Ryanair (FR)

Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Butabby писав:Еврокомиссия проверит, не нарушит ли лоукостер Ryanair права пассажиров, отменяя по 50 рейсов ежедневно до конца октября (суммарно — около 2100).
Думаю, що не правильно заплановані відпустки пілотів - це все казки від Раяна. Видно дійсно не все пішло в них за планом
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

400,000 more passengers to be hit by Ryanair cancellations

Ryanair will cancel another 18,000 flights between November and March, affecting the travel plans of another 400,000 passengers.

http://www.bbc.com/news/business-41414414

найсмішніше, що під час скандалу з Ryanair багато українських "авіаекспертів" ставало на бік Ryanair, тому, що "це компанія з репутацією, не те, що МАУ"
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Раян скасував рейси із зимового розкладу в Польщі:

Gdańsk - Newcastle
Katowice - Hamburg
Kraków - Trapani
Szczecin - Edynburg
Warszawa Modlin - Saloniki
Warszawa - Gdańsk
Warszawa - Wrocław

Внутрішні з Варшави до Ґданська і Вроцлава мали бути скасовані з літнього розкладу, але передумали і скасували вже з жовтня
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Під ці напрямки були закладені певні потужності з перевезень, перш за все літаки.
Якщо правда, що від них масово йдуть екіпажі (О'Лірі заперечує), то чи означає це, що літаки будуть на землі простоювати?
Що там каже польська авіаспільнота?
Butabby
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 04 липня 2013, 15:09
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Butabby »

Авиакомпания заявила, что оповестила всех клиентов по электронной почте, предложив им выбор между возвратом денег за уже оплаченную поездку или альтернативным рейсом. Все пассажиры, чья бронь была отменена, получат ваучер на сумму 40 фунтов стерлингов, которые можно будет использовать для бронирования рейсов в период с октября по март 2018 года.
Авиакомпания также подтвердила, что на протяжении этого периода они удалят из своего авиапарка 25 самолетов. Такое решение, по их мнению, позволит избежать риска дальнейших отмен авиарейсов.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Справді, пропустив це речення, виходить у нас вперше ситуація, коли Раяни скорочують, а не збільшують парк. І це ще Брекзіт не кукурікнув. На фоні зростання у конкурентів - тривожні дзвоники.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

mischko писав:Справді, пропустив це речення, виходить у нас вперше ситуація, коли Раяни скорочують, а не збільшують парк. І це ще Брекзіт не кукурікнув. На фоні зростання у конкурентів - тривожні дзвоники.
На самом деле, может действительно, Норвегиан переманил у них 140 пилотов, потому и самолёты стали резко не нужны?)
Вот у меня рейс Франкфурт Хан - Понта Дельгада (Азоры, архипелаг глубоко в океане), купленный на осень за 40 евро. Учитывая, что на Азоры раянэйр летает очень редко и только с Лондона и Франкфурта (раз в неделю), альтернативы то есть нет.
Если бы они мне отменили и отдали 40 евро, я бы уже не смог купить билеты туда дешевле чем за 300 евро каким-нибудь Тапом через Лиссабон. Так что повезло, что не попал на это, но вообще это ужасно.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

mischko писав:Під ці напрямки були закладені певні потужності з перевезень, перш за все літаки.
Якщо правда, що від них масово йдуть екіпажі (О'Лірі заперечує), то чи означає це, що літаки будуть на землі простоювати?
Що там каже польська авіаспільнота?
Та ніби будуть простоювати. А так всі обговорюють одне - багато пілотів звільнилося, Norwegian пропонує пілотам 737 кращі фінансові умови, Раян не врахував зміщення термінів відпусток і пілоти змушені використати відпустки до кінця грудня. Тобто все це що ми знаємо
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

ітогі падвєдьом:

Липень 2017
Раяни: Україна - не цікавий для нас ринок. Ми знайдемо краще застосування нашим літакам, а українці будуть літати задорого МАУ
Візи (наступного дня): Україна - дуже цікавий для нас ринок. Ми поступово заводитимемо на українські бази нові літаки і відкриватимемо нові напрямки. Ось такі як Лісабон і Таллінн (з 2018-го).

Вересень 2017
Раяни: Ми не можемо знайти краще застосування нашим літакам і тому скорочуємо парк на 25 бортів.

"П" - планування!
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Alександр »

Это все Коломойский, происки МАУ, Рябикин и вообще.
Это украинцам еще повезло, что не накупили много билетов по 20 евро в Европу. С Азорами очень яркий пример.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

А МАУ не думало запропонувати їм свої екіпажі.

Так би мовити - підставити братське українське плече непутящим ірландським забулдигам. Листопад - Березень - це ж якраз період авіаційного застою, ну там хіба під різдвяні свята трохи пожвавлення.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

Alександр писав:С Азорами очень яркий пример.
Потому я его и привёл здесь, т.к. альтернативы нет.
Справедливости ради, на PDL кроме как через Португалию и не доберёшься. Так что с моей стороны риск в принципе оправдан.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення AlexK »

shushuair писав:
mischko писав:Справді, пропустив це речення, виходить у нас вперше ситуація, коли Раяни скорочують, а не збільшують парк. І це ще Брекзіт не кукурікнув. На фоні зростання у конкурентів - тривожні дзвоники.
На самом деле, может действительно, Норвегиан переманил у них 140 пилотов, потому и самолёты стали резко не нужны?)
Вот у меня рейс Франкфурт Хан - Понта Дельгада (Азоры, архипелаг глубоко в океане), купленный на осень за 40 евро. Учитывая, что на Азоры раянэйр летает очень редко и только с Лондона и Франкфурта (раз в неделю), альтернативы то есть нет.
Если бы они мне отменили и отдали 40 евро, я бы уже не смог купить билеты туда дешевле чем за 300 евро каким-нибудь Тапом через Лиссабон. Так что повезло, что не попал на это, но вообще это ужасно.
Я Райаном летал на Азоры из Лиссабона. Они что, рейс отменили что ли?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

shushuair писав:
Alександр писав:С Азорами очень яркий пример.
Потому я его и привёл здесь, т.к. альтернативы нет.
Справедливости ради, на PDL кроме как через Португалию и не доберёшься. Так что с моей стороны риск в принципе оправдан.
Не думаю, що Раян би скасував напрямки такі як Азори, де нема альтернативи.
Востаннє редагувалось 27 вересня 2017, 17:27 користувачем jurkok, всього редагувалось 1 раз.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

AlexK писав:
shushuair писав: Если бы они мне отменили и отдали 40 евро, я бы уже не смог купить билеты туда дешевле чем за 300 евро каким-нибудь Тапом через Лиссабон. Так что повезло, что не попал на это
Я Райаном летал на Азоры из Лиссабона. Они что, рейс отменили что ли?
Как видно из моего коммента, я пишу в сослагательном наклонении. Я просто к тому, что когда они объявляли вначале об отменах буквально по 3 ближайших дня, я не знал, каких рейсов это может коснуться, и понимал, что особо дешёвой альтернативы не будет, тем более, если огорошат в последний момент. Тем более, в Лиссабон/Порто не планировал, а именно с Франкфурта на Азоры напрямую хотел.
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення tarick »

shushuair писав:Я просто к тому, что когда они объявляли вначале об отменах буквально по 3 ближайших дня, я не знал, каких рейсов это может коснуться, и понимал, что особо дешёвой альтернативы не будет, тем более, если огорошат в последний момент. Тем более, в Лиссабон/Порто не планировал, а именно с Франкфурта на Азоры напрямую хотел.
На ці два місяці вони в більшості відміняли рейси які курсують кілька разів на день або мають багато альтернатив. Раз-на-тиждень рейсів я там щось не помічав.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення jurkok »

Щойно польський ресурс pasazer.com опублікував велику статтю про проблеми Раянів і плани виходу з кризи. На зимову навігацію не буде літати 25 літаків, а на літню 2018 - 10.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olek »

Почитайте пресс-релизы на официальном сайте. Там все указано.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Empire strikes back:

WIZZ AIR ANNOUNCES THE GREATEST RECRUITMENT CAMPAIGN SINCE ITS LAUNCH

400 recruitment sessions, for both pilots and cabin crew, will be organized between now and the end of 2018 in more than 25 countries across Europe and beyond, seeking to attract ambitious enthusiastic people with a passion for aviation to join the professional WIZZ crew team.

https://wizzair.com/en-gb/information-a ... its-launch#/
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

mischko писав: WIZZ AIR ANNOUNCES THE GREATEST RECRUITMENT CAMPAIGN SINCE ITS LAUNCH
Что это недоразумение Визэйр делает в топике про самую крупную компанию по пассажиропотоку в мире?
Или это продолжение Вашей политики по гноблению Раянов?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 124 гостей