Ryanair (FR)

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

15 рейсов в день спокойно соберётся. 4-5 райан, чартеры азур, роза(+sky up тот же). Эир арабиа, эир Балтик, белавиа могут тоже перейти если Ф дешевле будет чем Д.
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення andrewcrow »

SergeyL писав: 04 квітня 2018, 13:38 Перенести чартеры в F - с точки зрения аэропорта идея хорошая, но тем же МАУ абсолютно не нужная (если борт выгружается с регулярки на стоянку возле терминала D, а следующий рейс - чартер из F, логистика будет очень сильно хромать, ну и работников придется разбивать между терминалами, что тоже не оптимально). Поэтому туда можно выгнать разве что чисто чартерные конторы, а таковых не так много.
Значит в Гостомель отправить лоукост логистика не будет хромать, а в рамках одного аэропорта наладить работу, это для Рябикина стало проблемой? Сомневаюсь, что для менеджера такого высшего класса это есть проблема, думаю набивает себе цену.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

andrewcrow писав: 04 квітня 2018, 13:45
SergeyL писав: 04 квітня 2018, 13:38 Перенести чартеры в F - с точки зрения аэропорта идея хорошая, но тем же МАУ абсолютно не нужная (если борт выгружается с регулярки на стоянку возле терминала D, а следующий рейс - чартер из F, логистика будет очень сильно хромать, ну и работников придется разбивать между терминалами, что тоже не оптимально). Поэтому туда можно выгнать разве что чисто чартерные конторы, а таковых не так много.
Значит в Гостомель отправить лоукост логистика не будет хромать, а в рамках одного аэропорта наладить работу, это для Рябикина стало проблемой? Сомневаюсь, что для менеджера такого высшего класса это есть проблема, думаю набивает себе цену.
Вообще год назад он говорил что нужно 15 рейсов классиков или 30 лоукостов/чартеров. А тут под 15 рейсов райана терминал хочет открыть.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

Белавиа вряд ли, они себя солидными позиционируют и летать будут из более козырного терминала. Болтики и Эйр арабиа - эти вполне могут. Теоретически могут переманить вуэлингов, эрнестов и флай дубай из Жулян, если дадут им всем вкусные цены (и заодно более надежный аэродром по метеоусловиям). Но это в теме райанэйра почти оффтоп) А по словам Рябикина - как-то сомневаюсь, что максимум 2 дополнительных рейса в пиковое время создадут коллапс в Борисполе. А реально, не факт, что и один будет.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Також він говорить, що Раяни хотіли полетіти в Берлін (але не можна, всі ми знаємо чому) і в Італію, але які ж у нас з Італією обмеження є?
Там же відкрите небо + у них є бази в Італії, тобто заборони зі сторони Італії не повинно бути.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sleepwalker »

Раянейр традиційно користується своїм положенням в стилі I am sexy and I know it. це мене не дивує. дивує позиція Борисполя — коли вже підписали угоду, пізно жалітися. очевидно, що для приходу Раяна Борисполю доведеться не лише попрацювати, але й можливо чимось пожертвувати. але думати про це треба було раніше. часу було достатньо.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

manjeroke писав: 04 квітня 2018, 13:43 15 рейсов в день спокойно соберётся. 4-5 райан, чартеры азур, роза(+sky up тот же). Эир арабиа, эир Балтик, белавиа могут тоже перейти если Ф дешевле будет чем Д.
А кто вам сказал, что Арабия, Болтик и Белавия захотят?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Sleepwalker писав: 04 квітня 2018, 14:42 Раянейр традиційно користується своїм положенням в стилі I am sexy and I know it. це мене не дивує. дивує позиція Борисполя — коли вже підписали угоду, пізно жалітися. очевидно, що для приходу Раяна Борисполю доведеться не лише попрацювати, але й можливо чимось пожертвувати. але думати про це треба було раніше. часу було достатньо.
А он и не жалуется. Рябикин констатирует факт: в час-пик не будет оборота в 35 минут в терминале Д. Будет в Ф, но нужны еще рейсы. Да, чартеры могут перевести в Ф, и я думаю, это основная возможность. По поводу логистики чартеров и бортов МАУ - я месяц назад летал в Рим. Прилетев, борт был практически у терминала В, поэтому немного поколесили автобусом. При желании, так же автобусами можно зарегистрированных пасажиров в Ф отвезти автобусом на стоянки возле терминала Д.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Igoresha писав: 04 квітня 2018, 15:11
Sleepwalker писав: 04 квітня 2018, 14:42 Раянейр традиційно користується своїм положенням в стилі I am sexy and I know it. це мене не дивує. дивує позиція Борисполя — коли вже підписали угоду, пізно жалітися. очевидно, що для приходу Раяна Борисполю доведеться не лише попрацювати, але й можливо чимось пожертвувати. але думати про це треба було раніше. часу було достатньо.
А он и не жалуется. Рябикин констатирует факт: в час-пик не будет оборота в 35 минут в терминале Д. Будет в Ф, но нужны еще рейсы. Да, чартеры могут перевести в Ф, и я думаю, это основная возможность. По поводу логистики чартеров и бортов МАУ - я месяц назад летал в Рим. Прилетев, борт был практически у терминала В, поэтому немного поколесили автобусом. При желании, так же автобусами можно зарегистрированных пасажиров в Ф отвезти автобусом на стоянки возле терминала Д.
Та проблема не в тому скільки їхати між терміналами, а в тому що нема чим їхати і бракує персоналу
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

Так Рябкін же ж в тій же статті каже що не треба нам ловкостів, бо це заважає створювати робочі місця :)

Код: Виділити все

Первый - сосредоточиться на решении задач по развитию инфраструктуры и созданию дополнительных рабочих мест. 
Второй - потратить деньги на стимулирование перевозчиков к снижению цен для пассажиров. 
При этом летать пассажиры все равно будут ровно по той цене, которую предложит рынок. 
Эти два сценария друг с другом достаточно сложно совместить.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sleepwalker »

Igoresha писав: 04 квітня 2018, 15:11
Sleepwalker писав: 04 квітня 2018, 14:42 Раянейр традиційно користується своїм положенням в стилі I am sexy and I know it. це мене не дивує. дивує позиція Борисполя — коли вже підписали угоду, пізно жалітися. очевидно, що для приходу Раяна Борисполю доведеться не лише попрацювати, але й можливо чимось пожертвувати. але думати про це треба було раніше. часу було достатньо.
А он и не жалуется. Рябикин констатирует факт: в час-пик не будет оборота в 35 минут в терминале Д. Будет в Ф, но нужны еще рейсы. Да, чартеры могут перевести в Ф, и я думаю, это основная возможность. По поводу логистики чартеров и бортов МАУ - я месяц назад летал в Рим. Прилетев, борт был практически у терминала В, поэтому немного поколесили автобусом. При желании, так же автобусами можно зарегистрированных пасажиров в Ф отвезти автобусом на стоянки возле терминала Д.
це така національна традиція — залучити до вирішення проблем усю країну. нехай народ сидить і міркує — як і звідки нам купити дешевше вугілля, як видворити/повернути Саакашвілі, як наповнити термінал Ф рейсами. :facepalm: ну, в останньому випадку можливо (нарешті) трохи розворушать хіпстерів. нехай дихають в унісон з усією країною))

щодо автобусів, то цілком цивілізоване вирішення проблеми. особливо для клієнтів лоукостерів — не такі й великі пани :grin:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Ну невже пара рейсів в пік (до того ж не щодня) це вже повна загруженість буде? Не думаю...
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Пішли вже коментарі пана міністра


Омелян заперечує ймовірність ризиків для початку роботи Ryanair в аеропорту "Бориспіль"

http://ua.interfax.com.ua/news/general/496844.html
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

Sleepwalker писав: 04 квітня 2018, 17:21 щодо автобусів, то цілком цивілізоване вирішення проблеми. особливо для клієнтів лоукостерів — не такі й великі пани :grin:
Перевозка автобусами я имел ввиду пассажиров чартеров из терминала Д. Хотя и там тоже все непросто - автобусные гейты расположены в тесной галерее, которая уже и сейчас достаточно забитая.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Krakowite »

Valdys писав: 04 квітня 2018, 14:13 Також він говорить, що Раяни хотіли полетіти в Берлін (але не можна, всі ми знаємо чому)
Хто знає, за умовами договору між Україною та Німеччиною від кожної країни на цій трасі може літати по 2 авіаперевізники, чи 2 авіаперевізники загалом?
На сайті http://avia.texty.org.ua/ інформація подана не зрозуміло.

Кількість штангістів, які не змогли взяти вагу на цьому маршруті через обмеження в угоді вже чималенька.
  • 2011 рік Так, у нас є плани почати літати в Україні. Однак українська сторона нам не дає дозволу. Ми ведемо переговори з вашою авіаційною адміністрацією, але безуспішно. У нас проблема в отриманні прав на польоти, в кількості рейсів, які ми б хотіли здійснювати", - розповіла менеджер відділу зв зв'язків з громадськістю авіакомпанії Air Berlin Сабіна Теллер.
  • 2012 рік Австрийская лоукост-авиакомпания Niki намерена начать полеты в Украину
  • 2017 рік Лоукост-перевізник Eurowings, який входить в групу компаній Lufthansa, з 2018 планує почати польоти в аеропорт "Бориспіль".
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

здається там лише обмеження по частотах.
А к-сть компаній не обмежена.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Глянув на сайті Авіаслужби стосовно к-сті компаній...

Хо-хо... так там таки дуже цікаво написано:
Декілька, проте
два на маршруті до/з Києва; три на інші пари міст
зрозуміти з цього в принципі щось складно
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Labiann »

один перевозчик с каждой стороны в Киев, тут и так понятно люфты и мау и кто-то ещё может между другими городами, вроде так...
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Krakowite »

Labiann писав: 05 квітня 2018, 14:21 один перевозчик с каждой стороны в Киев, тут и так понятно люфты и мау и кто-то ещё может между другими городами, вроде так...
Ще і донедавна обмеження були на сумарну кількість рейсів рейсів між Києвом та Берліном, Франкфуртом та Мюнхеном, тому на маршруті Київ-Берлін літає лише МАУ на сьогоднішній день :shock:
Действует старая квота на полеты, предусматривающая выполнение совокупно 28 еженедельных рейсов для каждой из сторон по маршрутам Киев-Франкфурт, Киев-Мюнхен и Киев-Берлин. Данная квота полностью использована обеими сторонами. За Lufthansa закреплены права на выполнение по 14 рейсов в неделю на маршрутах Киев-Франкфурт и Киев-Мюнхен, за МАУ — 14 рейсов в неделю на линии Киев-Берлин и по 7 рейсов в неделю на маршрутах Киев-Франкфурт и Киев-Мюнхен - сообщила пресс-секретарь Госавиаслужбы Ирина Кустовская
Тиждень тому домовилися збільшити сумарну кікість рейсів між цими містами до 52 одиниць

https://www.avianews.com/ukraine/2018/0 ... y_hungary/
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення tu144 »

Согласен... Рябикин может теперь говорить что угодно, но заручившись поддержкой со стороны президента и правительства - Раяны будут выбивать то, что им нужно... от Борисполя уже мало что зависит в этом плане
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 28 гостей