Ryanair (FR)

Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Комо и Гарда- это, конечно, жемчужины. Были чуть больше года назад т очень впечатлились
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Rel писав: 04 червня 2020, 11:43 Я как раз уже посмотрел машины на автомате. Например, есть SmartFor4 за 4000 uah за неделю. Норм, но опять же, вопрос в том, полетят или нет, пустят или нет. Каждый день всё меняется. Ещё понаблюдаю недели 2 за ситуацией. В том же Киеве говорят об ухудшении эпид обстановки.
А нема ніде якогось прокату з безкоштовною відміною в разі скасування рейсу? Там же наче є якесь європейське правило, що якщо забронював квитки, готель чи машину на одному сайті в межах години, то це типу як пакетне бронювання. Уточни цей момент.

Я би поїхав, як каже мій один знайомий - "Італія - це країна поцілована Богом".
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Rel писав: 04 червня 2020, 04:14 А мне всё как-то не тянуло туда.
Я когда впервые попал в Италию (Тоскана, Рим), прям влюбился в эту страну. Архитектура изумительна, еда и вино прекрасны. В стране есть как моря, острова, так и горы (много куда ещё не доехал).
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення AZP »

Ferrari писав: 04 червня 2020, 11:47 Комо и Гарда- это, конечно, жемчужины. Были чуть больше года назад т очень впечатлились
Было в Бергамо мало времени, на все озёра не хватило.
Выбрал Изео - тоже восхищался. Ездил пригородным автобусом - типа пяти евро в одну сторону, они там часто ходят с главного автовокзала, который напротив ЖД.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

А нема ніде якогось прокату з безкоштовною відміною в разі скасування рейсу? Там же наче є якесь європейське правило, що якщо забронював квитки, готель чи машину на одному сайті в межах години, то це типу як пакетне бронювання. Уточни цей момент.
так на сайте Райана и забронировать - уже не типа, а самый настоящий пакет будет.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

Нещодавно прийшов такий лист від Райанейр (думаю, явно не мені одному):
Dear Customer,

We apologise for any inconvenience caused by your recent flight cancellation.

We sent you an email inviting you to move your cancelled flight for free or apply for a refund. Moving your flight is very easy, there are no change fees, you don’t have to pay the fare difference and you can travel to any destination on our network. Please check Ryanair.com as there may be options for you to move to an alternative flight on the next/previous day to your original.

We’re operating over 1,000 flights a day from 1 July and we’ve introduced new health measures on board to protect our guests and people. Free Move is a great option if you still wish to travel over the next couple of months and we’ve made a short video to show you how to complete your Free Move in 4 easy steps. Click here.

We look forward to welcoming you on board in the very near future.

Yours sincerely,

Ryanair Group Customer Care (Ryanair DAC, Lauda & Malta Air)
Тобто, якщо вірити цьому листу, у разі відміни можна безкоштовно міняти дату перельоту та маршрут на будь-який з їх мережі.
Чи виходило у когось безкоштовно змінити маршрут і дату? У мене при спробі змінити система просить доплатит різницю тарифів + тариф за зміну бронювання 45 євро (точніше, 450 норвезьких крон). Техпідтримка каже що безкоштовно можна міняти маршрут тільки у тому випадку якщо країни аеропортів вильоту і прильоту не міняються. Якщо ж міняти на альтернативні країни, то треба сплатити різницю тарифів і відповідну таксу за зміну. Але ж у листі не йдеться про обмеження щодо країн вильоту/прильоту.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Krakowite »

Ryanair продає квитки з Кракова до Києва починаючи з 21 червня, оптимістично.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

Чи виходило у когось безкоштовно змінити маршрут і дату? У мене при спробі змінити система просить доплатит різницю тарифів + тариф за зміну бронювання 45 євро (точніше, 450 норвезьких крон).
я до конца не доходил, но у меня нигде этой доплаты не видно. Исходный перелет Хорватия-Германия, меняю на Греция-Германия.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

Собакевич писав: 07 червня 2020, 20:04
Чи виходило у когось безкоштовно змінити маршрут і дату? У мене при спробі змінити система просить доплатит різницю тарифів + тариф за зміну бронювання 45 євро (точніше, 450 норвезьких крон).
я до конца не доходил, но у меня нигде этой доплаты не видно. Исходный перелет Хорватия-Германия, меняю на Греция-Германия.
Ну я пробував поміняти Польща-Норвегія на Україна-Німеччина. У Вас, все-таки, одна з країн співпадає, може у цьому різниця...
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Rel »

Krakowite писав: 07 червня 2020, 19:45Ryanair продає квитки з Кракова до Києва починаючи з 21 червня, оптимістично.
А Wizz продаёт Харьков-Вроцлав с 18 июня. Хотел качнуть баланс на +20, а потом думаю, а вдруг всё же слетают со студентами и работниками, а туристов просто не пустят? Недавно отвёз же мау 2 полуполных самолёта в Варшаву. А Ryan и Wizz что, не насобирают пассажиров с рабочими и студенческими визами на полсамолёта?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Wizz продает всю Польшу, кроме Кракова, из Харькова с 16 июня...
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Rel »

Ночью ещё не было! 0.o
Я все смотрел, было только с 1 июля и Вроцлав с 18. Точно говорю, не было на июнь Гданьска и Катовиц как сейчас нет Кракова. Чтобы это значило?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення nyakove »

Rel писав: 08 червня 2020, 11:15 Ночью ещё не было! 0.o
Я все смотрел, было только с 1 июля и Вроцлав с 18. Точно говорю, не было на июнь Гданьска и Катовиц как сейчас нет Кракова. Чтобы это значило?
денежка живая всем нужна
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення bespalov_vlad »

Що робити, якщо RyanAir годує тебе обіцянками повернення коштів вже третій місяць поспіль (заявку подав 20.3.2020, з того часу ще двічі зв*язувався з чатом-підтримкою)? Подати claim у PayPal (через нього купував квитки, бо це єдиний (відомий мені) спосіб не платити RyanAir комісію) з відповідними документами (перепискою з чатом-підтримкою, сповіщення про скасування). За 10 днів кошти вже на рахунку. До слова, Leoexpress теж годував обіцянками, що кошти навіть виплачені (!), хоча нічого не було - допоміг charge back від monobank. Віддали за кілька годин (!). P.S Ще чекаю повернення по 4 оплатах від RyanAir. О*Лірі заявив, що кошти треба буде чекати до півроку.



Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Berg-ded »

Доброго здоров'я, Влад. Без конвертації можна купити квитки на самому сайті компанії. Пошукай інтернеті- там є відео
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Rel »

Это как раз про сайт компании. Тоже покупаю только через палку. По двум причинам.
1. Не через PayPal будет комиссия 0,5%.
2. Через PayPal легче возвращать деньги.
Через PayPal я отменял годовую подписку на сервис написания резюме, где забыл отменить в недельный пробный срок. Даже получал возврат $1000 за покупку бриллианата, когда его выслали по ошибке из Индии не в Украину, а в Штаты на мой адрес посредника, а тот не мог выслать в Укриану из-за ограничений каких-то.
ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення ingeniero »

Rel писав: 09 червня 2020, 12:28 1. Не через PayPal будет комиссия 0,5%.
Размер комиссии не постоянен, по крайней мере я пробовал подставлять разные карты и размер комиссии менялся. Кроме того, писали, что через Google Pay тоже будет без комиссии (я не пробовал), но в свете последних событий Paypal показал себя хорошо, буду им пользоваться. Единственный недостаток - срок оспаривания транзакции 180 дней. У меня со дня одной из транзакций на момент отмены рейса прошло более 180 дней, соответственно, спор открыть нельзя. А по 4 транзакциям деньги без проблем вернули.
Olgen
Airbus A318
Повідомлень: 16
З нами з: 20 жовтня 2019, 22:25
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olgen »

Ryanair Removes Flight Change Fee On All New July & August Bookings
Новость с официального сайта. Но насколько это реально. Не будет ли подводных камней?
si_jey
Airbus A319
Повідомлень: 109
З нами з: 16 травня 2013, 14:23
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення si_jey »

Отменяют потихоньку уже рейсы августа. 18 августа Киев-Краков отменили.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Открыли продажи из Украины в Италию после 13.07.
Пресс-релиз обещают в понедельник
Востаннє редагувалось 12 червня 2020, 17:32 користувачем Ferrari, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей