WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Globetrotter писав:
mischko писав:
Sentry писав:Летал уже Визз из Львова в тот Ландин. Не пошло. Оставят Раяну, имхо. А вот Германия-Польша-Будапешт для них должно быть очень сладко: маленькое расстояние, высокий спрос, практически отсутствие конкуренции.
Хочете сказати, що з Сучави Лондон пішов, а зі Львова не піде?
Але ж рейси з румунських міст до UK майже виключно під заробітчанський трафік, а з українським паспортом поки що в Лондоні не попрацюєш на відміну від румунського :smile:
та повно там українців працює. а ще як з собою по одному-два місцевих візьмуть, то й реклама швидше піде
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

Я пояснив чому я вибрав саме цих три - у них потенційний потік переважно з Лондона найвищий і найпростіше пояснюється. Пріштіну і Тузлу нехай пояснюють коментатори, які кажуть, що зі Львова нема потоку.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Victor H писав:
mischko писав:Там ще з десяток таких самих міст: Тузла, Пріштіна, Паланга, Охрід і т.д.
Цих три мають туристичну цінність. Решту можна вважати заробітчанськими локаціями, де Візз возить в Лондон, а не з Лондона.

наскільки пригадую, Тузла доплачує за паксів
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: я не знаю, як він і з Києва йде у них))) і для чого збільшувати з 2 до 4 рейсів на тиждень.
Очень неплохо идет :) Сколько ими не летал сам либо родственники - постоянно практически полный. В большинстве случаев: мигранты (семьи), вишла замуж/женился, случаются и "еду к девушке в Киев" плюс немного делового потока (но большинство деловых поездок - на ВА).
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Globetrotter »

Victor H писав:Я пояснив чому я вибрав саме цих три - у них потенційний потік переважно з Лондона найвищий і найпростіше пояснюється. Пріштіну і Тузлу нехай пояснюють коментатори, які кажуть, що зі Львова нема потоку.
В часи Балканських воєн багато населення колишньої Югославії розселилося по Европі, тікаючи від війни. Наприклад з Тузли є рейси до кількох міст Швеції. Після війни процес міграції в якійсь мірі теж продовжувався. Зараз Віз обслуговує ці потоки. Але питання було про Сучаву, міста в складі ЄС, мешканці якого можуть вільно працювати будь-де в Європі і зокрема в Лондоні. Чи можна це порівняти з кількістю львівян в Британії?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Globetrotter писав:
Victor H писав:Я пояснив чому я вибрав саме цих три - у них потенційний потік переважно з Лондона найвищий і найпростіше пояснюється. Пріштіну і Тузлу нехай пояснюють коментатори, які кажуть, що зі Львова нема потоку.
В часи Балканських воєн багато населення колишньої Югославії розселилося по Европі, тікаючи від війни. Наприклад з Тузли є рейси до кількох міст Швеції. Після війни процес міграції в якійсь мірі теж продовжувався. Зараз Віз обслуговує ці потоки. Але питання було про Сучаву, міста в складі ЄС, мешканці якого можуть вільно працювати будь-де в Європі і зокрема в Лондоні. Чи можна це порівняти з кількістю львівян в Британії?
та може і не можна - але подивіться на карту - там Сучава, Ясси, Кишинів - маже суцільна лінія. І вистачає. А тут один Львів на всю Західну Україну, яка я оті всі Боснії, Македонії і Косово разом узяті - і що - не набереться?
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав:
Globetrotter писав:
Victor H писав:Я пояснив чому я вибрав саме цих три - у них потенційний потік переважно з Лондона найвищий і найпростіше пояснюється. Пріштіну і Тузлу нехай пояснюють коментатори, які кажуть, що зі Львова нема потоку.
В часи Балканських воєн багато населення колишньої Югославії розселилося по Европі, тікаючи від війни. Наприклад з Тузли є рейси до кількох міст Швеції. Після війни процес міграції в якійсь мірі теж продовжувався. Зараз Віз обслуговує ці потоки. Але питання було про Сучаву, міста в складі ЄС, мешканці якого можуть вільно працювати будь-де в Європі і зокрема в Лондоні. Чи можна це порівняти з кількістю львівян в Британії?
та може і не можна - але подивіться на карту - там Сучава, Ясси, Кишинів - маже суцільна лінія. І вистачає. А тут один Львів на всю Західну Україну, яка я оті всі Боснії, Македонії і Косово разом узяті - і що - не набереться?
Я в впевненний, що набереться з Лондона до Львова :smile: А от, враховуючи досить нелегку візу в ЮК для пересічного українця, особливо коли решта ЄС взагалі безвіз, то маю сумніви щодо повних літаків львівян. Все-таки основний заробітчанский рух з західної України був на південь Европи, Англія це напрям міграції більше поляків, румунів і болгар. Саме там Віз і розвернувся в кожному місті.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Вопрос к практиковавшим самостоятельную пересадку в Будапеште. Прилетаю из Киева в Будапешт, через несколько часов следующий рейс в Мальмё. Обязательно ли выходить из чистой зоны аэропорта? Предусмотрена ли возможность транзита в Будапеште?
Ну и для уверенности, Визз же не практикует visa-check внутри Шенгена?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Гендиректор аеропорту Львів:
Про конкуренцію лоукостерів. Основний конкурент Ryanair – Wizzair. Коли Ryanair оголосила про те, що виходить з переговорів, авіакомпанія Wizzair поцікавилася, чи зможуть вони стати на ті рейси, які планувала відкрити Ryanair з аеропорту Львів. До речі, Ryanair ми дали такі ж умови, як і Wizzair. Розмір знижки можна подивитися на офіційному сайті аеропорту Львів. Усе законно.

І дійсно - чи може Wizz Air літати з Ейндховена до Львова?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Обов'язково потрібно пройти паспортний контроль.
Завантажте мобільний додаток і мобільний посадковий і ніякого віза чеку у Вас вже не буде (бо немає куди ставити печатку)

Можливість транзиту була для шенгенських рейсів, я користувався нею (шенген-Київ), а от навпаки у мене пересадки були від 4 годин, то я виходив.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

mischko писав:Гендиректор аеропорту Львів:
Про конкуренцію лоукостерів. Основний конкурент Ryanair – Wizzair. Коли Ryanair оголосила про те, що виходить з переговорів, авіакомпанія Wizzair поцікавилася, чи зможуть вони стати на ті рейси, які планувала відкрити Ryanair з аеропорту Львів. До речі, Ryanair ми дали такі ж умови, як і Wizzair. Розмір знижки можна подивитися на офіційному сайті аеропорту Львів. Усе законно.

І дійсно - чи може Wizz Air літати з Ейндховена до Львова?

Не може, якщо опиратись на дійсну угоду.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

В догонку к своему воскресному перелету и к свежей статье на главной:
В Будапеште виззовских паксов уже не гонят в сарай. Из основного терминала подвозят к самолету.
Я бывал там давно, но мне кажется, что на месте ангара стройка какая-то.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Строят пирс с новыми гейтами. через пару лет запланирован второй пирс справа. Так и было задумано первоначально
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення popTAB »

Все, Візз визнав свій епік-фейл з малим багажем, і тепер з жовтня офіційно фрішна торба навіть на 3см більша за раянівську ....
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Клас, тепер Раян нам і не потрібен)))

55 X 40 X 23 СМ, до 10 КГ - це ж огого проти того, що було.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

Детали

https://www.avianews.com/world/2017/07/ ... gage.shtml
Кто успел оплатить перевозку ручной клади получит возмещение на Wizz счет
Аватар користувача
bohdan
Airbus A319
Повідомлень: 101
З нами з: 20 березня 2013, 10:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення bohdan »

Olek писав:Детали

https://www.avianews.com/world/2017/07/ ... gage.shtml
Кто успел оплатить перевозку ручной клади получит возмещение на Wizz счет
Як використати гроші з Wizz-рахунку? :plane:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

При купівлі квитка є функція використати гроші з рахунку, вони конвертуються в потоібну валюту, зменшуючи суму до сплати і все...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Wizz хоче отримати британську ліцензію на польоти, щоб літати до/з Британії після Brexit.
Я так розумію - буде британська донька, типу як була українська.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 130 гостей