KLM

Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Scorpio »

mischko писав:Тут в сусідній гілці похвалили підтримку МАУ на FB. А як вам така мілота від KLM (прийшло мені в мессенджер) по прильоту:

Welcome to Schiphol Airport! Your suitcase will eagerly be waiting to be reunited with you. You can pick it up at luggage belt number 017.

В 2014 по прилету в Лос Анджелес British Airways тоже делал такой апдейт на телефон.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

Слетал в Брюссель за один день туда и назад. Попытался посмотреть на КЛМ (которыми летал многие десятки раз) глазами типичного пассажира МАУ:
Значит так: все объявления на рейсе из Киева и потом на рейсе в Амстердам были только на английском, а на обратном из Амстердама демонстрация безопасности была только на английском: зрада и неуважение к государственному нидерландскому языку! Может, они его не знают? Странно, я знаю.
Дальше: шторка иллюминатора не поднималась до конца--как можно выпускать в полёт салон в таком состоянии? Вдруг, там застряла важная деталь? Хорошо, что долетели.
IMG_8499.JPG
Никакой системы развлечений. Вообще никакой. Только иллюминатор и бортовой журнал.

Бизнес-класс: никакого уважения к переплачивающим сотни евро за билет пассажирам--те же сиденья, что и в экономе! Даже не расширины за счёт среднего места! Даже без подголовников! А! Ужас!
IMG_8520.JPG
Ну и финал: на рейсе из Амстердама в Брюссель дали воду (и печенье)--просто запакованную в крохотную упаковку воду! Кошмар. И это компания, у которой в названии слово "королевский"! Как затегать короля?
IMG_8521.JPG
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2017, 15:13 користувачем AlexK, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

AlexK писав:Но как может быть разница по цене в два раза между агентским сайтом и авиакомпанией?
Просто з а/к багато пунктів можна вирішити дешевше і швидше. Наприклад я знайшов дешевий квиток на агентському сайті, а потім мені треба було змінити дату і місто прильоту - за це агенти вимагають переплату. Якби брав напряму у а/к - було би дешевше.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

В мене на фірмі був випадок, коли замість квитка за 130 євро офіс-координатор купила квиток за 380 євро (той самий рейс).
Сайти знать нада!
dimm1971

Re: KLM

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав:В мене на фірмі був випадок, коли замість квитка за 130 євро офіс-координатор купила квиток за 380 євро (той самий рейс).
Сайти знать нада!
Коли я літав до Америки у відрядження, офіс-менеджмент іноді за такими цінами квитки купував, що можна було пару сотень докинути і бізнесом летіти. Гарні агенції знали :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

AlexK писав:Слетал в Брюссель за один день туда и назад. Попытался посмотреть на КЛМ (которыми летал многие десятки раз) глазами типичного пассажира МАУ:
ну і не забудьте додати, що KLM - це бариги, які блокують розвиток мережі лоукост перевезень з Амстердаму, причому роблять це нахабно, відкрито, через слухання у парламенті, де сидить їхнє лобі. І як Ryanair не старається - отримати слоти в аеропорту вдалось лише на 2 рейси, хоча потенціал бажаючих літати по 20 євро - гігантський. Але бариги не хочуть, щоб прості голландці літали дешево.
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення dimentiy »

Ну хватит уже. Просьба есть личные предрассудки выражать где-то в другом, менее тематическом месте, в комментариях на новостных ресурсах, например. Осточертело заходить на этот форум и читать изливания от mischko по поводу Ryanair в любой теме форума :evil:
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Kibeee »

mischko, ну реально уже надоело! Одно и тоже уже в каждой ветке. Всем известна Ваша позиция, но не засырайте другие темы! Вам самому не надоело?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

я просто теж поглянув на КЛМ очима пасажира МАУ
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Kibeee »

mischko писав:я просто теж поглянув на КЛМ очима пасажира МАУ
Никакой полезной информации данный кмментарий не несет. Если бы это был вас один такой пост -ок, но вы в каждой ветке в той или иной форме пишите олно и тоже.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

В перелёте в Брюссель также опробовал путешествие по билету КЛМ с одним сегментом по ж/д: на обратном пути из Брюсселя в Амстердам. Билет с таким вариантом выдавался не всеми поисковиками, но Skyscanner его показывал. Из-за ж/д сегмента зачекиниться онлайн на обратный перелёт было невозможно (благо, я оплатил выбранное место после покупки билета, зайдя на сайт КЛМ). Для совершения поездки на поезде необходимо прийти в кассу скоростных поездов на вокзале Bruxelle-Midi, предъявить бронь и получить ж/д билет. Перевозкп осуществляется поездами Thalys. В поезде кондуктор компостирует его, а после прибытия в Схипхол необходимо идти не на общий чек-ин, а на отдельную стойку (где не было очереди), там нужно предъявить прокомпостированный ж/д билет и только тогда получить посадочный.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Тобто схитрувати не вийде, не їхавши сегмент до Брюсселя?

Ну до думаю можна не їхати, але з необхідно, так?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

Прилетів у Торонто. На початку польоту голландською оголосили, що всі подальші оголошення будуть лише англійською, бо це мова зрозуміла більшості пасажирів. Підголовники були.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення v_volf »

mischko писав:Прилетів у Торонто. На початку польоту голландською оголосили, що всі подальші оголошення будуть лише англійською, бо це мова зрозуміла більшості пасажирів. Підголовники були.
Welcome to Canada. В Онтаріо зараз дуже красиво.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

Valdys писав:Тобто схитрувати не вийде, не їхавши сегмент до Брюсселя?

Ну до думаю можна не їхати, але з необхідно, так?
Сегмент поїздом був з Брюселя до Схіпхола, і якщо його не проїхати, посадковий у Схіпхолі не дадуть.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

Ещё одно "до свидания" из мира авиации: KLM выводит из эксплуатации последние Фоккеры. Сделали об этом красивое видео https://www.facebook.com/KLM/videos/10155116624785773/
fisik
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2017, 15:20
Звідки: KIX
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення fisik »

AlexK писав:Ещё одно "до свидания" из мира авиации: KLM выводит из эксплуатации последние Фоккеры. Сделали об этом красивое видео https://www.facebook.com/KLM/videos/10155116624785773/
Я з цього приводу спеціально у вересні з Києва ні до Амстердама, а до Дюссельдорфа летів (Мешкаю я приблизно посередені між ними). Пролетівся на одному з останніх. Зараз маю квітки на листопад, сегмент Дюссельдорф-Амстердам вже на Embraer E75
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

Рашка погрожує закрити свій повітряний простір для голландських а/к через слоти в Схіполі.

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2 ... telegraaf/
fisik
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2017, 15:20
Звідки: KIX
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення fisik »

З першого квітня 2018-го року суттєвих змін зазнає програма лояльности Flying Blue (AirFrance, KLM та інші Scyteam). Якщо коротенько, то отримати та зберегти "срібний"/"золотий" рівень стане трохи важче. В залежності від відстані всі польоти поділено на 5 категорій - місцеві, середні, довгі 1, довгі 2, довгі 3. За польоти пасажир отримує XP пункти, в залежності від категорії перельоту. Якщо раніше для отримання срібного рівня було достатньо злітати 15 сегментів на рік (будь яких, незалежно від відстані, з незначними обмеженнями на рейси з/до Парижу), то теперь для цього треба накопичити 100 пунктів. Наприклад, один переліт з Амстердама до Штуттгарту в економ класі то є 2 XP, тобто налітати на срібло буде важкувато (50 сегментів!!!). Або Амстердам Київ 4 ХР, хоч я і частенько літаю в Україну з KLM, але 25 сегментів воно як-то забато! Трохи краща ситуація якщо ви літаєте на більші відстані, AMS - JFK дає 10 ХР, п'ять польотів в обидва боки за рік і ви власник срібла. З бізнес-класом все ОК, навіть за середні перельоти ви отримаєте 15 ХР за сегмент. Крім того виведена окрема категорія Економ преміум, яка отримує трохи більше пунктів ніж Економ. Також зменшена різниця між сріблом і золотом 100/180 ХР, що трохи полегшує отримання золота. Користування корпоративною карткою American Express Flying Blue, стало трохи вагомішим - 15 пунктів за рік за срібло, 30 за золото, і 60 за платину.
Що у підсумку. Кількість "срібла" має суттєво скоротитися за рахунок людей що часто подорожують на невеликі відстані (я знаю навіть студентів що мають срібло літаючи між Нідерландами та Британією). "Золото" приблизно без змін.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Sentry »

Кроме того, начисление миль теперь будет зависеть от стоимости билета, а не расстояния, и также очень существенно от статуса. Если Айвори получит 4 мили за евро, то Платинум - 8 миль за тот же евро, насколько я помню.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 25 гостей