KLM

made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення made_in_ukraine »

lekha7777 писав:Вопрос по этой компании: имею билет KBP-STR(via AMS), второй сегмент (AMS-STR) выполняет KLM Cityhopper, где будет выполнятся пограничный контроль (в AMS или в STR)? , нужно ли забирать багаж и заново чекиниться в AMS?

ПС сорри если не той ветке вопрос, колебался между этой веткой и аэропортовой, решил что лучше в этой.
Під "пограничный контроль" ви маєте на увазі паспортний чи митний? Якщо паспортний, то de-bugger абсолютно правий. Якщо ви маєте на увазі митний контроль, то він буде у Амстердамі для ручної поклажі та у Штутгарті для зареєстрованого багажу (який митники ідентифікують як такий, що прибув не з країн ЄЕЗ через відсутність зеленої стрічки по обидві сторони на багажній бірці). Де-факто митний контроль для пасажирів, котрі подорожують в межах ЄЕЗ з багажем, котрий прибув поза ЄЕЗ здійснюється дуже вибірково і рідко.
Вкладення
багажна бірка сумки, котра прибула з країн ЄЕЗ
багажна бірка сумки, котра прибула з країн ЄЕЗ
багажна бірка сумки, котра прибула з не з країн ЄЕЗ
багажна бірка сумки, котра прибула з не з країн ЄЕЗ
lekha7777
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 08 вересня 2011, 17:33
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення lekha7777 »

made_in_ukraine писав: Під "пограничный контроль" ви маєте на увазі паспортний чи митний? Якщо паспортний, то de-bugger абсолютно правий. Якщо ви маєте на увазі митний контроль, то він буде у Амстердамі для ручної поклажі та у Штутгарті для зареєстрованого багажу (який митники ідентифікують як такий, що прибув не з країн ЄЕЗ через відсутність зеленої стрічки по обидві сторони на багажній бірці). Де-факто митний контроль для пасажирів, котрі подорожують в межах ЄЕЗ з багажем, котрий прибув поза ЄЕЗ здійснюється дуже вибірково і рідко.
Дякую. Дуже інформативно. Я мав на увазі саме паспортний контроль. Як я розумію по прильоту треба не на звичайний паспортний контроль, а на транзитний, який веде до зони вильоту? Я багато на такому контролі вікон?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

lekha7777 писав: Дякую. Дуже інформативно. Я мав на увазі саме паспортний контроль. Як я розумію по прильоту треба не на звичайний паспортний контроль, а на транзитний, який веде до зони вильоту? Я багато на такому контролі вікон?
Там є окреме вікно "short connection", до я кого пускають по пред'явленню посадкового талону, де видно, що справді short.
lekha7777
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 08 вересня 2011, 17:33
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення lekha7777 »

Обратно лечу STR-KBP ими же со стыковкой в AMS. Скажите паспортный контроль c отметкой о выбытии ставиться в STR или в AMS?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Olek »

Паспортный контроль на прилет и вылет ВСЕГДА проводится в первом месте пересечения Шенгена/улета из Шенгена.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

lekha7777 писав:Обратно лечу STR-KBP ими же со стыковкой в AMS. Скажите паспортный контроль c отметкой о выбытии ставиться в STR или в AMS?
Как Вм могут поставить штамп в STR, если потом вы прибываете опять в Шенген? Вас же не в наручниках под конвоем будут встречать. Можете в Амстердаме и в город выйти до посадки на следующий рейс.
lekha7777
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 08 вересня 2011, 17:33
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення lekha7777 »

Я понял, это short connection в обратном направлении.
Залізний Фелікс
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 20:48
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Залізний Фелікс »

50 хвилин вистачить на пересадку, але може не вистачити для багажу. Минулого року ми летіли KBP-AMS-BRU і в нас було десь близько години на пересадку, ми встигли, а наш багаж - ні. Хоча можливо це було через те що ми летіли у неділю вечірнім рейсом, а може щось інше. Не буду стверджувати категорично.
lekha7777
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 08 вересня 2011, 17:33
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення lekha7777 »

Залізний Фелікс писав:50 хвилин вистачить на пересадку, але може не вистачити для багажу. Минулого року ми летіли KBP-AMS-BRU і в нас було десь близько години на пересадку, ми встигли, а наш багаж - ні. Хоча можливо це було через те що ми летіли у неділю вечірнім рейсом, а може щось інше. Не буду стверджувати категорично.
І що треба робити коли:
1. Я прибув до STR, а багажу нема?
2. Я прибув до KBP, а багажу нема?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення made_in_ukraine »

lekha7777 писав:
Залізний Фелікс писав:50 хвилин вистачить на пересадку, але може не вистачити для багажу. Минулого року ми летіли KBP-AMS-BRU і в нас було десь близько години на пересадку, ми встигли, а наш багаж - ні. Хоча можливо це було через те що ми летіли у неділю вечірнім рейсом, а може щось інше. Не буду стверджувати категорично.
І що треба робити коли:
1. Я прибув до STR, а багажу нема?
2. Я прибув до KBP, а багажу нема?
Йти в представництво а/к або до компанії, котра робить handling KLM у STR (чи у KBP) і робити Property Irregularity Report. Вам відшкодують 100% витрат на toiliteries (нижня білизна, носки, косметика) та 50% на всі інші вироби (сорочки, футболки тощо), якщо ви вирішите їх не повертати а/к (або 100% усіх інших виробів, якщо ви їх повертите).
Залізний Фелікс
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 20:48
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Залізний Фелікс »

Забув додати, що в Брюссель наш багаж прилетів наступним рейсом, наступного дня. І десь під вечір нам його завезли додому.
lekha7777
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 08 вересня 2011, 17:33
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення lekha7777 »

Залізний Фелікс писав:В Брюссель наш багаж прилетів наступним рейсом, наступного дня. І десь під вечір нам його завезли додому.
Надежда будет! Может кто знает, кто хендлить багаж КЛМ в KBP? Не Свисспорт часом?

UPD: Ответ найден. Он самый - Свисспорт.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

KLM и МАУ полностью меняют расписание между Киевом и Амстердамом. По радио крутят рекламы о 4х ежедневных рейсах. На сайте КЛМ в апреле-мае 3 рейса каждый день (два КЛМ-овских и один МАУ), причём самый ранний рейс из Киева в 6.25 у КЛМ, а МАУ переносит свой на 9.40. Ещё один рейс КЛМ в 14.10 вместо уже давно привычных 17.30. Вылеты из Амстердама: у МАУ в 12.55, а у КЛМ в 9.25 и 20.35--последний особенно приятен, т.к. позволяет провести целый день в Амстердаме при стыковках с ранних рейсов.
Но уже в июне МАУ возвращает утренний рейс в среду и воскр--в идентичное с КЛМ время 6.25!!! Рейс в 9.40 не будет выполняться в среду и воскресенье, а в чтв. пт. и сб. будет на 10 минут длиннее, чем в пон. и вт.! Также МАУ добавляет рейс в 11.50 (кроме пятниц и суббот)--обратно из Амстердама в в 14.50. Оба рейса КЛМ остаются ежедневными.
Гість

Re: KLM

Повідомлення Гість »

AlexK писав:KLM и МАУ полностью меняют расписание между Киевом и Амстердамом. По радио крутят рекламы о 4х ежедневных рейсах. На сайте КЛМ в апреле-мае 3 рейса каждый день (два КЛМ-овских и один МАУ), причём самый ранний рейс из Киева в 6.25 у КЛМ, а МАУ переносит свой на 9.40. Ещё один рейс КЛМ в 14.10 вместо уже давно привычных 17.30. Вылеты из Амстердама: у МАУ в 12.55, а у КЛМ в 9.25 и 20.35--последний особенно приятен, т.к. позволяет провести целый день в Амстердаме при стыковках с ранних рейсов.
Но уже в июне МАУ возвращает утренний рейс в среду и воскр--в идентичное с КЛМ время 6.25!!! Рейс в 9.40 не будет выполняться в среду и воскресенье, а в чтв. пт. и сб. будет на 10 минут длиннее, чем в пон. и вт.! Также МАУ добавляет рейс в 11.50 (кроме пятниц и суббот)--обратно из Амстердама в в 14.50. Оба рейса КЛМ остаются ежедневными.
Вкладення
Безымянный.jpg
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення dmtr »

http://www.klm.com/travel/cz_en/prepare ... d_seat.htm
цікава штука! facebook and linkedin тих, хто летітиме з тобою)
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення dmtr »

КЛМ переплюнули МАУ в своїх акціях
нормальна ціна квитка $1070, а по акції $1000!! налітай пока єсть, а то не встигнете!! ггг
GURU
A380
Повідомлень: 1691
З нами з: 06 березня 2012, 13:30
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення GURU »

Авиакомпания KLM вводит зону повышенного комфорта в экономклассе на своих европейских рейсах.

С 1 декабря 2012 Economy Comfort станут первые ряды экономкласса среднемагистральных Boeing 737, где расстояние между креслами увеличится на 9 сантиметров, а спинки сидений станут откидываться на чуть больший угол.
Кроме того, сиденья оборудуют электророзетками. Пересесть из обычного кресла в более комфортное можно будет за 20 - 30 евро (либо 5000-7500 миль программы для часто летающих пассажиров Flying Blue) в зависимости от дальности полета .
Элитные участники Flying Blue и других программ альянса SkyTeam получат скидку (25% для уровня Silver, 50% - Gold, бесплатно смогут пересесть в Economy Comfort участники уровней Platinum или Diamond).

Источник : рассылка
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення koala »

подскажите, если есть время от 6 до 17 часов на пересадку в AMS до MUC- можно ли спокойно выехать с аэропорта для прогулок по городу?
можно ли таким заранее планировать пересадку на 23ч или больше между рейсами, чтобы переночевать и развлечься в городе?
mishal
Airbus A319
Повідомлень: 284
З нами з: 09 серпня 2011, 23:58
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mishal »

koala писав:подскажите, если есть время от 6 до 17 часов на пересадку в AMS до MUC- можно ли спокойно выехать с аэропорта для прогулок по городу?
несомненно. днём поезда до центрального вокзала идут часто и время в пути всего 15-20минут (экспресс/неэкспресс)
Warchunn
Airbus A318
Повідомлень: 94
З нами з: 13 січня 2013, 22:49
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Warchunn »

Подскажите в какой терминал аэропорта Франкфурта прилетает рейс KLM Амстердам - Франкфурт?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 113 гостей