Ryanair (FR)

Обсуждения, комментарии....
dusst
Airbus A318
Благодарил (а): 2 раза
Контактная информация:

Re: Ryanair (FR)

Сообщение dusst » 17 окт 2017, 09:45

Igoresha писал(а): Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
дело не в рюкзаке, а в его размере
Igoresha
A380
Благодарил (а): 18 раз
Контактная информация:

Сообщение Igoresha » 17 окт 2017, 09:57

dusst писал(а): дело не в рюкзаке, а в его размере
Это понятно. Я не имею ввиду большие туристические, скорее средних размеров городские (по типу ноутбук 15-16" + персональные вещи).
Tetris
Airbus A319
Благодарил (а): 0
Контактная информация:

Сообщение Tetris » 17 окт 2017, 10:38

Летел недавно Афины-Родос. В багаж отправляли только чемоданы и сумки. Мой вместительный но городской рюкзак (куда я набиваю и по 10 кг ручной клади) сотрудников не заинтересовал и я отправился с ним в салон.
mischko
A380
Благодарил (а): 55 раз
Контактная информация:

Сообщение mischko » 17 окт 2017, 10:40

Igoresha писал(а):
mischko писал(а): Висновок - якщо летите з рейсами з пересадкою - краще не брати нічого більшого за меленький рюкзачок, який влазить під крісло (жилети у Раянів лежать не під кріслами, місця досить).
Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
маленькі рюкзачки не бачив, щоб здавали.
Glucker
Airbus A330
Благодарил (а): 1 раз
Контактная информация:

Сообщение Glucker » 17 окт 2017, 11:16

mischko писал(а):
Igoresha писал(а):
mischko писал(а): Висновок - якщо летите з рейсами з пересадкою - краще не брати нічого більшого за меленький рюкзачок, який влазить під крісло (жилети у Раянів лежать не під кріслами, місця досить).
Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
маленькі рюкзачки не бачив, щоб здавали.
Хм... Це приблизно якого розміру?
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko » 17 окт 2017, 11:20

Glucker писал(а): Хм... Це приблизно якого розміру?
приблизно такі, які поміщаються під кріслом.
Glucker
Airbus A330
Контактная информация:

Сообщение Glucker » 17 окт 2017, 11:38

mischko писал(а):
Тобто такі, які за розмірами як мала ручна поклажа Візз ейр і навіть трохи більші?
Хоча, напевне, це більш від конкретного аеропорта залежить. Десь більш скурпульозно до цього придивляються, десь менше...
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko » 17 окт 2017, 11:51

Glucker писал(а):
mischko писал(а):
Тобто такі, які за розмірами як мала ручна поклажа Візз ейр і навіть трохи більші?
Хоча, напевне, це більш від конкретного аеропорта залежить. Десь більш скурпульозно до цього придивляються, десь менше...
Так, чіткого критерію немає. В Малазі ми підходили на гейт одні з останніх, то я їм сам запропонував, щоб в мене сумки забрали. Вони вже не наполягали. Може, якщо підходиш останній, то вже не наполягатимуть. Чіткого критерію немає одним словом.
tarick
Airbus A318
Благодарил (а): 4 раза
Контактная информация:

Сообщение tarick » 17 окт 2017, 11:55

Ну ще один "трюк" який використовую, той рюкзак, коли позначають бірками, треба тримати на плечі і старатись так щоб його якнайменше було видно працівникові авіакомпанії :). З таким підходом в мене його ще не забирали. А от, одного разу, коли я його підлогою переставляв постійно (важкий був), коли рухалась черга, то забрали в багаж. Рюкзак в мене міський розмірів 50х30х20 приблизно.
Glucker
Airbus A330
Контактная информация:

Сообщение Glucker » 17 окт 2017, 12:13

tarick писал(а):Ну ще один "трюк" який використовую, той рюкзак, коли позначають бірками, треба тримати на плечі і старатись так щоб його якнайменше було видно працівникові авіакомпанії :). З таким підходом в мене його ще не забирали. А от, одного разу, коли я його підлогою переставляв постійно (важкий був), коли рухалась черга, то забрали в багаж. Рюкзак в мене міський розмірів 50х30х20 приблизно.
І як, лямки вціліли коли забирали рюкзак? Бачив немало випадків коли всілякі виступаючі частини, ручки і т.д. на транспортері псувались.
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko » 18 окт 2017, 13:39

Glucker писал(а):
tarick писал(а):Ну ще один "трюк" який використовую, той рюкзак, коли позначають бірками, треба тримати на плечі і старатись так щоб його якнайменше було видно працівникові авіакомпанії :). З таким підходом в мене його ще не забирали. А от, одного разу, коли я його підлогою переставляв постійно (важкий був), коли рухалась черга, то забрали в багаж. Рюкзак в мене міський розмірів 50х30х20 приблизно.
І як, лямки вціліли коли забирали рюкзак? Бачив немало випадків коли всілякі виступаючі частини, ручки і т.д. на транспортері псувались.
Я часто подорожую з рюкзаком (типу туристичним, але насправді не зовсім) і деколи його заставляють здавати окремо на стійці "негабаритного багажу", а в деяких аеропортах він іде як звичайна сумка. В будь-якому разі - виїжджає він потім на звичайну стрічку. Ще нічого за 6 років не порвалось тьху-тьху-тьху. Треба просто перед здачею всі пряжки защепити і затягнути.
shushuair
Airbus A330
Благодарил (а): 32 раза
Контактная информация:

Сообщение shushuair » 18 окт 2017, 13:46

Igoresha писал(а): Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
Отвечу как у меня было на прошлой неделе.
3 рейса раянов, с вылетами из Хана, Понта Дельгады и Лиссабона. У всех поголовно забирали ручную кладь на колёсиках прямо с начала регистрации, мотивируя, нехваткой места в салоне. В итоге, на всех трёх рейсах в буквальном смысле полупустые полки.
Считаю, в целом это плохо, у меня была одна сумка на колёсиках, её ждал везде по прилёту от 30 минут.
Рюкзака, который бы забирали, не видел ни одного.
Igoresha
A380
Благодарил (а): 18 раз
Контактная информация:

Сообщение Igoresha » 19 окт 2017, 08:51

shushuair писал(а):В итоге, на всех трёх рейсах в буквальном смысле полупустые полки.
В этом плане в принципе логично - часто бывает, что много летят с сумками на колесиках. В итоге потом люди бегают по салону, ищут свободное место на полке. В отличии от мягких сумок (по типу городских рюкзаков или спортивных сумок), которые можно немного спрессовать. Но выше говорили, что и мягкие забирают. Вот это уж и нелогично.
Собакевич
A380
Благодарил (а): 4 раза
Контактная информация:

Сообщение Собакевич » 19 окт 2017, 09:55

Рим-Братислава вчера. Забирали в багаж только кравчучки, все рюкзаки оставили в салоне.
Мобильные посадочные - без проблем, в отличие от Виззэйра. О'Лири слава!
olbil
Airbus A318
Благодарил (а): 0
Контактная информация:

Сообщение olbil » 19 окт 2017, 11:00

Перший раз летимо Ryanair (виліт із Кракова до Пізи).
Із собою із багажу будуть тільки рюкзаки (по одному на особу), які підходять під розмір Ryanair.

Є питання: Чи потрібно підходити з посадковими до стійки реєстрації, чи відразу йти на безпеку? В посадкових віза-чек відсутня, однак на сайті при роздруківці посадкових присутній напис: "Passengers on this booking who are travelling with Non-EU ID documents will be required to print their boarding pass and present it at the check-in desk to have their documents checked and stamped upon arrival at the airport."

Дякую
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko » 19 окт 2017, 11:30

olbil писал(а):Перший раз летимо Ryanair (виліт із Кракова до Пізи).
Із собою із багажу будуть тільки рюкзаки (по одному на особу), які підходять під розмір Ryanair.

Є питання: Чи потрібно підходити з посадковими до стійки реєстрації, чи відразу йти на безпеку? В посадкових віза-чек відсутня, однак на сайті при роздруківці посадкових присутній напис: "Passengers on this booking who are travelling with Non-EU ID documents will be required to print their boarding pass and present it at the check-in desk to have their documents checked and stamped upon arrival at the airport."

Дякую
Нікуди підходити не треба. Їх навіть роздруковувати не треба - достатньо показати в телефоні QR код.
AlexK
A380
Контактная информация:

Сообщение AlexK » 06 ноя 2017, 13:35

Ryanair хотят вытолкать из Модлина и вообще понаставлять ему палок в закрылки в Польше. Не иначе длинные руки сами знаем кого.
https://www.fly4free.pl/ryanair-przesta ... -z-polski/
popTAB
A380
Благодарил (а): 29 раз
Контактная информация:

Сообщение popTAB » 06 ноя 2017, 14:00

AlexK писал(а):Ryanair хотят вытолкать из Модлина и вообще понаставлять ему палок в закрылки в Польше. Не иначе длинные руки сами знаем кого.
Невже і сюди Рябікін дістався?
Olek
A380
Благодарил (а): 14 раз
Контактная информация:

Сообщение Olek » 06 ноя 2017, 14:03

Ну палки ставит государственный оператор аэропортов PPL. LOT тоже государственная контора. Думаю, просто продадут акции Модлина инвестору или местным властям, т.к. сейчас реальный конфликт интересов возникает.

popTAB, в Польше своих Рябикиных хватает :nose:
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko » 06 ноя 2017, 14:06

popTAB писал(а):
AlexK писал(а):Ryanair хотят вытолкать из Модлина и вообще понаставлять ему палок в закрылки в Польше. Не иначе длинные руки сами знаем кого.
Невже і сюди Рябікін дістався?
У Модліна прізвище операційного директора - Окєнчіч.
Це так, якби у Жулян прізвища операційного директора було Бориспільський.
Ответить