SkyEurope (NE)

Оцените авиакомпанию

1
1
25%
2
0
Немає голосів
3
0
Немає голосів
4
0
Немає голосів
5
0
Немає голосів
6
1
25%
7
0
Немає голосів
8
0
Немає голосів
9
0
Немає голосів
10
2
50%
 
Всього голосів: 4
avia
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 31 серпня 2009, 16:12
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення avia »

Шкода, що закриваються. Криза напевно, тепер пасажирів перекидають іншим авіакомпаніям...
Не приємно відчути, що квиток який ти купуєш, переданий іншій авіакомпанії. Називається шукай себе десь серед списків Віз ейру чи ще когось
Гість

Re: SkyEurope

Повідомлення Гість »

avia писав:Шкода, що закриваються. Криза напевно, тепер пасажирів перекидають іншим авіакомпаніям...
Не приємно відчути, що квиток який ти купуєш, переданий іншій авіакомпанії. Називається шукай себе десь серед списків Віз ейру чи ще когось
гроші за квитки не повернут багатьом
In case you have paid directly to SkyEurope in other means than credit card (e.g. bank transfer, cash), please be advised that a refund may not be possible.
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення AlexNc »

Интересно, как это сочетается с европейским законодательством, ведь наверняка есть что то наподобие закона о защите прав потребителей в Европе, дамю даже пожестче нашего.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

так, з іншого боку що брати з банкрота? формально то інвестор знайшовся (мабуть якийсь підставний, засланий віззейром+раянейром), який і не перерахував вчасно гроші, можливо на нього все і повісять. Мені сказали в банку йти у відділ обслуговування моєї картки і писати заяву на скасування транзакції (3 місяці тому зробленої). Можливо щось з цього і вийде
Panda

Re: SkyEurope

Повідомлення Panda »

A special rescue package of €30 is offered by Wizz Air to passengers who hold a valid SkyEurope booking for travel between 1 September 2009 and 26 March 2010

http://twitter.com/wizzair/status/3709287932
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

Panda писав:A special rescue package of €30 is offered by Wizz Air to passengers who hold a valid SkyEurope booking for travel between 1 September 2009 and 26 March 2010

http://twitter.com/wizzair/status/3709287932
Не тільки вони:
http://ekonomika.sme.sk/c/5000872/o-kli ... ojuje.html
ČSA za 50 eur, rovnako tak aj SeagleAir. Najnižšie išiel s cenou v boji o klientov SkyEurope Ryanair, ponúka alternatívu za 25 eur.
Чеські авіалінії разом зі словацькою SeagleAir продавали квитки по 50 євро (для всіх хто мав ваучер SkyEurope). Найнижчі ціни для клієнтів SkyEurope мав Ryanair, який пропонував альтернативу за 25 євро.

Šéf skrachovaného SkyEurope plánuje jeho vzkriesenie
Директор збанкрутілого SkyEurope планує возскресіння свого дітища
http://ekonomika.sme.sk/c/5000213/sef-s ... senie.html
Manoudakis nechce zatiaľ svoje plány príliš konkretizovať. Tvrdí, že všetky rokovania sú len na začiatkoch. Potvrdil ale, že s niekoľkými investormi, ktorých mená nechce uviesť, už rokuje. „A myslím, že sa ďalší aj objavia. Máme know-kow a značka je veľmi dobre známa, naviac máme skvelých zamestnancov," tvrdí Manoudakis.

Pokiaľ prídeme späť, môžeme opäť pomaly získať dôveru zákazníkov, a to sa stane, pokiaľ budeme mať isté a pevné financovanie našej prevádzky," dodal.

Podľa neho je totiž lacnejšie „opraviť" poškodenú dôveru cestujúcich v skrachované aerolinky, než zakladať úplne novú spoločnosť.
Маноудакіс (*директор) не конкретизує своїх планів. Каще, що будь-які переговори (з інвесторами) лише починаються. Підтвердив, що з деякими, імена яких не хоче називати, уже ведуть переговори. "Гадаю далі буде більше пропозицій. Ми добре знаний бренд, також маємо штат гарних працівників".

"Коли ми повернемось, зможемо потроху відвойовувати довіру клієнтів, а це станеться, коли виправимо фінансові питання" - кажу Маноудакіс.

Зі слів диретора - пошкоджену довіру подорожуючих до збанкрутілої компанії дешевше "виправити", аніж створювати абсолютно нову.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення dmtr »

до речі, цікавий момент - skyeurope так ніколи і не був прибутковим
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

dmtr писав:до речі, цікавий момент - skyeurope так ніколи і не був прибутковим
дивлячись на статистику та історію розвитку складається враження що керівник навіть в СімСіті не збудував би місто яке приносить прибуток і покриває свої витрати ))) шкода що так склалося, зараз було б дуже класно літати Візз до Катовіц а звідти потягом до Братіслави\Відня для подальших СкайЕуроп подорожей
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Olek »

до речі... у Віззів на Катовіце квитки від 130 грн... ну чесно... не роузмію, як вони працюють, якщо одні тільки пасажирсько-термінальні сбори на пакса 17 баксів... а ще збори за навігацію, стоянку... пальне
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

Alexander писав:до речі... у Віззів на Катовіце квитки від 130 грн... ну чесно... не роузмію, як вони працюють, якщо одні тільки пасажирсько-термінальні сбори на пакса 17 баксів... а ще збори за навігацію, стоянку... пальне
я гадаю Катовіц це особливий випадок, якщо взяти до уваги що той аеропорт весь "Завіззаний" - я гадаю у них з аеропортом особливий договір якийсь щодо розвитку та пільг. Пам*ятаю - їдеш на автобусі від гейту до літака і відкривається видовище (о 3:30 ранку) - стоянка а на ній десь з 10 малиново-рожевих "відпочивають" )
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Olek »

Hoaxer писав:
Alexander писав:до речі... у Віззів на Катовіце квитки від 130 грн... ну чесно... не роузмію, як вони працюють, якщо одні тільки пасажирсько-термінальні сбори на пакса 17 баксів... а ще збори за навігацію, стоянку... пальне
я гадаю Катовіц це особливий випадок, якщо взяти до уваги що той аеропорт весь "Завіззаний" - я гадаю у них з аеропортом особливий договір якийсь щодо розвитку та пільг. Пам*ятаю - їдеш на автобусі від гейту до літака і відкривається видовище (о 3:30 ранку) - стоянка а на ній десь з 10 малиново-рожевих "відпочивають" )
дивно... там максимум 5 літаків Віззів базується... щодо пільг... в Борисполі пільг немає.. і відповідно коли я купую квиток за 130 грн. авіакомпанія платить за мене Борисполю пасажирський збір 136 грн)))
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Hoaxer »

це вже оффтоп від СЕ, але - прибуток це не завжди прибуток тут і зараз. Це як супер-дешевий якісний сир у супермаркеті А, але там же хліб коштує втричі дорожче ніж у супермаркеті Б. Лише невелика кількість покупців придбає сир у А, а хліб у Б, більшість через сир у А, придбають хліб там же. Так само я гадаю і тут (але не з сиром, а маршрутами =) )))

я шукавши як дешево дістатись лоукостами Мадриду лише наприкінці зупинився і подумав: стоп - а чи ці 3 пересадки варті цього? краще брати прямий )))
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyEurope

Повідомлення Olek »

Hoaxer писав:це вже оффтоп від СЕ, але - прибуток це не завжди прибуток тут і зараз. Це як супер-дешевий якісний сир у супермаркеті А, але там же хліб коштує втричі дорожче ніж у супермаркеті Б. Лише невелика кількість покупців придбає сир у А, а хліб у Б, більшість через сир у А, придбають хліб там же. Так само я гадаю і тут (але не з сиром, а маршрутами =) )))

я шукавши як дешево дістатись лоукостами Мадриду лише наприкінці зупинився і подумав: стоп - а чи ці 3 пересадки варті цього? краще брати прямий )))
це не оффтоп... бо а/к більше немає)) можна трохи в бік))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей