WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення grzegorz »

Igoresha писав: 08 квітня 2021, 15:24
grzegorz писав: 07 квітня 2021, 15:10 З Києва на Занзібар з тех зупинкою в Єгипті літають, ніби всі живі.
В лоу-кост салоне с неоткидающимися спинками?
Не зовсім. Умови в скайапу кращі, ніж у Віззів, але не критично.
alexander91f
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 25 квітня 2021, 16:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alexander91f »

Всем привет. Взял билеты от Визз эйр из Харькова в Таллин на 1 мая. Но на рейсе только 15 пассажиров. Заполняемость меньше 10%. Скорее всего (наверное точно) рейс отменят. Можно ли поменять в этом случае на рейс из Киева без доплаты? Пишите свой опыт изменения рейсов Визз эйр.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Откуда знаете что 15?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

alexander91f писав: 25 квітня 2021, 16:56 Пишите свой опыт изменения рейсов Визз эйр.
Якщо у вас не куплена послуга flex, то вам скажуть "нам дуже шкода". Це ж лоукост, там без варіантів. Чекайте змін в рейсі, або скасування, тоді зможете внести зміни.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

alexander91f писав: 25 квітня 2021, 16:56 Всем привет. Взял билеты от Визз эйр из Харькова в Таллин на 1 мая. Но на рейсе только 15 пассажиров. Заполняемость меньше 10%. Скорее всего (наверное точно) рейс отменят. Можно ли поменять в этом случае на рейс из Киева без доплаты? Пишите свой опыт изменения рейсов Визз эйр.
You can rebook to another flight operated by us on the same or – if necessary – a comparable route, that is maximum 14 days before or maximum 30 days after the scheduled date of departure of the original flight, subject to availability of seats.
якщо справді відмінять, то думаю, що буде така можливість, бо це цілком comparable route.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

alexander91f писав: 25 квітня 2021, 16:56 Всем привет. Взял билеты от Визз эйр из Харькова в Таллин на 1 мая. Но на рейсе только 15 пассажиров. Заполняемость меньше 10%. Скорее всего (наверное точно) рейс отменят. Можно ли поменять в этом случае на рейс из Киева без доплаты? Пишите свой опыт изменения рейсов Визз эйр.
Не думаю, что отменят, т.к. 1 мая менее, чем через 2 недели и им прийдется платить компенсацию. К тому же Вы не можете знать текущую загрузку (15 пассажиров скорее всего заплатили за выбор мест), а также загрузку на обратном рейсе.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

До Талліна продано 170 квитків. Звідки Ви взяли, що тільки 15 продано?
alexander91f
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 25 квітня 2021, 16:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alexander91f »

roger писав: 25 квітня 2021, 21:14 До Талліна продано 170 квитків. Звідки Ви взяли, що тільки 15 продано?
Из Харькова на 1 мая?
Я просматривал по выбору мест. Я не учел, что есть места без выбора. Если Вы точно знаете, что продано 170 мест, то это хорошие новости. Если не секрет откуда Вы это знаете?
Востаннє редагувалось 26 квітня 2021, 12:43 користувачем alexander91f, всього редагувалось 1 раз.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

alexander91f писав: 26 квітня 2021, 12:40 Я просматривал по выбору мест
Выбор мест оплачивает очень малое количество пассажиров. Как это может быть показателем?)
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення grzegorz »

Як взагалі може бути комусь ( хто не має відношення до АК) бути відомо скільки квитків продано? Можна гадати по кавовій гущі і цінах квитків, вибору міст і т д, але це зовсім не то.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

grzegorz писав: 26 квітня 2021, 13:56 Як взагалі може бути комусь ( хто не має відношення до АК) бути відомо скільки квитків продано? Можна гадати по кавовій гущі і цінах квитків, вибору міст і т д, але це зовсім не то.
Полетить 180-місний Airbus 320 на 99 відсотків. Тепер залогінся на сайті та спробуй придбати більше 10-ти квитків. Їх не було на момент написання мого посту. Саме через браузер і після авторизації, саме у Wizzair цю інформацію можна побачити. Зрештою під час спроби покупки місця можна побачити який літак заплановано використати. Щось не так?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

roger писав: 26 квітня 2021, 14:19 Полетить 180-місний Airbus 320 на 99 відсотків. Тепер залогінся на сайті та спробуй придбати більше 10-ти квитків. Їх не було на момент написання мого посту. Саме через браузер і після авторизації, саме у Wizzair цю інформацію можна побачити. Зрештою під час спроби покупки місця можна побачити який літак заплановано використати. Щось не так?
А у Визза можно одной бронью купить более 10 билетов? У классиков обычно ограничение на 9 человек в одной брони, иначе это уже группа.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення grzegorz »

roger писав: 26 квітня 2021, 14:19
grzegorz писав: 26 квітня 2021, 13:56 Як взагалі може бути комусь ( хто не має відношення до АК) бути відомо скільки квитків продано? Можна гадати по кавовій гущі і цінах квитків, вибору міст і т д, але це зовсім не то.
Полетить 180-місний Airbus 320 на 99 відсотків. Тепер залогінся на сайті та спробуй придбати більше 10-ти квитків. Їх не було на момент написання мого посту. Саме через браузер і після авторизації, саме у Wizzair цю інформацію можна побачити. Зрештою під час спроби покупки місця можна побачити який літак заплановано використати. Щось не так?
Це не показник. На 10 Серпня Харків-Таллінн теж не продає 11 місць. На цей день теж така заповненість? :nose: :facepalm:
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

у визза можно обычно. пишет групповой тариф тогда. Но судя по всему на этот маршрут нет онлайн группового тарифа, только под запрос.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

makor писав: 26 квітня 2021, 14:23 у визза можно обычно. пишет групповой тариф тогда. Но судя по всему на этот маршрут нет онлайн группового тарифа, только под запрос.
Немає, тому що вже немає стільки квитків. Так як я описав, так все і працює. Перевірено на своєму досвіді. Одного разу я повертав квитки,бо не погодився з зміною в розкладі і одразу ж додалися квитки в системі. Купував і опція зменшувалась. Все чітко.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

roger писав: 26 квітня 2021, 14:46 Немає, тому що вже немає стільки квитків. Так як я описав, так все і працює. Перевірено на своєму досвіді. Одного разу я повертав квитки,бо не погодився з зміною в розкладі і одразу ж додалися квитки в системі. Купував і опція зменшувалась. Все чітко.
на маршруте Харьков-Таллин нет больше 10 мест на всех рейсах? Не выдумывайте. В данном случае причина именно в ручном групповом тарифе. Предлагают писать им запрос.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Rel »

Там точно есть больше 10 судя по цене в 589/859 на 1 первое мая ещё и за 5 дней. Было бы меньше, цена была бы хотя бы 3000+, а то и выше. В общем, расскажите потом сколько было.
N.1
Airbus A318
Повідомлень: 14
З нами з: 14 квітня 2021, 18:31
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення N.1 »

roger писав: 26 квітня 2021, 14:19 Полетить 180-місний Airbus 320 на 99 відсотків. Тепер залогінся на сайті та спробуй придбати більше 10-ти квитків. Їх не було на момент написання мого посту. Саме через браузер і після авторизації, саме у Wizzair цю інформацію можна побачити. Зрештою під час спроби покупки місця можна побачити який літак заплановано використати. Щось не так?
Вирішив перевірити вашу теорію. Рейс Львів-Дортмунд, з вильотом сьогодні о 19:50, (тобто через 4 години).
Зайшов через браузер та залогінився. Проте при виборі кількості пасажирів 11 і більше, система пропонує зробити запит цінової пропозиції, як для групового бронювання.
Тому навіть, якщо непроданих квитків є достатньо багато, самостійно, у одному бронюванні можна придбати квитки лише 10 пасажирам, для більших груп потрібно надсилати запит або через колл-центр, або окремими бронюваннями...
Повернусь до «гадання» завантаженості вказаного вище рейсу Львів-Дортмунд, недоступними для вибору є 48 місць.( Онлайн Реєстрація на рейс і продаж квитків закінчується за 3 години до вильоту, тобто через годину.) Враховуючи що хтось може ще зареєструватися за годину або ж в аеропорту, завантаженість рейсу всерівно складе не більше 25-30%.
alexander91f
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 25 квітня 2021, 16:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alexander91f »

По факту никто не знает будет рейс или нет. Из Киева я знаю, что точно летают.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

Я бы не расчитывал на какие то рейсы из Харькова, кроме "заробитчанских"
Таллинн вряд ли входит в их число
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей