EasyJet (U2)

Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

ATk писав:Любопытно. Не помню чтобы внутри шенгенской зоны когда либо проверяли визу. Наверное, пиринейская специфика.
не думаю що лише піренейська, думаю що все ж таки іспанська) хоча хто знає:) і не забувайте - РаянЕйр ЗАВЖДИ перевіряє, і не пустить вас на літак, якщо вам на посадковий талон не вліплять штамп "ВІЗА чекед" на чекіні (можливо їм прикордонні служби окрему копійку за це кидають :lol:) Хоча дійсно дивно, навіть чопорні німці ніколи не просили показати візу на щенгенських рейсах

з Мадрида я вилітав лише один раз ("туди" рази 3, повертався потягом), і не пам*ятаю, дивились вони візу чи ні. Але в цілому перевірки більш дотошні ніж в Португалії, і на виходах на перон ЖД вокзалу такожо просять світити "ручний багаж", але не завжди (на відміну від Барселони).
aviagopstop
Airbus A318
Повідомлень: 50
З нами з: 17 грудня 2010, 10:57
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення aviagopstop »

на самом деле сколько летал внутри ЕС с EASYJET, каждый раз проверяли шенген и в Париже и в Берлине и в Барсе... так что страна значения не имеет.Это политика компании скорее- британские консерваторы.)))) RYANAIR летал 2 раза - оба раза НЕ проверяли -просто ставили штамп VISA CHECKED на билете. Не проверял и испанский лоукост VUELING- наверное внутри испании они особо не заморачиваются.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

aviagopstop писав:на самом деле сколько летал внутри ЕС с EASYJET, каждый раз проверяли шенген и в Париже и в Берлине и в Барсе... так что страна значения не имеет.Это политика компании скорее- британские консерваторы.)))) RYANAIR летал 2 раза - оба раза НЕ проверяли -просто ставили штамп VISA CHECKED на билете. Не проверял и испанский лоукост VUELING- наверное внутри испании они особо не заморачиваются.
з Португалії EasyJet'ом вже 3 рази літав в Іспанію - жодного разу не просили. 1 раз літав Вуелінгом Лісабон-Мадрид - так навіть паспорт не дивились(!!!!!!) Я був м*яко кажучи шокований - замість мене тим рейсом будь-хто міг пролізти, маючи мій посадковий талон :)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Olek »

на контролі безпеки пашпорт хіба не перевіряли?
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

Olek писав:на контролі безпеки пашпорт хіба не перевіряли?
ні. якщо його тримають в руках, його просто кладуть окремо, і дивляться раз на три рази. Ба більше, я коли летів в Барселону цей раз, паспорт заховав глибоку в свою сумку, бо ж сподівався викорстати свій дозвіл на проживання для ідентифікації, і дістав паспорт аж на гейті, коли сказали що їх не цікавлять такі документи, і не-громадяни ЄС тільки паспортом можуть користуватися. Отже там паспорт не запитували.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

до речі, думаю буде цікаво поділитись деякими новинами про ІзіДжет, з місцевого авіасайту:

http://www.lowcostportugal.net/aeroport ... a/2011/03/

easyJet зайняв 23% долі перевезень на маршруті Funchal ( о.Мадейра ) – Lisboa ( Лісабон )

“TAP (нац. перевізник) за 2 роки втратив приблизно 95 тис. пасажирів“, це заголовок статті з газети "Diário de Notícias da Madeira" в який аналізується вплив виходу на маршрут у 2008 компанії easyJet за маршрутом Lisboa – Funchal.

Дослідження, представлене до ANAM (???) підбиває підсумки і повідомляє:

- Середній тариф знизився на 50% (з 144€ до 73€);

- TAP знизив на 20% a свою ринкову квоту на маршрут (з 78% до 58%);

- Компанія SATA Internacional отримали на 24 тис. більше клієнтів завдяки агресивній комерційній політиці;

- За 2 роки easyJet набрав 23% ринкової квоти. У 2010 перевіз 195 тис. пасажирів і мав найкращі показники по заповнюваності: 83%. В TAP зафіксували “load factors” у 64%, а в SATA - 71%.

- У 2010, easyJet мав середній тариф у 51 євро, в той час як TAP і SATA - 70 євро.

- У 2007 держава виплачувала 20 мільйонів компанії TAP в компенсацію за перевезення пасажирів між Мадейрою та континентом. В 2010, держава сплатила всього 6 мільйонів. Заощаджена сума є доволі гарним показником, результатом стратегії лібералізації повітряного простору.

Новина за 16 березня 2011
ATk
A380
Повідомлень: 1959
З нами з: 16 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення ATk »

Hoaxer:
А есть ли у вас лоу косты в Бразилию (и остальную лат америку?)
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

таким себе позиціонує AirEuropa. Але насправді стабільних дешевих цін немає (от в минулому місяці продавали Каракас по 500 євро). Національний перевізник (ТАП) хоч і має купу рейсів щоденно до Бразилії, лоукостами їх не назвеш - в середньому їх дешевий тариф на прямий рейс з Лісабона - 800-850 євро. ЕйрЕуропа - 780 євро, але з пересадкою в Мадриді. Якщо брати завчасно можна за 650 євро літати Іберією. Сьогодні друг бразил з Сан-Паулу повертається якраз Іберією через Мадрид. На літо ціни дорожчі (Сан-Пауло від ТАПа 950 євро). Зараз Іберія на португальскій версії сайту рекламує дешеві тарифи ( 600 євро ) на різнці бразильські міста. Я знайшов квиток на травень Лісабон-Ресіф-Лісабон (через Мадрид звісно) за 596 євро. Сам так прикидую можливо восени полетіти в Салвадор на тиждень, але хочу придбати в турагенстві - деяка подоба наших "горящих турів" - викидують 7ночей в готелі 3х + переліт за 600-700 євро, але летіти треба через 2 тижні.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

Madcat
Airbus A340
Повідомлень: 821
З нами з: 08 серпня 2010, 13:46
Звідки: HRK (Kharkov)
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Madcat »

Прикольненькая рекламка)))
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

Madcat писав:Прикольненькая рекламка)))
ага) а ще вони час від часу в місцевих португальських бескоштовних газетах рекламуються - наприклад Metro. Один раз була реклама на всю сторінку, з місцевим символом - galo de barcelos (півень з барселуша, багато сувенірів роблять з ним), і написом "експортуємо з Португалії найкраще - португальців" :) дуже вдала реклама імхо
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

фото с LIS-BCN-LIS про який писав тут раніше
Вкладення
черга на посадку
черга на посадку
IMG_7155.JPG
пакси виходять з бусика до літака
пакси виходять з бусика до літака
вирулюємо
вирулюємо
міст Васко да Гами (17км), краще не знати за скільки грошей і часу був побудований в порівнянні з Дарницьким мостом)
міст Васко да Гами (17км), краще не знати за скільки грошей і часу був побудований в порівнянні з Дарницьким мостом)
наповнюваність - поганенько
наповнюваність - поганенько
розворот за Барселоною
розворот за Барселоною
гейт з якого я вийшов, і перед яким вже стояла черга на відліт
гейт з якого я вийшов, і перед яким вже стояла черга на відліт
Термінал 2С, зала очікування вильоту-прильотів
Термінал 2С, зала очікування вильоту-прильотів
Термінал 2С, зала очікування виліту-прильотів (вхід до нього через цей "duty free")
Термінал 2С, зала очікування виліту-прильотів (вхід до нього через цей "duty free")
новий Термінал 1. Дістатися туди - лише на бусику від Термінала 2 (біля якого є зупинка електрички, автобусу і зупиняються всі таксі)
новий Термінал 1. Дістатися туди - лише на бусику від Термінала 2 (біля якого є зупинка електрички, автобусу і зупиняються всі таксі)
розклад
розклад
довжелезний коридор до виходу (це вже повинен бути Термінал 2B)
довжелезний коридор до виходу (це вже повинен бути Термінал 2B)
він продовжується і продовжується...
він продовжується і продовжується...
нарешті намітився вихід. Багаж - ліворуч і праворуч
нарешті намітився вихід. Багаж - ліворуч і праворуч
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

продовження
Вкладення
багажні стрічки
багажні стрічки
вихід і зустрічаючі...
вихід і зустрічаючі...
потім я вийшов з Терміналу 2B і наткнувся на "привіт русо-турісто" ) йшов вулицею до Терміалу 2А, через який йде місток над шосе до станції електрички
потім я вийшов з Терміналу 2B і наткнувся на "привіт русо-турісто" ) йшов вулицею до Терміалу 2А, через який йде місток над шосе до станції електрички
Велкам ту Сайлен-Хілл:)
Велкам ту Сайлен-Хілл:)
IMG_7232.JPG
IMG_7233.JPG
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Olek »

Аеропорт Барселони? Я то тоді перекину в теми аеропорти
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

Olek писав:Аеропорт Барселони? Я то тоді перекину в теми аеропорти
так, але ж тут і ізіджетова тема присутня, тому не знаю як їх нормально організуєш. І для примітки - це все Термінал 2A,B,C в якому залишились лише лоукости. Раніше туди літали всі, в т.ч. МАУ. Востаннє там був у січні 2008го, коли Термінал 1 лише був у вигляді бетонного (місцями вже зі склом) каркасу
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення dubno »

Hoaxer

це Еl Prat? щось так пусто там....
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

dubno писав:Hoaxer

це Еl Prat? щось так пусто там....
ага, я ж писав вище :). Читайте мій рев*ю на попередній сторінці. Термінал 2 ель Прату віддали лоукостам (всі інші, включно з МАУ, тепер в новому терміналі), тепер там Сайлент-Хілл :cry: easyJet відхопив собі 2C, в 2B тепер ryanAir та WizzAir (бачив по 2 черги на реєстрацію), у 2А - зовсім нікого............

P.S. не забудьте що фотки треба дивитись навпаки - починаючи знизу
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення Hoaxer »

реклама EasyJet до королівського весілля:
Зображення
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення AlexK »

Hoaxer писав:реклама EasyJet до королівського весілля:
How Nice (from29.29)! ))
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: EasyJet (U2)

Повідомлення XII »

Возвращаясь к разговору о проверке виз внутри шенгена: у меня проверяли визу, когда я ехал на поезде из Франции в Испанию на испанской территории при пересадке
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 90 гостей