Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Вчора сабжем прилетіла в 🇳🇱 Амстер моя мама з 🇺🇦 Харкова. Я в квитках зробив помітку, що пасажир потребує допомоги: боявся, що не знайде сама потрібний гейт на пересадці. В Харкові на стійці моєму брату дівчина сказала, щоб більше не ставив позначку "проблеми з зором". Там була відмічена ще одна опція "важко ходити", але без "потрібен візок". Йому сказали, що в 🇹🇷 Стамбулі зустрінуть і проведуть на потрібний гейт. По факту ніхто не зустрів, або мама їх не помітила, за збігом обставин один з пасажирів з Харкова теж летів в Амстердам і, я так розумію, вже не вперше. Мама з ним якось надибала свій гейт.
Також сусіди по літаку зі Стамбула в Амстердам помогли заповнити декларацію про здоров'я. Це був політ широкофюзеляжним літаком, мама не пам'ятає, чи літала на широкофюзеляжці в радянські часи, скоріше за все не літала. На борту була російськомовна стюардеса родом з 🇹🇲 Туркменістану, вона доливала мамі добавку кави, бо мама поскаржилася їй на горло (тест перед польотом негативний, звісно).
- У мене прабабуся з України. З Івано...
- Івано-Франківська?
- Напевно, я точно не пам'ятаю звідки.

У мами дуже позитивні враження від стюардес на борту - вправні і дуже красиві, "не те, що ті полячки з LOT". Також їй сподобалися страви, якими пригощали під час польоту. З мінусів - довго рулили по Стамбулу після посадки і те, що ніхто не зустрів для допомоги при пересадці. Варто скаржитися?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Olek »

Если хотите, чтобы маму встретили в следующий раз сопровождающие, и у других людей не возникало таких проблем, то систему надо менять. Без жалоб ее не поменяешь.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 17 січня 2022, 11:23 Я в квитках зробив помітку, що пасажир потребує допомоги: боявся, що не знайде сама потрібний гейт на пересадці.
Так а все-таки, на каком основании просили помощь? Не думаю, что каждый пассажир, который боится, что не найдет гейт на стыковке в новом для себя аэропорту заслуживает бесплатного проважающего. Предположу, что у мамы были более веские основания. Потому как если это просто "хочу", то для этого и существуют платные коннекшн сервисы, которые так любит Багач.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 17 січня 2022, 11:43 Потому как если это просто "хочу", то для этого и существуют платные коннекшн сервисы, которые так любит Багач.
На сайті Turkish ніяких довідок для підтвердження не вимагається. В Амстердамі ще років 3-4 тому їй таке запропонували, щоб спростити процес пересадки в...
...в Таллінні, де аеропорт явно не стамбульських масштабів. Дали візок і відвезли на гейт, щоб вона не заблукала. Зараз мамі вже скоро сімдесяточка, за бажання можна було б і довідку зробити.

upd: знайшов квитки, політ через Таллінн мав бути в 2015-му - це 7 років тому. Зараз мама вже на 7 років старша.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 17 січня 2022, 11:23 Вчора сабжем прилетіла в Амстер моя мама з Харкова.
Також подумую летіти в Амстер сабжем, але зі Львова.
Не знаєш, є якісь ковідні нюанси при перельоті з України в Голландію через Туреччину, на відміну від прямого перельоту?
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення SergeyL »

Когда мои родители (на то время почти 70, на инглише ни слова, опыт самостоятельных перелетов был ещё при совке) летели в Люксембург со стыковкой в Амстердаме, я им просто распечатал бумажки на все случаи жизни (для поиска гейта, для пограничников, для поиска багажа, и т.д. И чтоб подходили к любым работникам аэропорта в случае возникновения вопросов. Вполне рабочий способ.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Sentry писав: 17 січня 2022, 10:30 Понятно, что RT. Поэтому и написал - 2 часа лету в одну сторону. Все равно, имхо, цена имеет мало общего с распродажей, даже в сравнении с обычной ценой ТК на этой линии. Регулярно видел их примерно за 220 долл РТ без всяких распродаж. Видимо, с загрузкой все очень хорошо.
"Звичайна" ціна коливається в районі 300 доларів, але дуже сильно залежить від купи обставин.

Фактично, така ціна на Стамбул означає акційну всю Туреччину, бо незахищена пересадка через Стамбул Туркішами стає захищеною, і по цій акції отримуємо сукупно ~200-250 доларів RT багато міст.

Найбільша ж перевага - для преміумних пасажирів (Silver, Gold, Gold+ та бізнес-клас), бо їхні переваги задешево починаються ще з аеропорту. Колись один з маркетологів ТК пояснював мені, що відносно цієї групи по цій акції (вона регулярна і щорічна) їм не так важливо заробити, як те "щоб пасажири, які мають обмежену кількість часу на позаробочі подорожі не спокушались лоукостами і не пробували продукт конкурентів". Це якраз та група, на якій ТК заробляє найбільше, ядро бізнесу ТК.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

LWIEV, а це питання можете прокоментувати?
LWIEV писав: 16 січня 2022, 23:15 це аутсорс, а не ТК
раніше були ТК? і в чому різниця? Все одно ж турки місцевих навчають.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Inguri писав: 17 січня 2022, 22:10 LWIEV, а це питання можете прокоментувати?
LWIEV писав: 16 січня 2022, 23:15 це аутсорс, а не ТК
раніше були ТК? і в чому різниця? Все одно ж турки місцевих навчають.
Різниця в рівні відповідальності - всі помилки через офіси зворотні до кінця доби (принаймні в теорії), через кол-центри - ні.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Krakowite »

mischko писав: 17 січня 2022, 11:23 Вчора сабжем прилетіла в 🇳🇱 Амстер моя мама з 🇺🇦 Харкова. Я в квитках зробив помітку, що пасажир потребує допомоги
MGA сервіс для допомоги з транзитом в аеропорту Стамбула коштує 189 євро https://www.istanbulsairport.com/en/meet-greet-assist
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення denya24 »

Знакомые должны были лететь туркишами на Шри-Ланку, но из-за непогоды рейс из Киева отменили. Туркиши бесплатно пересадили на Катарцев. Неплохо, конечно, правда пересадка 11 часов в Дохе - так себе. Но хорошо, что хоть вообще улетели)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

denya24 писав: 25 січня 2022, 23:12 Знакомые должны были лететь туркишами на Шри-Ланку, но из-за непогоды рейс из Киева отменили. Туркиши бесплатно пересадили на Катарцев. Неплохо, конечно, правда пересадка 11 часов в Дохе - так себе. Но хорошо, что хоть вообще улетели)
Молодцы ТК. Собственно, Катарцы - единственная адекватная замена. Думаю, не самая дешевая. И вообще другой альянс. Но договорились и разместили. Думаю, перекинули так очень много стыковочных пассажиров. В том числе и потому, что уверен, что на своих рейсах у них нет мест уже минимум на несколько дней вперед.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Не виключаю, що це може бути продовженням політичного партнерства. Туречччина і Катар - найближчі партнери в регіоні аравійського півострова. Туркіші і Катарці - улюблені проекти своїх вождів.

Взагалі, цікаво якою буде доля ТК в Стар Альянсі. З Люфтганзою горшки побиті вже кілька років як.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

А що за історія з Люфтами? Я б ними і літав би, але тариф К дає 0 до посмішок (
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Bagach »

Помню, как покупал билет Туркишей, то думал получить мили на Miles and More, которой активно пользуюсь, но там какой-то мизер был бы. В общем, получил 1500 миль "посмішок", и думаю уже полтора года, что с ними делать.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

denya24 писав: 25 січня 2022, 23:12 Знакомые должны были лететь туркишами на Шри-Ланку, но из-за непогоды рейс из Киева отменили. Туркиши бесплатно пересадили на Катарцев. Неплохо, конечно, правда пересадка 11 часов в Дохе - так себе. Но хорошо, что хоть вообще улетели)
А из Мале люди не могут уже 2 дня улететь…
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

Sentry писав: 25 січня 2022, 23:28 Думаю, не самая дешевая. И вообще другой альянс. Но договорились и разместили.
В таких случаях авиакомпании не покупают билет по коммерческим ценам. Между авиакомпаниями есть договоренности на случай IRROPS и они пересаживают пассажиров на рейсов друг друга по номинальной цене. Тут и договариваться не нужно и в альянсе необязательно быть.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

АндрейМ писав: 26 січня 2022, 07:54 В таких случаях авиакомпании не покупают билет по коммерческим ценам. Между авиакомпаниями есть договоренности на случай IRROPS и они пересаживают пассажиров на рейсов друг друга по номинальной цене. Тут и договариваться не нужно и в альянсе необязательно быть.
Да, это так. Но договариваться как раз нужно о такой возможности. И то, что ТК договорились с Катарцами, а не например с ФлайДубай, хотя последние наверняка были бы дешевле, говорит в их пользу.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Мне кажется, у ТК нет технической возможности пересаживать на рейсы FZ (могу ошибаться). Но могут пересаживать на FZ+EK под кодом ЕК. А на QR как раз возможность есть.

Станом на сейчас в Мале уже кукуют пассажиры 4-х рейсов в Стамбул. Всех разместили в отелях, кормят, поят. Когда кто полетит и на чем - непонятно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

Ferrari писав: 26 січня 2022, 10:09 Мне кажется, у ТК нет технической возможности пересаживать на рейсы FZ (могу ошибаться). Но могут пересаживать на FZ+EK под кодом ЕК. А на QR как раз возможность есть.

Станом на сейчас в Мале уже кукуют пассажиры 4-х рейсов в Стамбул. Всех разместили в отелях, кормят, поят. Когда кто полетит и на чем - непонятно.
Когда аэропорт заработает на полную, думаю, будут дополнительные рейсы, on short notice. Из-за пандемии и простоя части бортов это не должно быть проблемой.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 28 гостей