WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Alkom1989
Airbus A318
Повідомлень: 14
З нами з: 14 лютого 2021, 15:56
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Alkom1989 »

Доброго дня.
Скасували рейс з відомих причин. Оформив повернення на рахунок wizzair, потім оформив повернення коштів на картку. На пошту прийшов лист з рахунком (поверненням). На картці немає ще. Підкажіть, комусь вже повернули на ПриватБанк і скільки займає часу зарахування коштів приблизно?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

Alkom1989 писав: 10 березня 2022, 16:37 Доброго дня.
Скасували рейс з відомих причин. Оформив повернення на рахунок wizzair, потім оформив повернення коштів на картку. На пошту прийшов лист з рахунком (поверненням). На картці немає ще. Підкажіть, комусь вже повернули на ПриватБанк і скільки займає часу зарахування коштів приблизно?
в грудні продовж 5 робочих мені заходили
dima2358
Airbus A318
Повідомлень: 59
З нами з: 31 січня 2020, 16:40
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dima2358 »

А кто-то уже выяснял с ними, как Wizz относится к средствам на балансе которые вскоре сгорают - реально продлить или покупать билет куда-либо и надеятся что отменят и соответственно вернут средства?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

dima2358 писав: 10 березня 2022, 19:03 А кто-то уже выяснял с ними, как Wizz относится к средствам на балансе которые вскоре сгорают - реально продлить или покупать билет куда-либо и надеятся что отменят и соответственно вернут средства?
я б звяв Казань (KZN) Будапешт (BUD) на початок червня
якщо хочеться їх швидко знову отримати на рахунку
але це гемблінг
другий варіант який я завжди використовую
це купляти найдешевші квитки на напрямки які мене цікавлять витрати між 5 та 25 євро на місяців 7-12 в перед
всі вони були змінені або скасовані що дозволяло мені змінювати дати або отримувати гроші назад якщо летіти не збираюсь.
це теж гемблінг але з мінімальними втратами.
Ще є більш хитрий варіант бронювання якщо ціна квитків не відповідає вашим очікуванням це ваучери
ви можете купити ваучер на 10 Євро
бронюєте квиток умовно Варшава-Тенеріфе в дві сторони за 110Євро на дати які вас цікавлять але плани можуть змінитись
при бронюванні використовуєте ваучер
у вас буде квиток який буде висіти в статусі неоплачено
до часу за 2 дні відправлення а можливо і пізніше у вас буде можливість доплатити.
у випадку зміни такого квитка для його скасування його треба оплатити. При оплаті справжніми грішми отримуємо +20%.
Ризики мінімальні коштує врази дешевше флексу.
Не дякуйте.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

dtm писав: 10 березня 2022, 20:19 але з мінімальними втратами
ну после того как стали отменять только при изменении больше 5 часов, стало сильно сложнее.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

dima2358 писав: 10 березня 2022, 19:03 А кто-то уже выяснял с ними, как Wizz относится к средствам на балансе которые вскоре сгорают - реально продлить или покупать билет куда-либо и надеятся что отменят и соответственно вернут средства?
Купив Абудабі пару днів тому, сьогодні скасували.

Пошукайте рейс на літо що виконувпвся з інших баз, наприклад Польщі
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Напомните, плз, как происходит возврат за билеты на рейс (отмененный), время вылета которого уже прошло?
1. Остаются все те же варианты, что и "до вылета" - рефанд и замена на альтернативный маршрут.
2. Только рефанд.
3. Возможность вернуть деньги пропадает вообще.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ferrari »

Напомните, пожалуйста, как запросить рефанд на карту, с которой производилась оплата? Только через Wizz Account? Какая там процедура?
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Rel »

roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Щось дуже довго немає продажу квитків на рейси після 29 жовтня, хоча б у межах ЄС.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

З'явився розклад після 29 жовтня - Україна відсутня!
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

roger писав: 25 березня 2022, 21:26 З'явився розклад після 29 жовтня - Україна відсутня!
Не запраюватись над його плануванням рішення більше ніж вірне.
Булоб гірше якщоб вони запланували рейси з Херсону в Белград.
є надто багато невідоммих.
Мені між іншим вчора прийшов мейл про перенесеня Київ - Рим на 08.06 :grin:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Такой вопрос: кто-то сталкивался со случаями продолжения действия кредитов на счетё визз?
Покупали билеты на небольшой отпуск. Рейсы из и в Украину отменили, деньги вернули. Но вот один сегмент покупался с флексом. Деньги прислали на счёт, но действуют только 90 дней. Написал им клейм - толком ничего не отписали. Мол, извините, на карту не вернём, потому что частично было оплачено со счёта визз.
Понимаю, что кроме как купить билет с флексом откуда-нибудь куда-нибудь, больше вариантов не знаю. Может у кого-то есть идеи или опыт?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Igoresha писав: 30 березня 2022, 13:07 Такой вопрос: кто-то сталкивался со случаями продолжения действия кредитов на счетё визз?
Покупали билеты на небольшой отпуск. Рейсы из и в Украину отменили, деньги вернули. Но вот один сегмент покупался с флексом. Деньги прислали на счёт, но действуют только 90 дней. Написал им клейм - толком ничего не отписали. Мол, извините, на карту не вернём, потому что частично было оплачено со счёта визз.
Понимаю, что кроме как купить билет с флексом откуда-нибудь куда-нибудь, больше вариантов не знаю. Может у кого-то есть идеи или опыт?
Купіть на червень у Вроцлав чи Вільнюс з України,
Вони ще доступні
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Червень з України повністю скасований.
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Berg-ded »

Квитки по тарифу флекс, рейс скасовано. Переборювати неможливо-- пропонується тільки 120% на баланс. Що порадите?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Berg-ded писав: 13 квітня 2022, 12:08 Квитки по тарифу флекс, рейс скасовано. Переборювати неможливо-- пропонується тільки 120% на баланс. Що порадите?
Как можно советовать не зная, что вы хотите? :) Расскажите. Думаю, перебронировать можно пробовать через колл центр, если есть реальная необходимость.
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Berg-ded »

Доброго здоров'я. Вибачаюсь, що не формалізував запит. Квитки IEV-FCO. Пропонується повторне бронювання :виліт тіпа тільки Київ,Харків,Львів,Одеса ,але аеропорти прильоту не вводяться. Аеропорти вильоту з інших країн те ж неможна ввести. Ну, десь така ситуація.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Berg-ded писав: 13 квітня 2022, 12:18 Доброго здоров'я. Вибачаюсь, що не формалізував запит. Квитки IEV-FCO. Пропонується повторне бронювання :виліт тіпа тільки Київ,Харків,Львів,Одеса ,але аеропорти прильоту не вводяться. Аеропорти вильоту з інших країн те ж неможна ввести. Ну, десь така ситуація.
За перебронированием попробуйте обратиться в колл центр.

Перебронирование на сайте глючит похоже потому, что рейсы из Украины есть в системе, но нет свободных мест. По крайней мере поклацал пару дат на покупку Киев-Рим и ситуация именно такая.
jozin
Airbus A318
Повідомлень: 19
З нами з: 29 жовтня 2018, 13:48
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jozin »

Berg-ded писав: 13 квітня 2022, 12:08 Квитки по тарифу флекс, рейс скасовано. Переборювати неможливо-- пропонується тільки 120% на баланс. Що порадите?
Berg-ded писав: 13 квітня 2022, 12:18 Доброго здоров'я. Вибачаюсь, що не формалізував запит. Квитки IEV-FCO. Пропонується повторне бронювання :виліт тіпа тільки Київ,Харків,Львів,Одеса ,але аеропорти прильоту не вводяться. Аеропорти вильоту з інших країн те ж неможна ввести. Ну, десь така ситуація.
Я нещодавно звертався в колцентр з аналогічним запитанням - скасований рейс з флексом, але перебронювання через сайт лише в рамках -14 +30 (тобто неможливе в данній ситуації). Мені відповів працівник, що при скасуванні рейсу неважливо флекс/не флекс - все одно можливе тільки повернення грошей (гроши за флекс теж повернулися).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 20 гостей