WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Oleksii »

popTAB писав: 30 серпня 2018, 11:56 А Ернест тут до чого? Гілка про W6
до відповіді Мишка:
mischko писав: 30 серпня 2018, 11:47 Я десь писав, що лоукости можуть зайти в Херсон раніше за Одесу. Особливо ті, які возять гастарбайтерів (Візз, Ернест)
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Львів - Копенгаген на серпень квитки по 2-3 тисячі в одну сторону. Мені не цікаво, наприклад. Нехай самі і літають. Таке платити, а потім кожен день чекати, що скасують, внесуть зміни?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

roger писав: 30 серпня 2018, 12:08 Львів - Копенгаген на серпень квитки по 2-3 тисячі в одну сторону. Мені не цікаво, наприклад. Нехай самі і літають. Таке платити, а потім кожен день чекати, що скасують, внесуть зміни?
Ще може суттєво подешевшати.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Хм. А на май у Визза нет цен по визз Клубу. на сентябрь есть, а на май - нет... оО
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

roger писав: 30 серпня 2018, 12:08 Львів - Копенгаген на серпень квитки по 2-3 тисячі в одну сторону. Мені не цікаво, наприклад. Нехай самі і літають. Таке платити, а потім кожен день чекати, що скасують, внесуть зміни?
Свежий рейс же. На новые направления у них редко бывают низкие цены на большой глубине.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

makor писав: 30 серпня 2018, 12:14 Хм. А на май у Визза нет цен по визз Клубу. на сентябрь есть, а на май - нет... оО
який напрям?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

devmind писав: 30 серпня 2018, 12:16
roger писав: 30 серпня 2018, 12:08 Львів - Копенгаген на серпень квитки по 2-3 тисячі в одну сторону. Мені не цікаво, наприклад. Нехай самі і літають. Таке платити, а потім кожен день чекати, що скасують, внесуть зміни?
Свежий рейс же. На новые направления у них редко бывают низкие цены на большой глубине.
плюс, скільки вже можна говорити, що у ВІЗЗ чим далі, тим дешевше, не працює у 90% випадків.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Valdys писав: 30 серпня 2018, 12:18
який напрям?
любой. это просто фишка визза, цена только с клубом, но при этом ни слова об этом, и кнопка просто не нажимается, красота ))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

makor писав: 30 серпня 2018, 12:29
Valdys писав: 30 серпня 2018, 12:18
який напрям?
любой. это просто фишка визза, цена только с клубом, но при этом ни слова об этом, и кнопка просто не нажимается, красота ))
все натискається, все видно.
у їх анонсі є те, що вони також презентували літній розклад 2019 для Києва, який від сьогодні протягом 14 днів доступний для членів WDC, потім для всіх...
то я не знаю, які у Вас до них питання можуть виникнути.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

cyclone писав: 30 серпня 2018, 11:56
Valdys писав: 30 серпня 2018, 10:58 Німеччина пішла у відрив, це вже 9-й напрям.
От тепер лише Штутгарт і Карлсруе залишились)))
невже українці зрозуміли, що в Німеччині платять краще за Польщу?
В Польщі є виликий плюс для праці українців: там можна легально працювати без візи за самим біометричним паспортом до трьох місяців, чого в Німеччині зробити не можна.
Ну і до того ж, є така проблема, як мовна. Польску зрозуміти може майже кожен українець, та і його в Польщі зрозуміють.
Ці фактори часто переважують більші німецькі зарплати.
Легально? То ви про якусь іншу Польщу говорите, очевидно, ніж я знаю
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення asu »

Також помітив, що клубних немає у березні саме на нові напрямки. Дивився і Бремен, і Білунд. Цікаво, чи просто не ввели ціни, чи вважают поточні ціни акційними?
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nik-dem »

cyclone писав: 30 серпня 2018, 11:56 Ну і до того ж, є така проблема, як мовна. Польску зрозуміти може майже кожен українець, та і його в Польщі зрозуміють.
Ці фактори часто переважують більші німецькі зарплати.
Зі свого досвіду спроб комунікації скажу, що за всій близькості мов (а це друга найближча мова до української після білоруської), без базової підготовки та вивчення буде важкувато з ходу. Чисту українську мову поляки не розуміють (або роблять вигляд, що не розуміють), а якщо вухо не натреноване до великої кількости шиплячих звуків, то теж важкувато зрозуміти польську мову без адаптації.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

так працювати в Шенгені легально можна і без віз, от тільки не можна легально отримувати за це винагороду/платню :-)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Valdys писав: 30 серпня 2018, 12:33

все натискається, все видно.
у їх анонсі є те, що вони також презентували літній розклад 2019 для Києва, який від сьогодні протягом 14 днів доступний для членів WDC, потім для всіх...
то я не знаю, які у Вас до них питання можуть виникнути.
у вас есть визз клуб?

кнопка купить на май не нажимается пока не добаввишь визз клуб, более того, потом в моб приложении я выяснил что цена ТОЛЬКО для визз клуба.

вот только на сайте в браузере про это ни слова, и просто невозможно перейти к покупке.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

в тему до розмов про рентабельність Риги:

Центральне статистичне управління Латвії оголосило, що середня зарплата за роботу на повну ставку в країні у другому кварталі 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросла на 8,4% (або 70 євро) до 1004 євро.

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 0/7086233/
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

вітаю товариство зі святом прес-конференції :alen:
кілька моїх вражень на тему.
Рига. за нявності Вільнюса і Таллінна з Києва третя столиця невеликої Прибалтики виглядає надмірною. можливо не зайвою, але просто необов'язковою, враховуючи накатані рейли Болтіка і МАУ, у яких ціни останнім часом вельми демократичні. Львів полетить у Вільнюс, Київ літає Вільнюс і Таллінн. при такому розкладі мені здається набагато логічнішим було запустити Ригу з Харкова.
Біллунд. з одного боку здається скільки тієї Данії, а з іншого там непроста логістика через непросту географію. прилітаючи в Копенгаген часто буває просто влом їхати на материк чи інші острови, тому прямий Біллунд виглядає в принципі ОК, для того, хто цікавиться Данією.
Бремен. цікаво, що новий для Візза порт почали з Києва. Німеччини забагато не буває.

дуже тішусь за Львів — обидва напрямки і цікаві, і корисні.
дуже обурений через Харків. як можна було залишити його без ніштяків, не розумію. хоча це радше емоційне, бо можливо активність харків'ян на наявних напрямках недостатня. авіакомпанії, зрозуміло, видніше.

загалом картина нормальна. Україна вже вийшла в топ країн по кількості напрямків. наступного разу сподіваюся побачити нове українське місто на цій мапі :smile:
Вкладення
40411134_1830374443706633_679655205674942464_n.png
Востаннє редагувалось 30 серпня 2018, 12:55 користувачем Sleepwalker, всього редагувалось 1 раз.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення cyclone »

Ostap писав: 30 серпня 2018, 12:34
cyclone писав: 30 серпня 2018, 11:56


невже українці зрозуміли, що в Німеччині платять краще за Польщу?
В Польщі є виликий плюс для праці українців: там можна легально працювати без візи за самим біометричним паспортом до трьох місяців, чого в Німеччині зробити не можна.
Ну і до того ж, є така проблема, як мовна. Польску зрозуміти може майже кожен українець, та і його в Польщі зрозуміють.
Ці фактори часто переважують більші німецькі зарплати.
Легально? То ви про якусь іншу Польщу говорите, очевидно, ніж я знаю
Так, Польща є єдиною країною в ЄС, в якій українцям можна працювати по безвізу абсолютно легально і отримцвати за це офіційну зарплатню до 3-х місяців (але є й варіанти навіть залишитися надовше):
Ліньки зараз шукати польскі закони з цього приводу, але, наприклад, подивіться отут:
https://eurowork.com.ua/ua/novosti/rabo ... u-pasportu
Resident

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Resident »

mischko писав: 30 серпня 2018, 12:48 в тему до розмов про рентабельність Риги:

Центральне статистичне управління Латвії оголосило, що середня зарплата за роботу на повну ставку в країні у другому кварталі 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросла на 8,4% (або 70 євро) до 1004 євро.

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 0/7086233/
С такой ЗП, лучше уж в Киеве жить и работать. Учитывая затраты на аренду жилья + транспорт домой + ощущение себя иммигрантом в чужой стране
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

makor писав: 30 серпня 2018, 12:43
Valdys писав: 30 серпня 2018, 12:33

все натискається, все видно.
у їх анонсі є те, що вони також презентували літній розклад 2019 для Києва, який від сьогодні протягом 14 днів доступний для членів WDC, потім для всіх...
то я не знаю, які у Вас до них питання можуть виникнути.
у вас есть визз клуб?

кнопка купить на май не нажимается пока не добаввишь визз клуб, более того, потом в моб приложении я выяснил что цена ТОЛЬКО для визз клуба.

вот только на сайте в браузере про это ни слова, и просто невозможно перейти к покупке.
є.
також якщо дивитись у розкладі і там увімкнути wdc, все також є.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

А коли уже продаватимуть квитки з Катовіце, починаючи з квітня? Мене, наприклад цікавить Спліт. Там уже запримітив класні апартаменти. :smile:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 122 гостей