то же - если рулежка уже норматива то нельзя рулить двигателем, но это не отменяет тягач )
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей