KLM

Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: KLM

Повідомлення Alександр »

Можно еще круиз по каналам сделать и селедки покушать. Она в Амстердаме удивительно вкусная.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення dmtr »

Reisefan писав:
Гость писав:KLM отменяет один рейс с начала зимнего расписания и до 15-го февраля, с 16-го опять два рейса
Саме через це скасування рейсу моя стиковка в Амстердамі буде 6,5 годин. Написав до KLM, запропонував їм переставити рейс на пізніше, тоді б я встигав. 8-) Реакція "сподобалась": всі питання до турбюро, де купували. Сумно :twisted:
можн готель взяти на 4 години в схіпхолі, а решту дві посидіти там в bubbles bar - чудові устриці і шампусік = )
їздити в місто на такий час - це цирк.
Olegovich
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 18 лютого 2014, 00:39
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Olegovich »

Смотрю рейсы КЛМ на ноябрь и думаю, кто придумал такое зимное рассписание: вылет из Амстердама в Киев в 13.15 (МАУ) и след. рейс в 14.00 (КЛМ).
Мало того, что вечерний рейс в 20.35 аннулировали зимой и оставили два рейса, так еще и с разницей в 45 мин......
Юрий Николаев
Airbus A320
Повідомлень: 304
З нами з: 09 квітня 2012, 09:57
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Юрий Николаев »

Летал на прошлой неделе в Дублин KBP-AMS-DUB, из четырех полетных сегментов KLM-овского билета рейс KLM был только один (AMS-KBP). Из Киева летело МАУ, Амстердам-Дублин-Амстердам Aer Lingus.
Ирония ситуации в том, что я НЕ СМОГ зачекиниться онлайн у KLM ни на один из полетных сегментов - даже на рейс Амстердам-Киев. На рейс МАУ пробился на сайтен МАУ по номеру электронного билета, АэрЛингус не пускал в свой чекин под предлогом, что авиабилет куплен у другой авиакомпании (a KLM не пускал в этот онлайн-чекин из-за того, что летит другая авиакомпания), при этом в АэрЛингусе (звонил в службу поддержки) отказались назвать собственный номер бронирования. В результате чекиниться на Дублин пришлось в аэропорту Схипхол, где на моем трансферном деске (лень было бежать к другому) не работали автоматы для селф-чекина, и пришлось стоять в живой очереди.... Чекиниться на Амстердам тоже пришлось в Дублине (тут хоть киоски работали).
На отрезок Амстердам-Киев KLM не пускал, очевидно, до того, как я не зачекинился на Дублин-Амстердам (киоск в Дублине выдал мне сразу оба посадочных)...
Перед входом на телетрап на гейте в Схипхоле вежливые сотрудницы KLM заставили меня (и еще несколько человек передо мной) сдать портплед (с которым я везде летел, как с ручной кладью) в багаж, под предлогом того, что летит маленький самолет (737) и нет места на полках (я был одним из последних на посадке из-за которой стыковки в Амстердаме).
Отчасти весь этот небольшой негатив был снят тем, что я пересел со своего места 8F на 7F (которое было в зоне Economy Comfort) без претензий со стороны бортпроводников, и сидел там один :)
Гість

Re: KLM

Повідомлення Гість »

Economy Comfort у них с хорошим расстоянием между креслами. Удобно летать.
Юрий Николаев
Airbus A320
Повідомлень: 304
З нами з: 09 квітня 2012, 09:57
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Юрий Николаев »

Правда - визуально расстояние между креслами было больше, чем уже на следующем (обычном) ряду.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Цікавить наступна мутка, чи контролює хтось, чи сяду я в поїзд до Брюселя, а потім, чи виїду з залізничного вокзалу Брюселя, якщо взяти KLM-івський квиток Київ Брюсель з пересадкою в Амстердамі на потяг...???

Ціна квитка реально раза в два дешевша виходить, аніж прямий до AMS
Гість

Re: KLM

Повідомлення Гість »

Olegovich писав:Смотрю рейсы КЛМ на ноябрь и думаю, кто придумал такое зимное рассписание: вылет из Амстердама в Киев в 13.15 (МАУ) и след. рейс в 14.00 (КЛМ).
Мало того, что вечерний рейс в 20.35 аннулировали зимой и оставили два рейса, так еще и с разницей в 45 мин......
Расписание подстроено под экипаж, тот кто прилетит днем из Амстердама следующим утром улетит обратно. Экономия на спичках, ИМХО.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: KLM

Повідомлення Alександр »

Valdys писав:Цікавить наступна мутка, чи контролює хтось, чи сяду я в поїзд до Брюселя, а потім, чи виїду з залізничного вокзалу Брюселя, якщо взяти KLM-івський квиток Київ Брюсель з пересадкою в Амстердамі на потяг...???

Ціна квитка реально раза в два дешевша виходить, аніж прямий до AMS
Не знаю как КЛМ, а Люфты это никак не контролируют
Гість

Re: KLM

Повідомлення Гість »

Valdys писав:Цікавить наступна мутка, чи контролює хтось, чи сяду я в поїзд до Брюселя, а потім, чи виїду з залізничного вокзалу Брюселя, якщо взяти KLM-івський квиток Київ Брюсель з пересадкою в Амстердамі на потяг...???

Ціна квитка реально раза в два дешевша виходить, аніж прямий до AMS
Чи ви сядете на поїзд до Брюсселя ніхто не контролюватиме. Я з AirFrance-KLM так літав. Видали білет на поїзд в Парижі, а далі навіть не перевіряли квитки - весь вагон був авіа, а контролери від TGV.

Я не певен про зворотню подорож.... У них в Брюсселі на вокзалі є окремий термінальчик і зал очікування, посадкові видають і все таке. З Брюсселя ніколи не вирушав залізничним сегментом.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення Sentry »

Valdys писав:Цікавить наступна мутка, чи контролює хтось, чи сяду я в поїзд до Брюселя, а потім, чи виїду з залізничного вокзалу Брюселя, якщо взяти KLM-івський квиток Київ Брюсель з пересадкою в Амстердамі на потяг...???

Ціна квитка реально раза в два дешевша виходить, аніж прямий до AMS
Насколько я читал, у КЛМ фиксируется факт получения билета. И если с рейсом туда получить билет в Брюссель, но не сесть на поезд проблем нет., то обратно прийдется таки как-то оказаться на вокзале вБрюсселе и получить билет. Но на практике я сам с этой системой не сталкивался.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Просто ціна реально виходить майже в 2 рази нижча...
Ну в AMS квиток до Брюселя отримати то можна, а назад, в Брюсель можна і проїхатись.
Доречі, квиток можна брати до Антверпена, така ж ціна, але Антверпен на 30 хв ближче)

Потрібно ще в mischko запитати... що він думаю про це...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

Я жодного разу не користувавсь таким варіантом. Але поділитись спостереженнями можу:

Поїзд до Брюсселю прибуває на ті самі платформи, що й звичайні поїзди по Нідерландам. Перевірка квитків відбувається вже всередині поїзду і дуже часто код на квитку навіть не сканують, просто пробивають. Таким чином пересвідчитись, чи ти поїхав до Брюсселю, чи ні - неможливо.

Інша річ з посадковими на зворотньому шляху. Якщо їх треба отримувати в Брюсселі - то це проблема. Якщо ж є можливість отримати онлайн два окремих посадкових - на потяг і на літак - то знову ж таки - ніхто не зможе довести, що на потяг з Брюсселю ти не сів.

Антверпен дійсно ближче.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

я тепер хочу дізнатись, які ще є зупинки на руху цього потяга і взагалі куди він слідує...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

швидше всього - це Thalyss.

Кінцева в нього Париж-Північний. Проміжні зупинки по дорозі в Париж:

Rotterdam Centraal
Antwerpen-Centraal
Brussel-Zuid/Midi
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

там зараз ще додали такий самий потяг до Ліля. Проміжні зупинки ті самі.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Так, я також знайшов, Thalys.
Погано тільки те, що до Парижа так не хоче продавати...
Тоді можна було б ці два міста відвідати і на ціні одного квитка зекономити
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

так, до Парижа такого не буде, бо KLM і Air France - одна контора. А Брюссель - це ринок конкурентів зі Star Alliance - от вони і демпінгують.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Лілль таким чином не шукає.
Але все рівно варіант доволі цікавий)
Якби тільки дізнатись реальні відгуки...перевіряють якось, чи ні.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

в описі тарифу що написано?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 34 гостей