Ryanair (FR)

Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Franek »

syxiv_dan писав: 07 липня 2020, 19:55 Італія вийде фактично повністю покрита для вильотів зі Львова. Особливо Сицилія тішить.
Пффф, хочу ще Геную, Сардинію, Ріміні, Пізу, Верону і Трієст(шоб до Хорватії було легше діставатися). Можна і Wizz на ці напрямки. Для балансу так сказать.
unilisa1
Airbus A318
Повідомлень: 46
З нами з: 10 січня 2020, 18:42
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення unilisa1 »

АК вернула деньги за билеты. Вылеты должен был состояться в конце марта, заявки оформила 10 марта. Деньги вернули в полном объеме, хотя сразу предлагали ваучеры на год. Пришлось попереписываться с ними, но результат налицо!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olek »

Львов-Пиза с 30 марта 2021 года.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Львовские форумчане наныли :lol:
А вообще, конечно, интересно, как у раяна получится накатать столько Италии со Львова. Я понимаю, конечно, что заробитчане и туристы. Но всё же, регион не слишком густонаселённый, а альтернативы есть
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 10 липня 2020, 09:33 Львовские форумчане наныли :lol:
А вообще, конечно, интересно, как у раяна получится накатать столько Италии со Львова. Я понимаю, конечно, что заробитчане и туристы. Но всё же, регион не слишком густонаселённый, а альтернативы есть
А не факт, что они планируют летать все, что продают. Может это тестовые продажи. То, что будет продаваться лучше - будут летать, что хуже - закроют продажу за 2 недели до начала рейсов и все, никому ничего не должны.
Rost10
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 06 серпня 2015, 11:06
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Rost10 »

Ще в липні 2018 летів МАУ Рим-Львів, вже 80% були туристи з дітьми. А в 2013 Бергамо-Львів, справді, заробітчани, одні жінки:) З заздрістю дивилися на деяких, що везуть чоловіків італійців. І ще більше на мене, що їду з сім’єю..
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Igoresha писав: 10 липня 2020, 09:33 Львовские форумчане наныли :lol:
А вообще, конечно, интересно, как у раяна получится накатать столько Италии со Львова. Я понимаю, конечно, что заробитчане и туристы. Но всё же, регион не слишком густонаселённый, а альтернативы есть
Понад 7 млн. мешканців. Це не так і мало.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Попит на Італію є і не маленький.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

jurkok писав: 10 липня 2020, 13:22 Понад 7 млн. мешканців. Це не так і мало.
Хм, как-то думал меньше. Но даже так, на настолько обширную сетку хватит ли потока?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Подразумевается, что из Львова будет летать большинство западных областей.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Ferrari писав: 10 липня 2020, 13:45 Подразумевается, что из Львова будет летать большинство западных областей.
Так, а можливо і не тільки. Все буде залежати від ціни. Крім того, в останні роки Львів став автобусно-залізничним хабом для заробітчан. Тому і з інших регіонів України можуть бути пасажири.
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення forward »

интересно когда Ryanair попытается зайти в Кишинёв , Wizzair себя тут чувствует очень хорошо , а конкуренция была бы на руку нам - пассажирам.
Денис Гришин
Airbus A318
Повідомлень: 87
З нами з: 21 червня 2020, 11:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Денис Гришин »

Не подскажете, у меня тариф family flex один раз уже поменял дату бесплатно на 5,08,2020 можно будет еще раз бесплатно поменять?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

Райани відмінили рейси Київ-Штутгарт починаючи з листопада. В системі залишилося тільки 3 рейси в кінці жовтня.
Мій рейс мав відбутися у кінці листопада, у системі мого рейса немає, але бронювання ще активне. Коли прийде повідомлення про скасування, скільки часу дається на прийняття рішення щодо того чи я хочу отримати повернення коштів, чи обрати альтернативний рейс? Без заповнення форми вони не висилають автоматично ваучер? Просто, враховуючи ці всі проблеми з кордонами думаю почекати поки не проясниться і вже пізніше або поміняти рейс на альтернативний або повернути кошти у вигляді ваучера чи грошей.
Денис Гришин
Airbus A318
Повідомлень: 87
З нами з: 21 червня 2020, 11:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Денис Гришин »

Рейс отменяют за 2 недели до вылета
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

скільки часу дається на прийняття рішення щодо того чи я хочу отримати повернення коштів, чи обрати альтернативний рейс?
Мой отмеченный рейс должен был состояться 24 июня. Выбор все еще доступен.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

Хтось вже оплачував рейси ваучерами? Чи є якісь нюанси по валютах, кількості пасажирів тощо? Чи оплачується як живими грошима?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dtm »

Київ Штутгарт пропав з розкладу на весь час. (можливо це було давно а я Слоупок. )
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Ryanair закроет свою базу в аэропорту Франкфурт-Хан и, вероятно, в аэропортах Берлин-Тегель и Дюссельдорф.
Закрытие запланировано в конце лета после того, как немецкие пилоты отклонили предложенные сокращения зарплаты.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Ferrari писав: 21 липня 2020, 21:35 Ryanair закроет свою базу в аэропорту Франкфурт-Хан и, вероятно, в аэропортах Берлин-Тегель и Дюссельдорф.
Закрытие запланировано в конце лета после того, как немецкие пилоты отклонили предложенные сокращения зарплаты.
Тегель з 25 жовтня повністю закривається. Може просто перенесуть базу в Бранденбург?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 26 гостей