WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Taras

Re: WizzAir

Повідомлення Taras »

Ще питання, на кордоні Німеччини тобто в Дортмунді потрібно показувати крім візи ще якісь документи чи запрошення куда я їду, чи в цьому немає необхідності??
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

зависит от настроения пограничника:)
на всякий случай лучше иметь подтверждение обратного рейса + брони в отеле
Taras

Re: WizzAir

Повідомлення Taras »

Знову на сайті Візз Ейр появилися квитки на рейси внутрішні від 9 грн. і на міжнародні від 49 грн!!! Бронювання квитків на любу дату! Забронювати можна тільки 3 15 по 20 січня!!! :klass:
Alexander/Warszawa

Re: WizzAir

Повідомлення Alexander/Warszawa »

Taras писав:Знову на сайті Візз Ейр появилися квитки на рейси внутрішні від 9 грн. і на міжнародні від 49 грн!!! Бронювання квитків на любу дату! Забронювати можна тільки 3 15 по 20 січня!!! :klass:
а який період перельотів?
Аватар користувача
.:antonio:.
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 14 січня 2009, 10:33
Звідки: Boeing-747
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення .:antonio:. »

Alexander/Warszawa писав:
Taras писав:Знову на сайті Візз Ейр появилися квитки на рейси внутрішні від 9 грн. і на міжнародні від 49 грн!!! Бронювання квитків на любу дату! Забронювати можна тільки 3 15 по 20 січня!!! :klass:
а який період перельотів?
в период 15-21 января если заказать
Alexander/Kbp now

Re: WizzAir

Повідомлення Alexander/Kbp now »

є
1- період бронювання
2- дати можливих перельотів.
в першому випадку йдеться мова про те, коли можна замовити дешеві квитки. В другому випадку мова про дати можливих перельотів.
Для прикладу минулого разу період , коли можна замовити квитки - з 15 до 21 грудня 2008, дати перельотів з 12 січня по 29 березня 2009. перший параметр- період коли можна забронювати я знаю. мене цікавить другий параметр-квитки на які дати якого періоду я можу придбати.
Аватар користувача
.:antonio:.
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 14 січня 2009, 10:33
Звідки: Boeing-747
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення .:antonio:. »

Alexander/Kbp now писав:є
1- період бронювання
2- дати можливих перельотів.
в першому випадку йдеться мова про те, коли можна замовити дешеві квитки. В другому випадку мова про дати можливих перельотів.
Для прикладу минулого разу період , коли можна замовити квитки - з 15 до 21 грудня 2008, дати перельотів з 12 січня по 29 березня 2009. перший параметр- період коли можна забронювати я знаю. мене цікавить другий параметр-квитки на які дати якого періоду я можу придбати.
До конца весны
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

все. я вже вдома :)
Отже протягом понеділка відпишуся на форумі по трансферу!!!... але поки не маю можливості написати статтю..
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Ждемс!!!!!!!!!!!!!!!!!
gast

Re: WizzAir

Повідомлення gast »

Ще додам кілька слів про Дортмунд. Рейси зі Львова дуже класно підпасовують до рейсу Air Berlin
на Мюнхен. Не вартує забувати про близькість іншого більшого аеропорту - Дюссельдорфа, звідтам реально встигнути на вечірні рейси бюджетників по Німеччині та наприклад в Швейцарію (Цюріх)...
Для подальшого доїзду поїздом краще користуватись станцією Holzwikede (туди автобус йдк кожні 20 хв і вартує 1.50 Є),
вокзал в самому Дортмунді жахливий, планувати там очікування більше 40 хв я б не радив...При потребі зачекати - краще пересидіти в кафешкі, в самому аеропорту...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

отже...
Доїхати з Пижовіц до Кракова швидко - тільки мінібуси...
якщо пощастить, то можна сісти та поїхати...
Після контролю ви виходите з терміналу і через 10 метрів стоянка мінібусів до Катовіц/Кракова - вартість - 50 злотих... трішечки правіше - стоянка автобусів міських до Катовіцького головного залізничного вокзалу -вони їздять раз на годину, вартість - 20 злотих.
На потяг до Кракова ви не встигаєте... найближчий же йде тільки біля 1 ночі з прибуттям до Кракова біля 3-4 ранку... Я думаю це не влаштовує...
Отже доведеться сідати і їхати мінібусами... Шанси сісти є... Мінібуси доїзжають до Автовокзалу Кракова... Це біля 20 метрів до туннелі під платформами головного залізничного вокзалу Кракова... Ну а далі залежить вже від вас... Громадський транспорт у Кракові перестає курсувати біля 23 години... Нічні буси десь 1 раз на годину їздять..
У вас який готель?

Як доїхати до аеропорту...
Ви повинні купити на залізничному вокзалі Кракова квиток на Поченк особови, відправлення о 14:15, прибуття до Катовіц о 15:50. Він ще зветься РегіоПлюс... Краще напищіть на бумажці RegioPlus Osobowy, Krakow-Katowice, 14:15... З англійською важко там... ну як і у нас, в принципі
Швиденько встаєте з потягу в Катовіцах, як приїхали, і йдете до вокзалу - там питаєте "Пшепрашам, гже ест пшестанек автобусовий до Лотниска Пижовіце"...
вам допоможуть... Вартість квитка на автобус - експрес до аеропорту - 20 злотих. Відправлення кожну годину. Якщо встигли на 16:00, то в 16:50 будете в аеропорту...не встигли, встигнете на 17:00, о 17:50 в аеропорті будете - як раз відкриття реєстрації...
Я їхав альтернативним варіантом з пересадкою - вийшло 8, а не 20 злотих, але то потрібно знати всі номера бусів, розклади... Оскільки мене місцеві зустрічали, я цим не переймався... Але для недосвідчений найкращій варіант - екпрес-бус за 20 злотих.
Не забувайте, що у Польщі у деяких магазинах можна отримати чек Такс-Фрі... Він дає можливість повернути біля 17% вартості товару - як повернення ПДВ експортерам.... Але треба буде підійти на митників на червоному каналі...
Рестрація пасажирів рейсу до Києва відбувається у терміналі А - це 1 поверхова будівля... Починається за 2 години...
Ось ваші стійки реєстрації будуть
Зображення
потім лівруч - перевірка на авіабезпеку, паспортний контроль. Одразу як отримали талон на посадку -не зволікайте - проходьте на контроль авіабезпеки... оскільки часу насправді не так багато виявляється...
поки що це все... якісь питання є?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

gast писав:Ще додам кілька слів про Дортмунд. Рейси зі Львова дуже класно підпасовують до рейсу Air Berlin
на Мюнхен. Не вартує забувати про близькість іншого більшого аеропорту - Дюссельдорфа, звідтам реально встигнути на вечірні рейси бюджетників по Німеччині та наприклад в Швейцарію (Цюріх)...
Для подальшого доїзду поїздом краще користуватись станцією Holzwikede (туди автобус йдк кожні 20 хв і вартує 1.50 Є),
вокзал в самому Дортмунді жахливий, планувати там очікування більше 40 хв я б не радив...При потребі зачекати - краще пересидіти в кафешкі, в самому аеропорту...
Вокзал Дортмунду то дійсно жах... А який він брудний... бррр...
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

To Alexander
Спасибо за ответ! Примерно так все и представляла.
Кстати тоже получили инфу от уже вернувшихся, что такси с аэропорта Пиживице до Кракова - 100 зл, так что если минибас - 50 зл, такси рулит!
А почему, если не секрет, советуете обратно только на поезде из Кракова. Посмотрела расписание на автобус из Кракова до Катовице, почти каждые 30 минут (днем) есть автобус???
А про Дьюти-фри в аэропорту что-то скажите: есть/нет, хороший/плохой, покупали что?

Все равно ОГРОМНОЕ спасибки!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Regata писав:To Alexander
Спасибо за ответ! Примерно так все и представляла.
Кстати тоже получили инфу от уже вернувшихся, что такси с аэропорта Пиживице до Кракова - 100 зл, так что если минибас - 50 зл, такси рулит!
А почему, если не секрет, советуете обратно только на поезде из Кракова. Посмотрела расписание на автобус из Кракова до Катовице, почти каждые 30 минут (днем) есть автобус???
А про Дьюти-фри в аэропорту что-то скажите: есть/нет, хороший/плохой, покупали что?

Все равно ОГРОМНОЕ спасибки!
У вас який готель? чи знаєте як добиратися??
про 100 злотих на таксі - не вірю... перепитайте них ще раз... це мінімальна ціна до Катовіц з Аеропорту... А до Кракова таксі буде всі 100 євро... навіть більше...
Повертатися можна й на мінібусах, але треба бронювати через інтернет за 3 доби... Без бронювання можете прийти і не сісти. Мені було зручніше такий спосіб - 13 злотих електричка + 20 злотих експрес...
Дьюті фрі... чесно кажучи вибір є... не менше, аніж у Борисполі... Проте ціни як і у Борисполі високі... Я подивився... ну скажіть навіщо мені купувати за 79 злотих ірландський лікер вершковий в Катовіцах чи 20 євро в Борисполі, якщо я його в себе в місті можу купити за 190 гривень??? Чесно кажучи, в мене таке враження, що ці всі Дьюті-фрі -повна профанація :( економії я щось не дуже помічаю...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

проте на всяк випадок -якщо таки схочте щось купити - роздрукуйте с сайту
http://www.flyfromkatowice.com/eng/
декілька ваучерів - там є деякі знижки на кафе та Дьюті-фрі...
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Да, пасиби за заботу про отель! Отель "Матешко" в самом центре рядом с вокзалами. Все знаем , в нем уже второй раз, и также проездом в Закопане.
Спасибо за скидочный талон. Уже раньше его видела на сайте аэропорта. Совсем обалдела когда Гугл выдал по запросу аэропорт Катовице украинояычную версию сайта :klass: :klass: :klass:

Так если заказывать через инет маршрутку, то она точно повезет в укзанное время?и деньги при брони списываются с карты?
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Завтра тоже летим в Катовице. На сколько реально всем прилетевшим уехать на маршрутке-Wizzair? А какая заполненость в самолете?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Гість писав:Завтра тоже летим в Катовице. На сколько реально всем прилетевшим уехать на маршрутке-Wizzair? А какая заполненость в самолете?
десь 110-120...
чай/кава чи сік/вода безкоштовно - вони поки не мають лійцензії на продаж продуктів на міжнародних рейсах - тому дають напої безкоштовно.
Пілоти будуть або наші, або угорці/болгари... сідали дуууууууууже м*яко... бортпровідники наші...
По маршрткам - це як пощастить...
Коли я пройшов таки той паспортний контроль(один з останніх, передімною була купа корейців та якихось арабів... :mrgreen: кожного по 10 хв. перевіряли... всі документи, всі роздруківки. Ви не бійтеся, українців не шмонають так :), то мені місця не вистачило в маршрутці Візз ейр... до речі там більшість в київського рейсу була... проте їхав в білій - яка поруч була... і відправлялась через 4 хвилини... Якщо не поміститеся в маршрутку, доведеться почекати іншу... Але шанси виїхати в принципі велики... Втім зараз я бачу, що пасажирів з київського рейсу таки багато їде на тих маршрутках, отже краще бронювати через сайт...
Взагалі система яка - бронюєш місце - сідаєш в маршрутку і чекаєш заповнення. Якщо пасажирів немає, то очікувти може доведеться багато.
Якщо бронювати маршрутку з Кракова до аеропорту, то там вже розкладово відїзд, бо відїзд під вильоти літаків...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Regata писав:Да, пасиби за заботу про отель! Отель "Матешко" в самом центре рядом с вокзалами. Все знаем , в нем уже второй раз, и также проездом в Закопане.
Спасибо за скидочный талон. Уже раньше его видела на сайте аэропорта. Совсем обалдела когда Гугл выдал по запросу аэропорт Катовице украинояычную версию сайта :klass: :klass: :klass:

Так если заказывать через инет маршрутку, то она точно повезет в укзанное время?и деньги при брони списываются с карты?
то стара українська версія... якщо придивитися, то побачите, що там талон за 2007 рік... А вам потрібно роздруківку свіжого зробути за 2009 рік - на тому сайті, лінк якого я вище дав...
Готель дорогий?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

gast писав:Ще додам кілька слів про Дортмунд. Рейси зі Львова дуже класно підпасовують до рейсу Air Berlin
на Мюнхен. Не вартує забувати про близькість іншого більшого аеропорту - Дюссельдорфа, звідтам реально встигнути на вечірні рейси бюджетників по Німеччині та наприклад в Швейцарію (Цюріх)...
Для подальшого доїзду поїздом краще користуватись станцією Holzwikede (туди автобус йдк кожні 20 хв і вартує 1.50 Є),
вокзал в самому Дортмунді жахливий, планувати там очікування більше 40 хв я б не радив...При потребі зачекати - краще пересидіти в кафешкі, в самому аеропорту...
а як тоді ваша пробелма зі зміною ВІЗЗами розкладу вирішилась?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей