WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Holden Caulfield
Airbus A318
Повідомлень: 10
З нами з: 18 жовтня 2018, 21:09
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Holden Caulfield »

Sleepwalker писав: 06 серпня 2019, 18:44
Holden Caulfield писав: 06 серпня 2019, 11:47 Чи хтось мав досвід повернення коштів на візз-рахунок за квиток по тарифу WIZZ PLUS? Підчас скасування квитка у колцентрі сказали, що зарахування коштів на рахунок відбудеться протягом 72 годин. Вже пройшло більше, але зарахування не відбулося. Додзвонитися на кол-центр не так і просто. Тому скажіть, хто зустрічався з подібним, чи це нормально і через скільки часу зазвичай повертають?
Дякую.
Місяць тому повернув такий квіток. Але мені зарахували протягом доби +/-.
Мене в цьому моменті харить інше : ліміт по часу на використання цих коштів, який складає 3 місяці, після чого вони зникають.
А скажіть, повернули протягом доби від моменту відміни чи з моменту відправлення рейсу, на який здавали квиток?
Можливо, я неправильно зрозумів, звідки починати відлік.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

Здавав кілька разів з поверненням на рахунок +20% повертали з моменту як я натискав кнопку повернути від 2 годин до доби
ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ingeniero »

dtm писав: 06 серпня 2019, 21:16 Здавав кілька разів з поверненням на рахунок +20% повертали з моменту як я натискав кнопку повернути від 2 годин до доби
Формально, конечно, вынужденный возврат 120% стоимости и Wizz Plus - это разные вещи, но подозреваю, что сроки возврата, скорее всего, одни и те же.
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nix »

Самое время начать делать ставки какой же будет 5-й город Визза и когда)
Из подходящих вариантов Запорожье, Херсон и Черновцы вроде как, но думаю что 5-м городом всё же будет Херсон, думаю в 2020 вполне реально.
Вы что думаете?
Sergeyk79
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 19 грудня 2017, 23:17
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sergeyk79 »

nix писав: 07 серпня 2019, 00:35 Самое время начать делать ставки какой же будет 5-й город Визза и когда)
Из подходящих вариантов Запорожье, Херсон и Черновцы вроде как, но думаю что 5-м городом всё же будет Херсон, думаю в 2020 вполне реально.
Вы что думаете?
В Черновцах полоса не позволяет. К сожалению.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

Я думаю що Херсон, наступного року очікую побачити Херсон з Києва в Ская і захід туди віза, Запоріжжя теж має хороші шанси але курортний потенціал Херсонщини вищий, чернівцям потрібна смуга...
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

А я ставлю на Запоріжжя. Воно віддаленіше від інших аеропортів, де є лоу-кости + там вже дуже скоро буде новесенький термінал і відремонтована смуга.
В Чернівцях все залежить від смуги, на жаль
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Думаю, что у Херсона шансов столько же, сколько у Полтавы, или Житомира. После захода в Одессу Николаеву и Херсону ближайшие несколько лет придется довольствоваться чартерами и рейсами в столицу. Ну и ЛОТом.
Сам же Херсон не генерит для лоу-коста достаточно трафика для нормального захода, а заходить с одним рейсом в Люблин/Катовице - не комильфо.
Потому ставлю на Запорожье: там 2 млн. человек в агломерации и эти люди достаточно платежеспособные.

И да, давайте спрашивать не о 5м городе Визза, а и о 5м городе Райана.
Вот интересно, кто же первым из этих двоих откроет 5й город.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

Holden Caulfield писав: 06 серпня 2019, 19:39
Sleepwalker писав: 06 серпня 2019, 18:44
Holden Caulfield писав: 06 серпня 2019, 11:47 Чи хтось мав досвід повернення коштів на візз-рахунок за квиток по тарифу WIZZ PLUS? Підчас скасування квитка у колцентрі сказали, що зарахування коштів на рахунок відбудеться протягом 72 годин. Вже пройшло більше, але зарахування не відбулося. Додзвонитися на кол-центр не так і просто. Тому скажіть, хто зустрічався з подібним, чи це нормально і через скільки часу зазвичай повертають?
Дякую.
Місяць тому повернув такий квіток. Але мені зарахували протягом доби +/-.
Мене в цьому моменті харить інше : ліміт по часу на використання цих коштів, який складає 3 місяці, після чого вони зникають.
А скажіть, повернули протягом доби від моменту відміни чи з моменту відправлення рейсу, на який здавали квиток?
Можливо, я неправильно зрозумів, звідки починати відлік.
З моменту, коли я повернув. Інша справа, що я повернув буквально за добу до вильота)))
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nix »

Tetris писав: 07 серпня 2019, 09:07 Думаю, что у Херсона шансов столько же, сколько у Полтавы, или Житомира. После захода в Одессу Николаеву и Херсону ближайшие несколько лет придется довольствоваться чартерами и рейсами в столицу. Ну и ЛОТом.
Сам же Херсон не генерит для лоу-коста достаточно трафика для нормального захода, а заходить с одним рейсом в Люблин/Катовице - не комильфо.
Потому ставлю на Запорожье: там 2 млн. человек в агломерации и эти люди достаточно платежеспособные.

И да, давайте спрашивать не о 5м городе Визза, а и о 5м городе Райана.
Вот интересно, кто же первым из этих двоих откроет 5й город.
Из Румынии из многих городов Ryan/Wizz летает только в 1-2 аэропорта (в основном Лондон).
Я думаю рейс в Польшу 1-2 раза в неделю даже из Полтавы или Житомира легко наберут. Тут идёт соревнование Раяна с Виззом, так что все возможно)
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення forward »

Shark21 писав: 06 серпня 2019, 18:11 Согласен на все 100, но приднестровцы в 99% самая махровая вата с тотальной грустью о совке и ненавистью ко всему что может их разделить с империей, в которой они чувствуют себя как хозяева, а не как граждане недореспублики на дотациях и без прав.
давайте не будем писать тут очередной бред....
Нам удобнее добираться до Кишинёва т.к. можно на такси за 12-13$ доехать до аэропорта
до Одессы уже лишняя граница , по времени дольше и такси уже стоит в районе 25$ до аэропорта.
Но т.к. аэропорт Кишинёва в концессии - я думаю у них тарифы на обслуживание пассажиров и ВС - по более чем в Одесском аэропорту где есть хоть какие то скидки - соответственно и цены из Кишинёва обычно дороже чем к примеру из Киева или Львова
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

НМСД: Запоріжжя - це найбільш ймовірний кандидат на 5-тий пункт на мапі. Придніпровська конурбація - найбільша в Україні.
На другому місці: Херсон - з прицілом на кримського пакса, який уже розпробував безвіз і на європейців, яким, сподіваюся, зайде Одеса і Чорне море. Ну і моряки (рейси в Гданськ, Гамбург і т.д.)

Чернівці могли б стати 5-м запросто, бо потенціал є, але нема злагоди в міськраді, а без ремонту смуги і розширення терміналу ніхто не зайде.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vito »

nix писав: 07 серпня 2019, 12:02
Tetris писав: 07 серпня 2019, 09:07 Думаю, что у Херсона шансов столько же, сколько у Полтавы, или Житомира. После захода в Одессу Николаеву и Херсону ближайшие несколько лет придется довольствоваться чартерами и рейсами в столицу. Ну и ЛОТом.
Сам же Херсон не генерит для лоу-коста достаточно трафика для нормального захода, а заходить с одним рейсом в Люблин/Катовице - не комильфо.
Потому ставлю на Запорожье: там 2 млн. человек в агломерации и эти люди достаточно платежеспособные.

И да, давайте спрашивать не о 5м городе Визза, а и о 5м городе Райана.
Вот интересно, кто же первым из этих двоих откроет 5й город.
Из Румынии из многих городов Ryan/Wizz летает только в 1-2 аэропорта (в основном Лондон).
Информация насчет "только в 1-2 аэропорта", мягко говоря, далека от действительности:
Из Румынии Ryan/Wizz летает в:

* из Cluj: Wizz Air: Alicante, Barcelona, Bari, Basel/Mulhouse, Beauvais, Bergamo, Berlin-Schönefeld, Billund, Birmingham, Bologna, Charleroi, Cologne/Bonn, Doncaster Sheffield, Dortmund, Eindhoven, Hahn, Larnaca, Liverpool, London–Gatwick, London-Luton, Lyon, Madrid, Málaga, Malmö, Malta, Memmingen, Nuremberg, Rome–Ciampino, Tel Aviv-Ben Gurion, Treviso, Valencia, Vienna, Zaragoza; Athens, Dubai-Al Maktoum, Palma de Mallorca; Ryanair: London-Southend;

* из Timișoara: Wizz Air: Barcelona, Bari, Bergamo, Beauvais, Billund, Bologna, Charleroi, Doncaster/Sheffield, Dortmund, Hahn, Karlsruhe/Baden-Baden, London–Luton, Madrid, Memmingen, Nuremberg, Rome–Ciampino, Tel Aviv–Ben Gurion, Treviso, Valencia; Ryanair: Bergamo, Bucharest;

* из Iași: Wizz Air: Beauvais, Bergamo, Billund, Bologna, Catania, Charleroi, Dortmund, Eindhoven, Larnaca, Liverpool, London–Luton, Rome–Ciampino, Tel Aviv, Treviso;

* из Sibiu: Wizz Air: Charleroi, Dortmund, Hahn, Karlsruhe/Baden–Baden, London-Luton, Madrid, Memmingen, Nuremberg, Tel Aviv-Ben Gurion, Basel/Mulhouse;

* из Craiova: Wizz Air: Barcelona, Beauvais, Bergamo, Bologna, Charleroi, Cologne/Bonn, London-Luton, Rome-Ciampino, Madrid; Ryanair: Valencia;

* из Suceava: Wizz Air: Bergamo, Bologna, London–Luton, Memmingen, Rome–Ciampino;

* из Oradea: Ryanair: Memmingen, Girona, Bergamo, Eindhoven;

* из Târgu Mureș: Wizz Air: Budapest, Dortmund, London-Luton, Memmingen,...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

він мав на увазі, що з Констанци і Сату-Маре є рейси лише в Лондон
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nix »

mischko писав: 07 серпня 2019, 14:31 він мав на увазі, що з Констанци і Сату-Маре є рейси лише в Лондон
и из Timisoara/Craiova/Cluj раян летает только в 1-2 города:
Timisoara - Bucharest + Bergamo
Cluj - Southend
Craiova - Valencia

Я писал не об сумме ryan+wizz, а по отдельности. Смысл в том что Ryan или Wizz спокойно могут заходить и с 1-2 направлениями.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vito »

vito писав: 07 серпня 2019, 14:28
nix писав: 07 серпня 2019, 12:02
Tetris писав: 07 серпня 2019, 09:07 Думаю, что у Херсона шансов столько же, сколько у Полтавы, или Житомира. После захода в Одессу Николаеву и Херсону ближайшие несколько лет придется довольствоваться чартерами и рейсами в столицу. Ну и ЛОТом.
Сам же Херсон не генерит для лоу-коста достаточно трафика для нормального захода, а заходить с одним рейсом в Люблин/Катовице - не комильфо.
Потому ставлю на Запорожье: там 2 млн. человек в агломерации и эти люди достаточно платежеспособные.

И да, давайте спрашивать не о 5м городе Визза, а и о 5м городе Райана.
Вот интересно, кто же первым из этих двоих откроет 5й город.
Из Румынии из многих городов Ryan/Wizz летает только в 1-2 аэропорта (в основном Лондон).
Информация насчет "только в 1-2 аэропорта", мягко говоря, далека от действительности:
Из Румынии Ryan/Wizz летает в:

* из Cluj: Wizz Air: Alicante, Barcelona, Bari, Basel/Mulhouse, Beauvais, Bergamo, Berlin-Schönefeld, Billund, Birmingham, Bologna, Charleroi, Cologne/Bonn, Doncaster Sheffield, Dortmund, Eindhoven, Hahn, Larnaca, Liverpool, London–Gatwick, London-Luton, Lyon, Madrid, Málaga, Malmö, Malta, Memmingen, Nuremberg, Rome–Ciampino, Tel Aviv-Ben Gurion, Treviso, Valencia, Vienna, Zaragoza; Athens, Dubai-Al Maktoum, Palma de Mallorca; Ryanair: London-Southend;

* из Timișoara: Wizz Air: Barcelona, Bari, Bergamo, Beauvais, Billund, Bologna, Charleroi, Doncaster/Sheffield, Dortmund, Hahn, Karlsruhe/Baden-Baden, London–Luton, Madrid, Memmingen, Nuremberg, Rome–Ciampino, Tel Aviv–Ben Gurion, Treviso, Valencia; Ryanair: Bergamo, Bucharest;

* из Iași: Wizz Air: Beauvais, Bergamo, Billund, Bologna, Catania, Charleroi, Dortmund, Eindhoven, Larnaca, Liverpool, London–Luton, Rome–Ciampino, Tel Aviv, Treviso;

* из Sibiu: Wizz Air: Charleroi, Dortmund, Hahn, Karlsruhe/Baden–Baden, London-Luton, Madrid, Memmingen, Nuremberg, Tel Aviv-Ben Gurion, Basel/Mulhouse;

* из Craiova: Wizz Air: Barcelona, Beauvais, Bergamo, Bologna, Charleroi, Cologne/Bonn, London-Luton, Rome-Ciampino, Madrid; Ryanair: Valencia;

* из Suceava: Wizz Air: Bergamo, Bologna, London–Luton, Memmingen, Rome–Ciampino;

* из Oradea: Ryanair: Memmingen, Girona, Bergamo, Eindhoven;

* из Târgu Mureș: Wizz Air: Budapest, Dortmund, London-Luton, Memmingen,...
nix писав: 07 серпня 2019, 14:57
mischko писав: 07 серпня 2019, 14:31 він мав на увазі, що з Констанци і Сату-Маре є рейси лише в Лондон
и из Timisoara/Craiova/Cluj раян летает только в 1-2 города:
Timisoara - Bucharest + Bergamo
Cluj - Southend
Craiova - Valencia

Я писал не об сумме ryan+wizz, а по отдельности. Смысл в том что Ryan или Wizz спокойно могут заходить и с 1-2 направлениями.
ОК, теперь понятно, что имелось в виду: "Из Румынии из половины городов, принимающих Ryan и/или Wizz, один из лоукостов летает только в 1-2 аэропорта (в основном Лондон)."
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

nix писав: 07 серпня 2019, 00:35 Самое время начать делать ставки какой же будет 5-й город Визза и когда)
Из подходящих вариантов Запорожье, Херсон и Черновцы вроде как, но думаю что 5-м городом всё же будет Херсон, думаю в 2020 вполне реально.
Вы что думаете?
Ставлю, що це буде або IFO або DNK :geek:
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

Або навіть Вінниця. Але точно не Херсон і не Чернівці.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Franek писав: 07 серпня 2019, 16:43 Ставлю, що це буде або IFO або DNK :geek:
рекреаційне вживання наркотичних речовин я не осуджую, але будь з ними обережний!
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AZP »

syxiv_dan писав: 07 серпня 2019, 01:59 В Чернівцях все залежить від смуги, на жаль
Поясните, почему здесь говорят о Черновцах.
Там же рядом Сучава, куда легко доехать.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 21 гість