Austrian Airlines (OS)

Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення dmtr »

Inguri писав: 29 червня 2018, 03:28
makor писав: 28 червня 2018, 13:10 В условиях тарифов всех авиакомпаний что я видел, есть указание что используются самые ограниченные условия. Если есть невозвратный тариф туда, то весь билет невозвратный
хіба такси не можна повернути?

Такси повернули, причому всі, в тому числі ті, котрі уже були за використаний сегмент.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Rel »

Странно. Зарегился на оф сайте. Перелёт Киев-Вена-Европа. В конце дало скачать только посадочный на второй сегмент, а на первом было что-то вроде извините, мы не можем, придётся распечатать на стойке.
Я пошёл в кабинет Lufthansa, добавил бронь Austrian, нажал Check-In. Мало того, что смог выбрать место не в 23 ряду, а в 7м (которого 5 минут назад не было), так ещё и выдало оба посадочных.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення LWIEV »

Rel писав: 25 вересня 2018, 02:27 Странно. Зарегился на оф сайте. Перелёт Киев-Вена-Европа. В конце дало скачать только посадочный на второй сегмент, а на первом было что-то вроде извините, мы не можем, придётся распечатать на стойке.
Я пошёл в кабинет Lufthansa, добавил бронь Austrian, нажал Check-In. Мало того, что смог выбрать место не в 23 ряду, а в 7м (которого 5 минут назад не было), так ещё и выдало оба посадочных.
Теж мав таку ситуацію. Я так розумію, що перевага сайту австрійців в тому, що можна зробити ставку на підвищення в класі. Вони тривалий час мали найкраще з групи співвідношення кількості бізнес/економ крісел на дальньомагістралці, доки не ввели економ-преміум. А сайт люфтів бачить купу нових місць, якщо ввести перед вибором місця номер преміальної картки Стар альянсу.
sashkin

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення sashkin »

Rel писав: 25 вересня 2018, 02:27 Странно. Зарегился на оф сайте. Перелёт Киев-Вена-Европа. В конце дало скачать только посадочный на второй сегмент, а на первом было что-то вроде извините, мы не можем, придётся распечатать на стойке.
Я пошёл в кабинет Lufthansa, добавил бронь Austrian, нажал Check-In. Мало того, что смог выбрать место не в 23 ряду, а в 7м (которого 5 минут назад не было), так ещё и выдало оба посадочных.
Добрый день, Rel. В аэропорте Борисполя не пришлось чекиниться еще раз? на гейте Вас распознали? с чем связано, что Австрийцы не могут, а Люфты могут чекинить в Борисполе даже на австрийцев?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Igoresha »

У меня такая же ситуация была. Зарегистрироваться можно, нельзя распечатать или загрузить мобильный посадочный билет с Киева. В Борисполе распечатали бумажный на оба сегмента (второй был код-шер Eurowings в Кёльн). При том на второй сегмент с сайта Eurowings нормально зарегистрировался и загрузил мобильный посадочный. В прошлый раз летел так же, но оба сегмента регистрировал на сайте австрияк и на второй сегмент выдало место автоматически и изменить нельзя было
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

Панове, а ось про кодшери з Eurowings підкажіть будьласка щодо нарахування миль.
Квитки на рейс, що мене цікавить, вже просто непристойно дорогі (320€ O_o), але летіти треба.
При купівлі на сайті EW вони євро на пару десятків євро дешевше, але те вже не принципово. Важливо натомість, що Австрійці при купівлі у них виписують в клас W, який, наприклад у Miles&Bonus (Aegean) потягне на 750миль за сегмент (на рівні з розпродажним бізнесом Р !!!), а мені якраз тих 1500 до рекваліфікації цього року на золото не вистачає. Нарахують при такому кодшері милі греки чи ні?
Чи брати зараз квитки напряму через євровінгс, а статусні милі греків намутити іншим перельотом чи взагалі тупо купити ті 1500 у них за 150євро?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Ostap »

UKCC писав: 08 жовтня 2018, 11:00 Панове, а ось про кодшери з Eurowings підкажіть будьласка щодо нарахування миль.
Квитки на рейс, що мене цікавить, вже просто непристойно дорогі (320€ O_o), але летіти треба.
При купівлі на сайті EW вони євро на пару десятків євро дешевше, але те вже не принципово. Важливо натомість, що Австрійці при купівлі у них виписують в клас W, який, наприклад у Miles&Bonus (Aegean) потягне на 750миль за сегмент (на рівні з розпродажним бізнесом Р !!!), а мені якраз тих 1500 до рекваліфікації цього року на золото не вистачає. Нарахують при такому кодшері милі греки чи ні?
Чи брати зараз квитки напряму через євровінгс, а статусні милі греків намутити іншим перельотом чи взагалі тупо купити ті 1500 у них за 150євро?
Так у них же змінилася система нарахування миль і від класу тепер не залежить, а тільки від вартості квитка
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

Ostap писав: 08 жовтня 2018, 12:17
Так у них же змінилася система нарахування миль і від класу тепер не залежить, а тільки від вартості квитка
Питання власне було про те чи отримаю милі за австрійців в програмі греків, незавжаючи на те що фактичний перевізник Євровінгз :stars: , який до того ж не є членом старальянсу.
Про монетарні нарахування у ЛХ груп я в курсі, дякую. Конкретно в данному випадку мені треба у греків до статусу добрати, раз вже летіти все одно треба, а квитки в дорогому еко. класі.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Olek »

А ви не хотіли б греків спитати про це, чи нарахують вони вам мілі?
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення North_West »

UKCC писав: 08 жовтня 2018, 12:36
Ostap писав: 08 жовтня 2018, 12:17
Так у них же змінилася система нарахування миль і від класу тепер не залежить, а тільки від вартості квитка
Питання власне було про те чи отримаю милі за австрійців в програмі греків, незавжаючи на те що фактичний перевізник Євровінгз :stars: , який до того ж не є членом старальянсу.
Про монетарні нарахування у ЛХ груп я в курсі, дякую. Конкретно в данному випадку мені треба у греків до статусу добрати, раз вже летіти все одно треба, а квитки в дорогому еко. класі.
А с каких пор Eurowings не в Стар Альянсе :nose: ,
https://www.eurowings.com/skysales/Mile ... ture=en-GB
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Ostap »

Це ж монетарні нарахування не ЛХ груп, а самої програми milesandmore незалежно від перевізника.
Та й калькулятор з аплікації мав би все гарно показати скільки зарахують
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

Olek писав: 08 жовтня 2018, 12:41 А ви не хотіли б греків спитати про це, чи нарахують вони вам мілі?
Хотів би...
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

Ostap писав: 08 жовтня 2018, 13:05 Це ж монетарні нарахування не ЛХ груп, а самої програми milesandmore незалежно від перевізника.
Та й калькулятор з аплікації мав би все гарно показати скільки зарахують
ну якщо ще точніше, то нарахування програми milesandmore за перельоти рейсами LH-Group + SAS + LOT, для всіх інших партнерських авіакомпаній, здається, нарахування так по класам і залишились, хіба ні?
Востаннє редагувалось 08 жовтня 2018, 13:20 користувачем UKCC, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

North_West писав: 08 жовтня 2018, 12:51 А с каких пор Eurowings не в Стар Альянсе :nose: ,
З дня свого заснування, якщо я не помиляюсь :?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Igoresha »

Небольшая история моих перелетов ЛХ+Eurowings и начислений. Кстати, только заметил, что в этот раз на сегмент от Евровингс не начислили (от первого сегмента в Вену 644М и 750). Напишу клейм
12/03/2018 WIEN-KOELN
+125M
+125
OS8913/EW753
Economy Class, N
12/03/2018 BORISPOL-WIEN
+125M
+125
OS662/OS662
Economy Class, K
29/04/2018 BORISPOL-ZUERICH
+684M
+750
LX2291/LX2291
Economy Class, H
29/04/2018 ZUERICH-KOELN
+750M
+750
LX4430/EW769
Economy Class, W
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Ostap »

UKCC писав: 08 жовтня 2018, 13:18
North_West писав: 08 жовтня 2018, 12:51 А с каких пор Eurowings не в Стар Альянсе :nose: ,
З дня свого заснування, якщо я не помиляюсь :?
Eurowings не є в Стар альянсі, але є учасником milesandmore. Для frequent flyer мультиплікатор - 5.
Тому за квиток за 320 ойро отримаєте навіть більше, ніж 1500 миль
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення LWIEV »

В цих нових калькуляціях дідько ногу зламає - треба цікавитись у власника програми, самих греків.

Два мої приклади:

1. (дочірня компанія члена СтарАльянсу не є членом СтарАльянсу)
Перельоти Стамбул-Сингапур-КуалаЛумпур Сингапурцями+СілкВей. Сингапурці в СтарАльянсі, їхня дочка СілкВей - ні. На картку Туркішів отримав нарахування тільки за Стамбул-Сингапур. На картку Сингапурців отримав би нарахування за всі сегменти, в т ч СілкВей.

2. (після переходу партнера на концепцію миль як грошового еквівалента змінилась формула перерахунку у програми, яка далі міряє відстань)
Переліт економ-преміумом Київ-Відень-Шанхай-Франкфурт-Київ. ЛХгруп прив'язана до витрат, нарахували за все біля 3 тис миль. По калькуляції формули на сайті Туркішів мав би отримати 120%, тобто трохи менше 4 тис миль. По факту отримав понад 12 тис миль.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

Igoresha писав: 08 жовтня 2018, 13:28 Небольшая история моих перелетов ЛХ+Eurowings и начислений.

..............
29/04/2018 ZUERICH-KOELN
+750M
+750
LX4430/EW769
Economy Class, W
Оце вже ближче по суті питання мого. тобто за W нараховують. Шо цікаво, ті самі рейси що мені потрібні і на сайті самої "мамки" LH купити можна, там вони (за ту ж безумну ціну) по тарифу G, який у греків не нараховується. Дійсно чорт ногу зломить :evil:
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Sentry »

UKCC писав: 08 жовтня 2018, 14:58 Оце вже ближче по суті питання мого. тобто за W нараховують. Шо цікаво, ті самі рейси що мені потрібні і на сайті самої LH купити можна, там вони (за ту ж безумну ціну) по тарифу G, який у греків не нараховується. Дійсно чорт ногу зломить :evil:
На сколько я знаю про СтарАльянс, там значение имеет не маркетинговый перевозчик, а оперирующий. И тариф маркетингового переводится в тариф оперирующего по каким-то внутренним таблицам. Но имхо греки в данном случае ничего, т.к. оперирующий перевозчик (Евровингс) не входит в СтарАльянс.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення UKCC »

Sentry писав: 08 жовтня 2018, 15:03 На сколько я знаю про СтарАльянс, там значение имеет не маркетинговый перевозчик, а оперирующий. И тариф маркетингового переводится в тариф оперирующего по каким-то внутренним таблицам. Но имхо греки в данном случае ничего, т.к. оперирующий перевозчик (Евровингс) не входит в СтарАльянс.
Ви праві, ось відповідь греків з посиланням на витяг з правил програми M&B:
"Members of the Program can accrue and redeem miles on flights operated by Star Alliance member-airlines.It shall be made clear that the flight must be operated by any Star Alliance member-airline and not by other collaborating airline company (code-share flights). Individual Star Alliance member-carrier’s may also exclude mileage accrual on certain flight-ranges."
В подібному віпадку, коли на бланку United був виписвний люфтовський рейс FRA-MUC мені без усяких проблем насипали 500миль греки за клас Н. Але з OS+EW це походу не спрацює. :hmm:
Дякую всім коментаторам!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 78 гостей