WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення denya24 »

В то же время, прилично сократили географию полётов из ЮК в летнем расписании. Полностью отменили рейсы из Кардиффа, а из Лондона осталось по моей оценке чуть больше половины направлений (в основном восточная Европа). Полностью отменили такие рейсы:
Гэтвик - Ханья (Крит)
Гэтвик - Фуншал
Гэтвик - Тенерифе Южный
Гэтвик - Гренобль
Гэтвик - Лион
Гэтвик - Бари
Гэтвик - Верона
Гэтвик - Пальма
Гэтвик - Варна
Гэтвик - Агадир
Гэтвик - Касабланка
Лутон - Фуншал
Лутон - Тенерифе Южный
Лутон - Гран-Канария
Лутон - Порту
Лутон - Сараево
Лутон - Рейкьявик
Лутон - Малага
Лутон - Жешув
Лутон - Ольштын-Мазуры
Лутон - Охрид
Лутон - Паланга
Лутон - Кастельон (Валенсия)
Лутон - Тромсе

Взамен открыли всего несколько новых направлений: Ницца, Стамбул, Даламан и Анталия. И как всегда перекроили/порезали расписание, мой субботний рейс в Ниццу отменили и предлагают лететь в пятницу :raspil:
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Deep »

Мав час та натхнення - грався з придбанням Пріоріті. Довго пропонувало вид 30 до 39 євро з копійками. Майже кожен раз нова ціна! Але нарешті випало 22. Ото таке...
koresh144
Airbus A318
Повідомлень: 8
З нами з: 12 травня 2020, 16:45
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення koresh144 »

Добрий день. Підкажіть будласка, в мене висять на Візз балансі гроші, але з зрозумілих причин поки в мене нема мошливості скоритстатися ціми коштами. Чи хтось знає, чи можна продовжити термін візз баланса на фоні війни в Україні як виключний кейс?
Коли ще давно писав їм жалобу, вони сказали що не мають такої змоги, хоча коли ковід був - то термін продовжували... може шось змінилось чи потрібно якось по інакшому просити вирішити це питання. На карту там точно нема змоги повернути, а квиток на інше ім'я не дає сплатити з баланса.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення denya24 »

koresh144 писав: 18 березня 2023, 15:38 На карту там точно нема змоги повернути, а квиток на інше ім'я не дає сплатити з баланса.
Пробуйте подзвонити ще раз до кол-центру - український номер все ще працює, можливо зможуть піти назустріч.

Щодо бронювання на іншу особу, то змініть ім' я та прізвище аккаунту і тоді зможете забронювати квиток на іншу людину (ім' я якої буде вкащано в аккаунті).

Ще один варіант, забронювати квитки по Flexible тарифу (або з додаванням послуги Flex). Тоді можна буде змінювати рейси скільки завгодно, або ж відміняти і гроші повернуться на баланс.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Deep »

koresh144 писав: 18 березня 2023, 15:38 Добрий день. Підкажіть будласка, в мене висять на Візз балансі гроші, але з зрозумілих причин поки в мене нема мошливості скоритстатися ціми коштами. Чи хтось знає, чи можна продовжити термін візз баланса на фоні війни в Україні як виключний кейс?
Коли ще давно писав їм жалобу, вони сказали що не мають такої змоги, хоча коли ковід був - то термін продовжували... може шось змінилось чи потрібно якось по інакшому просити вирішити це питання. На карту там точно нема змоги повернути, а квиток на інше ім'я не дає сплатити з баланса.
Ще можна спробувати запросити повернення. Ось тут
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vito »

Deep писав: 18 березня 2023, 18:45
koresh144 писав: 18 березня 2023, 15:38 Добрий день. Підкажіть будласка, в мене висять на Візз балансі гроші, але з зрозумілих причин поки в мене нема мошливості скоритстатися ціми коштами. Чи хтось знає, чи можна продовжити термін візз баланса на фоні війни в Україні як виключний кейс?
Коли ще давно писав їм жалобу, вони сказали що не мають такої змоги, хоча коли ковід був - то термін продовжували... може шось змінилось чи потрібно якось по інакшому просити вирішити це питання. На карту там точно нема змоги повернути, а квиток на інше ім'я не дає сплатити з баланса.
Ще можна спробувати запросити повернення. Ось тут
Можна ще й так: ;)
https://www.bbc.com/news/uk-england-bed ... 999557.amp
Man sent bailiffs to Luton Airport for Wizz Air refund
...
After months of waiting for Wizz Air reimbursement, he went to court and ended up sending in the bailiffs.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Побачив анонс в фб про виконаний перший рейс з Лондона в аеропорт Стамбула. Цікаво, що літають в новий аеропорт. Цікаво, як вони там влазять в свою політику швидкого обороту борту - аеропорт же мегаломанський
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Причому вони в Стамбул одразу з двох лондонських аеропортів почали літати.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Igoresha писав: 30 березня 2023, 12:32 Побачив анонс в фб про виконаний перший рейс з Лондона в аеропорт Стамбула. Цікаво, що літають в новий аеропорт. Цікаво, як вони там влазять в свою політику швидкого обороту борту - аеропорт же мегаломанський
Так прибуття ж рахується починаючи з відкриття дверей, а відправлення з моменту, коли капітан умовно "знімає літак з ручника".
Руління - це вже час польоту.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vl1 »

Прибытием считается момент касания!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

“В Austrian Airlines мы определяем время отправления как “off-blocks” – это момент, когда самолет покидает место стоянки. Это может быть как начало движения с помощью буксира, так и когда воздушное судно начинает руление самостоятельно”.

А как же тогда учитывается время прилета?

“По такому же принципу определяется время прибытия или “on-blocks” – это время, когда самолет прибывает на место стоянки”, – добавила госпожа Марлин Пирхнер.

https://www.avianews.com/interestingavi ... ival_time/
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vl1 »

Когда самолёт сел в Амстере, и потом 20 мин едет c Polderbaan, он ПРИБЫЛ или ещё нет?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

vl1 писав: 30 березня 2023, 16:46 Когда самолёт сел в Амстере, и потом 20 мин едет c Polderbaan, он ПРИБЫЛ или ещё нет?
Нет. Соответственно, ваше право на компенсацию будет определяться исходя из времени, когда самолет "поставили на ручник" (как выше написал админ) или когда открыли двери (как писал выше я). Я про открытие дверей уже не помню, где читал. Возможно, разные АК или разные регуляторы определяют по-разному, или мои данные устарели. В любом случае, между этими событиями незначительная разница.
Ну и право на полететь следующим рейсом, если не успели на стыковку, с другой стороны, тоже.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення АндрейМ »

vl1 писав: 30 березня 2023, 16:06 Прибытием считается момент касания!
Tetris писав: 30 березня 2023, 15:36 прибуття ж рахується починаючи з відкриття дверей
Каждый из вас прав. :smile:
Для целей уведомления пассажиров в аэропорту прибытием считается момент посадки. Например, на онлайн табло вы увидите "landed" (но если и "arrived", то все равно будет иметься ввиду то, что самолет приземлился). Расписание также строится, исходя из "закрыли двери"/"открыли двери". Для целей Регламента ЕС прибытием считается момент открытия дверей.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

АндрейМ писав: 30 березня 2023, 19:05 Для целей уведомления пассажиров в аэропорту прибытием считается момент посадки. Например, на онлайн табло вы увидите "landed" (но если и "arrived", то все равно будет иметься ввиду то, что самолет приземлился). Расписание также строится, исходя из "закрыли двери"/"открыли двери". Для целей Регламента ЕС прибытием считается момент открытия дверей.
Но ведь вопрос же был о коротком обороте в аэропорту. Он очевидно считается по расписанию, т.е. по открытым дверям/on-blocks и off-blocks.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Deep »

Отаке отримав (W6 змінилося на W4):

We are growing! As a result of internal changes within the Wizz Air Group, your flight(s) under the confirmation code ... will now be operated by another airline of our group: Wizz Air Malta Ltd.
This modification does not affect in any way your travel plans – the original departure/arrival date and time of your flight remain unchanged.

Але дає можливість повернення/зміни хоча дата/час не змінилися. Мене влаштовує ;-)
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Напевно, Мальта дає якісь непогані податкові преференції. Поки туди всього кілька рейсів.
З цікавого - побачив, що у візз з'явилась Лампедуза - прям екзотика
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Deep »

А от Катанія - щось на кшталт хабу. Саме з Катанії мій рейс, по-сусідськи обслуговує мальтійська філія ;-)
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alex.s »

Igoresha писав: 03 квітня 2023, 09:03 Напевно, Мальта дає якісь непогані податкові преференції. Поки туди всього кілька рейсів.
З цікавого - побачив, що у візз з'явилась Лампедуза - прям екзотика
Ну уж якщо Райян частково під флагом Мальти працює, то щось є в цьому :plane:
si_jey
Airbus A319
Повідомлень: 109
З нами з: 16 травня 2013, 14:23
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення si_jey »

Чи стикався хтось що гроші за бронювання що були сплачені через банківський переказ не мозжуть знайти 11 днів? Кол центр лише тільки переносить дату відміни бронювання. Банк отримувача сітібанк, банк відправки Приват
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 18 гостей