WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

А які для нас зараз правила в'їзду в Абу Дабі?
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Yaroslav_31 »

Це перший рейс?
Десь у середу-четвер бачив їх літак на досить невисокій висоті біля метро бориспільська, не думаю що то був рейс в жуляни, висота ну дуже низька була
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення SergeyL »

Yaroslav_31 писав: 03 липня 2021, 17:53 Це перший рейс?
Десь у середу-четвер бачив їх літак на досить невисокій висоті біля метро бориспільська, не думаю що то був рейс в жуляни, висота ну дуже низька була
Как раз в Жуляны над Бориспольской и заходят на относительно небольшой высоте. А в Борисполь другие схемы обычно.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vl1 »

nix писав: 03 липня 2021, 16:44 C9366023-BE1C-44EF-968D-04EB4AF221BB.jpeg

Wizz Air Abu Dhabi в Борисполе

Интересно какая загрузка
за два часа и 10 мин до вылета - проходите процедуру покупки билета до выбора места. Уже как раз все зачекинились
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nyakove »

В Абу-Даби уже можно украинцам (туристам) въезжать? Весной было запрещено, даже из Дубая, даже с тестом свежим
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення forward »

тоже интересует этот вопрос, они продают вылет из Кишинёва и цены копеечные
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення asu »

Поки що бачу, що для невакцинованих, які в'їжджають з незелених країн в Абу-Дабі обов'язкови карантин 10 днів.

Перелік зелених країн(Україна в ньому відсутня):
https://visitabudhabi.ae/en/plan-your-t ... -countries
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення denya24 »

Возможно, рейсы для жителей эмиратов, которые едут с целью туризма в Украину (по примеру саудитов)?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Berg-ded писав: 03 липня 2021, 10:35 Вітаю всіх! Прокоментуйте, будь ласка, що може відбуватися : рейс перенесли на ТРИ доби (з Києва) і на ЧОТИРИ доби (у Київ). У бронюванні доступно тільки,,прийняти зміни". А опції ,,почати повторне бронювання" і ,,надіслати запит на повернення коштів" не активуються (крутиться колеско). Д"якую
Схоже на баг на їх сервері. В мене також довго крутилось і після Х спроб, зайшов на телефоні.
З телефона вдалось перебукати
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення forward »

asu писав: 04 липня 2021, 16:20 Поки що бачу, що для невакцинованих, які в'їжджають з незелених країн в Абу-Дабі обов'язкови карантин 10 днів.

Перелік зелених країн(Україна в ньому відсутня):
https://visitabudhabi.ae/en/plan-your-t ... -countries
главное Молдова есть в этом списке, но для Молдован нужна виза , которую нужно заранее оформлять
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alex.s »

Вот как журналисты понимают новость:
Венгерский лоукостер Wizz Air сменил базовый аэропорт в Украине с "Киева" (Жуляны) на "Борисполь".
Причиной этому послужило расширение авиапарка компании новыми самолетами Airbus A321с 239 местами, сообщает Avianews.
:facepalm:
Line
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 листопада 2017, 10:12
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Line »

alex.s писав: 05 липня 2021, 10:12 Вот как журналисты понимают новость:
Венгерский лоукостер Wizz Air сменил базовый аэропорт в Украине с "Киева" (Жуляны) на "Борисполь".
Причиной этому послужило расширение авиапарка компании новыми самолетами Airbus A321с 239 местами, сообщает Avianews.
:facepalm:
Но ведь... Avianews такого не сообщали... Специально перечитал новость здесь. :plane:
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alex.s »

Line писав: 05 липня 2021, 10:31
alex.s писав: 05 липня 2021, 10:12 Вот как журналисты понимают новость:
Венгерский лоукостер Wizz Air сменил базовый аэропорт в Украине с "Киева" (Жуляны) на "Борисполь".
Причиной этому послужило расширение авиапарка компании новыми самолетами Airbus A321с 239 местами, сообщает Avianews.
:facepalm:
Но ведь... Avianews такого не сообщали... Специально перечитал новость здесь. :plane:
Так я про тех, кто распространяет далее. Они это поняли так...
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Berg-ded »

Glucker писав: 03 липня 2021, 10:49
Berg-ded писав: 03 липня 2021, 10:35 Вітаю всіх! Прокоментуйте, будь ласка, що може відбуватися : рейс перенесли на ТРИ доби (з Києва) і на ЧОТИРИ доби (у Київ). У бронюванні доступно тільки,,прийняти зміни". А опції ,,почати повторне бронювання" і ,,надіслати запит на повернення коштів" не активуються (крутиться колеско). Д"якую
Спробуйте подзвонити у кол-центр +380 893 202 533 і через нього реалізувати опції, які виходить зробити через сайт. Єдиний момент, на вихідних Ви зможете тільки з англомовними агентами говорити. Украхновомні доступні з понеділка по пятницю.
Коли вирішите свої питання, відпишіться тут що вийшло зробити і які опції були запропоновані. Бо дуже цікаво які саме зміни у Віззейр після того як вони змінили свою політику у разі скасування рейсів та зміни графіку.
Додзвонився за сорок хвилин. Пропонували, що вони змінять (за гроші) -- я відмовився; сказали що мій комп не коректно працює-я сказав , що заходимо з п"яти різних і все однаково; пропонували через телефон (а у мене кнопочний); тоді визнали що сайт ВІЗЗ глючить і доступно тільки через мобільний додаток або вони зроблять на шару. Іду купувати смартфон...
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення denya24 »

Через додаток такий функціонал також недоступний, треба переходити на сайт
Востаннє редагувалось 05 липня 2021, 12:14 користувачем Sentry, всього редагувалось 2 разів.
Причина: удалил код бронирования
Montana
Airbus A319
Повідомлень: 168
З нами з: 09 лютого 2019, 22:19
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Montana »

Glucker писав: 03 липня 2021, 17:13 А які для нас зараз правила в'їзду в Абу Дабі?
ви спочатку подивитесь на прогноз погоди :) в ОАЕ, раніше листопаду там робити нічого
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Berg-ded писав: 05 липня 2021, 11:59 Додзвонився за сорок хвилин. Пропонували, що вони змінять (за гроші) -- я відмовився; сказали що мій комп не коректно працює-я сказав , що заходимо з п"яти різних і все однаково; пропонували через телефон (а у мене кнопочний); тоді визнали що сайт ВІЗЗ глючить і доступно тільки через мобільний додаток або вони зроблять на шару. Іду купувати смартфон...
Дивні у них зміни. Раніше в українському кол-центрі без проблем і безкоштовно міняли рейси або оформляли повернення коштів при відміні рейсів або зміні розкладу. Більше того, можна було домовитися поміняти на рейси, які були недоступні у профілі на сайті.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Montana писав: 05 липня 2021, 12:22 ви спочатку подивитесь на прогноз погоди :) в ОАЕ, раніше листопаду там робити нічого
Я розумію. Просто цікаво, чи дійсно продають достатню кількість квитків, що має сенс літати в Абу-Дабі якщо правила в'їзду українців в Абу-Дабі такі ж як і раніше. З Одеси початок рейсів регулярно і досить довго переносять, а з Києва таки запустили польоти.
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Berg-ded »

Все-сайт візза ліг повністю. Квитки не продаються.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Пока визз что-то там обновляет на сайте (не показывает цены во вкладке timetables), поклацал их "обновлённую" карту, где вроде показывают режим въезда в разные страны.
1.JPG
Не понимаю, почему в Италии, куда украинским туристам вообще нельзя, аэропорты светятся жёлтым, а в Австрии, куда принципе можно, но с условиями - красным. Конечно, сложно поддерживать всю информацию актуальной, но зачем её тогда держать в таком виде? Это только больше сбивает с толку, чем помогает.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 30 гостей