Air Berlin (AB)

Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення Alександр »

Ви не тямите, це перемога!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

aviarivne писав:В того Шашкашвілі реально проблеми з поняттям логістика в голові. Я думав це тільки трабл з дорогою на Рені, що він не дуже географію вчив.

Проте рейс у Паденборг підтвердив мою думку. 2 години до дортмунда і 2 год до ганновера. Браво Міхо, мега корисний рейс у 130 тисячне місто.
Насправді, мене дивують люди із зарплатою 100 євро, ще й до того ж настільки неграмотні, що не в змозі правильно написати ім'я відомого політика, але при цьому з пафосними висновками, які рейси Одесі потрібні, а які ні.

Хтось справді думає, що в Одесі сидять і розглядають стопку заявок від КЛМ, Іберії, Аліталії і тому подібних авіакомпаній, а потім Міхо так:

- Всім отказать! В Падерборн хачу, січас палєчу!

Та радіти треба, що заходить в Одесу нова авіакомпанія, причому не шарашкіна контора, як те ж Браво, чи Янейр, а з репутацією, з членством в альянсі, який в Україні якраз дуже слабо представлений. Та й взагалі - чи багато прикладів, коли європейска а/к заходила спочатку в регіони, а не в столицю.

Звісно це все не більше, ніж декларація про наміри, до початку продажів радіти рано. Але закидати, що цей рейс не корисний (кому, бюджетнику з Рівного?) я би теж не став. Виглядаєте трошки той-во: нерозумно.
Inguri

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення Inguri »

+1
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення shushuair »

учитывая,что Саакашвили вечно лжёт по срокам открытия терминала, и начала строительства ВПП, надо ждать официальной инфы от Эйр Берлин, только так.
вон уже долбанутая директор Львовского аэропорта ляпнула и про заход во Львов и болтиков, и райнэйр, и визэйр с чехами. В итоге уже 3 из 4 открестились от Львова, так и живём. А все сразу повелись также само.
Прошу прощения,что много скепсиса, но радость пока безпочвенна, ибо за слова у нас никто не отвечает.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

Тут від наших рівенських авіаікспєрдів прозвучала думка, що від цього аеропорту 2 години до Дортмунду.

Це й справді так - від аеропорту до центрального вокзалу Дортмунду громадським транспортом таки дві години і 6 хвилин.

А якщо ж їхати своєю машиною (а Німеччина якраз дуже автомобільна держава, там для водії все зроблено) - то це займе менше години - 58хв згідно Гугла.
Я спеціально не перевіряв, але в Німеччині в регіональних аеропортах паркування не коштує космічних грошей і дуже доступне, доступніше, ніж у нас в Нідерландах.

За 2 години можна буде доїхати майже з будь-якої точки агломерації Пн. Рейн-Вестфалії.

Звичайно, Дортмунду, Кьольн, Дюссельдорф було би краще, але для початку й Падерборн непогано.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення aviarivne »

mischko

Бачу моя зарплата тема №1 на форумі, проте мені її вистачає, щоб зрозуміти, що даний рейс дешевий піар відомого нам грузина:) і даний рейс не привезе заможних німців (з високою зарплатою, а для вас зарплата то це важливо:)) Бо заможні німці не полетять з того міста, яке менше за моє в інше місто в якому крім 1 дня немає що робити (при всій повазі до одеси, яку я насправді обожнюю).

P.S мої 2 вищі освіти дають мені прекрасно знань називати грузина шашкашвілі (якщо дивились фільм про вибори у сша пародію, там кандидат у сша назвала нам шанованого Вами політика:)

гарної вам ночі mischko:)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

shushuair писав:учитывая,что Саакашвили вечно лжёт по срокам открытия терминала.
Це Саакашвілі будує термінал, чи команда колишніх одеських рішал з однієї колись великої партії? Хочу нагадати, що землю їм виділили ще в 2011-му році (угадайте хто) і планували відкриття ще в липні 2014-го. А не готові ще й досі? Де гроші, Зіна, хоча я знаю де - на босяків і урок з Одеси, які сандалили за Януковича на антимайдані. Не вигоріло. А тепер Саакашвілі цей весь зброд чарівними пєндєлями жене вперед, щоб бодай щось із своїх зобов'язань виконали.

Вата така вата.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення makor »

mischko писав: Та радіти треба, що заходить в Одесу нова авіакомпанія, причому не шарашкіна контора, як те ж Браво, чи Янейр, а з репутацією, з членством в альянсі, який в Україні якраз дуже слабо представлений. Та й взагалі - чи багато прикладів, коли європейска а/к заходила спочатку в регіони, а не в столицю.
в немецком городе Падерборне состоялось подписание меморандума между Международным аэропортом Одесса и Аэропортом Падерборн Липпштадт о начале сотрудничества
Меморандумом предусмотрено проведение комплекса совместных мероприятий по формированию экономически привлекательных условий для перевозчиков при эксплуатации данного маршрута, привлечение к проекту украинских и немецких туроператоров
Где тут "заходит"? Подписали всего лишь меморандум, а радости то...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

aviarivne писав: P.S мої 2 вищі освіти
мда, ось вам і рівень нашої освіти.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

makor писав: Где тут "заходит"? Подписали всего лишь меморандум, а радости то...
Тому я і написав
mischko писав: Звісно це все не більше, ніж декларація про наміри, до початку продажів радіти рано.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення shushuair »

mischko писав:
shushuair писав:учитывая,что Саакашвили вечно лжёт по срокам открытия терминала.
Це Саакашвілі будує термінал, чи команда колишніх одеських рішал з однієї колись великої партії? Хочу нагадати, що землю їм виділили ще в 2011-му році (угадайте хто) і планували відкриття ще в липні 2014-го. А не готові ще й досі? Де гроші, Зіна, хоча я знаю де - на босяків і урок з Одеси, які сандалили за Януковича на антимайдані. Не вигоріло. А тепер Саакашвілі цей весь зброд чарівними пєндєлями жене вперед, щоб бодай щось із своїх зобов'язань виконали.

Вата така вата.
и что сделал Саакашвили кроме трындежа? поставил 26-летнюю девочку филолога рулить Южной таможней, наставив кучу грузин-смотрящих.
зато вырезано mischko всё знает про Одессу, лезет везде,свобода слова, чё, допрыгался до курса в 25?
здобули перемогу, молодец!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

shushuair писав:
и что сделал Саакашвили кроме трындежа?
Як мінімум він зміг витягти одну дуже корумповану країну з рівня дікарістана, до однієї з найбільш привабливих в інвестиційному плані економік регіону.
Задав країні курс на Євроатлантичну і Європейську інтеграцію, який зберігся й після нього.
Ліквідував інститут "воров в законі".

Подивіться на Батумі, а потім на свою Одесу. Якби я був патріотом Одеси, мені би стало сумно, скільки втрачених років і можливостей.
поставил 26-летнюю девочку филолога рулить Южной таможней, наставив кучу грузин-смотрящих.
Девочка філолог якраз воює і з київською податковою і з місцевою одеською мафією, і робить це достойно.
зато Майданутый mischko всё знает про Одессу, лезет везде,свобода слова, чё, допрыгался до курса в 25?
здобули перемогу, молодец!
я розумію, що одеська митниця була такою ласою годівничкою для всіх до того причетних, розумію, що вам, напевно, зараз приходиться нелегко, от ви і злі. Я в тому не винен, це українці винесли вашого ублюдочного пахана з країни (а вірніше він сам всрався і втік). Звиняйте :-)
dimm1971

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення dimm1971 »

shushuair писав:
и что сделал Саакашвили кроме трындежа? поставил 26-летнюю девочку филолога рулить Южной таможней, наставив кучу грузин-смотрящих.
зато вырезано mischko всё знает про Одессу, лезет везде,свобода слова, чё, допрыгался до курса в 25?
здобули перемогу, молодец!
не пойму из столь пламенного спича, кто допрыгался до курса 25 - mischko или Саакашвили? И кто тогда допрыгался на расее до курса 65?
и вообще причем все это в теме про Air Berlin?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення Olek »

Господа, еще будут оскорбления в этой теме или тыкание по поводу уровня зарплаты, будет бан. Пока предупреждение. Если у вас есть возможность летать куда-то каждую неделю, то у большинства украинцев нет возможности выехать в соседнюю область. Я, как редактор этого авиасайта, ограничен в возможностях в виду того, что живу в провинции, как aviarivne. Аэропорт у меня в городе не работает давно, вместо дорог - направления, в результате 6 часовые поездки в Борисполь удовольствия проносят мало, в то время как киевляне взяли такси и за полчаса-час уже дома. Но тем не менее я живу авиацией, а вы мне тут просто плюете в лицо. Я поражаюсь, что находятся даже в регионах такие любители авиации как aviarivne.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

dimm1971 писав: не пойму из столь пламенного спича, кто допрыгался до курса 25 - mischko или Саакашвили? И кто тогда допрыгался на расее до курса 65?
и вообще причем все это в теме про Air Berlin?
треба ж зрадофілам знайти якусь зраду. Ось і знайшли. Саакашвілі винайшов машину часу і полетів в 2011 рік, для того, щоб затягнути початок будівництва терміналу аж до 2013. Потім Саакашвілі відмовив SAS, Swiss Air та Air Kyrgyzstan в польотах до Одеси, натомість за бюджетний кошт полетів у Падерборн навернути кухоль пшеничного пива і шніцель, а заодно і підписав нічого не зобов'язуючу писульку, щоб було як відзвітувати бухгалтерії. Зрада, при Януковичу такого не було. Тогда порядок був!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення Olek »

ХВАТИТ!!!!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення mischko »

Зображення
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення shushuair »

Olek писав:ХВАТИТ!!!!
mishko не первый раз оскорбляет людей из-за своих политических убеждений.
если я считаю, что за слова надо отвечать, а Саакашвили не отвечает, давая пример, как он лично заявлял о сроках сдачи терминала и начала стройки ВПП, и это только слова.
он переходит на личности и пишет "Вата така вата". такая же была ситуация когда я писал что в Одессе Ильичёвск называют Черноморском, сразу появился mishko и рассказал всем,что я вата и вся "громада" проголосовала и что я просто проплаченный троль.
он что какой-то особенный и неприкасаемый, или Вам как модератору нравятся срачи, где главным заводилой выступает mishko???
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення Igoresha »

Как-то потерял нить, при чем здесь Air Berlin :)
Фб пост от Саакашвили - ну такое. Скажем, нередко Саакашвили разбрасывался словами, которые потом не подтверждались. Не думаю, конечно, что он лжет, но вести переговоры - это одно, а вот запуск рейсов (и наверное самое главное - удержать авиаперевозчика) - совсем другое.
Тем не менее, у AirBerlin есть шансы переманить людей с деньгами в свою сеть. Поставят DHC-8-400, на подхвате будут А319 или В737-700, если что.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Air Berlin (AB)

Повідомлення Alександр »

Никакого экономического смысла для Эйр Берлин рейсы в Подерборн иметь не будут. Это ясно как Божий день. Не будет ни Р2Р, на транзита. На кой ляд открывать этот рейс?
В заявлениях Саакашвили, как всегда, много популизма и мало толку. Рассчитаны эти заявления на широкие массы, которые, действительно, не могут позволить себе летать на самолетах, тем более в Германию.
Или тут все искренне верят, что Эйр Берлин не заходят в Борисполь (даже не пытаются) с Берлином или Дюссельдорфом, зато зайдут в Одессу с Подерборном?
Что возможно - максимум сезонные чартерные полеты, подвозящие немецких дедушек к украинским девочкам.

В Украине, к сожалению, политики ловко манипулируют общественным мнением, выдавая мало-мальски полезную информацию за Велику Перемогу. Саакашвили правофланговый в этой шеренге пустозвонов.

mischko, Вам с Амстердам, наверное, все виднее. Я уже когда-то говорил, что с Вашей стороны это, как минимум, некорректно.
Однако позволю себе напомнить темпы строительства стадиона "Олимпийский" в Киеве, Донецкого аэропорта, ВПП и окружной дороги в Харькове, аэропорта "Борисполь" во время Ющенко/Тимошенко, до прихода Януковича\Азарова\Колесникова. Но Вам из Амстердама, наверняка, видно плоховато. Это я о возможностях и желании Саакашвили перемещаться во времени.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 83 гостей