Alitalia (AZ)

Аватар користувача
noy's
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 13 березня 2017, 21:11
Звідки: IBZ
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення noy's »

Дуже дякую.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення devmind »

Olek писав:Как у вас будет выглядеть транслитерация в новом паспорте можете посмотреть на https://dmsu.gov.ua/services/transliteration/
При оформлении нового паспорта можно оставить написание как в старом паспорте.
Аватар користувача
noy's
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 13 березня 2017, 21:11
Звідки: IBZ
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення noy's »

Вчора подав документи на біопаспорт до ЦНАП. Суперечка виникла з приводу "oleG" чи "oleH". Мої доводи вони не сприймали: у мене діючий перший паспорт, у мене всюди зареєстровано... Прийшлося погодитися, і тепер новий паспорт буде по новому.
Прийшлося вирішувати це питання через дзвінок до Alitalia у Києві тел.: (+380 44) 4927222. Вони додали помітку до білетів про зміну букви. А корегування у білети зробити не можуть. При реєстрації онлайн на літак треба буде внести нові правильні дані.
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення antoher »

noy's писав:Вчора подав документи на біопаспорт до ЦНАП. Суперечка виникла з приводу "oleG" чи "oleH". Мої доводи вони не сприймали: у мене діючий перший паспорт, у мене всюди зареєстровано... Прийшлося погодитися, і тепер новий паспорт буде по новому.
Прийшлося вирішувати це питання через дзвінок до Alitalia у Києві тел.: (+380 44) 4927222. Вони додали помітку до білетів про зміну букви. А корегування у білети зробити не можуть. При реєстрації онлайн на літак треба буде внести нові правильні дані.
Разве нельзя было попросить чтоб оставили фамилию как в старом пасспорте? Вроде это не должно быть проблемой.
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення North_West »

noy's писав:Вчора подав документи на біопаспорт до ЦНАП. Суперечка виникла з приводу "oleG" чи "oleH". Мої доводи вони не сприймали: у мене діючий перший паспорт, у мене всюди зареєстровано... Прийшлося погодитися, і тепер новий паспорт буде по новому.
Прийшлося вирішувати це питання через дзвінок до Alitalia у Києві тел.: (+380 44) 4927222. Вони додали помітку до білетів про зміну букви. А корегування у білети зробити не можуть. При реєстрації онлайн на літак треба буде внести нові правильні дані.
Была похожая ситуация, общался с начальнико отдела. Пришлось тыкать в постанову Кабмина.
Своё имя отстоял, хотели написать Евгений через IE в начале, страшное имя в таком варианте. В начале YE.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/55-2010-%D0%BF
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Valdys »

А якщо у мене в паспорті IU вже 9 років, як наслідок і в усьому IU (від пошти, паролів, аккаунтів скрізь і так далі)

Чи можу я відстояти це IU при зміні паспорта??? (бо по новому буде YU)
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Victor H »

В паспортному сервісі це вирішується написання окремої заяви.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Igoresha »

noy's писав:Вчора подав документи на біопаспорт до ЦНАП. Суперечка виникла з приводу "oleG" чи "oleH". Мої доводи вони не сприймали: у мене діючий перший паспорт, у мене всюди зареєстровано... Прийшлося погодитися, і тепер новий паспорт буде по новому.
Странно. Я подавал на новый паспорт документы в отделлении миграционной службы. На мою просьбу оставить имя через G (Igor), как в старом паспорте, попросили написать на анкете исправление и подписаться. Также попросил оставить старый недействительный паспорт - тоже без проблем.
Кстати, когда делал первый паспорт мне давали анкету проверить мои данные. Где я, собственно, и поменял идиотскую транслитерацию Ihor на Igor. Но много кто говорил, что им не давали анкет на проверку.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Valdys »

Нарешті по темі, є промо від Alitalia - APR20

-20% від повної ціни (тобто не так, як МАУ любить, від тарифу, а від усієї ціни)
діє з 10.05 по 10.07 (за виключенням 1-4 червня), здається на польоти лише з Італії
купити з промо можна 21-26 квітня
діє і на OW також
діє для бронювань для 1 особи (якщо для декількох, потрібно декілька раз бронювати)
діє лише для багажних тарифів (Economy Classic or Business Classic), це ті, що на 20 євро дорожчі.

Зі знижкою Economy Classic у мене вийшов дешевше на 13 євро, аніж "безбагажний" Light. Брав з Риму в Київ.
Раджу купувати через мобільний додаток, ціна виходить на 2.5 євро дешевша, аніж була через сайт після додавання купона.
у червні ціни з Рима від 115 OW.

https://www.alitalia.com/en_it/offers/a ... april.html
повні умови
Аватар користувача
noy's
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 13 березня 2017, 21:11
Звідки: IBZ
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення noy's »

У літаках Alitalia немає 13го та 17го рядів.
sasa23
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 05 квітня 2017, 17:03
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення sasa23 »

Valdys писав:Нарешті по темі, є промо від Alitalia - APR20

-20% від повної ціни (тобто не так, як МАУ любить, від тарифу, а від усієї ціни)
діє з 10.05 по 10.07 (за виключенням 1-4 червня), здається на польоти лише з Італії
купити з промо можна 21-26 квітня
діє і на OW також
діє для бронювань для 1 особи (якщо для декількох, потрібно декілька раз бронювати)
діє лише для багажних тарифів (Economy Classic or Business Classic), це ті, що на 20 євро дорожчі.

Зі знижкою Economy Classic у мене вийшов дешевше на 13 євро, аніж "безбагажний" Light. Брав з Риму в Київ.
Раджу купувати через мобільний додаток, ціна виходить на 2.5 євро дешевша, аніж була через сайт після додавання купона.
у червні ціни з Рима від 115 OW.

https://www.alitalia.com/en_it/offers/a ... april.html
повні умови
я так розумію, з Києва знижка не діє??
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Valdys »

я брав у Київ, тому не став тестити...

Спробуйте на їх сайті і все стане ясно.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Valdys »

Зайшов перевірив.
Промо додається з Києва, але ціна не змінюється)

З Києва в Рим раджу Vueling летіти, дешевше в 1.5-2 рази виходить, погано, що лише 1 раз на тиждень.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення makor »

Cотрудники авиакомпании проголосовали против плана по спасению... А одобрение плана было условием профсоюзов. И банкротство теперь все ближе.

У меня у знакомой билет в мае в Сеул - что можно сделать чтобы всетаки туда попасть?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення Valdys »

З рік - півтора ними точно можна літати ще, особливо не парячись...
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення AleksLes »

Valdys писав:З рік - півтора ними точно можна літати ще, особливо не парячись...
З того що я читав в західній пресі, цього разу Alitalia такі насправді можуть збанкрутувати. Бо всім вже остаточно набридло жбурляти сотні мільонів євро в прірву.

І куди вони ще будуть літати навіть через 3 місяці - невідомо.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення AlexK »

http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN17V0CK

Bailout or bust? Alitalia divides a nation, paralyzes Rome
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення LWIEV »

AlexK писав:http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN17V0CK

Bailout or bust? Alitalia divides a nation, paralyzes Rome
шо, опять? (с)
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ)

Повідомлення AlexK »

Ну, это опять длится уже довольно долго.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей