Ryanair (FR)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 23 березня 2018, 11:13 я, чесно не розумію прикол з квитками у Варшаву по 10 євро...
Відкрийте сайт Віза і там ціле літо достатньо цін по 400-600 грн., так це літо! а не через 7 місяців...
це ж чудово
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення юра сармат »

Valdys писав: 23 березня 2018, 11:06 Також вважаю, що це було занадтим.

Навіть зі сторони відношення до МАУ і Віззейра.
Тем так вважаю,хтось багато критикую Мау,но це явно не красиво по відношенню до Мауі Візз
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:14
Valdys писав: 23 березня 2018, 11:13 я, чесно не розумію прикол з квитками у Варшаву по 10 євро...
Відкрийте сайт Віза і там ціле літо достатньо цін по 400-600 грн., так це літо! а не через 7 місяців...
це ж чудово
так, що такі ціни з'явились це чудово, але питання в головному, що вони і раніше були.

Єдине, що цікаве, так це Барса за 60 євро RT.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення aviarivne »

Львів мемінгем 12 баксів (+7 баксів автобус і ти в Мюнхені) я вважаю то вері гуд:)))
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

юра сармат писав: 23 березня 2018, 11:15 Тем так вважаю,хтось багато критикую Мау,но це явно не красиво по відношенню до Мауі Візз
Візз свого часу теж міністр транспорту заводив. І погодьтеся - Ryanair - найбільша європейська а/к. Це трошки інше.
BEOWULF
Airbus A319
Повідомлень: 182
З нами з: 22 березня 2012, 21:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення BEOWULF »

Из терминала D будут летать?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

Так а что по терминалу Ф? Не слежу онлайн
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:09 У нас патерналіський менталітет у більшості людей. Це ви тут всі такі продвінуті, в Лісабонах відпочиваєте, на Чанг Мей акції хватаєте, безвізу з ОАЕ радієте. А більшість людей і не знає, що за 9.99 можна купити Київ - Варшава. По суті по ціні купе Київ - Чернівці можна злітати в недорогу безвізову слов'яномовну країну. Це реально доступно кожному. І завдяки висвітленню діяльності президента у ЗМІ про це зможе дізнатися більше людей. Краще хай на презентації Ryanair їздить, ніж підсвічником в МП працює. Хіба ні?
Ну не совсем так. Слетать за недорого - это ведь не все. Есть еще расходы жилье, транспорт и еду. И главное - страх перед неведомым и незнание языков. Это если говорить о той категории людей, которые не летают. Если говорить о более мобильной и легкой на подъем части населения (я о молодежи), то наличие или отсутствие президента не слишком повлияет. К счастью, мы живем в цифровую сферу в стране с дешевым интернетом. Информацию найти будет нетрудно, ее и так раструбят.
Но вот присутствие президента на подписании соглашения с одной конкретной компанией может быть немного обидным для прочих компаний, которые могут расценить этот шаг, как протекционизм (несмотря на то, что цель компаний - не обиды, а прибыль). Но это такое.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

Так и Барса была по 60. Отлично взял ее у МАУ. Ну ладно, по 65 все-таки :)

Приход Раяна это отлично, но с этими направлениями толку от него мало. Разве что не дадут сильно зажираться Виззу, у которого этим летом цены стали ощутимо выше.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

aviarivne писав: 23 березня 2018, 11:17 Львів мемінгем 12 баксів (+7 баксів автобус і ти в Мюнхені) я вважаю то вері гуд:)))
Останній раз коли там був - то автобус до Мюнхена коштував 20 ойро, там більше 100 кілометрів їхати
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:18
юра сармат писав: 23 березня 2018, 11:15 Тем так вважаю,хтось багато критикую Мау,но це явно не красиво по відношенню до Мауі Візз
Візз свого часу теж міністр транспорту заводив. І погодьтеся - Ryanair - найбільша європейська а/к. Це трошки інше.
я того моменту взагалі не пам'ятаю чогось.


Я про те, що все таки ну занадто багато уваги приділялося цьому. Що Раян зайшов (майже), це безперечно великий плюс, та все ж.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення aviarivne »

та в курсі, але я Флікбасом по 5-6 баксів. мені норм:))
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:18
юра сармат писав: 23 березня 2018, 11:15 Тем так вважаю,хтось багато критикую Мау,но це явно не красиво по відношенню до Мауі Візз
Візз свого часу теж міністр транспорту заводив. І погодьтеся - Ryanair - найбільша європейська а/к. Це трошки інше.
О, как у вас за пару суток взгляды поменялись на 180 градусов! Сначала - АК для хипстеров и зло для Украины, а теперь крупнейшая АК, достойная встречи президентом. ..
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 23 березня 2018, 11:19 Ну не совсем так. Слетать за недорого - это ведь не все. Есть еще расходы жилье, транспорт и еду. И главное - страх перед неведомым и незнание языков. Это если говорить о той категории людей, которые не летают. Если говорить о более мобильной и легкой на подъем части населения (я о молодежи), то наличие или отсутствие президента не слишком повлияет. К счастью, мы живем в цифровую сферу в стране с дешевым интернетом. Информацию найти будет нетрудно, ее и так раструбят.
Но вот присутствие президента на подписании соглашения с одной конкретной компанией может быть немного обидным для прочих компаний, которые могут расценить этот шаг, как протекционизм (несмотря на то, что цель компаний - не обиды, а прибыль). Но это такое.
Глянь останнє опитування - більшість людей продовжують отримувати інфу з телевізора. Який продовжує як в радянські часи показувати перші хрюнделі і висвітлювати їх діяльність. Проінформованість про можливості для дешевих подорожей - це вже частина справи зроблена. А там людина починає шукати інфу і знаходить купу варіантів де зупинитися, у тих же земляків, чи що. До мене вже купа друзів приїжджала і приїжджатимуть. Раніше бусами, зараз з'явиляється більше можливостей. Та навіть мама хотіла летіти Харків - Дортмунд (я відговорив).
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

aviarivne писав: 23 березня 2018, 11:23 та в курсі, але я Флікбасом по 5-6 баксів. мені норм:))
так там кривий розклад, здається не від аеропорту і щось дуже рідко воно їздить.
Востаннє редагувалось 23 березня 2018, 11:28 користувачем Valdys, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:24
Igoresha писав: 23 березня 2018, 11:19 Ну не совсем так. Слетать за недорого - это ведь не все. Есть еще расходы жилье, транспорт и еду. И главное - страх перед неведомым и незнание языков. Это если говорить о той категории людей, которые не летают. Если говорить о более мобильной и легкой на подъем части населения (я о молодежи), то наличие или отсутствие президента не слишком повлияет. К счастью, мы живем в цифровую сферу в стране с дешевым интернетом. Информацию найти будет нетрудно, ее и так раструбят.
Но вот присутствие президента на подписании соглашения с одной конкретной компанией может быть немного обидным для прочих компаний, которые могут расценить этот шаг, как протекционизм (несмотря на то, что цель компаний - не обиды, а прибыль). Но это такое.
Глянь останнє опитування - більшість людей продовжують отримувати інфу з телевізора. Який продовжує як в радянські часи показувати перші хрюнделі і висвітлювати їх діяльність. Проінформованість про можливості для дешевих подорожей - це вже частина справи зроблена. А там людина починає шукати інфу і знаходить купу варіантів де зупинитися, у тих же земляків, чи що. До мене вже купа друзів приїжджала і приїжджатимуть. Раніше бусами, зараз з'явиляється більше можливостей. Та навіть мама хотіла летіти Харків - Дортмунд (я відговорив).

А чого відговорив?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

alex.s писав: 23 березня 2018, 11:24 О, как у вас за пару суток взгляды поменялись на 180 градусов! Сначала - АК для хипстеров и зло для Украины, а теперь крупнейшая АК, достойная встречи президентом. ..
Найбільша А/К - об'єктивний факт. Зустріч президентом - частково виконання його обіцянки про доступність подорожей, частково суспільно важлива місія інтеграції України в Європейський простір, в тому числі і через пропаганду подорожей туди. Я не люблю популізму і байок про 20 євро, таке тільки шкодить. Я не люблю і не розумію оце от "МАУ тепер начуватиметься" - як видно буде начуватися Wizz Air, який однак теж не дрімав останній рік. Коли є за що критикувати Ryanair - наприклад їх безпідставні звинувачення на адресу Рябікіна рік тому - я критикую. Сам ними теж літаю, моя статистика в мене в профілі, якщо що, ніколи її не приховував. Тут на головній навіть була новина за мотивами моєї подорожі Раянами з Амстердама в Малагу.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

Valdys писав: 23 березня 2018, 11:27
aviarivne писав: 23 березня 2018, 11:23 та в курсі, але я Флікбасом по 5-6 баксів. мені норм:))
так там кривий розклад, здається не від аеропорту і щось дуже рідко воно їздить.
Чотири рази на день, і їздить він від ZOB. То близько 5 км від аеропорту, але розклад такий що пішки встигне. Ну або 3-5 ойро ще на таксі заплатить, якщо з іншими паксами скооперується. Там багато хто так робить
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 23 березня 2018, 11:27 А чого відговорив?
Якщо зустрічати її там - це дорожче буде, ніж купити їй квиток МАУ в АМС з пересадкою в Борисполі.
Якщо їхатиме звідти в АМС - боюсь, що може не розібратися, а мовами вона не дуже володіє.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

dimm1971 писав: 23 березня 2018, 11:30
Valdys писав: 23 березня 2018, 11:27
aviarivne писав: 23 березня 2018, 11:23 та в курсі, але я Флікбасом по 5-6 баксів. мені норм:))
так там кривий розклад, здається не від аеропорту і щось дуже рідко воно їздить.
Чотири рази на день, і їздить він від ZOB. То близько 5 км від аеропорту, але розклад такий що пішки встигне. Ну або 3-5 ойро ще на таксі заплатить, якщо з іншими паксами скооперується. Там багато хто так робить
тобто мої слова підтвердились.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей