Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Наслідки одержавлення корпоративного сектора під час політично спричиненої економічної кризи. В результаті ліжка місцями переставляють.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

НМСД, причина така ж, як і в Turkey->Türkiye. Тому і згадав Ататюрка.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Olek »

LWIEV писав: 15 червня 2022, 19:53 Наслідки одержавлення корпоративного сектора під час політично спричиненої економічної кризи. В результаті ліжка місцями переставляють.
Ви могли би докладніше, будь ласка, пояснити причини економічної кризи у Туреччині та вплив політики на неї?
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Olek писав: 15 червня 2022, 20:31
LWIEV писав: 15 червня 2022, 19:53 Наслідки одержавлення корпоративного сектора під час політично спричиненої економічної кризи. В результаті ліжка місцями переставляють.
Ви могли би докладніше, будь ласка, пояснити причини економічної кризи у Туреччині та вплив політики на неї?
Причини кризи в ручному управлінні економікою, внаслідок чого, наприклад, втратив незалежність центральний банк Туреччини і облікова ставка встановлюється не фахівцями з фінансів, а президентом і т д. Перед тим в Ердоґана був період ліберального економічного управління з побудовою незалежних інститутів, який призвів до зростання економіки і сформував його політичний капітал. А далі почалась візантійська політика і демонтаж цих інститутів та переслідування вчорашніх партнерів.

Державні та крупні приватні корпорації в Туреччині дуже політизовані. ТК - це улюблений проект Ердоґана, значна частина призначень у топ-менеджменті (особливо після перевороту) - це довірені люди, хоча компетенційний фактор присутній. Пеґасус - навпаки, з сфери впливу кемалістської опозиції, тому там час від часу бувають регуляторні кризи. Наскільки я знаю, вони навіть розглядали варіант евакуації бізнесу з турецької юрисдикції.

Проблема тепер в тому, що логіка прийняття рішень (як про ребрендинг Turkish Airlines в Türkiye Hava Yollari) у Ердоґана геть політична. І якщо такі речі ще зрозумілі в пост-колоніальних країнах (#KyivNotKiev тощо), то в Туреччині, яка шукає нове неоосманське обличчя - це, навпаки, стара імперська гра, де авіакомпанія - всього навсього холст для напису, різновид інформаційного носія для символічних текстів. В даному випадку, про те, що період світської прозахідної республіки формально триває, а реально закінчився. І в сучасні республіканські структури закачується дух політичного ісламу з антизахідною риторикою і автократичним управлінням.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Я би ще додав, що Туреччина зараз веде 2 війни у 3 країнах за статус "Транзитної Супердержави". Мається на увазі транзит вуглеводнів в Європу. Не нагадує когось?
Оксана Васюк
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 18 червня 2022, 16:57
Звідки: Київ

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Оксана Васюк »

mischko писав: 16 червня 2022, 18:22 Я би ще додав, що Туреччина зараз веде 2 війни у 3 країнах за статус "Транзитної Супердержави". Мається на увазі транзит вуглеводнів в Європу. Не нагадує когось?
нечула, а в яких країнах? :|
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення chukinson »

Оксана Васюк писав: 18 червня 2022, 17:16
mischko писав: 16 червня 2022, 18:22 Я би ще додав, що Туреччина зараз веде 2 війни у 3 країнах за статус "Транзитної Супердержави". Мається на увазі транзит вуглеводнів в Європу. Не нагадує когось?
нечула, а в яких країнах? :|
Сирія, Йємен, Ірак якщо не помиляюсь
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Хтось може пояснити?
Є скасований лонгхол із завтрашнім ранковим вильотом з Києва.
При розрахунку поверення коштів в особистому кабінеті показує суму на 10% менше, ніж оплачено.
Це щось я провтикав і треба було раніше ворушитися?
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення asu »

Inguri писав: 03 серпня 2022, 20:07 Хтось може пояснити?
Є скасований лонгхол із завтрашнім ранковим вильотом з Києва.
При розрахунку поверення коштів в особистому кабінеті показує суму на 10% менше, ніж оплачено.
Це щось я провтикав і треба було раніше ворушитися?
Суму в гривнях? Оплата була українською картою?
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

при оплаті квитка обирав на сайті євро, оплатив Моно карткою з євро на рахунку.
Має ж бути 1до1?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Система могла автоматом посчитать какой-то штраф. Позвоните им в колл-центр или создайте клейм через форму обратной связи на сайте
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення dusst »

Inguri писав: 03 серпня 2022, 20:07 При розрахунку поверення коштів в особистому кабінеті показує суму на 10% менше, ніж оплачено.
с учётом прошедших событий есть гипотеза, что номинал билета изначально был в американских единицах. а евро как раз на 10% к ним подешевело
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

dusst писав: 09 серпня 2022, 09:08
Inguri писав: 03 серпня 2022, 20:07 При розрахунку поверення коштів в особистому кабінеті показує суму на 10% менше, ніж оплачено.
с учётом прошедших событий есть гипотеза, что номинал билета изначально был в американских единицах. а евро как раз на 10% к ним подешевело
теж про це думав, але курс євро/долар не є константою, а сабж завжди повертав кошти до цента/євроцента.
Моно зуб дає, що запит на списання був у євро.

Маю надію, що то все ж таки глюк сайту ТК, він цим славиться. Навіть про мій зворотній рейс 31 серпня значиться як "скасувати рейс не можливо, бо він у минулому"
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Підживлю форум:
- додзвонився у підтримку, спочатку нарахували до повернення (умовні цифри) 100 євро, потім у ручному режимі 798 євро, потім 800 євро, які і становили повну суму.
- другий квиток був оплачений з гривневої картки. Сказали, що треба звертатися у найближчий сіті-офіс Болгарія/Румунія або через фідбек. Вже й не пригадаю, раніше теж так було складно?

Цікаво, що у дівчини-операторки була літературна укрмова іноземки (у нас так не говорять :grin: ).
Виявилась, що вона азербайджанка, вчилася у Слов'янському універі (хз, де це, вже не допитувався).
Дуже її порадував фактом своїх відвідувань Баку.
Побажала нам перемоги, ну, і я їм :smile:

Гм, не знав, що у колцентрах можна офтопити, врахую на майбутнє :oops:
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 15 серпня 2022, 19:49 - другий квиток був оплачений з гривневої картки. Сказали, що треба звертатися у найближчий сіті-офіс Болгарія/Румунія або через фідбек. Вже й не пригадаю, раніше теж так було складно?
З Туркіш Ейрланз потрібно декілька разів телефонувати, щоб потрапити на агента, який знає що роботи. В мене був мильний квиток, який я конвертував у відкритий квиток після скасування рейсу. Коли я подзвонив через тиждень або два з новими датами, то мене також послали в сіті-офіс. Я довго сперечався, а потім просто завершив розмову, передзвонив ще раз і дівчинка все зробила - поставила мене на лист очікування, а після підтвердження місця перевипустила квиток.

Раджу ще раз зателефонувати в кол центр - можливо, інший агент надасть Вам іншу інформацію.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення manjeroke »

Яка цікава ліврея :twisted:
Вкладення
FB_IMG_1662056867431.jpg
FB_IMG_1662056867431.jpg (39.42 Кіб) Переглянуто 4445 разів
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Це ж ті, що Аерофлоту призначалися
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення forward »

подскажите, у Туркишей после покупки билетов через пару дней пришло уведомление об изменении рейса ( всего на 5 минут позже ) , могу ли я пробовать на этих основаниях двигать даты перелёта ? или это не веская причина?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Можеш, раз прийшло, 1 місяць діапазон був, якщо не плутаю
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення krelk »

Ні, не можна. Треба 16 хв і більше.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей