Ryanair (FR)

Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення katso »

юра сармат писав: 09 квітня 2023, 21:54 Щось там сталось в Дубліні з літаком Раяна,йде прямий репортаж а ютубі….

Судя по фото, хорошо так приложили переднюю стойку, в прессе используют слова "suffered the failure of parts of the nose gear"
Вкладення
ryanair_b738_ei-dhh_dublin_230409_1.jpg
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення юра сармат »

Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення katso »

Комменты вот тут интересные - https://avherald.com/h?article=50796916&opt=0 - пишут что дублинские диспетчера побуждают садится с попутным ветром
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Yaroslav_31 »

Шановне панство!
Чи є можливість змінити дати в бронюванні на пізніші, тариф Велью і скільки це буде коштувати?
Дякую.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення ValNK »

Як вони пишуть https://help.ryanair.com/hc/en-rs/artic ... g-a-Flight, 45 Єврів плюс різниця тарифів. Тільки що спробував для себе у кабінеті - саме це й показало. Але до кінця не доходив.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

На злобу дня:
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення converj »

Интересный перфоманс от сабжа.
Не рановато ли...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Займають вигідні місця якнайшвидше, щоб "забити" собі найвигідніші умови
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Західна Європа дуже проукраїнська, особливо Ірландія та Великобританія, які від Росії майже ні в чому не залежать, тому це більше PR хід. Типу, ми відповідальна перед суспільством а\к.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

Я думаю і те, і інше. Раян був зацікавлений в українському ринку до війни. Після війни буде можливість заходити на ринок, на який повернеться далеко не вся пропозиція (в першу чергу за рахунок МАУ та СкайАп), а попит буде значно вищий. Це ідеальні умови, значно легше, ніж заходити на насичений ринок, і зрозуміле бажання вийти на цей ринок одними з перших і з кращими умовами.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення krelk »

mischko писав: 20 липня 2023, 15:11 Західна Європа дуже проукраїнська, особливо Ірландія та Великобританія, які від Росії майже ні в чому не залежать, тому це більше PR хід. Типу, ми відповідальна перед суспільством а\к.
На PR більше б було схоже заявка на рейси Бельбек - Львів. А так видається "завершуйте бойові дії (щоб це не означало), нам треба заробляти гроші". Принаймні, так виглядає з новин. Було б непогано глянути першоджерело.
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Yaroslav_31 »

75 маршрутів на тиждень через 2 місяці після дозволу на польоти звучить сильно. Можливо хтось пам'ятає або має інформацію, яка максимальна кількість маршрутів була до початку повномасштабного вторгнення?
Ну і бонусом запуск рейсів по Україні теж круто.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення converj »

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

Yaroslav_31 писав: 21 липня 2023, 09:23 75 маршрутів на тиждень через 2 місяці після дозволу на польоти звучить сильно. Можливо хтось пам'ятає або має інформацію, яка максимальна кількість маршрутів була до початку повномасштабного вторгнення?
Ну і бонусом запуск рейсів по Україні теж круто.
Не думаю, що внутрішні рейси від іноземної АК, коли українські АК таких можливостей в ЄС не мають - це круто. Хотілося б мати свою АК, з цінами як у Раяна, на внутрішніх рейсах. Навіть з точки зору національної безпеки, сьогодні Раян хоче літати, завтра - не хоче (бо хоче ще знижок, наприклад), скільки вже таких випадків було.

А от міжнародних маршрутів після війни в ЄС буде дуже багато, з огляду на те скільки українців в ЄС. В першу чергу від лоукостів. Імхо, вирішальним буде питання, скільки рейсів будемо мати можливість обслуговувати, та де.
converj писав: 21 липня 2023, 09:56
Щиро сподіваюсь, що значну частину цього отримають регіони. А не за рахунок долі МАУ та СкайАп. 30 літаків (якщо це базуються, а не використовуються для рейсів в Україну з інших країн), це одразу найбільший гравець, і я не бачу в цьому нічого доброго для українського ринку.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення converj »

Абы всё вот это не ради мейнстримной фоточки
Вкладення
F1gIuRYX0AEZWQd.jpg
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Yaroslav_31 »

Sentry писав: 21 липня 2023, 10:09
Yaroslav_31 писав: 21 липня 2023, 09:23 75 маршрутів на тиждень через 2 місяці після дозволу на польоти звучить сильно. Можливо хтось пам'ятає або має інформацію, яка максимальна кількість маршрутів була до початку повномасштабного вторгнення?
Ну і бонусом запуск рейсів по Україні теж круто.
Не думаю, що внутрішні рейси від іноземної АК, коли українські АК таких можливостей в ЄС не мають - це круто. Хотілося б мати свою АК, з цінами як у Раяна, на внутрішніх рейсах. Навіть з точки зору національної безпеки, сьогодні Раян хоче літати, завтра - не хоче (бо хоче ще знижок, наприклад), скільки вже таких випадків було.

А от міжнародних маршрутів після війни в ЄС буде дуже багато, з огляду на те скільки українців в ЄС. В першу чергу від лоукостів. Імхо, вирішальним буде питання, скільки рейсів будемо мати можливість обслуговувати, та де.
converj писав: 21 липня 2023, 09:56
Щиро сподіваюсь, що значну частину цього отримають регіони. А не за рахунок долі МАУ та СкайАп. 30 літаків (якщо це базуються, а не використовуються для рейсів в Україну з інших країн), це одразу найбільший гравець, і я не бачу в цьому нічого доброго для українського ринку.
А мені головне, щоб ціни були найнижчі (лоукости), співвідношення ціна/послуги було найнижче (класики), а буде це українська авіакомпанія чи зарубіжна немає різниці.
Якщо питання було б чи дешевші перевезення і втрата українських авіакомпаній чи їх збереження і дорожчі квитки, я вважаючи себе патріотом України вибрав би перший варіант. Мені на умовному рейсі Київ-Мюнхен хто запропонує кращу ціну і співвідношення ціна/якість того і виберу, а буде це мау, скай, ганза, візз чи райан взагалі неважливо, хоча й розумію, що податки підуть не в наш бюджет, але переплачувати за це не готовий. Очікую на хейт, але моя позиція така, кажу яка є, по-іншому не вмію.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Ця позиція працює до моменту, поки не торкнеться низькомаржинальних рейсів та напрямків, за рахунок яких деякі аеропорти і регіони могли зберігати зв'язність з більшими містами і хабами. Киянам може і дійсно пофіг. А от коли питання стосувалось менших міст, як от Вінниці чи Чернівців, спочатку класичні авіакомпанії розкатували ті міста, щоб туди могли захотіти прийти лоу кости.
Це я вже мовчу про податки в Україні, гроші в цілому, які лишаються через аеропортові збори, збори за базування та обслуговування літаків, робочі місця
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення chukinson »

Я не можу бути на 100% впевнений, але всі ці МАУ, СкайАп, Рози Вітрів фактично не сплачували в повній мірі податки в Україні. Всі крупні компаніїї в Україні так чи інакше виводять гроші та мінімізують доходи. Всі доходи були на кіпрських або багамських фірмах а тут тільки необхідний мінімум.
Стосовно малих аєропортів - якщо це не цікаво - нікто літати не буде. Вже були рейси в Вінниці, Полтави, Рівного і потім пропали.
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Yaroslav_31 »

chukinson писав: 21 липня 2023, 16:02 Я не можу бути на 100% впевнений, але всі ці МАУ, СкайАп, Рози Вітрів фактично не сплачували в повній мірі податки в Україні. Всі крупні компаніїї в Україні так чи інакше виводять гроші та мінімізують доходи. Всі доходи були на кіпрських або багамських фірмах а тут тільки необхідний мінімум.
Стосовно малих аєропортів - якщо це не цікаво - нікто літати не буде. Вже були рейси в Вінниці, Полтави, Рівного і потім пропали.
Цілком з Вами погоджуюся, ще одна з причин це те що основний прибуток піде не в бюджет, а в кишеню коломойським, ахметовим і т.п.
Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Yaroslav_31 »

Igoresha писав: 21 липня 2023, 15:10 Ця позиція працює до моменту, поки не торкнеться низькомаржинальних рейсів та напрямків, за рахунок яких деякі аеропорти і регіони могли зберігати зв'язність з більшими містами і хабами. Киянам може і дійсно пофіг. А от коли питання стосувалось менших міст, як от Вінниці чи Чернівців, спочатку класичні авіакомпанії розкатували ті міста, щоб туди могли захотіти прийти лоу кости.
Це я вже мовчу про податки в Україні, гроші в цілому, які лишаються через аеропортові збори, збори за базування та обслуговування літаків, робочі місця
Ну так, киянину проблеми регіонів зрозуміти важко не поживши хоча б рік не в столиці, але Вінниця має чудове наземне сполучення з Києвом, а Чернівці (можливо, не настільки гарне) - зі Львовом.
Що стосується останнього речення то згоден тільки про податки, аеропортові збори, збори за базування (за умови базування в Україні) та обслуговування літаків мають оплачувати всі компанії, ну на робочі місця теж можуть наймати українців, а якщо й ні то їх там кіт наплакав, немає сенсу і розглядати глобально.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей