Ryanair (FR)

Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dubno »

А в самому Барселону ( El Prat ) вони не літають?
крім Жирони ще в Реус "Aeropuerto de Reus", десь в так добрій годині їзди на автобусі. (це в низ, в сторону Таррагони)
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Hoaxer »

зрозуміло, дякую. Не влаштовує. Мені треба на 2 дні туди, є можливість напряму ізіджетом з Лісабона, і задешево з Порту. Але якщо додати потяг Лісабон-Порту (19 євро), та потяг з Жирони + час. Є сенс взяти дорожчий easyjet;)
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Taras »

Отут є хороший FAQ по раянах

На рахунок рейсу в Жешув-Жирона, то воно може то і кльово, але зважаючи на час прильоту - троха мало пантово. Приліт о 23:45, відповідно треба таксі брати + цілий день пропадає. Враховуючи ці нюанси краще летіти дорощим wizzair-ом з катовіце до барселони, адже там приліт о 13 00 дня.
також є варіант від ryanair вроцлав-жирона, де приліт о 20 00. але чомусь до сих під нема розкладу на весну-літо на цей рейс. До недавна інтернетом ходили чутки, що раян не може домовитися з аеропортом Жирони, та останні новини то спростували.

Цікава в них правило
Irrespective of a passenger’s visa requirements, all non EU/EEA citizens must have their travel documents checked and online boarding pass stamped at the Ryanair Visa/Document Check Desk before going through airport security.
Підкажіть, чи будеть у мене проблеми якшо я з Польщі летітиму в Іспанію, маючи чеський одноразовий шенген. Бо я літом запланував поїздку в Іспанію, але з іспанською візою гіморно, бо треба в Київ їздити + треба оплачувачувати послуги візового центру. Оскільки виліт з Польщі то думав оформляти липовий польський шенген, але враховуючи черги біля консульства і вимогу мати підтвердження повну оплату житла - цей варіант теж не дуже підходить. Існує ідея оформити чеський шенген, бо черги там невеликі і лист підтвердження від booking.com підходить. Але маю побоювання шо в аеропорту мене завенуть. Можливо хтось має схожий довід - поділіться. дякую
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення de-bugger »

Taras писав:Підкажіть, чи будеть у мене проблеми якшо я з Польщі летітиму в Іспанію, маючи чеський одноразовий шенген. Бо я літом запланував поїздку в Іспанію, але з іспанською візою гіморно, бо треба в Київ їздити + треба оплачувачувати послуги візового центру. Оскільки виліт з Польщі то думав оформляти липовий польський шенген, але враховуючи черги біля консульства і вимогу мати підтвердження повну оплату житла - цей варіант теж не дуже підходить. Існує ідея оформити чеський шенген, бо черги там невеликі і лист підтвердження від booking.com підходить. Але маю побоювання шо в аеропорту мене завенуть. Можливо хтось має схожий довід - поділіться. дякую
Проблем быть не должно: вы не покидаете шенгенское пространство вылетая из польши в Испанию и наоборот.
Flieger

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Flieger »

de-bugger писав:
Taras писав:Підкажіть, чи будеть у мене проблеми якшо я з Польщі летітиму в Іспанію, маючи чеський одноразовий шенген. Бо я літом запланував поїздку в Іспанію, але з іспанською візою гіморно, бо треба в Київ їздити + треба оплачувачувати послуги візового центру. Оскільки виліт з Польщі то думав оформляти липовий польський шенген, але враховуючи черги біля консульства і вимогу мати підтвердження повну оплату житла - цей варіант теж не дуже підходить. Існує ідея оформити чеський шенген, бо черги там невеликі і лист підтвердження від booking.com підходить. Але маю побоювання шо в аеропорту мене завенуть. Можливо хтось має схожий довід - поділіться. дякую
Проблем быть не должно: вы не покидаете шенгенское пространство вылетая из польши в Испанию и наоборот.
Проблемы будут, потому что по закону Вы должны пересечь границу той страны, которая Вам выдала визу. Чтобы не портить отпуск, советую сделать крюк через Чехию (на автобусе дешевле), а потом уже ехать в Катовице. Или из Чехии ехать в Вену (там ближе, чем до Польши) и лететь из Вены на ЭйрБерлин/Лауда в Испанию. У них цены тоже неплохие.
aviagopstop
Airbus A318
Повідомлень: 50
З нами з: 17 грудня 2010, 10:57
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення aviagopstop »

Взагалі, якщо наступного разу, коли будете отримувати шеген, доведете, що насправді кінцевим місцем прямування була саме Чехія,(у разі виникнення такого питання) то нічого в цьому нема.... Бо багато хто насправді дістається Праги через Польщу... а всередині шенгену Вам ніхто ніякі штампи ставити не буде.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення de-bugger »

Flieger писав:
de-bugger писав:Проблемы будут, потому что по закону Вы должны пересечь границу той страны, которая Вам выдала визу. Чтобы не портить отпуск, советую сделать крюк через Чехию (на автобусе дешевле), а потом уже ехать в Катовице. Или из Чехии ехать в Вену (там ближе, чем до Польши) и лететь из Вены на ЭйрБерлин/Лауда в Испанию. У них цены тоже неплохие.
Вообще речь шла о возможных проблемах в аэропорту. Так там их и не предвидется. А что касается посещения страны выдачи визы - это есть такое формальное требование, но его исполнение реально никто не проверяет. Польскому пограничнику что на въезде ,что на выезде будет абсолютно все равно, заезжал ли человек в Чехию или нет, тем более что дорога в Чехию все равно лежит через Польшу. Мой товарищ имеет наверное уже четвертую шенгенскую визу, выданую Финляндией, ездил по ним по Европе. Посетить собственно Финляндию пока не удосужился :-) Просто ему почему то получать ее у финов удобнее.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

При посадке проблем не будет. Возможно, будут проблемы в чешском консульстве при выдаче следующей визы (а может, и раньше), ибо они могут и проверить, не отменяли ли вы бронь в своих отелях.
Flieger

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Flieger »

Ну-ну, желаю приятной поездки.
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Taras »

дякую за поради.
Flieger
про які проблеми Ви говорити? на митниці чи в аеропорту під час посадки?

мої друзі цього року літати з Катовіце до Барселони візеєром, маючи одноразовий чеський шенген. Митник на україно-польскому кордоні без питань їх пропустив, і в Катовіце просто подивилися на наявність візи. Тому впринципі я знаю шо таке проканує. Просто мене насторожила оте додаткове правило від раянів для жителів не ЄС. Думав шо вони там все перевіряють і можуть завернути.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

росто мене насторожила оте додаткове правило від раянів для жителів не ЄС. Думав шо вони там все перевіряють і можуть завернути.
Они просто проверяют (в моем случае - довольно халатно) наличие и валидность действующей шенгенской визы и ставят соответствующий штамп в посадочный. Да и заворачивать своих пассажиров - совершенно не входит в их интересы. Это же не пограничники, а сотрудники Райянов делают.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

Проблемы будут, потому что по закону Вы должны пересечь границу той страны, которая Вам выдала визу. Чтобы не портить отпуск, советую сделать крюк через Чехию
Даже если бы и был такой закон, то выполнить его было бы крайне затруднительно из-за отсутствия в природе украино-чешской границы.
Shummi

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Shummi »

Завернуть могут всегда и везде, но конечно не сотрудники Авиакомпании а пограничники. Просто попросив предъявить бронь и телефоны жилья. соответсвенно позвонить в гостиницу и узнать, обманываете ли вы или нет. Если обманываете, как в Вашем случае, то могут завернуть.
Шанс что пограничник будет это делать как я понимаю максимум 5% из 100. Но он все таки существует ;-)
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Hoaxer »

(про штампи Раяна) фігня! ніхто нікого завертати нікуди не будуть. Скажу вам чесно, вони і на візу навіть не дивляться. А по новому візовому кодексу БУДЬ-ЯКА національна віза вже також дійсна для поїздок по Шенгену.

Я навіть чергу на чекін не чекав аби поставити цей штамп. Підійшов збоку і спитав чувака на чекіні, чи треба чекати чергу аби це поставити, тримав в руках свій паспорт і товариша (який на всяк випадок тримав місце у черзі), поставив штампи не роздивляючись візу (я показав шо вона там є, і все).

І перевірити після поїздки бронь готелю це повний брєд. Ви ще скажіть що вони в податково дзвонять і питають чи правдива у вас декларація (бо якщо ви ЧП то треба подавати декларацію квартальну, замість довідки з роботи).
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

І перевірити після поїздки бронь готелю це повний брєд. Ви ще скажіть що вони в податково дзвонять і питають чи правдива у вас декларація (бо якщо ви ЧП то треба подавати декларацію квартальну, замість довідки з роботи).
Про податкову не знаю, а насчет брони - вполне реально. Правда, все известные мне случаи касались брони, подтвержденной непосредственно отелем по факсу (или сканом, присланным по имейлу), т.е. то, что требуют поляки.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Hoaxer »

ну вони можуть зателефонувати в процесі аналізу прохання на візу, а от після - навряд-чи. Також за моєю інформацію не всі готелі погоджуються задовольняти такі телефонні прохання. Точно знаю це про інші шенгенські країни (окрім Польщі).

а про крюк через чехію - це ноу комментс :) звісно якщо буде шенгенська одноразова віза видана Чехією і в*їздний штамп буде іспанський, потім який-небудь совок в чеському консульстві може до цього придовбатися. Але знову ж-таки, це залежить від консульства, є такі яким потім наплювати на те, які там у вас штампи стоять.

штампів може і не бути:)

мені наприклад при останньому перетині кордону (з УА в ЄС) - забули поставити штамп, головне розповісти чому і як це трапилось
Shummi

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Shummi »

Hoaxer
Про сотрудников Райана никто и не писал, читайте внимательно. а про то что штампов не будет это уже явно перебор. Понятно что все можно объяснить, но вы ОЧЕНЬ рискуете попасть на человека который и интересоваться этим не будет, скажет предоставить подтверждения что вы были там то и там то, и улетали этим рейсом. Нет. В Сад!
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Hoaxer »

а що співробітники раянейр? я про них вже написав. Проходив цю процедуру влітку на рейсі Порту-Париж (точніше Бове). Нічого особливого, читайте вище.

про штампи: в моєму випадку було запізнення на стиковочний рейс і величезна черга з агресивно налаштованих співвітчизників які не хотіли пропускати в перед. Я подався щукати щастя в кабінці "ЕУ сітізенс", без питань пропустили, але штампу не поставили (що я помітив вже після).

В таких випадках все не так вже й страшно - по прильоту можна в аеропорту в прикордонників запитати що робити - направляють в службу іміграції зробити declaration of entry. Це бескоштовно. В моєму випадку мені там сказали що нічого робити не треба, бо це стосується лише тих у кого тривалість візи до 90 днів.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

звісно якщо буде шенгенська одноразова віза видана Чехією і в*їздний штамп буде іспанський
Есть у меня подозрение, что штампа в этом случае могут и не поставить вовсе. Просто не пустят испанцы к себе с такой визой, либо учинят подробнейший допрос и все брони перепроверят трижды.
Також за моєю інформацію не всі готелі погоджуються задовольняти такі телефонні прохання. Точно знаю це про інші шенгенські країни (окрім Польщі).
Знаю случаи, когда отели сами стучали на "отказников" в консульство. И это как раз были чешские отели. Видимо, их достал поток левых бронировок. Чехи ведь неспроста не так давно еще требовали даже не факсы, а подлинники подтверждений с мокрой печатью. Возможно, перестали требовать именно потому, что наладили обратную связь отелей с консульствами.
Гість

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Гість »

Собакевич писав:
звісно якщо буде шенгенська одноразова віза видана Чехією і в*їздний штамп буде іспанський
Есть у меня подозрение, что штампа в этом случае могут и не поставить вовсе. Просто не пустят испанцы к себе с такой визой, либо учинят подробнейший допрос и все брони перепроверят трижды.
Також за моєю інформацію не всі готелі погоджуються задовольняти такі телефонні прохання. Точно знаю це про інші шенгенські країни (окрім Польщі).
Знаю случаи, когда отели сами стучали на "отказников" в консульство. И это как раз были чешские отели. Видимо, их достал поток левых бронировок. Чехи ведь неспроста не так давно еще требовали даже не факсы, а подлинники подтверждений с мокрой печатью. Возможно, перестали требовать именно потому, что наладили обратную связь отелей с консульствами.
Ви трохи відійшли від теми.... людина питає чи буде проблеми при перельоті з Катовіце до Барси..., маючи чеській шенген, тобто у паспорті вже буде стояти польський штамп по прильоту у Катовіце.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей