SkyEurope (NE)

Оцените авиакомпанию

1
1
25%
2
0
Немає голосів
3
0
Немає голосів
4
0
Немає голосів
5
0
Немає голосів
6
1
25%
7
0
Немає голосів
8
0
Немає голосів
9
0
Немає голосів
10
2
50%
 
Всього голосів: 4
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

SkyEurope (NE)

Повідомлення Olek »

leopolis писав:Летів з Братіслави до Кошіце. Вибір був між поїздом (близько 5 год.) та власне SkyEurope. Ціна однакова, виліт мав бути в 14.30, отже звичайно що обрав літак. Купуючи квиток вирішив зекономити на зборі за оплату картою (десь 12 євро) і купив у них подарунковий ваучер, яким і розрахувався.
Тішився я недовго. Десь за тиждень до польоту виявляю у себе мейла з інфо про відміну мого рейсу та номером телефону, за яким мені треба зв'язатися (ясна річ номер Словацький). Дзвоню, приємний жіночий голос інформує що на цей день може запропонувати мені лише рейс о 6.45 ранку. Враховуючи, що добиратись до аеропорту мені треба було з Відня, цей рейс мені зовсім не підходив, бо або треба було заплатити за таксі десь 100 євро, або ночуватив аеропорту. Ок, думаю, їду поїздом, вертайте кажу гроші. Приємний жіночий голос інформує, ок нема проблем ми вернемо Вам гроші на подарунковий ваучер, яким Ви розрахувались. Мої докази, що ніякого подарункового ваучера мені тепер не треба не допомогли. Прийшлось ночувати в аеропорту і летіти о 6.45 ранку.
Останньою ж краплею стало те, що після ночі в аеропорту (аеропорт до-речі гірший від Борисполя в рази) мене разом з іншими пасажирами посадили в старезний і обдрипаний 737-300 Air Slovakia, замість новенького і кольорового 737-700 фото якого красується у них на сайті.
Цікаво би було почути думку інших про цю авіакомпанію. Щодо мене, то можна звичайно увійти у їхнє становище (фінансові проблеми і так далі), однак осад після них залишився надовго.

коли був перельот? у них половину флоту лізингова компанія просто так забрала... а розклад то старий. отже доводиться користуватися чужими літаками...
до речі, саме через проблеми у Скай Юроп з флотом Візз так швидко в Празі виліз...
leopolis
Airbus A319
Повідомлень: 138
З нами з: 29 квітня 2009, 17:50
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення leopolis »

Летів 04 квітня, субота. В них на інші дні залишилось по три рейса в день а в суботу лише один зробили.
leopolis
Airbus A319
Повідомлень: 138
З нами з: 29 квітня 2009, 17:50
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення leopolis »

Забув згадати про ще один конфуз. У них на сайті можна зарезервувати собі конкретне місце. Намальований макет 737-700, вибираєш крісло. Коштує 5 євро. Ну я зарезервував місця 23 ряду, щоб і не останній зовсім і ззаду. Так в 737-300 23 ряд виявився останнім і крісла впирались в стінку і не опускалися взагалі. Отак і летіли ми на найгірших місцях за 10 євро доплати (за двох)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Olek »

leopolis писав:Забув згадати про ще один конфуз. У них на сайті можна зарезервувати собі конкретне місце. Намальований макет 737-700, вибираєш крісло. Коштує 5 євро. Ну я зарезервував місця 23 ряду, щоб і не останній зовсім і ззаду. Так в 737-300 23 ряд виявився останнім і крісла впирались в стінку і не опускалися взагалі. Отак і летіли ми на найгірших місцях за 10 євро доплати (за двох)
SkyEurope використовує систему вільної розсадки як Візз Ейр? Чи в пасадочних вказається місце?
leopolis
Airbus A319
Повідомлень: 138
З нами з: 29 квітня 2009, 17:50
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення leopolis »

SkyEurope використовує систему вільної посадки (як Wizz), однак є можливість попередньо на сайті вибрати собі конкретне місце за доплату. В такому випадку у посадковому талоні це місце зазначається.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Olek »

leopolis писав:SkyEurope використовує систему вільної посадки (як Wizz), однак є можливість попередньо на сайті вибрати собі конкретне місце за доплату. В такому випадку у посадковому талоні це місце зазначається.
хех=) я гадаю, що вам варто було тоді зайняти місце незарезервоване=)))
ddd
Airbus A318
Повідомлень: 51
З нами з: 01 квітня 2009, 16:50
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення ddd »

такс... а я ото хотів так з кошіце до братислави/відня полетіти...
19 євро в одну сторону на липень мене тішили.. але раз і там скасовують рейси... хм а в мене всьо до години розписано має бути... такс... ще не буду поки ніц купляти хай утрясеться
ihor_ka
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 02 квітня 2009, 22:35
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення ihor_ka »

летів 2 роки тому з Варшави в Париж... і потім з Амстердаму в Краків... ніяких проблем не памятаю - все вчасно, зручно і літаки були саме їхні - сині ще й з фотографіями гарних дівчат на фюзеляжі.... але це було до того як в них літаки заьрали. до речі тоді була одна з найбільш перспективних лоу-кост компаній в центральній Європі :)
leopolis
Airbus A319
Повідомлень: 138
З нами з: 29 квітня 2009, 17:50
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення leopolis »

Перспективні але не далекоглядні :-)) Пішли з Польщі, де ринок колосальний, та й в Україну так і не зайшли. А могли стати першими, тоді б і ВіззЕйру не так просто все давалось, і ціни Візз мабуть не піднімав би в три рази за рік.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Olek »

leopolis писав:Перспективні але не далекоглядні :-)) Пішли з Польщі, де ринок колосальний, та й в Україну так і не зайшли. А могли стати першими, тоді б і ВіззЕйру не так просто все давалось, і ціни Візз мабуть не піднімав би в три рази за рік.
з Польші вони пішли, бо назвали той ринок не дуже вигідним :shock:
до нас SkyEurope таки милився... але просто як призначений авіаперевізник. а його наче б то не пустили

Дело, 2007 рік
Крупнейшая авиакомпания Центральной и Восточной Европы в сегменте дешевых перевозок SkyEurope готова открыть рейсы в Украину, как только будут улажены все формальные вопросы.
"Мы ждем заключения двустороннего соглашения, которое позволит нам начать перевозки", - сообщил руководитель отдела коммуникаций авиакомпании SkyEurope Томаш Кика.

Как пишет газета Дело, новый оператор может существенно потеснить украинских игроков благодаря ценовой политике. Средняя стоимость билета на некоторых популярных маршрутах SkyEurope составляет 49 евро. Для сравнения, в Украине средняя стоимость авиабилетов составляет 300-350 долларов. Таким образом, для украинца гораздо дешевле будет воспользоваться авиаперелетом в Словакию в качестве транзита в любую европейскую страну.

Однако такая дешевизна билетов пришлась не по душе отечественным чиновникам. Своими действиями те, как могут, тормозят приход авиакомпании.

SkyEurope планирует открыть рейсы из Киева в Братиславу. "Мы организуем перевозки и по другим маршрутам, например, в Одессу", — сказал Кики. По его словам, серьезной конкуренции у словацкого авиаперевозчика не будет. "Другие операторы не осуществляют прямые рейсы в Словакию", - говорит он.
We have reallocated our capacity from our Budapest and Krakow bases in 2008 to Vienna, Bratislava, and Prague to consolidate and concentrate on selected attractive markets, thus gaining strength and economies of scale at the base level. A large part of our capacity is now based in Vienna to take advantage of the less seasonality, strong incoming and outgoing markets and a population with higher disposable income vs the EU average. Official presentation
Украинские особенности, по мнению отечественных экспертов, могут отсрочить выход SkyEurope на наш рынок. Впрочем, словацкая компания не намерена рисковать, пока заявив об открытии прямых рейсов лишь в Братиславу. <Они нацелились не на самый большой сегмент авиаперевозок>, - комментирует Денис Антонюк из МАУ. По его словам, украинцы чаще летают в Чехию и Польшу, нежели в Словакию, поэтому в словацкую столицу вообще нет прямых рейсов из Украины.

К тому же SkyEurope пока лишь заявила о планах выйти на украинский рынок, но каких-либо действий не предпринимала. <Между Словакией и Украиной еще в 1993 году было подписано международное соглашение о воздушном сообщении, которое регулирует полеты гражданских воздушных самолетов, - объясняет начальник департамента авиационных перевозок и лицензирования Госавиаслужбы Сергей Коршук. - В соответствии с документом все условия - например, количество и расписание рейсов - должны быть согласованы между перевозчиками, работающими на маршруте Киев-Братислава-Киев. Со стороны Украины таким перевозчиком является компания <Международные Авиалинии Украины>. Пока, насколько мне известно, SkyEurope переговоры с МАУ даже не начинала>. В Международных Авиалиниях Украины Контрактам подтвердили, что представители словацкой компании к ним до сих пор не обращались.
щось мені здається, що вийшло як "собака на сіні". Тобто МЯУ не літає і іншим не дала :bike:
Аватар користувача
криведко
Airbus A318
Повідомлень: 62
З нами з: 06 квітня 2009, 21:56
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення криведко »

Покатался Скаем по Европе.
Претензий вообще никаких. Все билеты брал по 29 евро + сборы, т.е. до 50 евро за полет.
Билеты при регистрации дают с номером места.
Загрузка рейсов была 50-70%.
Если полеты ближе к вечеру то опоздание почти гарантируется. Максимальное опоздание было в Париже 2 часа на рейс с вылетом в 8 вечера. Связано скорее всего (из объявлений пилотов) с жестким графиком эксплуатации бортов и задержками в отдельных портах.
Panda

Re: SkyEurope

Повідомлення Panda »

SkyEurope був змушений раптово припинити польоти з Праги та Відня, WizzAir приходить на допомогу

Wizz Air, the largest low fare low cost airline in Central and Eastern Europe announced today that it would provide re-routing alternatives to passengers affected by the suspension of SkyEurope’s operations at Prague airport as communicated to the public earlier today.

This comes only 16 days after SkyEurope was stopped from flying from Vienna airport.

http://peanuts.aero/low_cost_airline_ne ... passengers
Panda

Re: SkyEurope

Повідомлення Panda »

SkyEurope припинив з 1 вересня ВСІ польоти :death:

http://www.skyeurope.com/en/skyeurope-s ... operations
Hoaxer

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

Panda писав:SkyEurope припинив з 1 вересня ВСІ польоти :death:

http://www.skyeurope.com/en/skyeurope-s ... operations
я знаю, написав перший про це в іншому топіку, був "приємно" вражений, беручи до уваги що маю квитки на 28 число з Відня до Лісабона :( Візз вже баннер на англійському угорськом ута чеському сайтах вивісив про "допомогу пасажика СЕ", та про Лісабон ні слова...
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

що сказати, дуже шкода :( тепер всюди монополія Візза буде. Велика стаття про закриття словацькою є тут, для незнаючих словацьку, але знаючих українську великих проблем в розумінні не повинно бути
http://ekonomika.sme.sk/c/4997652/skyeu ... enciu.html
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Vitaliy »

в будь-якому випадку пасажири від цього тільки програли :(

а Візз буде себе вести при цьому все агресивніше
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Vitaliy »

Wizz Air, the largest low fare – low cost airline in Central and Eastern Europe announced today that it would provide re-routing alternatives to passengers affected by the suspension of SkyEurope’s operations at Prague, Bratislava and Vienna airports.
Passengers who hold a valid SkyEurope booking for travel between 1 September and 26 March can book on wizzair.com or call the Wizz Air call centre to benefit from the EUR 30 all inclusive one way fare offer. Seats are subject to availability and the rebookings should be made until midnight on 15 September.
Conditions:

• You must have your Sky Europe confirmation number available when calling the Wizz Air call centre or booking on wizzair.com
• To be eligible to the 30 EUR fare you must hold a valid Sky Europe booking. You will be required to present a printed copy of both your Wizz Air and Sky Europe itineraries upon check in. If you fail to present this documentation, you will be denied boarding.
• Additional charges apply for optional services such as checked baggage, excess baggage weight, pre-boarding etc

http://wizzair.com/promo/SE/
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення AlexNc »

Hoaxer писав:що сказати, дуже шкода
Ну почему же, есть еще Ryanair... Хотя жалко конечно...
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

Взагалі дивно це якось, ще на початку літа португальско - французська SAPO хотіли викупити компанію, а потім Братиславський суд якесь рішення по реструктуризації виніс, яке начеб-то гарантувало роботу компанії надалі
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення popTAB »

Malév deal for stranded Sky Europe passengers
Source: Malev 01/09/2009

Malév has put together a special offer – valid 1 and 2 September – for those passengers holding valid Sky Europe air tickets who, due to the suspension of flights by the airline, are unable to travel to Bratislava, Košice, Vienna or Prague, or who are unable to depart from Prague.
Malév is offering fixed price, one-way tickets to Budapest for €99 (inc. tax), bookable in travel agencies. The airline requests all passengers wishing to take advantage of this Malév offer to present their valid Sky Europe air tickets when making the reservation.

Malév runs a scheduled, direct express coach service from Budapest to Bratislava and Košice, departing from Ferihegy International Airport; tickets for this service can similarly be booked at travel agencies. Malév offers travellers flying to or from Prague a fixed price one-way air ticket for €99 including taxes. Passengers can reach their destination through the Budapest air hub of the Hungarian national carrier. Malév operates scheduled services to 10 destinations that the discount airline flies to out of Prague.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 123 гостей