EasyJet (U2)

Відповісти
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

EasyJet (U2)

Повідомлення Vitaliy »

Хто літав з EasyJet
можете поділитись враженями (сервіс, додаткові послуги, багаж ...) ?
leopolis
Airbus A319
Повідомлень: 138
З нами з: 29 квітня 2009, 17:50
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення leopolis »

Літали Краків - Париж (CDG) - Краків. Виліт із Кракова із тригодинним запізненням. Як пізніше стало відомо основний літак поламався і викликали резервний із Великобританії. Пілот дуже вибачався.
У звязку із запізненням при реєстрації видали талони на харчування, при чому на ці талони можна було як поїсти так і випити пива (або і то і то :-) Враження від обслуги на борту лише позитивні. Персонал французький.
Виліт із Парижа чітко за графіком, приліт навіть трішки раніше.
Великим плюсом цієї авіакомпанії є те, що вона як правило літає до головних аеропортів, а не до околиць. У нас був вибір між ВізЕйром з Катовіц та власне цим рейсом, який і переміг (попри трішки більшу вартість) оскільки летів до аеропорту Шарля де Голя на відміну від Візу, який літає до Бове, що десь за 100 км від Парижу.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення Vitaliy »

дякую
і мене зацікавив саме цей рейс
хочу злітати найближчим часом
avia
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 31 серпня 2009, 16:12
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення avia »

маю приємне враження про цю авіакомпанію. Але зараз у них ціни чомусь підскочили, раніше було більш доступніше.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення Scorpio »

Как на счёт чек-ина в а/к? Платный или бесплатный?
Аватар користувача
Toronto_guy
Airbus A330
Повідомлень: 643
З нами з: 30 серпня 2010, 10:38
Контактна інформація:

EasyJet (U2)

Повідомлення Toronto_guy »

Прошу форумчан поделиться опытом полетов с данной а/к.
Вчера вечером купил на сайте билет из Милана-MPX в Париж-CDG.
Платил с гривневой зарплатной карты, поставил дебет-Виза, приняли. По смс-банкингу ничего не приходило, позвонил в банк- сказали сумма заблокирована. Утром пришла смс о списании суммы в евро, списало гривны.
Забыл по промокод AUGURI2010, но он работает - если ввести в соотв. окошко - выдает минус 5 евро.
Вопросы:
1. Что является подтверждением того, что я купил билет?
На my EasyJet вижу маршрут, есть
05/09/2010 Visa debit 8173 €42.74
Total Paid €42.74
2. Вэб чек-ин вроде прошел. У них без номеров мест он???
3. За место багажа заплатил 11 евро. Как я понял, ручная кладь идет бесплатно, но просто должна вмещаться в соотв. размеры???

Если есть еще какие-то интересные заморочки у этой а/к буду благодарен!!!
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Scorpio »

Toronto_guy писав:Прошу форумчан поделиться опытом полетов с данной а/к.
Вчера вечером купил на сайте билет из Милана-MPX в Париж-CDG.
Платил с гривневой зарплатной карты, поставил дебет-Виза, приняли. По смс-банкингу ничего не приходило, позвонил в банк- сказали сумма заблокирована. Утром пришла смс о списании суммы в евро, списало гривны.
Забыл по промокод AUGURI2010, но он работает - если ввести в соотв. окошко - выдает минус 5 евро.
Вопросы:
1. Что является подтверждением того, что я купил билет?
На my EasyJet вижу маршрут, есть
05/09/2010 Visa debit 8173 €42.74
Total Paid €42.74
2. Вэб чек-ин вроде прошел. У них без номеров мест он???
3. За место багажа заплатил 11 евро. Как я понял, ручная кладь идет бесплатно, но просто должна вмещаться в соотв. размеры???
Если есть еще какие-то интересные заморочки у этой а/к буду благодарен!!!
Летал тем же маршрутом. на форуме можете найти описание по ссылке http://www.avianews.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=789

заморочек никаких особенно нет, и Вы сами ответили на свои вопросы.
подтверждение - это либо письмо А/К которое получили на мейл либо бронировка в личном кабинете на сайте авиакомпании. Если он-лайн чек-ин прошёл - то всё впорядке. места - free - как получиться занять.
за регистрированный багаж ничего сказать не могу, но проверяют всё и вся))))) просто сам летаю с ручным-но в мальпенсе проверяют щепитильно и его.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення de-bugger »

Летал дней 10 назад со швейцарским изиджетом из Амстердама в Базель/Mюльхоузе. Все было просто отлично - вылет-прилет по расписанию. Швейцарцы традиционно пунктуальны как их же часы в отличии от их британской "мамы". Кэбин крю говорили кроме английского по-немецки и по-голландски. На каком языке кроме английского разговаривает бортпроводник сразу видно на его бэйдже.
По ручной клади есть ограничение по количеству (строго 1 место как у раянов и виззов) и по размеру 56 x 45 x 25 см (чуть больше чем у раянов), но нет ограничения по весу - хоть сумку кирпичей вези :-). Рассадка, как уже было сказано, свободная. Очень придирчиво (но абсолютно корректно) проверяли паспорт в Амстердаме - может потому что рейс формально как бы не внутри ЕС, т.к. самолет прилетал в швейцарский а не во французский сектор аэропорта. По этой же причине радовали цены на спиртное и табак которые предлагали купить на борту. Проверка паспорта, в отличии от раянэйр, не на стойке в аэропорту а прямо в гейте перед входом в "отстойник". Подтверждение, оно же приглашение к онлайн чек-ину приходит на имэйл. Реально понравилось то, что аэоропорт "обернул самолет" меньше чем за 25 минут (засекал - от остановки до запуска двигателей). Полечу снова с Базель-Амстердам-Базель в октябре.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення Olek »

посадка осуществляется в зависимости от номера посадочного?
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення de-bugger »

Alexander писав:посадка осуществляется в зависимости от номера посадочного?
не совсем понял вопрос...

места в бордпассе не указаны. Сначала "выпускают" из гейта тех кто купил приоритетную посадку, у этой а.к. это называется speedy boarding (для них же существуют как правило отдельные стойки регистрации в аэропорту). Потом всех остальных - и кого ноги быстрее носят - тот первый и заходит в самолет. Места у аварийных выходов не продаются экстра как у виззов или джерманвингс - кто успел (и за хотел) тот и сел.

или я протормозил и вопрос был не об этом?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення Olek »

просто я раньше читал отзывы, что первыми запускают пассажиров с детьми и приоритетников, потом по группам. Группы указаны в посадочных и зависят от того, когда зарегистрировался. Кто зарегистрировался раньше, тот и проходит раньше. Или такого уже нет?
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення de-bugger »

в принципе я видел пассажиров с детьми, стоящими в "очереди" на приоритетную посадку.Но поставили ли их из-за того что они с детьми или из за того что они эту самую приоритетную посадку купили - я не знаю. Никаких групп я не видел. Собственно стоящих в "приоритетной очереди" было примерно человек 10 при загрузке самолета на 80%-90%. Еще отдельно, самой первой, вызвали какую-то старушку, которая первой в гордом одиночестве проковыляла от гейта до трапа. Я полечу с ними еще раз в октябре - постараюсь обратить на это внимание.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення Olek »

еще одно подтверждение нашел
Распечатaете посадочный талон, на нем будет написана буква, например А, это очередность посадки в самолет. Сначала идет na posadku <speedy boarding>, потом А, Б и т.д.
http://www.infrance.ru/forum/showthread.php?t=42987

на сайте авиакомпании немного по другому
easyJet operates a strict priority boarding system and you will be boarded in the following order:


Group 1: Passengers who have purchased Speedy Boarding
Group SA: Passengers requiring special assistance and families (maximum 2 adults) where at least one child is aged 5 years or under.
Group 2: All other passengers
http://www.easyjet.com/EN/Flying/boarding.html
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення de-bugger »

Alexander писав:
на сайте авиакомпании немного по другому
easyJet operates a strict priority boarding system and you will be boarded in the following order:


Group 1: Passengers who have purchased Speedy Boarding
Group SA: Passengers requiring special assistance and families (maximum 2 adults) where at least one child is aged 5 years or under.
Group 2: All other passengers
http://www.easyjet.com/EN/Flying/boarding.html
тоже только что нашел эту ссылку. Наверное следует верить первоисточнику но помнить что всегда могут быть "недокументированые фичи" :smile:
Юля-13
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 травня 2010, 21:27
Контактна інформація:

Re: EasyJet

Повідомлення Юля-13 »

Летала этой АК несколько раз: всегда приятные впечатления! Правда в прошлом году летели из Рима в Берлин, задержка рейса была около 1,5 часов. Однако при взвешивании багажа не обратили внимание на 12 кг перевеса, но пожелали приятного полета!
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

лечу в понеділок LIS-BCN, в середу назад. Приймаю замовлення на що звернути увагу )
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Olek »

на все)) все все все))) :tea:
можна ще на борту щось замовити)) зоб була фотка хавчіка :oops:
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

Olek писав:на все)) все все все))) :tea:
можна ще на борту щось замовити)) зоб була фотка хавчіка :oops:
ок, якщо буде щось серйозніше кекса за 5 євро, то може і замовлю :) в Барселоні цікаво новий термінал побачити, я останній раз там був у 2008 коли його будували тільки
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Olek »

пофоткайте, будь ласка))) буде дууже цікаво
ATk
A380
Повідомлень: 1959
З нами з: 16 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення ATk »

Hoaxer писав:Переліт Лісабон-Барселона-Лісабон 21.02-23.02

Придбав 2 квитки 9 січня за 61,96€, чи 30,92€ за 1 квиток туди-назад. Возив гостю на 2 дні в Барселону, так, швидко показати місто, пробігтись по основним цікавим місцям.

Виліт о 14:25 (фактично — 14:45) літаком з британською реєстрацією G-EZMS з іспанським екіпажем, приліт о 17:15 (фактично — 17:23) в Термінал 2 (старий термінал).

В Лісабоні приїхали в аеропорт о 13:15 черги на контролі на авіаційну безпеку не було, трошки полазили до дютіфрі, прогулялись вздовж гейтів, до прикордонного контролю (тут гейти розташовані довжелеееезному коридорі, http://www.ana.pt/mapa_lx.png між гейтами 26 і 41 — прикордонний контроль, ті хто прилітають з шенгенських рейсів, виходять через гейти в цей коридор, ті хто прилітають ззовні — йдуть по відмежованому коридору вздовж “вільного коридора” від гейту 26 до 22, спускаються на перший поверх, і там проходять прикордонний контроль. Ось тут можна подивитись деякі рендери плану аеропорту http://www.lisbonairportdevelopmentplan.com/home_v.html). Поки повернулись назад, вже почалася посадка. В черзі були в кінці, при перевірці посадкового талону перевіряли особу (уявіть, колись літав Вуелінгом Лісабон-Мадрид — всі сіли в літак показавши лише посадковий талон :))), я думав перевірити чи можна використати лише дозвіл на проживання (пластикова картка, заміняє собою візу), сказали що ні, він їм не треба, лише паспорт попросили (я думав що він працює як їхні внутрішньоєвропейські документи — у них є ламіновані АйДі посвідчення старого формату, та “картки громадянина”, схожі на картку дозволу на проживання). Далі чемно попросили мою міні сумку (там фотік і гаманець) заховати в рюкзак.
Телетрапу не було. Оскільки в черзі були останні — в автобусі опинились поряд з дверима :) Спокійно зайшли в літак через “задні” двері — знову попросили посадковий талон. Екіпаж був іспанський, середній вік — 28-30 років. По 2 дівчини та хлопця. Приємні, зауважень немає. Капітан привітався іспанською та англійською, португальску зачитували с запису. Злетіли с запізненням в 20 хвилин. Наповнюваність рейсу — не дуже, десь 70 чоловік. В Барселоні сіли с запізненням у 8 хвилин. Добре зробив що вибрав праву сторону для сидіння — перед посадкою Барселону було видно весь час — облетіли місто з півночі і розвернулись за східною його частиною. Сіли пролітаючи зі сходу на захід над прибережною зоною. Прибуксували до Терміналу 2С. Вихід по телетрапу без нормального розмежування пасажирів на приліт-виліт: прямо на виході з трапу чекінили людей і вони буквально сунули назустріч, в цей же літак, який тут же повертався в Лісабон. Вихід по пустинному скляному коридору (нікого, нікого не було!!!! я так зрозумів коридор з*єднує Термінал 2C до 2B), а далі вихід в сам термінал. Знову ж таки — зустрічаючих, ні просто зівак майже не було. Наступний щал був теж дуже порожнім, і ми вийшли на вулицю. На шляху до станції електрички треба зайти в Термінал 2А, піднятися на 2й поверх і пройти по містку над шосе. При цьому потрапляєш в зал зі стійками реєстрацій — враження дуже гнітюче — взагалі НІ ДУШІ, а всі стійки увімкнені. Потім придбав квиток Т10 (10 поїздок метро+електричка до аеропорту) за 6 євро з копійками, і одразу використали дві поїздки аби дістатись вокзалу Sants ( а звідти до потрібної мені Plaza de Espana пішки ).

При польоті назад трохи запізнились. Приїхали до аеропорту десь о 13:40, потім довго довелось йти до входу в Термінал 2С (частину шляху пройшли всередині терміналів 2А та 2B, вздовж порожніх стійок реєстреції, які де-не-де були розбавлені присутністю пасажирів на рейси Візза та Раяна). Термінал 2С повністю присвячений ІзіДжету. На контролі на авіаційну безпеку довго обшукували, зажадали подивитись баночку з кавою, примусили розутися. Потім — черга на літак, перевірка посадкового талону і паспорту і тут несподіванка ( давно просто я з цим не стикався, востаннє у 2008 році ), дівчина яка сканувала наші посадкові талони, крикнула “старшій”, побачивши обкладинки паспортів: “estos pasajeros tienen nacionalidad ucraniana! Ellos precisan de tener visados? (ці пасажири -українці, їм необхідно мати візи?)”. В одному паспорті знайшла дійсну візу — а мій — порожній :) Вона “сеньор здається виникла проблема але ви...” і тут я її перебив, що маю картку (дозвіл на проживання), і після цього нарешті зайшов у літак (знову ж таки, по телетрапу). Наповнюваність літака була майже під 100% (порожніми було всього ~6 крісел), злетіли с запізненням в 10 хвилин. Екіпаж схожий з першим рейсом (той самий вік, те саме компонування))). На борту продавали кекси з чаєм, лотерею та алкогольні напої (переді мною компашка забуханих ірландців-футбольних фанів, кілька разів брала віскі). Прилетіли в Лісабон с запізненням в 8 хвилин. Ще через 8 вже їхали на автобусі в центр міста :) Сервісом, як і ціною, задоволений :)

П.С. фотки викладу завтра

Любопытно. Не помню чтобы внутри шенгенской зоны когда либо проверяли визу. Наверное, пиринейская специфика.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 28 гостей