Ryanair (FR)

Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Стартовая цена, скажем, далеко не "по 5 евро" (где там логвиненки), но отлично, что заходят.
maxm
Airbus A319
Повідомлень: 143
З нами з: 08 жовтня 2018, 16:33
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення maxm »

Новые аэропорты:
Antalya Airport
Varna Airport


Новые направления:
Vienna ----> Dortmund
Vienna ----> Zadar
Vienna ----> Zaragoza
Vienna ----> Rimini
Vienna ----> Shannon
Vienna ----> Cagliari
Vienna ----> Dalaman Airport
Vienna ----> Milas Airport
Vienna ----> Varna Airport
Vienna ----> Превезу
Vienna ----> Perugia
Vienna ----> Antalya Airport
Vienna ----> Warsaw (Modlin)
Vienna ----> Kherson

Итого у раяна уже 88 активных направлений из Вены, у Виза 45.
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення forward »

вот и ещё дополнение для Херсона
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Franek »

Господи, з такими темпами я скоро буду заходити на форум не просто а з припущенням про те, з яких черкас і бердянськів ще лоукости встигли навідкривати своїх рейсів до парижів і міланів поки мене не було. :stars:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

Franek писав: 23 жовтня 2019, 17:30 Господи, з такими темпами я скоро буду заходити на форум не просто а з припущенням про те, з яких черкас і бердянськів ще лоукости встигли навідкривати своїх рейсів до парижів і міланів поки мене не було. :stars:
Зайдіть так, щоб щось з Сум полетіло... догодіть адміну ;-)
ivkil
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 23 жовтня 2019, 21:20
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення ivkil »

Привіт!

Кілька днів тому летів рейсами Ryanair за маршрутом BCN - FCO - BCN і звернув увагу, що і посадка, і висадка пасажирів в обох аеропортах здійснювалася через телетрап, що не притаманно лоукостам, а тим паче ірландцям. В мережі навіть можна знайти історію, що вони збиралися закрити (можливо і закрили) 31 маршрут з Аліканте через нав'язування аеропортом рукавів.

Хто ще і в яких аеропортах проходив на посадку Ryanair через телетрап, і в кого є ідеї чому в Ель Праті авіакомпанія використовує саме рукави?
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення krock »

Точно в Бен Гурионе телетрапы :)
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Yaroslav_31 »

В Мадриді телетрап, з власного досвіду
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення AlexK »

ivkil писав: 23 жовтня 2019, 21:39 Привіт!

Кілька днів тому летів рейсами Ryanair за маршрутом BCN - FCO - BCN і звернув увагу, що і посадка, і висадка пасажирів в обох аеропортах здійснювалася через телетрап, що не притаманно лоукостам, а тим паче ірландцям. В мережі навіть можна знайти історію, що вони збиралися закрити (можливо і закрили) 31 маршрут з Аліканте через нав'язування аеропортом рукавів.

Хто ще і в яких аеропортах проходив на посадку Ryanair через телетрап, і в кого є ідеї чому в Ель Праті авіакомпанія використовує саме рукави?
Уперше я літав Райаном 2005-го року з Бове в Бергамо. У Бергамо висадка була через телетрап.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

В/из Барсы трижды прилетал/улетал райанами (Кельн, Модлин и Люксембург) - телетрап был всегда. Еще из лоукостов точно был телетрап в Ганновере у виззов. У Эрнеста в Жулянах и Бергамо, но это так себе лоукост. У Саусвеста в США, но там наверное по-другому и не бывает. Больше в личной практике телетрапов у лоукостов не припоминаю.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

SergeyL писав: 24 жовтня 2019, 01:06 В/из Барсы трижды прилетал/улетал райанами (Кельн, Модлин и Люксембург) - телетрап был всегда. Еще из лоукостов точно был телетрап в Ганновере у виззов. У Эрнеста в Жулянах и Бергамо, но это так себе лоукост. У Саусвеста в США, но там наверное по-другому и не бывает. Больше в личной практике телетрапов у лоукостов не припоминаю.
В США у всех крупных аэропортов телетрапы. Только "ультралоукост" Frontier имеет пешие выходы в своём хабе Денвере. Отмечу что пешие гейты частично накрыты крышей и огороженны от любого транспорта наземных служб.
Из лоукостов ещё Vueling в Барселоне на телетрап ставил
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

manjeroke писав: 24 жовтня 2019, 01:14
SergeyL писав: 24 жовтня 2019, 01:06 В/из Барсы трижды прилетал/улетал райанами (Кельн, Модлин и Люксембург) - телетрап был всегда. Еще из лоукостов точно был телетрап в Ганновере у виззов. У Эрнеста в Жулянах и Бергамо, но это так себе лоукост. У Саусвеста в США, но там наверное по-другому и не бывает. Больше в личной практике телетрапов у лоукостов не припоминаю.
В США у всех крупных аэропортов телетрапы. Только "ультралоукост" Frontier имеет пешие выходы в своём хабе Денвере. Отмечу что пешие гейты частично накрыты крышей и огороженны от любого транспорта наземных служб.
Из лоукостов ещё Vueling в Барселоне на телетрап ставил
Вуэлингом в Барсу прилетал, но не помню, как выходил :drunk: Наверное тоже через телетрап, да.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Вчора летів Lauda/Ryanair до Відня, теж був телетрап
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

Хто ще і в яких аеропортах проходив на посадку Ryanair через телетрап,
Барселона, Валенсия, Севилья, Пальма, Гран-Канария, Тенерифе-северный. Похоже, их "навязывают" во всех испанских аэропортах. Только Лансароте был без телетрапа, если я правильно помню.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

На Гран-Канарии вроде бы без телетрапа грузились. Могу ошибаться, давненько это было, но телетрап у райанов я бы наверное запомнил. Как и на Фуэртевентуре.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення nyakove »

AlexK писав: 24 жовтня 2019, 00:30 Уперше я літав Райаном 2005-го року з Бове в Бергамо. У Бергамо висадка була через телетрап.
В этом году уже без телетрапа было (из Кракова и обратно)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

Подозреваю, что Раян может платить минимальную цену, а уже аэропорт решает, как ему удобнее обслужить рейс так, чтобы в том числе уложится в нормативы Раяна на разворот. В таком случае телетрап получается по инициативе аэропорта и Раян за него ничего не платит.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Victor H »

Я чомусь думаю що телетрап не дозволяє їм зробити швидкий оборот. Там є два фактори: пасажири, які можуть виходити-заходити лише спереду і необхідність пушбеку. Обидва фактори разом дають більше 10 хвилин різниці.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dtm »

Також летів з Малаги в Мемінген раян використовував телетрап.
Але все вдбувалось дуже швидко не довше ніж якби завантаження робилось за допомогою автобусів. З пішим завантаєженням звичайно не конкурентно.
Ймовірно є рейси які мають достатній часовий запас наприклад перший рейс з бази вильоту і аеропорт може поставити такий рейс до трапу не порушуючи розкладів авіакомпанії.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

Victor H писав: 24 жовтня 2019, 11:32 Я чомусь думаю що телетрап не дозволяє їм зробити швидкий оборот. Там є два фактори: пасажири, які можуть виходити-заходити лише спереду і необхідність пушбеку. Обидва фактори разом дають більше 10 хвилин різниці.
Да, телетрап существенно времени добавляет. Ну в Барсе, возможно, нет возможности пешком по аэродрому шляться, а автобусы - тоже не самое лучшее решение, особенно, если самолет стоит далеко от гейта. Визз во Франкфурте и Варшаве тому подтверждение.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей