Austrian Airlines (OS)

Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Andrzej »

made_in_ukraine писав:Effective 24JAN12 till 27MAR12 OS 381/382 will be cancelled. Rebookings to OS/LH/LO permitted; refund of unused segments permitted.
На даный момент у нас есть информация о том, что каждый второй вторник у нас отменены рейсы из Вены во Львов и обратно, начиная с 24.01 и по 20.03.
Т.е. отменены рейсы 24.01./07.02./21.02./06.03./20.03.
Рейсы будут выполняться 31.01./14.02./28.02./13.03./27.03.
AUSTRIAN AIRLINES
Customer Service Center Russia
:plane:
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення made_in_ukraine »

Andrzej, дякую, що поправили... Якимось чином Tuesday пропав з прес-релізу...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення popTAB »

Так то ж найважливіше!!! Тут шуму на цілу добу така дрібничка наробила! :)

А щось з нових рейсів є?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення made_in_ukraine »

Ґречно перепрошую...

Наразі окрім анонсованої Одеси нічого нового не передбачається (окрім підвищення паливних зборів).
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення de-bugger »

А вот и ответ на мой вчерашний вопрос в топике LH:

Austrian и Germanwings подписали соглашение интерлайн, а с марта 2012 будет и кодшер.

источник (нем.)
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення gast »

Значить одним недолоукостом стане менше, і GW більше ні до Кійова, ні в інші наші супер-пупер космопорти не літатиме. До речі вже прийшов спам про милі GW-тепер будуть нараховувати і одні і другі...
Flieger

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Flieger »

Хорошая новость. Наконец-то снова буду летать из Ганновера в Харьков, не нужно будет переться в Дюссельдорф.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення gast »

Для тих, хто переконаний у тому, що харківський рейс є життєво необхідним для компанії - прохання порівняти рівень продаж на 2 денних київських рейси, львівський і харківський на дати 23.12 - 4.01 або 8.01 (тобто дати, коли пакс завідома готовий викласти максимум за переліт). Цифри говорять самі за себе.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення popTAB »

прямий по 650$ що зі львова що з харкова. В чому була суть вашого повідомлення?
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення gast »

Суть повідомлення в тому, що Львів розкуплений на 90% в економі, бізнес є, Київ другий десь так само так само, Київ третій десь на 95% - лишилась пара місць в економі і пара в бізнесі, а Харків гордо балансує на половинці...
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення made_in_ukraine »

gast писав:Для тих, хто переконаний у тому, що харківський рейс є життєво необхідним для компанії - прохання порівняти рівень продаж на 2 денних київських рейси, львівський і харківський на дати 23.12 - 4.01 або 8.01 (тобто дати, коли пакс завідома готовий викласти максимум за переліт). Цифри говорять самі за себе.
Робити висновки про рентабельність рейсу на основі вибірки у два-три тижні - це повний економічний суїцид. За такою самою логікою можна сказати, що рейси з Франкфурта до Нью-Йорку також прибуткові (незважаючи на те, що на них а/к таки втрачає гроші і тримається їх лише через слоти).

Хочу ще раз нагадати про існування платформи RMPS - Revenue Management Prediction System - котра аналізує завантаженість та економічну обґрунтованість рейсів. Харків там має коеф. 0,85 з 1,00.
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Коржик »

made_in_ukraine писав:Хочу ще раз нагадати про існування платформи RMPS - Revenue Management Prediction System - котра аналізує завантаженість та економічну обґрунтованість рейсів. Харків там має коеф. 0,85 з 1,00.
А звідки така обізнанність, якщо не секрет?
ysi
Airbus A320
Повідомлень: 328
З нами з: 09 грудня 2010, 09:26
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення ysi »

gast писав:Суть повідомлення в тому, що Львів розкуплений на 90% в економі, бізнес є, Київ другий десь так само так само, Київ третій десь на 95% - лишилась пара місць в економі і пара в бізнесі, а Харків гордо балансує на половинці...
а вы можете дать гарантию, что рейс из Харькова на указанные даты вообще состоится (не по причине загрузки)?
Flieger

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Flieger »

Вчера летел из Харькова через Вену в Дюссельдорф. Оба рейса были битком набиты. HRK-VIE прибл. 90%, VIE-DUS прибл. 95%. И цена у них не бросовая...
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення made_in_ukraine »

ysi писав:
gast писав:Суть повідомлення в тому, що Львів розкуплений на 90% в економі, бізнес є, Київ другий десь так само так само, Київ третій десь на 95% - лишилась пара місць в економі і пара в бізнесі, а Харків гордо балансує на половинці...
а вы можете дать гарантию, что рейс из Харькова на указанные даты вообще состоится (не по причине загрузки)?
Таку гарантію вам ніхто не дасть. Навіть, якщо літак прилетить до Харкова, є безліч причин, через які рейс можуть скасувати. Ну і звичайно є певні обмеження щодо кількості інфо, яку я можу викласти тут. Якщо щось екстраординарне планується за 2-3 тижні, то я намагаюсь повідомляти.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення made_in_ukraine »

Коржик писав:
made_in_ukraine писав:Хочу ще раз нагадати про існування платформи RMPS - Revenue Management Prediction System - котра аналізує завантаженість та економічну обґрунтованість рейсів. Харків там має коеф. 0,85 з 1,00.
А звідки така обізнанність, якщо не секрет?
Звичайно не секрет. Я маю гарних друзів всередині компанії.
ysi
Airbus A320
Повідомлень: 328
З нами з: 09 грудня 2010, 09:26
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення ysi »

made_in_ukraine писав:
ysi писав:
gast писав:Суть повідомлення в тому, що Львів розкуплений на 90% в економі, бізнес є, Київ другий десь так само так само, Київ третій десь на 95% - лишилась пара місць в економі і пара в бізнесі, а Харків гордо балансує на половинці...
а вы можете дать гарантию, что рейс из Харькова на указанные даты вообще состоится (не по причине загрузки)?
Таку гарантію вам ніхто не дасть. Навіть, якщо літак прилетить до Харкова, є безліч причин, через які рейс можуть скасувати. Ну і звичайно є певні обмеження щодо кількості інфо, яку я можу викласти тут. Якщо щось екстраординарне планується за 2-3 тижні, то я намагаюсь повідомляти.
Я понимаю, что рейс могут отменить из-за массы причин, просто в нынешних харьковских реалиях эти причины несколько "особенные". В следствие чего некоторые люди дабы уменьшить этот риск корректируют свои планы и покупают билеты из Киева.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення gast »

Австріяки-одна з компаній яка літає і в близькі до критичних умов. Один раз був свідком, як вони сідали у Львові на Ф70 на стару полосу з льодом, в той день Люфтганза пішла в Краків, а Льот взагалі не прилетів... Так що як є рейс і погода ніби не готує сюрпризів, вулкани ніби сплять - все буде летіти... Про жуткий "RMPS - Revenue Management Prediction System" теж чув, Амадеус прикупив собі і тепер знімає таксу за користування з усіх, хто з ним працює, тарифи в 600 Є в наші порти - це ж її робота, там критеріїв багато, і вона використовується для "гадання на картах на майбутнє", а не оцінці вже минулих днів - тут рахунки прозорі і не настільки оптимістичні.
Можливо відсутність пакспотоку на дні, коли він мав би бути максимальний - то й не показник, але факт заставляє задуматись...
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення uahero »

Кстати, о ценообразовании на рейсах в Харьков, я когда в прошлом году в Вене застрял из-за непогоды, сооиечественник по несчастью сказал, что они возвращаются из Праги в Харьков через Вену. Так вот, им РТ Хаарьков-Прага австрияками в 430 долларов обошолся. Как так?
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення uahero »

И еще немного о ценообразовании. Поскольку для меня все еще актуально попасть в Харьков на праздники (следующий НГ), присматриваюсь к ценам. ARN-HRK и назад стоит 6800 крон (тыща баксов), а в Днепропетровск всего 3150. Вариант
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 80 гостей