WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Alexander писав:
Regata писав:Да, пасиби за заботу про отель! Отель "Матешко" в самом центре рядом с вокзалами. Все знаем , в нем уже второй раз, и также проездом в Закопане.
Спасибо за скидочный талон. Уже раньше его видела на сайте аэропорта. Совсем обалдела когда Гугл выдал по запросу аэропорт Катовице украинояычную версию сайта :klass: :klass: :klass:

Так если заказывать через инет маршрутку, то она точно повезет в укзанное время?и деньги при брони списываются с карты?
то стара українська версія... якщо придивитися, то побачите, що там талон за 2007 рік... А вам потрібно роздруківку свіжого зробути за 2009 рік - на тому сайті, лінк якого я вище дав...
Готель дорогий?
ну, как посмореть- на booking.com - , было 52 евро, но если поближе к дате бронировать - 44 евро.
Хотели что - то новое, но без завтрака. Гостиница тянет на 4*.

1-Так не знаете , при бронировании на маршрутку деньги списываются с карты?
2- Если последний выходили после прилета, то сколько это времени занимает: паспортный контроль и получение багажа?
Спасибо за талон
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

2Alexander
Та вони перебронювали самі на рейс в той самий день лише на новий час, тобто 15.30,
а квиток попередній здав за 15 Є, а новий купив, правда занадто перестрахувався, бо літак прилетів
раніше графіку, то ж довелось знайомитись з вечірнім Дортмундом. Рейси літаком з Дюссельдорфа я необачно
випустив з виду, зате цілу ніч їхав один в купе 1-го класу німецького ІСЕ, добрий німецький провідник сам
знайшов таке місце і запропонував мені туди перейти з відкритого салону :klass: ...
До речі, може комусь цікаво - МАУ продає квитки з Франкфурта до Львова через вікенд по 200 Є в дві сторони
на ближчі 3 місяці. Так що майте на увазі.
Нахабні ж АУА відмінили пропозицію ред-тікет на укр. напрямку, і нехай вони літають у найбільшу кількість
пунктів на Україні з Європи, при їхньому паскудному сервісі і таких цінах - най літають порожні й далі...
Польот з Цюріха до Відня (особливо посадку) 23.12 я запам"ятаю надовго... :evil:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Гість писав:2Alexander
Та вони перебронювали самі на рейс в той самий день лише на новий час, тобто 15.30,
а квиток попередній здав за 15 Є, а новий купив, правда занадто перестрахувався, бо літак прилетів
раніше графіку, то ж довелось знайомитись з вечірнім Дортмундом. Рейси літаком з Дюссельдорфа я необачно
випустив з виду, зате цілу ніч їхав один в купе 1-го класу німецького ІСЕ, добрий німецький провідник сам
знайшов таке місце і запропонував мені туди перейти з відкритого салону :klass: ...
До речі, може комусь цікаво - МАУ продає квитки з Франкфурта до Львова через вікенд по 200 Є в дві сторони
на ближчі 3 місяці. Так що майте на увазі.
Нахабні ж АУА відмінили пропозицію ред-тікет на укр. напрямку, і нехай вони літають у найбільшу кількість
пунктів на Україні з Європи, при їхньому паскудному сервісі і таких цінах - най літають порожні й далі...
Польот з Цюріха до Відня (особливо посадку) 23.12 я запам"ятаю надовго... :evil:
а можна докладніше про маршрут на Айсі...?
І відносно Австріяк, прохання велике :)
Можете відкрити гілку відповідну і описати там докладно :) ДУУже дякую!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Гість писав:
Alexander писав:
Regata писав:Да, пасиби за заботу про отель! Отель "Матешко" в самом центре рядом с вокзалами. Все знаем , в нем уже второй раз, и также проездом в Закопане.
Спасибо за скидочный талон. Уже раньше его видела на сайте аэропорта. Совсем обалдела когда Гугл выдал по запросу аэропорт Катовице украинояычную версию сайта :klass: :klass: :klass:

Так если заказывать через инет маршрутку, то она точно повезет в укзанное время?и деньги при брони списываются с карты?
то стара українська версія... якщо придивитися, то побачите, що там талон за 2007 рік... А вам потрібно роздруківку свіжого зробути за 2009 рік - на тому сайті, лінк якого я вище дав...
Готель дорогий?
ну, как посмореть- на booking.com - , было 52 евро, но если поближе к дате бронировать - 44 евро.
Хотели что - то новое, но без завтрака. Гостиница тянет на 4*.

1-Так не знаете , при бронировании на маршрутку деньги списываются с карты?
2- Если последний выходили после прилета, то сколько это времени занимает: паспортный контроль и получение багажа?
Спасибо за талон
не забувайте підписуватися. а то вже багато гостей. Важко ідентифікувати :)
Отже так - гроші списуються... вам пропонується зробити після цього роздруківку. Не зробити роздруківку на маршрутку - вас можуть прото не прийняти до перевезення. Літак прилітає вчасно... десь о 19:20... 40 хвилин на землі - і одразу на Київ... Встигают :)
Хвилин скільки н контролі? Не знаю... мені не прощастило, я на паспортному простояв хвилин 45... бо переді мною було 10 арабів та корейців... їх шмонали по повній програмі.. в мене спеціальна віза, тому мене більше хвилини не тримали...
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Все равно не поняла : забронирую я маршрутку на 20.00 (так предлагается на сайте под мой авиаприлет), оплачу проезд, а меня задержат очереди на паспортном контроле (ТТТ) , не уложусь в 30 минут, и моя маршрутка уедет без меня?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Якщо місце заброньоване, то нє уєдєт :)
Буде вас чекати. От тільки бронювати потрібно не пізніше аніж за 3 дні до подорожі.
А от якщо ви будете їхати з вокзалу Кракова до аеропорту і запізнитеся на маршруту, то чекати вас не будуть...
Gost

Re: WizzAir

Повідомлення Gost »

Alexander писав:Якщо місце заброньоване, то нє уєдєт :)
Буде вас чекати. От тільки бронювати потрібно не пізніше аніж за 3 дні до подорожі.
А от якщо ви будете їхати з вокзалу Кракова до аеропорту і запізнитеся на маршруту, то чекати вас не будуть...
А ЕСЛИ САМОЛЕТ ОПАЗДАЕТ? ЗАБРОНИРОВАННАЯ МАРШРУТКА БУДЕТ МЕНЯ ЖДАТЬ?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Gost писав:
Alexander писав:Якщо місце заброньоване, то нє уєдєт :)
Буде вас чекати. От тільки бронювати потрібно не пізніше аніж за 3 дні до подорожі.
А от якщо ви будете їхати з вокзалу Кракова до аеропорту і запізнитеся на маршруту, то чекати вас не будуть...
А ЕСЛИ САМОЛЕТ ОПАЗДАЕТ? ЗАБРОНИРОВАННАЯ МАРШРУТКА БУДЕТ МЕНЯ ЖДАТЬ?
те що я бачив - так... тобто вони наповнють пасажирами - залишають заброньовані місця. чекають на пасажирів... і потім їдуть... при мені маршрутка не взяла 2 людей - бо 2 місця було заброньовано. потім ті 2 пасажира підішлі і маршрутка поїхала
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Alexander писав:
Gost писав:
Alexander писав:Якщо місце заброньоване, то нє уєдєт :)
Буде вас чекати. От тільки бронювати потрібно не пізніше аніж за 3 дні до подорожі.
А от якщо ви будете їхати з вокзалу Кракова до аеропорту і запізнитеся на маршруту, то чекати вас не будуть...
А ЕСЛИ САМОЛЕТ ОПАЗДАЕТ? ЗАБРОНИРОВАННАЯ МАРШРУТКА БУДЕТ МЕНЯ ЖДАТЬ?
те що я бачив - так... тобто вони наповнють пасажирами - залишають заброньовані місця. чекають на пасажирів... і потім їдуть... при мені маршрутка не взяла 2 людей - бо 2 місця було заброньовано. потім ті 2 пасажира підішлі і маршрутка поїхала
Спасибки, уже забронировала переезд аэропорт Катовице-Краков на сайте http://www.matuszek.com.pl/wizz/index.htm# (может кому пригодиться)
уже пришло подтверждение! Обратно посмотрим наместе.
Спасибо за сайт и ответы!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Regata писав:Спасибки, уже забронировала переезд аэропорт Катовице-Краков на сайте http://www.matuszek.com.pl/wizz/index.htm# (может кому пригодиться)
уже пришло подтверждение! Обратно посмотрим наместе.
Спасибо за сайт и ответы!
вийшло??? просто там 3 дні обмеження
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Alexander писав:
Regata писав:Спасибки, уже забронировала переезд аэропорт Катовице-Краков на сайте http://www.matuszek.com.pl/wizz/index.htm# (может кому пригодиться)
уже пришло подтверждение! Обратно посмотрим наместе.
Спасибо за сайт и ответы!
вийшло??? просто там 3 дні обмеження
У нас на 22.01 , как раз 3 дня
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Regata писав:У нас на 22.01 , как раз 3 дня
роздруківку не забувайте брати. бо на відміну від а/к, вони вимагають наявність того папірця
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Alexander писав:
Regata писав:У нас на 22.01 , как раз 3 дня
роздруківку не забувайте брати. бо на відміну від а/к, вони вимагають наявність того папірця
Спасибо.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Regata писав:
Alexander писав:
Regata писав:У нас на 22.01 , как раз 3 дня
роздруківку не забувайте брати. бо на відміну від а/к, вони вимагають наявність того папірця
Спасибо.
потім як злітаєте, будь ласка, поділіться враженнями... :oops:
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Скажіть може хтось знає як з аеропорта Катовіце/Пижовіце можна попасти в Вроцлав???
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Гість писав:Скажіть може хтось знає як з аеропорта Катовіце/Пижовіце можна попасти в Вроцлав???
це терміново? якщо ні, то почекайте. спитаю у місцевих
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Для Alexander! Ні це ще є часу 2 тижні до від"їзду! Якщо у Вас буде якась інформація то дайте мені будь-ласка знати!
Дякую!!!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

цитую місцевих
привет! доехать очень неудобно... надо в Катовице, а потом на поезде, скоростной поезд Катовице - Вроцлав около 40 злотых, других способов не советую никому, кто не ориентирутся в регионе, поезд Катовице - Вроцлав едет 3 часа,
днём интервал 1-2 часа, ночью меньше - отправления с Катовиц: 18:34, 21:34, 23:41, 4:34, 5:34, 7:34.
Додам - з аеропорту до головного залізничного вокзалу Катовіц відправляється автобус-екпрес кожну годину...
відправлення в форматі 19:30, 20:30, 21:30...
вам по прильоту підходить бус на 20:30... о 21-20 будете на вокзалі... бігом у касу і встигаєте на потяг о 21-34...
детальний розклад потягів на http://www.intercity.pl, http://www.pkp.pl
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Для Alexander! Дуже Вам дякую за інформацію!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Гість писав:Для Alexander! Дуже Вам дякую за інформацію!
звертайтесь ще, можливо зможу допомогти :)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей